Перейти до вмісту

Духовність і релігія

Повідомлень в темі: 210

#81 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 16:10

Перегляд дописуManfred (13.08.2009 15:51) писав:

Я пригадую одразу дві чепурненькі церкви у моєму рідному місті. Одна Баптистська, друга, коли не помиляюся УПЦ, обидві чисті, подвір'я прибране, за церквою невеличкий город, теж доглянутий. Виходиш за паркан наче за межу рая, далі починається світ, забруднений людьми для яких немає Бога і як наслідок, немає нічого святого у цьому житті, тому яка їм різниця кинути недопалок, пляшку випитого пива до сміттярки чи просто на дорогу?

Ну і до чого приклад того, що в церкві прибране? Виходить що церква нічому людей не вчить за парканом, а може вчить тому, що за парканом гадити можна, бо Земля то не церква.

Просто Він був не лише Богом, але і людиною, яка теж буває по-людські виснаженою, стомленою, зголоднілою і спраглою. Цей випадок якраз показує нам Христа, як людину з людськими почуттями і емоціями.

Просто він був бездуховна людина, так чому вона вчила. Факірським хвокусам і як відривати кістки від своїх дітей, та кидати псам?

Мушу повторити своє запитання: чи варто людству відмовитися від теорії відносности на тому підґрунті, що її автор єврей?

Питання само по собі безглузде тому що стосується різних речей.
Але ця безглуздість від вас зрозуміла тому що для християнсьтва, як і для комуняк, націй та національності не існує. Не існує нічого РІДного і власного. Усе це все голе, уБоге стадо рабів та й усе. А для рабів головне це Господин-Господь-Хазяін.
По великому рахунку, не важливо навіть хто там жид чи єврей. Тих жидів навіть ніхтоб і не згадав і нікому вони нахрєн не були потрібні, як би не оце лихо християнське, яке могло бути і хрецьке і папуаське. Але воно все не Рідне, воно чуже не тільки для Роду, але і для Землі, яка з великою любов"ю годує всіх. І людей і жидів і покидьків, що тая любов христова це тільки мавпяче кривляння, не більше.
І взагалі, християнсьтво само по собі це розсадних антісемітизма. Для віруючих це культивуєма ненавість до зраднику Йуди, для невіруючих, бо хто тих жидів сюди запрошував. Самі залізли.

Серафим Саровський так і радив для молитви йти на природу, бо "природа ближча до Бога". Так що суперечности у цьому ніякої немає.

Глубока думка, як кажуть через дупу, до якої треба йти таким довгим шляхом, та щей медальку за це мати від благодарних нащадків.
Те що природа блище до бога це любой селюк знає з дитинства. І те що жидівський бог не має відношення до природи це християнам вкрай важко докумекати, бо природнього в них майже нічого вже немає.

У чому, на Вашу думку, християнство відриває людину від природи?

Знову тролите? Ну-ну... ;)
  • 0

#82 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 13.08.2009 – 16:33

Перегляд дописуManfred (12.08.2009 16:55) писав:

Зрозуміти мою логіку велми просто треба лише глибше ознайомитися з предметом. Раджу почати з праць Ігоря Шмельова, зокрема з "Архитектор фараона".
Дя того, щоб побачити всю маразматичність думок Шельова, вам достатньо прочитати цей підручник:

http://www.bookshop....asp?bid=4034659

Це був приклад коректного відображення відображення вашого НЕкоректного способу ведення дискусії.
Або наводьте аргументи, або зараховуйте злив.

А казати, що он, там десь щось іди почитай, там все написано, це ухиляння від відповіді.

То що, будемо відповідати?
  • 0

#83 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.08.2009 – 16:40

Перегляд дописуManfred (13.08.2009 17:29) писав:

Де таке сказане "бог філософії сатана", наведіть цитату, блск., щоб зрозуміліше було про що саме ідеться, бо зараз виглядає доволі гротесково, м'яко кажучи.

сатана був ангелом ранкової зорі, він захотів перейти на іншу спеціальність, він почав думати, як би це зробити, а бог відчув його флюїди, і сказав, аааа, ти філософствуєш, казав тобі, нізя, сатаність поганий
  • 0

#84 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 16:42

Питання до "духовних".

От ви кажете є душа і як наслідок якась примарна духовність.

А от в якоїсь бабусі стався інсульт, частина клітин головного мозку загинула. Кудись пропала вся її духовність. Нічого не розуміє, не пам'ятає, рідних не впізнає.

Якби сутністю людини була душа, то вона б не змінилася від крововиливу в мозок. А так, частини людини вже нема, тільки її частина, тобто ті клітини, які вижили.
Де ж душа поділася, чому не керує тілом як раніше?
  • 0

#85 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 16:49

Перегляд дописуManfred (13.08.2009 17:44) писав:

Це певно дуже смішний жарт мав бути, еге? Але суть можливости телепатії йогів полягає не лише у практиці, але і у тому, що в Індії є певне середовище, що плекає і підтримує подібне знання, передаючи його з покоління у покоління. І так само, як науковцю було би важкувато десь серед дикунів, в оточенні, що його не розуміє і не підтримує, зробити дослідницьку лабораторію, так само і у наших умовах містикам важкувато вести свої дослідження, багато хто не витримує і відмовляється від подібного шляху під тиском суспільного осуду і нерозуміння, чим Вам не придушення розумової свободи?
незнаю, що там за осуд і нерозуміння, але зону хевісайда ніхто не відміняв, я чую все що думають йоги в короткохвильовому діапазоні

Перегляд дописуManfred (13.08.2009 17:46) писав:

Не з'їжджайте, про Ранкову Зорю це все відомі речі, але: де і ким його було названо "богом філософії"?
а я і не з"їхав, просто неповністю виклав, схожим чином Свідки доводять те, що нетреба філосовствувати
  • 0

#86 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 16:55

Перегляд дописуManfred (13.08.2009 17:29) писав:

У тому і справа, що ті, хто навчається у церкви доброго прикладу і у світ його несе, але кількісний показник після років войовничого комуно-атеїзму дається взнаки, от і маємо міста та села з брудними вулицями і людей, що той бруд віддзеркалюють своїми думками і намірами.

Думаю, що навпаки. Християні як раз почали розповсюджувати свій бруд та лайно з самого початку.
Першим подвігом було закриття лазень під тим, що омовєнія роблять тільки язичники, а християнє провідують нічтожність тіла, та нічтожність всього земного. З цього і чума по Европі пройшлась непогано, та ще й самі попи видумували, що то жиди її розповсюджували. Хоча треба сказати, що від жидівської віри таке і не дивно.

Для прикладу.

Символом перемоги християнства над лазнями могли б послужити ворота римської споруди Порта Нігра (Porta Nigra, «чорні ворота») в Трірі (батьківщині Карла Маркса) - старому місті Німеччини і колишній столиці римської провінції Бельгика Пріма, що стоять серед розвалин римських лазень (і навіть лазень, в яких ще милися перші християни, - терми св. Варвари, 2 вік н.е.). У цих воротях древнього Тріра, символі міста, замурував себе св. Сімеон. Їду йому просовували у віконце, і замурований Сімеон просидів там років десять, залишивши своїх фекалій повну башту. Там же, в своїй келії, він і був остаточно замурований після смерті (що настала від... гаразд, гаразд, мовчу :-). За такий істинно християнський «подвиг» набожний Сімеон-затворник був канонізований Папою Бенедиктом IX і став Святим Сімеоном Сиракузким, а над воротами і довкола них християни під керівництвом архієпископа Поппо надбудували церкву св. Сімеона (пізніше розібрану Наполеоном в 1803 р.). Сморід від випорожнювань Св. Сімеона біля воріт Порту Нігра, серед всіх цих зруйнованих термів - символ християнського Середньовіччя, що прийшло.
  • 0

#87 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 17:27

Перегляд дописуManfred (13.08.2009 18:07) писав:

Дивні якісь у Вас уявлення, а як же юдейські омовіння у мікві? А як же купальня куди Ангел Господень сходив і той хто перший відтак до купальні увіходив одразу зцілювався? Як нарешті, сам обряд Хрещення, як омовіння міг би бути можливим, якби існувало таке ставлення до чистоти й омовіння про які Ви пишете? Цілком очевидно, що це пізніші історично-побутові нашарування, що не мали жодного стосунку до вчення, як такого, тому і зникли, мов роса на сонці.

Хрещення повинне було відмити християнина раз і назавжди в прямому і переносному сенсі. (Жак ле Гофф «Цивілізація середньовічного Заходу»).

І це цілком логічно. Як я і писав раніш, запакостивши матінку Землю жидівським адом, християнин одразу зробив з себе смердюче лайно.
Це все символічно, а символи як відомо мають дуже сильний вплив на життя.
  • 0

#88 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 17:49

Перегляд дописуManfred (13.08.2009 17:55) писав:

Тіло — це машина, за кермом, якої сидить водій — Дух. Але, коли машина втрапляє у аварію і її пошматовано, то водій не зможе поїхати на ній далі, ніц не вдієш, або до автосервісу, або шукати нову машину.

Так я і пропоную з'ясувати, хто ж ВОДІЙ? Мозок чи душа?

Якщо мозок, то все сходиться він пошкоджений і не функціонує, нема тієї особистости, пам'яти, характеру.

Якщо ж водій - непошкоджена в аварії душа, то неясно чому вона перестає користуватися тими засобами які після аварії залишилися цілі. Чому душа не використовує мову і руки, які уцілілі для того щоб передати свою сутність - тобто особистість, пам'ять, характер. Ну хоча б рукою помахати на знак того, що когось впізнав.

Якщо тіло - це автомобіль, а душа - водій, то чому, коли пошкоджено тільки автомобіль водій перестає впізнавати близьких, хоча кольори і предмети розрізняє. Цей водій навіть не може відповісти на питання хто він, хоча говорити слова може. Тобто всі засоби в душі, є. І якби вона керувала цим процесом то людина не втрачлаб особистість.

Якщо душа без тіла не впізнає близьких і не може відрізнити чорне від білого, то як же бути в раю, де тіла взагалі нема? Га?
  • 0

#89 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.08.2009 – 18:34

Символи християнства як релігії - це особняки "намісників Христа", нерухомість "церкви" в центрах міст та наддорогі авто, в яких "слуги господні" навідуються до своєї нужденної тупої пастви... Отак ідеї Ісуса Христа перевернути догори ногами і поставити на догоду власному "чреву" - це треба мати особливий цинізм... І тут християни просунулись, ніяка інша релігія в лицемірстві не складе їм конкуренції!.. Авжеж.
  • 0

#90 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 21:26

З приходом християнсьтва у Европу, европейські міста косила не лише чума, проказа і ерготизм але і сифіліс, улюблене захворювання католицької церкви, справедливо тепер інколи званий «чумою Середньовіччя». Віспа, цинга і проказа завдали відносно меншої шкоди.

Про духовність християнського бруду є дуже цікава підбірка штрихів к портрету цього непотрібу
Там знайдете все необхідне, щоб відчути справжню перемогу християнського галілєйского духа над тілесною гріховністю язицнества.

Зображення
Джузепе Маріа Креспі, ~1709 г. Жінка в пошуках блох. Ермітаж
  • 0

#91 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 13.08.2009 – 22:12

пане Огірочку, я християнка і Ви ображаєте мене і мою віру..я б попросила б вас трошки стриматись у висловлюваннях
  • 0

#92 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 13.08.2009 – 22:27

Залишимо в стороні лазні, сифіліс. Можна було б додати руйнування безцінних пам"ятників мистецтва (ідоли) та інше в часи середньовіччя до чого приклало брудно-ліниву руку і тупу голову християнство. Гадаю, що виховання високодуховної людини повинне на чомусь базуватись. Для християнської релігії існує єдина Книга Книг-Біблія. Ті чи інші твори, так званих святих, на кшалт "Духовні посіви" і т.п. створювались на базі Біблії. Якщо щось не входило в "рамки"- ставало апокрифом. Але Біблія сама себе загнала в глухий кут однією фразою ; "нічого не додавати, нічого не віднімати". Таким чином маємо ЗАКІНЧЕНИЙ "ідеальний науковий" зразок для духовного виховання чи самовиховання. Але постає питання : світ змінюється, суспільство розвиває все нові і нові області в різних галузях науки, техніки і таке інше, а методи духовного виховання написані аж тисячі років тому ! Адже якби людство виховувалось по Біблії, то цей процес мав би початок і кінець, поскільки розвиток заборонений. Я вже мовчу про "дрібниці", як то ; заборона розвитку науки, медицини і т.д. Хіба хто вичаючи Біблію не помітив, що жінка породілля має іти до священника а не до медичного закладу. Що вже там говорити про лазню! Інша справа, виховання духовності по законах та правилах випрацюванними у тому чи іншому суспільстві. Тут немає кінцевих незмінних догм. Зате є шляхи змін і вдосконалення законів відповідно розвитку суспільства. На цьому тлі смішно виглядають безглузді спроби церкви, не порушивши; "не додавати", пристосуватись до сучасних умов розвитку суспільства. Мало того, церква все ж пішла на порушення. Погоджуючись з тими чи іншими науковими досягненнями людства (а куди ж дітись) вона додає фразу ; це- по волі божій. Я розцінюю таке , як цинічне намагання бути серед впливових інститутів розвитку суспільства. Ніби то не церква спалювала на вогнищі великого Бруно. Ніхто інший, окрім суспільства, нездатний виховати людину так, щоб в кінцевому рахунку, маючи (на відміну від Біблії) здатність бескінечно розвиватись і вдосконалюватись, отримати коли небудь духовний діамант ім"я якому-людина.
  • 0

#93 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.08.2009 – 00:24

Якщо людину виховали в релігійній родині, то в дорослому віці про щось із нею дискутувати - марна справа. Духовний розвиток такої людини завершується на церковних заборонах. Самостійно пізнавати світ така людина відмовляється - бо все вже вигадане тисячу років до її народження, не треба мислити самостійно, бо релігія вказує - що є "добре", а що "погано". Залишається лиш судити себе та інших відповідно до цих зразків.
  • 0

#94 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 14.08.2009 – 08:20

Перегляд дописуЛастiвочка (13.08.2009 23:12) писав:

пане Огірочку, я християнка і Ви ображаєте мене і мою віру..я б попросила б вас трошки стриматись у висловлюваннях

Пані Ластівочко, прошу пробачення, але я Вас християнкою не вважаю, тому ніяк не ображаю. І я впевнен, що вірите Ви не у Христа, а в життя і саме світле і саме найкраще.
В Вас, як і усіх нормальніх людей, які з народження язічники присутня віра та любов у Землю, у Сонечко, у Ластівочок в небі. Тому то не я Вас ображаю, то християнська віра Вас ображає, яка ото до Вас причепилася упирем і чекає на Вас злиднів, щоб Ви від неї нікуди не втекли.

Люба Ластівочко, не бійтеся, християнсьтво то все чужі люди, які до нас прийшли тясяча років тому і не з добром, а щоб красти чужі душі і жерти наших дітей. Їх вже нема, вони усі мертві, та мабуть і живими ніколи не були. Так що все гаразд, небо не розверзнеться, ніхто вже карати не зможе. Давайте краще радіти, що християнсьтво всеж нас не вбивало так як в Европі і в нас ще багато залишилось радості та здорового глузду, та любові до всього земного і Рідного, щоб викинути цю дурню жидівську з голови як якийсь кошмарний сон.
  • 0

#95 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 14.08.2009 – 08:46

Ваше справа вважати когось чи ні))) Але я - християнка!!! Людина, яка ходить до церкви, яка має віру і яку не зіб"є з пуття ніхто ;) Я не відкидаю рідну віру як нашу історію, але й не пропагую її...не закликаю і не переконую інших робити так чи інакше. Ми дорослі люди і кожен обрав сам свій життєвий шлях. Як на мене - потрібно бути порядною людиною, високодуховною і тактовною, бо що тоді наші віри, як ми будемо кидатись один на одного як скажені пси..Навіть тут, на форумі, читаючи іноді дописи поважних форумлян дивуєшся: як можна говорити про високе коли такі ниці випади дозволяємо собі...
  • 0

#96 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 14.08.2009 – 14:20

офтоп видалила
  • 0

#97 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 14.08.2009 – 15:37

Перегляд дописуManfred (14.08.2009 16:25) писав:

Знаєте, коли людина насправді поганої думки про когось або про щось, то стає байдужою до цього явища або людини, а от коли вона вже який пост виливає все своє душевне "багно" на це явище, то тут проблема у самій людині, у чомусь вона не розібралася, щось її болісно мучить і не дає спокою. "Юпітер, Ти сердишся, отже Ти неправий" ©

Пане, Manfredе, вам не набридло займатися трольними перекрученнями з хворої голови на здорову.

Ті факти що я привів є беззаперечними історичними фактами і ту логику яку я описав є лише логіка і здоровий глузд.

Не треба переходити на особисті образи і демонструвати свої хворі примари.
Як би ви не порушували правил порядності в обговоренні і не тролили раз за разом, то мабуть і не знадобилося підбирати такі убойні аргументі, і не засмучувати Ластівочку і інших порядних людей.
  • 0

#98 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 14.08.2009 – 21:34

Перегляд дописуManfred (14.08.2009 17:14) писав:

"Блохи - препротивные существа. Скачут под платьем так, что, кажется, оно ходит ходуном." © Сей-сёнагон. Записки у изголовья.

Ці слова були написані придворною дамою у середньовічній Японії, де не було ніякого християнства, але блохи, таки були і там. Не треба шукати чорну кішку у темній кімнаті, особливо, коли її там нема.

Факт неймовірної охайності Японців впродовж тисячоліть доводити не потрібно. Ви як завжди витягуєте якісь мутні частковості, розповсюджуючи на все.
Робите це ви весь час однаково, примитивно і нєвмєняємо.
Раніш це десь дратувало, за тупість, зараз навіть по японцям цікаво вийшло. Цеж треба таке знайти... :(

Вашу логіку я вже давно зрозумів, Ви з тих людей для яких є тільки дві думки одна моя і друга неправильна. Щодо пані Ластівочки, то я вперше чую, щоб я її чимось засмутив, коли це станеться я розраховую про це дізнатися від неї, а не від Вас. Не варто вплутувати инших людей, коли Ви неспроможні щось довести, це просто по-людськи негарно.

Да, в мене є своя думка і вона дійсно для мене правильна, бо я своєї думки заслуговую. Погодьтеся, яка для мене думка є привильною, моя чи чужа? Хоча для вас це тяжке питання.
Бо у Вас своєї думки немає і ніколи не було, у вас тільки бренд. Тому чиюсь думку, яка відрізняється від вашого бренду ви зрозуміти не спроможні та і більш того, ви взагалі навіть брендової думки повністю не розумієте. Так, папуга значень слов не розуміє, ві слова розумієте, а думки що в тіх словах ні. Виходить якийсь йагупоп тай годі.
Ви навіть не взмозі читати і розуміти прості речі по життю. Мені навіть один час здавалося, що ви так робите навмисно, а зараз мені вже байдуже. По останньому вашому "розумінню" я написав по відношенню до Ластівки наступне "Як би ви не порушували правил порядності в обговоренні і не тролили раз за разом, то мабуть і не знадобилося підбирати такі убойні аргументі, і не засмучувати Ластівочку і інших порядних людей." Зверніть увагу, що під убойними аргументами я мав на увазі картинку з блохастою жінкою, яка засмутила пані Ластівочку. Тому, Manfredе, виходячи з того, що допис пані Ластівки вас не стосувався, а рівно як і убойні аргументи то вас не мали відношення, ви як завжди тулите троля з якоюсь вігаданою образою Ластівки від себе.
І доводити вам щось розумне дійсно є марною справою. Таким як ви щось довести можна легко іншим шляхом, це все питання примитивної рефлексології, але не розуму.

Чудовий пасаж, де автор визнає, що намагається образити всіх, хто вважає себе християнами! У зв'язку з цим хотів би звернути Вашу увагу на наступне:
1.3. Кожен учасник форуму має право на повагу до своїх поглядів і думок, проте він так само має обов'язок поважати погляди та думки інших. Суперечність між позиціями учасників не має виходити за межі культурної дискусії;
2.2. Писати дописи, що містять образи інших осіб,
2.4. Публікувати дописи, що містять цілеспрямоване розпалювання міжнаціональної, міжрасової, міжрелігійної ворожнечі;

Як так подивитися, то класика! :)
В котрий раз розіграна карта по принципу штампів антісемитізма, сіонізма, націоналізма і тому інше. Роздьмухав дійсно хйню із хуйні і ти вже герой.

Заспокойтеся, пане Манфреде, хоча щось мені вас паном вже не хочеться назівати.
Автор (Я) як раз вільний від штампів і каже те, що не всі хто вважає себе християнами є насправді ними, і всі хто є справжніми по життю християнами-рабами, чомусь є самими безпринципними християнами і подлими людішками, як кажуть упирями-пристосуванцями, які все винюхують, що може якийсь бренд виявиться потужнішим і на всяк випадок генеральному бренду вони показують саму справжню віданність. Останній випадок як раз типовий для вас, як людини без власної думки з набором брендів і стандартними копіпастами в мозку.
Що пане Манфреде, вас дійсно зацікавила йога? Як ви гадаєте за тою ідєологією майбутнє? Може пора щось поєднувати за для плавного переходу?

Інший брєд, де ви намагаєтесь свої гидотні інструменти дешевих маніпуляцій перевести на мене, коментувати вже сил немає. Да і навіщо?
10% за порушення правил 1.3, 2.2.1, а також 2.5 - ластівочка
Манфреду усне попередження за офтоп і флейм

• 0

#99 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 15.08.2009 – 12:22

Шановні сторонники духовного виховання на релігійній основі! Може хто пояснить мені, наскільки високодуховною може стати людина після такого ; ...і сказав Господь..."і іж, як ячмінні коржі, і випікай їх на очах їх, на людському калі... Тоді сказав я (Ієзекіль): "о, Господи Боже ! душа моя ніколи не осквернялась, і мертвечини і розірваного звірем я не їв від юності моєї і донині; і ніяке нечисте м"ясо не входило у вуста мої. І сказав Він мені : Я дозволяю тобі, замість людського калу, коров"ячий помет, і на ньому готуй хліб свій"... Зазначу, що цей спосіб виховання був застосований не до якоїсь там людини падшої, навпаки, до одного з тих, хто був уповноважений Господом нести слово Боже в народ. Християнська церква називає його одним із Великих Пророків. Я не стану сперечатись з методами божого духовного виховання даного пророка. Це марна справа. Я хочу від кого небудь почути відповідь: наскільки високодуховною може бути людина після такого ? Також зазначу, отримавши ТАКУ настанову для себе, він (Ієзекіль), на правах уповноваженого Богом пророка поніс це в маси для духовного виховання. Шановна Ластівочко! Те, що Ви вважаєте себе християнкою і так відстоюєте віру свою, це непогано. Адже написано: "стійте твердо у вірі вашій". Одначе маєте розуміти, що християнин ЗОБОВ"ЯЗАНИЙ сприймати Святе Писання (як богодуховне) або повністю, або ж він (в разі сприняття одного і несприйняття іншого) не є християнин. Гадаю, Ви є симпатичною. В такому випадку хочу запитати у Вас таке : як би Ви віднеслись до того, щоб Церква, заради духовного виховання суспільства, вирішила спалити Вас на вогнищі ? Будьте Ви, при цьому, хоч тричі вірною християнкою. Ви скажете : за що ? А за те, що симпатична. Цього достатньо, щоб навісити на Вас ярлик- відьма. З чим це було пов"язано ? А з тим, що написано: "не побажай жінки ближнього твого". Було б добре, аби Закон на цьому і зупинився. Але ж Він, говорячи про Закон, завжди додавав фразу ; "а я кажу..." і далі, в цьому контексті : "навіть якщо ти ПОДИВИВСЯ на неї з бажанням, ти уже грішний"... Іде собі та порядна жінка по вулиці, а назустріч кілька молодих священників. Я вже не кажу прості чоловіки. Оглянулись на неї (гарна ж ) і все . Не спалювать же священників, чи цілу компанію чоловіків заради однієї особи. Краще вже її. Тим більше, що жінка, з точки зору Біблії, нічого не варта. Адже це чоловік у сім"ї відповідальний перед Богом, А ЖІНКА ПЕРЕД НИМ, ЯК ПЕРЕД БОГОМ. Так написано. Та Ви і самі читали. Наслідки такого духовного виховання суспільстіва, західна Європа відчуває і по нині. Знищивши неймовірну кількість генофонду (за красу) приїзджаючі до нас іноземці завжди відмічають вроду наших жінок. У них то лишились тільки "топорной работи". Але це не означає, що ми не знищували своїх "відьм". Просто стали робити це дещо пізніше (історії таке відомо), але невдовзі вступили в силу закони про відділення церкви від держави. Якби такого закону не було прийнято і церква мала б такий вплив, як певний час тому назад, цілком можливо що Ви, шановна Ластівочко, сьогодні були б не модератором, а спалені на вогнищі заради ДУХОВНОГО виховання суспільства, якому не було б кого окинути поглядом на вулиці. До речі, це є історична правда, коли батьки ХОВАЛИ від людей красивих доньок або ж... наносили на тіло фізичні вади. Мусульмани, ті розумніші, одягли паранджу. Тепер далі. Як Вам відомо, написано : " адже віра без дії - мертва". Таким чином, нести слово Боже в маси - є ОБОВ"ЯЗКОМ кожного ВІРУЮЧОГО християнина. Можете запитати про це будь якого ЗНАЮЧОГО священника. Тоді : Ви принесли кому Благу вість а Вас просто (вибачте) "послали". Для цього випадку написано : " а як не приймуть вас у місті тому, то вийшовши з нього струсіть одежі ваші від пилу, і гірше тому місту буде ніж Содому і Гоморі". Не знаю, що може бути гірше, але не про те мова. Як Ви поєднаєте любов до ближнього і водночас, погодитесь з такою участю тих ближніх ? Що скаже Ваша духовність в цьому випадку ? Любити, чи знищити їх ? Чи може... знищити з любов"ю до них ? І останнє. В розділі "знищено пам"ятник Лєніну" Ви написалі, що краще було б знищити його пам"ятник і по дорозі від Житомира до Києва. Зовсім не збираюсь захищати цю постать. Мені цікаво інше, звідки така ненависть у високодуховної християнки ? Я вже було подумав, що може Огірок і правий, говорячи, що Ви не християнка, а просто хороша людина ? Звісно, у Вас є зручна відповідь- пам"ятник є ідол. Гаразд. Тоді питання : а сам Лєнін (?) Ви його любите, як християнка, чи все таки ненавидите ? Для зручності відповіді нагадаю Вам про те, як вчинив Ваш Учитель : коли над ним знущались на капищі- ВІН ЇХ ЛЮБИВ. Коли Його, страждаючого, штрикали списами на хресті Він кричав : "Отче ! Пробач їх, бо не відають що творять !" ВІН ЇХ ЛЮБИВ. Така у нього була духовність. А як Ви відповісте мені ?
  • 0

#100 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 12:46

Безбожник
ото ви нагородили тут, пане Безбожнику :( Навіть не знаю як Вам відповісти :)
Ви і відьом згадали, і мою красу(хоч не знаєте мене - мушу розчарувати трохи), і спалювання на вогні, і пам"ятник Леніну :) Я Вас прошу....Якщо ви хочете обговорювати тут мою персону - то це буде офтоп - дописи не по темі, тому прошу у приват.
Якщо ви хочете говорити зі мною про хибність моєї віри, то відповім Вам Шостою точкою Декалого українського націоналіста: "про справу говори не з ким можна, а з ким треба"
Я нікого не переконую у хибності ЙОГО вірувань, я нікого не принижую у діалогах, я нікого і ніколи не висміювала за його уподобання, то чому повинна читати образи від інших? Якщо ми співрозмовники то хотілось би чути такт у розмові. Тепер з приводу наших вчинків...кожен відповідає за своє і у свій час
Тема розмови духовність і релігія...що таке духовний? Зв'язаний з внутрішнім психічним життям людини, моральним світом її; зв'язаний зі спільністю ідей, поглядів, прагнень
Християнство духовне не тому, що в ньому йдеться про віру в Бога та спасіння душі, а саме завдяки тому, що воно змінювало світ впродовж тривалого часу на фундаментальному рівні. Реформація — ознака животворного духу християнства вже після діянь, описаних в Біблії.
Те ж саме можна сказати про інші світові релігії — іслам чи буддизм. Релігії духовні завдяки глибинним змінам світу та власним оновленням.
Духовні люди це люди, які займають в своєму житті духовну позицію та здатні пропонувати та відстоювати духовні орієнтири в різних сферах життя.
Духовні люди це не обов’язково юродиві чи блаженні. Ставлення до духовних людей як до непрактичних диваків чи маргіналів продиктоване зазвичай ситуацією бездуховності.
Зверніть увагу, духовна порада немає нічого спільного з психоаналізом чи якимись тренінгами. В кращому разі, в ситуації духовної кризи можна поговорити зі своїм духівником. Але без належної релігійної практики така розмова мало що дасть.
Чи може жити ціла країна без духовного суверенітету, без духовного простору, без духовності? Звичайно може, але в історичній перспективі недовго.
Народ, який вміє тільки запозичувати чужі фундаментальні еталони, зразки, норми та чужі фундаментальні системи мотивацій, не може ніколи бути вільним. Рано чи пізно він або завойовується, або погоджується на добровільне рабство, або зникає.

говорити ми можемо багато, але ж чи почуємо один одного? от питання...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних