Перейти до вмісту

Улюблені книги

Повідомлень в темі: 533

#261 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 08.01.2009 – 19:06

Який жах. Зборище найнудніших книг, які мені колись доводилося читати. Ну хіба що "Олівер Твіст", як на мене вартий уваги. а в цьому опитуванні є аргументація чому саме їх потрібно прочитати кожному? І якщо вже так пройшлися по філософах, то чому немає Канта, щоб всі захропли при читанні ще сильніше? як на мене, книги, які має прочитати кожен повинні надихати, а не вганяти в депресняк.
  • 0

#262 }{Kristi@nna}{

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 08.01.2009 – 19:08

кожному 100% треба хоч раз у житті прочитати таку величну книжку як БУКВАР!
без нього нііічого не вийде!!!!
  • 0

#263 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 19:27

}{Kristi@nna}{

Я не читала. І нічо - жива.
  • 0

#264 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.01.2009 – 19:30

Перегляд дописуЛасочка:) (8.01.2009 19:06) писав:

Який жах. Зборище найнудніших книг, які мені колись доводилося читати. Ну хіба що "Олівер Твіст", як на мене вартий уваги. а в цьому опитуванні є аргументація чому саме їх потрібно прочитати кожному? І якщо вже так пройшлися по філософах, то чому немає Канта, щоб всі захропли при читанні ще сильніше? як на мене, книги, які має прочитати кожен повинні надихати, а не вганяти в депресняк.
Річ зовсім у іншому.Це же не просто список книг які подобаються,а тих,які варто прочитати. Банальний приклад:як людина може розуміти анекдоти про поручика Ржевського чи Чапаєва,коли вона про нього ніколи не чула? а таке чвище вже досить часто зустрічається. народ не читає класику,народ взагалі нічим не цікавиться ...
Самий лучший фільм: я дивилася хвилин 15. так от був там такий момент. Якийсь чувак наймає кіллерів,а вони йому типу як своє портфоліо показують. ну так би мовити "роботи своєї роботи". На одній з фотографій був Мавзолей. просто Мавзолей і всьо. Той,хто наймав кіллерів спитав: "То теж ваша робота?", ті відповіли: "нєє,то наша бабушка". Мало хто з тих хто зі мною тоді дивився цей уривок зрозумів шо річ цде про Фанні Каплан. ще менше з них знало,шо насправді Каплан сліпа була. Коротше, гумору вони в тій бабушці не відчули.
Тому такі книжки- це елементарна культура. Діти й так думають шо Ромео та Джульєтта були збоченими малолєтками яким хотілося сексу. але було б непогано якби вони ще щось з тієї історії винесли))
  • 0

#265 }{Kristi@nna}{

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 08.01.2009 – 19:37

Перегляд дописуЛасочка:) (8.01.2009 19:27) писав:

}{Kristi@nna}{

Я не читала. І нічо - жива

:gryzin: УНІКУМ!!!!!!!!!таких як ти мало!!

Повідомлення відредагував }{Kristi@nna}{: 08.01.2009 – 19:43

• 0

#266 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 19:43

Sensssorika

Вважаєш потрібно мучити себе тільки для того щоб розуміти деякі жарти?
Мені маленька, тоненька книжечка Ентоні де Мелло зі збіркою розповідей-медитацій дала більше ніж купа грубезних книг типу "Мобі Діка"
  • 0

#267 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.01.2009 – 19:56

Перегляд дописуЛасочка:) (8.01.2009 19:43) писав:

Sensssorika

Вважаєш потрібно мучити себе тільки для того щоб розуміти деякі жарти?
Мені маленька, тоненька книжечка Ентоні де Мелло зі збіркою розповідей-медитацій дала більше ніж купа грубезних книг типу "Мобі Діка"
Я вважаю,що людина,котра не знає шо таке "Злочин і Кара" чи шо Анна Кареніна і рельси дуже гармонійно поєднуються- людина дурна. Культурний рівень людини не лише її вишуканими манерами визначається.Раніше вчил модну французьку. А зараз і свою-то мову не знають))
Ну і що, наприклад,дала тобі збірка медитацій ОСОБЛИВОГО?))
  • 0

#268 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 08.01.2009 – 20:01

Перегляд допису_saljama_ (8.01.2009 16:54) писав:

Увага, питання: Що би ви додали/забрали?
А-ха-ха!
Даставальєвській, гиии...
Якщо хтось радить читати його твори, то можна нехтувати думкою порадника.
Хоч Макіявелі порадили, і то добре.
Я би додав Метерлінка.
Хоча все залежить від ознак вибору: літератори могли вибирати за літературністю, а я обираю за користю.

Перегляд дописуSensssorika (8.01.2009 19:56) писав:

Я вважаю,що людина,котра не знає шо таке "Злочин і Кара" чи шо Анна Кареніна і рельси дуже гармонійно поєднуються- людина дурна.
На бачу причин читати про дрімучі часи.

Повідомлення відредагував zav: 08.01.2009 – 20:02

• 0

#269 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 20:04

ну хоча б намагання осмислення свого життя, того що є для мене важливим. Цінності, ідеали. Місце віри в житті людини. та багато про що. То не просто медитації, де потрібно текст повторювати:D То притчі над якими приємно і корисно подумати певний час.

"Я вважаю,що людина,котра не знає шо таке "Злочин і Кара" чи шо Анна Кареніна і рельси дуже гармонійно поєднуються- людина дурна." - думаю Сократ не мав можливості прочитати "Злочин і кару", а також не мав уявлення хто така Анна Кареніна. Вважаєш його дурнем? :gryzin:
  • 0

#270 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.01.2009 – 20:16

Перегляд дописуzav (8.01.2009 20:01) писав:

На бачу причин читати про дрімучі часи.
Ага, і історію треба вчити починаючи з 50-х років 20-го сторіччя.

Перегляд дописуЛасочка:) (8.01.2009 20:04) писав:

ну хоча б намагання осмислення свого життя, того що є для мене важливим. Цінності, ідеали. Місце віри в житті людини. та багато про що. То не просто медитації, де потрібно текст повторювати:D То притчі над якими приємно і корисно подумати певний час.

"Я вважаю,що людина,котра не знає шо таке "Злочин і Кара" чи шо Анна Кареніна і рельси дуже гармонійно поєднуються- людина дурна." - думаю Сократ не мав можливості прочитати "Злочин і кару", а також не мав уявлення хто така Анна Кареніна. Вважаєш його дурнем? :gryzin:
Не перекручуй.Я мала на увазі досвід. Сократ не міг мати досвід того,шо ще не було винайдено. О!згадала. ще варто почитати "Про природу речей" Тіт Лукрецій Кар написав.Дуже прикольно в нього вийшло))
Це те саме,що я тебе зараз перефразую: вважаєш,що Сократ не осмислював свого життя,бо не читав медитацій?)))Софізми і парадокси....))
  • 0

#271 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 20:33

Sensssorika

Ну і де я перекручую?:gryzin:)) Ок, розжую. Ти написала, що ті хто не читав "Злочин і кару" та "Анну Кареніну" - дурні. Значить ти стверджуєш що до того як були написані ці твори всі поголовно були дурнями. тут до парадоксу далеко, а до софізму тим більше, бо я тебе не плутаю.
І не треба ліпити ту книгу яка щось важить для мене до всіх інших. В тому то й справа, що моя позиція така - Книги, які має прочитати кожен, то книги, які можуть щось змінити в їхньому житті. Все. Інших критеріїв немає. я не називаю ні одного автора, бо для кожного він інший.
  • 0

#272 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 09.01.2009 – 00:25

Нє, ну пару нормальних книг у списку є. Але то другорядне. Цікаво інше - це класифікація за якою ознакою? якась трішки брєдова... :gryzin:
І ще... Автор списку, схоже, зарубіжну літературу в школі тільки до сьомого класу вивчив?)
  • 0

#273 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 09.01.2009 – 00:30

Кафка - 11 клас))
  • 0

#274 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 09.01.2009 – 00:32

Цитата

7. "Утопия" – Сэр Томас Мор
повний мрах...
  • 0

#275 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 07:48

Рейт туфта, якшо в ньому нема Фауста- то я навіть не знаю...
  • 0

#276 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.01.2009 – 13:44

Забула. Я б ще додала Оскара Уальда " Портрет Дорыана Грея" , "Як важливо бути серйозним" , Е.Л. Войніч "Овод" ))

Перегляд дописуЛасочка:) (8.01.2009 20:33) писав:

Sensssorika

Ну і де я перекручую?:gryzin:)) Ок, розжую. Ти написала, що ті хто не читав "Злочин і кару" та "Анну Кареніну" - дурні. Значить ти стверджуєш що до того як були написані ці твори всі поголовно були дурнями.
Я сказала ДОСВІД. Не можна отримати той досвід,якого просто ЩЕ в природі не існує) Інша річ,коли він вже був,а ти про це й гадки не маєш)

Перегляд дописуЛасочка:) (8.01.2009 20:33) писав:

Sensssorika
І не треба ліпити ту книгу яка щось важить для мене до всіх інших. В тому то й справа, що моя позиція така - Книги, які має прочитати кожен, то книги, які можуть щось змінити в їхньому житті. Все. Інших критеріїв немає. я не називаю ні одного автора, бо для кожного він інший.
В нас різне розуміння книжок,які варто прочитати. цум Байсшпіль: Шевченко,Франко, Котляревький, Українка в моєму житті НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛИ. Абсолютно. То,судячи з твоїх слів,я не мала їх читати. та це суперечить моїй думці,бо я вважаю,що елементарні знання людина повинна мати. Бо в такому випадку якшо дитина не хочу вчити біологію в школі чи фізику її не треба змушувати це робити.Бо навряд чи їй у житті стануть у нагоді нецікаві їй речі) А якшо тобі не подобалися книги з цього списку,то виникають питання: а скільки ти їх з цього ж списку прочитала і НАВІЩО читала те, що тобі не подобається?))
  • 0

#277 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 09.01.2009 – 14:00

Якщо брати кожну книжку окремо, я б нічого не радив, можна обійтись без будь-якої. Інша справа ті позитивні зміни в особистості, що книжки дають.
  • 0

#278 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.01.2009 – 16:18

Перегляд дописуSensssorika (8.01.2009 20:16) писав:

Ага, і історію треба вчити починаючи з 50-х років 20-го сторіччя.
Ви хоч самі-то Достаєвського читали? А Гончарова? Гарно історію вивчили з їхніх творів?

Перегляд дописуSensssorika (9.01.2009 13:44) писав:

Забула. Я б ще додала Оскара Уальда " Портрет Дорыана Грея" , "Як важливо бути серйозним" , Е.Л. Войніч "Овод" ))
Краще би ознайомилися з "Думка і натовп" Габріеля Тарда.

Перегляд дописуNomad (9.01.2009 07:48) писав:

Рейт туфта, якшо в ньому нема Фауста- то я навіть не знаю...
Тільки першої частини хіба. Друга - це ж страшне, це ж неможливо витримати...
p.s. Хто згадає про "манюнького прінця" - загризу негайно! Гиги.

Повідомлення відредагував zav: 09.01.2009 – 16:22

• 0

#279 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 16:51

Почитайте Любка Дереша :gryzin:
  • 0

#280 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 20:36

Перегляд дописуSensssorika (9.01.2009 14:44) писав:

Я сказала ДОСВІД. Не можна отримати той досвід,якого просто ЩЕ в природі не існує) Інша річ,коли він вже був,а ти про це й гадки не маєш)

А якшо тобі не подобалися книги з цього списку,то виникають питання: а скільки ти їх з цього ж списку прочитала і НАВІЩО читала те, що тобі не подобається?))

Ну я вже розжувала свою думку, так що і 5-тикласнику зрозуміло б стало. Ти продовжуєш гнути своє про ДОСВІД. ок, забий. не дано, так не дано.

а я тобі казала про те що ми маємо читати тільки те що подобається? це не реально. а знаєш чому? Тому що коли я беру книгу і навіть коли читаю до неї анотацію, все одно не знаю чи сподобається вона мені, коли її дочитаю. Я проти того, щоб ці книги були в списку "Це має прочитати кожен" Все
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних