Перейти до вмісту

Викладач/вчитель-виховник

Повідомлень в темі: 82

#81 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 19.07.2010 – 14:03

Перегляд дописуБогатир (19.07.2010 11:48) писав:

А що ж можна вкласти в ту дитину, якщо її бтьки, опікуни нею просто не цікавляться і не дуже то й переймаються, щоб її виховувати?
Є різні діти і різні батьки, тому і питання дітей виховати складне. Слово вам, практикам, як можна і чи вартує налагоджувати контакт з батьками у питанні навчання і виховання. Мабуть у практиці вчителі самі помічають, над якою дитиною вартувало б більше працювати.
це скоріше на класних керівниках висить, якщо вони сумлінні. а я лише можу загальні речі робити під час уроків. та і мені як викладачу іноземної мови простіше, бо групи маленькі і кожний отримає уваги рівноцінно та стовідстоково)))

Перегляд дописуTwinkle (19.07.2010 13:50) писав:

То хто тим батькам винен? Мене завжди дивували ті батьки, які з дитиною проводять годину якісного спілкування в тиждень, а потім все звалюють на школу. Первинну відповідальність за дитину та її виховання несуть батьки, і варіантів тут бути не може. А шкільні вчителі лише доповнюють вже існуючий стрижень якимись нюансами.
все вірно, але вони про це чомусь не знають і виходить спочатку „ви хто такі, щоб на мою дитину впливати? не маєте права!“, а потім „ви ж школа то відповідайте за їх виховання і все решту“. особливо збочені скарги в міністерство освіти навіть пишуть. кумедні такі скарги)))
  • 0

#82 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 17:31

Перегляд дописуЗимова Дівчина (19.07.2010 15:03) писав:

це скоріше на класних керівниках висить, якщо вони сумлінні. а я лише можу загальні речі робити під час уроків. та і мені як викладачу іноземної мови простіше, бо групи маленькі і кожний отримає уваги рівноцінно та стовідстоково)))
Та й не потрібно щось і ще робити крім загальних обов΄язків і загальних речей не класному керівникові, тільки у виняткових нечастих випадках. Утім сумлінний класний керівник повинен би передбачити, як іти з батьками на контакт і співпрацювати з іншими вчителями, які вчать його клас.
  • 0

#83 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 20.07.2010 – 08:09

Перегляд дописуБогатир (19.07.2010 18:31) писав:

Утім сумлінний класний керівник повинен би передбачити, як іти з батьками на контакт і співпрацювати з іншими вчителями, які вчать його клас.

Взагалі-то все так, але не завжди все залежить від сумлінності класного керівника. Бувають такі неадекватні батьки, що жодний класний керівник не допоможе.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних