Перейти до вмісту

Викладач/вчитель-виховник

Повідомлень в темі: 82

#61 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.07.2010 – 12:38

Перегляд дописуБогатир (10.07.2010 13:30) писав:

Ну я ж казав, треба виховати вчителя. Кожну працю треба поважати, і двірника також. І двірник має бути кваліфікований, це до речі, а не сама примітивна людина, як у Союзі. А за свою освіту поговорю іншим разом - не буду відповідати на іронію. Повір, маю що показати.
я мала на увазі, шо ти- не вчитель. і не педагог. а закидуєш тут

Перегляд дописуБогатир (9.07.2010 20:31) писав:

А ви коли-небудь вивчали педагогіку? :P

а ти її вивчав шо лі? де? самостійне "вивчення" не канає.

Перегляд дописуБогатир (10.07.2010 13:30) писав:

По-друге, не потрібно вивчати такої обширеної програми. Наприклад, у літературі не обов΄язково перечитувати таку гору літератури, хоча заохотити дітей до читання, звісно, потрібно. Можна у семестр вивчити (умовно)один лише твір, але навчити дитину розуміти його, правильно аналізувати його, навчити розбиратися у вчинках героїв тощо. У нас це все вимагається, але вчитель цього всього не може зробити через перенасиченість програми.
та хто тобі сказав, шо діти те все читають?

також пропоную вивчати розбирати одну задачу з фізики цілий семестр. щоб рівноцінно.

Перегляд дописуБогатир (10.07.2010 13:33) писав:

Шановні практичні педагоги, які заперечуєте те, що школа не виховує,
дайте будь-ласк визначення понять "навчання" і "виховання", а то виходить розмова така, як глухого з сліпим.

ти сліпий і глухий одночасно

Цитата

Цей допис відредагував Богатир: Сьогодні, 13:36
подіяло! ось тобі і виховання :)
  • 0

#62 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 10.07.2010 – 12:42

Перегляд дописуSensssorika (10.07.2010 13:37) писав:

я мала на увазі, шо ти- не вчитель. і не педагог. а закидуєш тут
Правду кажуть, що педагоги вважають себе найрозумнішими. Ну просто смішно, коли вони показують з свої знання там, де цього не потрібно навчають у всьому - в житті це ду-у-у-у-у-у-у-у-уже часто зустрічаю Та ні, розумна людина не та що вчить усіх довкола, а та що вчиться.
  • 0

#63 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 10.07.2010 – 12:52

Перегляд дописуБогатир (10.07.2010 12:42) писав:

Правду кажуть, що педагоги вважають себе найрозумнішими. Ну просто смішно, коли вони показують з свої знання там, де цього не потрібно навчають у всьому - в житті це ду-у-у-у-у-у-у-у-уже часто зустрічаю Та ні, розумна людина не та що вчить усіх довкола, а та що вчиться.
ну дииик, люди з освітою та досвідом тобі пояснюють, хоча в тебе ні освіти ні досвіду у цій галузі, а ти далі свої утопічні теорії розводиш і ще твердиш, що ніхто тонкого пояснення не дав

Цитата

оооооооооооооот. а як співпрацювати з батьками, якщо вони не з’являють до школи? як співпрацювати з батьками, яким начхати на дитину аж до того моменту поки з нею щось не станеться і тільки потім ті батьки біжать в школу і звинувачують?

Цитата

Роль педагога - знати методи навчання дітей і достосувати їх до психіки учнів. Остаточно регулювати стадну поведінку, але це фактично тільки тому, що на них юридична відповідальність за дітей. Але на стадній поведінці виховавча роль педагога закінчується.
Діти не проводять всього дня у школі та учитель не настільки важливий авторитет як батьки. Це просто чужа людина для них, до цього більшість учнів, якщо не всі, бачать у ньому найчастіше ворога.

Цитата

педагог-викладач не має займатися вихованням дітей. він має навчати дитину, так подати матеріал, шоб діти самі себе виховували.
Я розумію, що якщо ми не напишемо наших аргументів отаким шрифтом, то ти цього не прочитаєш, але ну дик...
  • 0

#64 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.07.2010 – 13:47

до того ж самі учні явно дуже проти того, шоб їх виховували. і чим старші- ти більше вони цьому проти.

Перегляд дописуБогатир (10.07.2010 13:42) писав:

Ну просто смішно, коли вони показують з свої знання там, де цього не потрібно навчають у всьому - в житті це ду-у-у-у-у-у-у-у-уже часто зустрічаю
а в якому ти класі?
  • 0

#65 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 10.07.2010 – 16:31

Перегляд дописуSensssorika (9.07.2010 20:43) писав:

педагог-викладач не має займатися вихованням дітей. він має навчати дитину, так подати матеріал, шоб діти самі себе виховували. іншими словами "не дуріли". оце грамотний педагог.

В системі освіти виховання відіграє провідну роль, а навчання є тільки засобом виховання.

Перегляд дописуSergiy_K (10.07.2010 10:56) писав:

або вже 2 роки на заробітках за кордоном

Не від хорошого життя їдуть за кордон.

Перегляд дописуSensssorika (10.07.2010 12:21) писав:

бути вчителем- це невдячна і жахлива робота. бо ніхто не цінує і не шанує, у всіх лише претензії. буе.

Частково.Багато залежить від вчителя: як ''поставить'' себе,подасть матеріал і загалом його відношення до дітей.
Якщо ми маєм на увазі людину,яка пішла педагогічний університет,бо так сказали батьки чи якісь там в неї інші обставини,то,звичайно,від такого вчителя ніякої користі.Якщо ж ми говорим про людину,яка займається вчительською справою,бо це ій дійсно подобається,бо любить дітей і добре знає профілюючий предмет,то шана і хвала їй.Особисто я знаю небагатьох таких.
  • 0

#66 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.07.2010 – 21:29

Перегляд дописуSergiy_K (10.07.2010 10:56) писав:

або вже 2 роки на заробітках за кордоном
хай дітей з собою забирають.

Перегляд дописуБогатир (10.07.2010 11:45) писав:

Дуже цікаво, а як же з батьками вони повинні пройти первинну соціалізацію та освоєння чужих груп у відсутності батьків? Сімейні цінності у школі я би поставив на передостаннє останнє місце.
з ровесниками і з іншими дорослими вони мають вчитись спілкуватись ще до того як піти до школи. чи по-вашому батьки дітей мають ізолювати від усіх, а потім довірливо передати в руки вчителів?
як вам батьки, які приходять до класних керівників і питають як і що з власною дитиною робити?
або під час карантинів надзвонюють і жаліються, що вже втомились від тих дітей і хочуть скоріше їх в школу відправити.

Вчитель може і має право батькам запропонувати співпрацю, якщо батьки цього не хочуть - це їхні проблеми. Якщо дитина таких батьків не хоче вчитися і батьки не приходять до школи, то вони просто уже виявили мовчазну згоду, щоб така дитина вчилася у групі із слабшими дітьми. .А от цікаво, як проблему профільних шкіл, гімназій вирішено на рівні сіл, селищ, невеликих міст? Та ніяк не вирішена.
вчитель не має права за власним бажанням переводити дитину в ту чи іншу групу. це дуже кропітка і проблемна процедура.
на рівні сіл, не смішіть. там дітей іноді і на повний клас не назбирається, яка спеціалізація?

Не потрібно вимагати від дитине не понятно що. Треба дати базу, а вже потім дати можливість більш поглиблено вивчати вибрані предмети Така система є у розвинутих країнах, що правда у кожній є своя специфіка. Добре. Понавивчали ми "майстрів на всі руки" і живемо бідно. Такі розумні, а такі бідні, чому? Тому що біжимо не в тому напрямі. В Україні роблять ставку у школі на передачу і засвоєння інформації, довбання знаня у дитину, а зовсім не цікавити формування особистості. Інакше нафік вчитися у школі, нафік школи взагалі? можна просто виховувати батьками, щоб примушували їх вчити, писати, читати, а потім би здали тести, і все, яка би була економія у державі на освітній сфері.
з вами ніхто і не сперечається щодо бази. я давно за. але якщо діти навчаються в спеціалізованій школі і саме з того предмету тупить виникає питання навіщо він прийшов в ту спеціалізовану школу/гімназію/ліцей

Наприклад, у літературі не обов΄язково перечитувати таку гору літератури, хоча заохотити дітей до читання, звісно, потрібно. Можна у семестр вивчити (умовно)один лише твір, але навчити дитину розуміти його, правильно аналізувати його, навчити розбиратися у вчинках героїв тощо. У нас це все вимагається, але вчитель цього всього не може зробити через перенасиченість програми.
а ви про хрестоматії не чули? читати твори цілком це добре, але і хрестоматійного прочитання для школи достатньо. особливо деяких творів в певному віці

Шановні практичні педагоги, які заперечуєте те, що школа не виховує,
дайте будь-ласк визначення понять "навчання" і "виховання", як ви це розумієте. А то виходить розмова така, як глухого з сліпим.
основна задача вчити. виховати вчитель має лише деякі речі, пов’язані з процесом навчання і вони є загальнолюдськими та загальнонаціональними в спрямуванні. а основні і найважливіші риси в дитині мають виховати батьки. вчитель виховує повагу до предмету, який викладає, до своєї та інших країн, їх історії та культури. але без попередньо вкладених в дитину поваги до оточуючих, до старших нічого навчити нереально.

Перегляд дописуБогатир (10.07.2010 13:42) писав:

як раз педагог знає, що ніхто не знає всього.

Перегляд дописуМонблан (10.07.2010 17:31) писав:

В системі освіти виховання відіграє провідну роль, а навчання є тільки засобом виховання.
лише вже наявне виховання в дитини може відігравати роль в навчанні цієї дитини. а навчання в освіті є такі основною задачею. виховна діяльність присутня в творчій діяльності учнів, їх спортивних уподобаннях. дітей готують до дорослого життя. але саме виховна функція є лише в класного керівника та заучів з виховної роботи.

Частково.Багато залежить від вчителя: як ''поставить'' себе,подасть матеріал і загалом його відношення до дітей.
Якщо ми маєм на увазі людину,яка пішла педагогічний університет,бо так сказали батьки чи якісь там в неї інші обставини,то,звичайно,від такого вчителя ніякої користі.Якщо ж ми говорим про людину,яка займається вчительською справою,бо це ій дійсно подобається,бо любить дітей і добре знає профілюючий предмет,то шана і хвала їй.Особисто я знаю небагатьох таких.
а ще дуже багато залежить від того як виховали дитину. і як би ти себе не поставив боротись з патологічним хамством та дебілізмом не вийде.
  • 0

#67 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.07.2010 – 23:13

До останнього сподіватимусь, що система освіти призначена для освіти, бо інакше моя дитина школу побачить хіба здалеку.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (10.07.2010 22:29) писав:

як вам батьки, які приходять до класних керівників і питають як і що з власною дитиною робити?
Для цього в нормальні школі є психолох.

або під час карантинів надзвонюють і жаліються, що вже втомились від тих дітей і хочуть скоріше їх в школу відправити.
Порадьте їм який інтернат або що.

а ще дуже багато залежить від того як виховали дитину. і як би ти себе не поставив боротись з патологічним хамством та дебілізмом не вийде.
Ну, це у вас досвіду брак.
  • 0

#68 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 10.07.2010 – 23:43

Перегляд дописуzav (11.07.2010 00:13) писав:

До останнього сподіватимусь, що система освіти призначена для освіти, бо інакше моя дитина школу побачить хіба здалеку.
добре, що таки є такі батьки як ви))

Для цього в нормальні школі є психолох.
є. але ж вони впевнені, що у всьому винен вчитель тому топають до нього тріплють нерви.

Порадьте їм який інтернат або що.
дітей шкода

Ну, це у вас досвіду брак.
достатньо досвіду по всяких неблагонадійних райончиках. на теперішньому місці лише єдиний випадок незнаходження компромісу. дітки з 9 місяців навчання 6 місяців на карантині в одному класі просиділи і так озвіріли в тому зоопарку, що вже батьки волосся на собі рвуть не те що вчителі. коли вони в мене одні в групі, слухаються як шовкові. я навіть борзих мажористих 10-класників вимуштрувала поки на замінах в них півтора місяці вела. в мене навіть досвід витягання з вікон 4 поверху п’яних 11-річних закоханих хлопчиків є. тому не розповідайте мені про брак досвіду.
  • 0

#69 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.07.2010 – 00:04

Назву тему відредаговано, долучено дописи з іншої теми.

Флуд видалено теж.
  • 0

#70 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 11.07.2010 – 11:37

як раз педагог знає, що ніхто не знає всього.
Якраз по багатьох педагогах цього не видно. Не знає, а навчає у всіх - це властива риса багатьох педагогів. :) А при цьому не можуть дати правильного визначення багатьох понять, а при цьому не заявляють, а показують, що вони сильно мудрі. :P А ще готові командувати зверхньо неугодними людьми, які до речі від вас нічим не залежні і не зобов΄язані вас слухати. Ось по цьому я одразу бачу, що людина - паршивий шкільний педагог. З такими державу не збудуєш і дітей нічого не навчиш. Ображайтеся-не ображайтеся, можете йти туди, куди самі знаєте, бо ви мені не цікаві.
  • 0

#71 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 11.07.2010 – 12:08

Перегляд дописуБогатир (11.07.2010 12:37) писав:

Якраз по багатьох педагогах цього не видно. Не знає, а навчає у всіх - це властива риса багатьох педагогів. :) А при цьому не можуть дати правильного визначення багатьох понять, а при цьому не заявляють, а показують, що вони сильно мудрі. :P А ще готові командувати зверхньо неугодними людьми, які до речі від вас нічим не залежні і не зобов΄язані вас слухати. Ось по цьому я одразу бачу, що людина - паршивий шкільний педагог. З такими державу не збудуєш і дітей нічого не навчиш. Ображайтеся-не ображайтеся, можете йти туди, куди самі знаєте, бо ви мені не цікаві.
1. очевидно у вас купа комплексів пов’язаних з навчанням школі і хтось з ваших вчителів там вам допік дуже.
2. правильного визначення на чию думку? от вам визначення, якщо не вмієте користуватись пошуковими системами самі.
Виховувати
Систематично впливати на культурний розвиток, світогляд, моральні принципи кого-небудь у певному напрямі.
Навчати
Пе­редавати кому-небудь знання, уміння, досвід.“
3. командують вами модератори тут хібащо, бо не у дворі на лавочці і тут вам не бабський дискусійний клуб.
4. державу не збудуєш з бидлом, жлобами та істеричками обох статей.

п.с. щодо навчання в школі. завжди є вибір. шукайте персональних педагогів на ваш смак і не нудіть.
  • 0

#72 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.07.2010 – 23:28

Перегляд дописуЗимова Дівчина (11.07.2010 00:43) писав:

тому не розповідайте мені про брак досвіду.
Та ви раніше написали, що неможливо, то сенсу тепер вихвалятися.

є. але ж вони впевнені, що у всьому винен вчитель тому топають до нього тріплють нерви.
При таких розкладах учитель легко спрямовує їх до завуча.

дітей шкода
Ваші хіба?
  • 0

#73 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 18.07.2010 – 10:43

Перегляд дописуzav (12.07.2010 00:28) писав:

Та ви раніше написали, що неможливо, то сенсу тепер вихвалятися.
не можливо виховати, але є досвід знаходження певних варіантів проведення уроку якнайбільш вигідних для мене.

При таких розкладах учитель легко спрямовує їх до завуча.
та хоч до директора, але ж спочатку вони істерику влаштують кому?

Ваші хіба?
а якщо не мої, то мені не може бути їх шкода? ви такий дивний.
  • 0

#74 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.07.2010 – 12:25

Перегляд дописуЗимова Дівчина (18.07.2010 11:43) писав:

Ой, та пореготати з них - теж мені біда.
  • 0

#75 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 18.07.2010 – 13:43

Перегляд дописуЗимова Дівчина (18.07.2010 11:43) писав:

Хто ті батьки, що влаштовують істерику? А чи не ті, які думають, що їхнє чадо просто супер, найкраще, не цікавляться ним (хоча їхнє чадо насправді ну просто супер найкраще чудо горохове), а під кінець року, навчання прибігають до школи і щось хочуть учителя, от і влаштувати істерику тепер - найпростіше?
  • 0

#76 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 18.07.2010 – 13:45

Перегляд дописуБогатир (18.07.2010 13:43) писав:

Хто ті батьки, що влаштовують істерику? А чи не ті, які думають, що їхнє чадо просто супер, найкраще, не цікавляться ним (хоча їхнє чадо насправді ну просто супер найкраще чудо горохове), а під кінець року, навчання прибігають до школи і щось хочуть учителя, от і влаштувати істерику тепер - найпростіше?
Саме такі батьки найбільше кричать, що це школа має виховувати. Звідси й істерика.
  • 0

#77 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 18.07.2010 – 13:54

Перегляд дописуNеmesis (18.07.2010 14:45) писав:

Саме такі батьки найбільше кричать, що це школа має виховувати. Звідси й істерика.
Я і не сумнівася, що мій допис буде підтриманий.
Ні, школа уже тут безсила виховувати, бо немає у дитині закладеної твердої фундпментальної основи, що мали б виховати батьки, що якраз і включає повагу до старших, один до одного, правила загальної поведінки і багато іншого. Школа може тільки це доповнити, подібно як маляр мав би побілити кімнату, будувати будинок мав хтось інший.

Повідомлення відредагував Богатир: 18.07.2010 – 13:56

• 0

#78 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 09:30

Перегляд дописуzav (18.07.2010 13:25) писав:

Ой, та пореготати з них - теж мені біда.
пореготати не проблема. але вони витрачають чужий час через свої проблеми з психікою та розумовою активністю.

Перегляд дописуБогатир (18.07.2010 14:43) писав:

всі батьки вважають своїх дітей найкращими. є рідкісні батьки, які в курсі, що їхнє чадо розбишака ще той та ще більший лінтюх, і з такими як раз дуже легко кооперуватись в роботі з їх дитиною.

Перегляд дописуБогатир (18.07.2010 14:54) писав:

Я і не сумнівася, що мій допис буде підтриманий.
Ні, школа уже тут безсила виховувати, бо немає у дитині закладеної твердої фундпментальної основи, що мали б виховати батьки, що якраз і включає повагу до старших, один до одного, правила загальної поведінки і багато іншого. Школа може тільки це доповнити, подібно як маляр мав би побілити кімнату, будувати будинок мав хтось інший.
проблема навіть не в дітях, а в тому, що батьки не в курсі, що саме треба дитині вкласти в голову, бо їх самих так не виховували.
  • 0

#79 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 10:48

Перегляд дописуЗимова Дівчина (19.07.2010 10:30) писав:

всі батьки вважають своїх дітей найкращими. є рідкісні батьки, які в курсі, що їхнє чадо розбишака ще той та ще більший лінтюх, і з такими як раз дуже легко кооперуватись в роботі з їх дитиною.

проблема навіть не в дітях, а в тому, що батьки не в курсі, що саме треба дитині вкласти в голову, бо їх самих так не виховували.
А що ж можна вкласти в ту дитину, якщо її бтьки, опікуни нею просто не цікавляться і не дуже то й переймаються, щоб її виховувати?
Є різні діти і різні батьки, тому і питання дітей виховати складне. Слово вам, практикам, як можна і чи вартує налагоджувати контакт з батьками у питанні навчання і виховання. Мабуть у практиці вчителі самі помічають, над якою дитиною вартувало б більше працювати.
  • 0

#80 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.07.2010 – 12:50

Перегляд дописуЗимова Дівчина (19.07.2010 10:30) писав:

То хто тим батькам винен? Мене завжди дивували ті батьки, які з дитиною проводять годину якісного спілкування в тиждень, а потім все звалюють на школу. Первинну відповідальність за дитину та її виховання несуть батьки, і варіантів тут бути не може. А шкільні вчителі лише доповнюють вже існуючий стрижень якимись нюансами.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних