Перейти до вмісту

Духовність і релігія

Повідомлень в темі: 210

#101 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 15.08.2009 – 18:27

Шановна Ластівочко ! Я зрозумів. Відповідь про все і ні про що. Дякую. Я не ставив за мету обговорення Вашої персони як і зовнішності. Це був загальний приклад, якщо Ви не зрозуміли. Єдине, що при цьому був використаний Ваш нік. Дивно, що це Вас образило тим не менше приношу вибачення. Мені сподобалась Ваша точка зору щодо духовності. Правда, ніякого відношення до релігії вона не має. Дещо здивувало намагання поєднати вислів Зороастра з Шостою точкою націоналіста.
  • 0

#102 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 18:54

І все ж, людей з 100% духовністю на Землі ніколи не було. І не буде в найближчі століття. Для того щоб стати таким потрібно бути просто людиною. А це найважче в житті - бути ПРОСТО людиною. Принаймі, це нікому ще не вдалось. Справжня духовність для людства (поки що) - недосяжна.
  • 0

#103 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 19:06

Перегляд дописуБезбожник (15.08.2009 19:54) писав:

І все ж, людей з 100% духовністю на Землі ніколи не було. І не буде в найближчі століття. Для того щоб стати таким потрібно бути просто людиною. А це найважче в житті - бути ПРОСТО людиною. Принаймі, це нікому ще не вдалось. Справжня духовність для людства (поки що) - недосяжна.

Тю... а я вважаю себе духовним на двісті відсотків...

А що таке справжня духовність? Це апсолют? Тоді у цифирях міряти себе то я псіханув, прошу пробачення. :(
  • 0

#104 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 15.08.2009 – 21:03

Скажу особисту думку. Коли чую слово Духовність(!) мене розперає сміх. :( Я одразу уявляю маленьогого чоловічка, він невпевнений у своїх розуміових здібностях, бо недалекий, незрозумілі й розмиті слова, піднятий до гори вказівний палець(!) викликають у нього благоговєнний трєпєт. Він починає морщити лоба, мружити брови і вип’ячувати нижню губу! Ха-ха-ха! :)
  • 0

#105 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 21:48

Перегляд дописуОгiрок (15.08.2009 20:06) писав:

Тю... а я вважаю себе духовним на двісті відсотків...

А що таке справжня духовність? Це апсолют? Тоді у цифирях міряти себе то я псіханув, прошу пробачення. :(
Ну що ж поробиш, шановний пане Огірок. Свого часу я теж вважав, що вишня це буба. На 200 відсотків. І ніхто не смів перечити, бо кричав так , що сусіди збігались. А підріс, виявилось що все таки - вишня. І теж... на 200 відсотків. Щодо цифирь. Взуття міряємо в цифирях, зріст, вагу і т.п. також. Навіть кількість клітин головного мозку в цифирях. Мало того, як Ви знаєте, деякі спеціалісти підрахували вагу душі людської. Знову таки в цифирях. А чим же духовність така особлива ? Будем міряти в цифирях. Ну не у відрах же ? Тепер щодо абсолюту і Ваших 200 відсотків. От я зовсім не слабкий, здоровенний дядько. Не хворію. Але з дитинства і понині не вживав ні краплі горілки. Навіть пива. У Вас не промайнула думка : придурок ? Промайнула. Яка ж це в дідька духовність ? А Ви кажете...200 відсотків. :)
  • 0

#106 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 15.08.2009 – 22:15

Перегляд дописуБезбожник (15.08.2009 19:27) писав:

Шановна Ластівочко ! Я зрозумів. Відповідь про все і ні про що. Дякую. Я не ставив за мету обговорення Вашої персони як і зовнішності. Це був загальний приклад, якщо Ви не зрозуміли. Єдине, що при цьому був використаний Ваш нік. Дивно, що це Вас образило тим не менше приношу вибачення. Мені сподобалась Ваша точка зору щодо духовності. Правда, ніякого відношення до релігії вона не має. Дещо здивувало намагання поєднати вислів Зороастра з Шостою точкою націоналіста.
Ну чому ж? Якраз моя відповідь по темі духовності...На кострах я не спалювала і мене ні, так само і пам"ятник недоречний тут...а от про духовність якраз ця тема. Тому можемо поговорити...що таке духовність для нації і чи є вона зараз в політикумі і так далі ...прошу дуже

Людина, що не здатна вибудовувати свою життєву перспективу, мотивувати себе щодо осмислених норм, переосмисляти притаманні їй мотивації та створювати собі нові мотивації, втрачає сенс життя, втрачає позитивні мотивації власного розвитку. Така ситуація в житті людини називається духовною кризою.
В ситуації духовної кризи людина зазвичай деградує, впадає в депресію і навіть закінчує життя самогубством.
Що таке духовність? духовний світ...ви кажете релігія...Ми не говоримо зараз про християн...ми говоримо, що віра має бути!!!Бо якщо нема віри - нема сенсу життя.
  • 0

#107 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 22:18

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (15.08.2009 22:03) писав:

Скажу особисту думку. Коли чую слово Духовність(!) мене розперає сміх. :( Я одразу уявляю маленьогого чоловічка, він невпевнений у своїх розуміових здібностях, бо недалекий, незрозумілі й розмиті слова, піднятий до гори вказівний палець(!) викликають у нього благоговєнний трєпєт. Він починає морщити лоба, мружити брови і вип’ячувати нижню губу! Ха-ха-ха! :)
Точна копія Чеховського "Людина у футлярі" який, між іншим, вважався у містечку дуже високодуховною людиною. Однак знайшлись чудові люди,молоді вчителі, котрі з легкістю довели що він-дурень. От я маю сусідку. Гарна. Дуже. Так вона коли працює через межу на городі, роздягається до купальника. Хоч з городу тікай. Буває підійде в тому купальнику та й щебече, а в очах бачу, що не проти. Але нічого не кажу і не роблю, бо заміжня. Цікаво, я духовна людина, чи як отой герой Чехова-Світлоносного ?
  • 0

#108 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 23:04

Перегляд дописуЛастiвочка (15.08.2009 23:15) писав:

Ну чому ж? Якраз моя відповідь по темі духовності...На кострах я не спалювала і мене ні, так само і пам"ятник недоречний тут...а от про духовність якраз ця тема. Тому можемо поговорити...що таке духовність для нації і чи є вона зараз в політикумі і так далі ...прошу дуже

Людина, що не здатна вибудовувати свою життєву перспективу, мотивувати себе щодо осмислених норм, переосмисляти притаманні їй мотивації та створювати собі нові мотивації, втрачає сенс життя, втрачає позитивні мотивації власного розвитку. Така ситуація в житті людини називається духовною кризою.
В ситуації духовної кризи людина зазвичай деградує, впадає в депресію і навіть закінчує життя самогубством.
Що таке духовність? духовний світ...ви кажете релігія...Ми не говоримо зараз про християн...ми говоримо, що віра має бути!!!Бо якщо нема віри - нема сенсу життя.
Шановна Ластівочко. По-перше хочу ще раз вибачитись, якщо чим образив в тому коментарі. Або я невдало написав, або Ви не так зрозуміли. Я погоджуюсь на перший варіант. По-друге. Я прочитав назву розділу. Там не написано: нація і духовність, або політикум і духовність. Там написано ; релігія і духовність. Я не маю жодної уяви, як можна обговорювати, скажемо, політикум і духовність ? Це поєднання криги з вогнем. Історії людства невідома, бодай хоч одна постать в політикумі, яка була духовною людиною. Ще з давніх давен, професія політик, прирівнювалась до професії- проституція. Та воно так і є. Мало того- інакше бути і не може. Про яку таку духовність можна говорити в даному випадку ? Адже у цій професії є свої жорсткі закони і правила, деяким із них сотні, а то і тисячі років і ці правила не мають нічого спільного з духовністю. Однак без них, політикум перестає бути як таким. Ви не гірше мене знаєте їх, однак просто нагадаю пару прикладів. Перше - у політиці ЗАВЖДИ мають бути вороги. Друге - у політиці не існує вічних ворогів і вічних друзів. Ви здатні знайти тут місце для духовності ? Пробуйте. Стосовно нація і духовність, то спочатку та нація має бути. А її у нас немає. Як же можна говорити про духовність для нації, коли її немає ? Ну хіба що про духовність частини населення України, скажем, району, області, чи кількох областей разом взятих. Про духовність нації можна говорити у Швеції, Фінляндії, чи Норвегії, наприклад. А у нас можна помріяти, красиво поговорити, уявити що так воно буде, от тільки плиліпити все це... немає до кого. У мене чомусь така думка, що Ви мали на увазі націю, яку маєте у власних мріях майбутнього. Однак реально, ми маємо сьогодні те, що називається -український народ. Це трішечки різні речі.
  • 0

#109 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 15.08.2009 – 23:40

Перегляд дописуЛастiвочка (15.08.2009 23:15) писав:

А розумом до цього всього дійти не можна? Тоді виходить, що духовність - це милиці для інтелекту.
  • 0

#110 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 16.08.2009 – 07:24

Перегляд дописуБезбожник (15.08.2009 22:48) писав:

От я зовсім не слабкий, здоровенний дядько. Не хворію. Але з дитинства і понині не вживав ні краплі горілки. Навіть пива. У Вас не промайнула думка : придурок ? Промайнула. Яка ж це в дідька духовність ? А Ви кажете...200 відсотків. :(

В мене так і не промайнула думка що таке духовність в Вашому розумінні.

Так подивитись, здебільшого люди сперечаються по таким поняттям про котрі у кожного своя уява.
У віруючих своя уява, у нерелігійних діяльних людей своя, у здоровенних непитущих дядьок своя.

Більш того навіть про поняття релігія у кожного може бути своя уява і навіть іноді можна казати що християнсьтво до релігії відношення ніякого не має.
Також про поняття віри, бога і таке інше в томуж дусі. Так про що сперечатися і навіщо?
  • 0

#111 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.08.2009 – 14:54

Перегляд дописуОгiрок (16.08.2009 08:24) писав:

В мене так і не промайнула думка що таке духовність в Вашому розумінні.

Так подивитись, здебільшого люди сперечаються по таким поняттям про котрі у кожного своя уява.
У віруючих своя уява, у нерелігійних діяльних людей своя, у здоровенних непитущих дядьок своя.

Більш того навіть про поняття релігія у кожного може бути своя уява і навіть іноді можна казати що християнсьтво до релігії відношення ніякого не має.
Також про поняття віри, бога і таке інше в томуж дусі. Так про що сперечатися і навіщо?
Шановний пане Огірок! Не вичавлюйте із звичайного гумору високі поняття. "Сага" про дядька, це не що інше, як проста людська іронія до самого себе. Не думаю, що поняття іронічна самокритика, не входить у рамки духовності. Воно буває - корисно. Промайнуло ? Ви кажете ; "ми сперечаємось по таким поняттям про котрі у кожного своя уява". Повністю згоден з Вами. Найкраще, як на мене, про це сказав Світлоностний розкішною притчею про "інтелект і милиці". А поскільки інтелект людини є її природня приналежність, то духовність являє собою всього-навсього СКЛАДОВУ ІНТЕЛЕКТУ. А він (інтелект) як оті відбитки пальців. Кажучи Вашими словами- "у кожного свій". (Далі не тільки для Вас) і чим вищий рівень інтелекту, тим вища духовність людини. Маючи природню здатність розвиватись до безкінечності, інтелект "тягне" як локомотив і все інше. В тому числі і духовність. Якщо рівень інтелекту низький, то і духовність відповідна. І навпаки. Тому і виходить, що коли людині не вистачає інтелекту і як наслідок- духовності, вона, намагаючись показати себе духовною (не маючи поняття що це таке , бо інтелект не дозволяє) користується ЧУЖИМ інтелектом видаючи під нього власну "духовність". Наприклад, використовуючи інтелект відомого в Україні Сергія Дацюка, видає його думку про духовність, як свою. Чи не краще, ходячи по Землі, нам бути все таки самим собою ? Просто Людиною. Це ДУЖЕ не легко. Але в цьому і є прояв нашого інтелекту (не плутати з рівнем освіти в ті чи інші області) і як наслідок- духовності. А заодно, вступаючи в дискусії, керуватись ВЛАСНОЮ (правильною або ні) думкою про ті чи інші речі. Воно, дивись, і навчишся чому небудь. Загалом же, на мою думку, цей розділ можна закривати після цитати Світлоносного, щодо інтелекту і милиць. Точніше і краще, не скажеш. Ну хіба що, зважаючи на назву розділу ; "духовність і РЕЛІГІЯ", та на те, що у нас все таки в основі християнська віра, знайдеться християнин, (бо його так і не було, а тільки високі заяви) який захистить духовність РЕЛІГІЙНУ. Адже вона існує. В чистому вигляді. Бажанно було б, щоб захисник-християнин спирався при цьому на ЄДИННО можливий фундамент - Біблію. І ні на що інше. Мирські труди якого небудь Дацюка і т.п, для цього не підходять. Хіба вони можуть бути точнішими, ніж богодуховна Книга ? До того ж, християнам слід пам"ятати про те, що всі закони і правила як і принципи науково-технічного та суспільного розвитку, по яким живе людство ПОКИ ЩО на Землі, установлені не Богом, а його іншим сином - Сатаною. Таким чином, спиратись, окрім Біблії, немає на що. Адже все земне (в тому числі і наукові труди) буде віддано Анафемі і знищено. Хіба не так, християни ? У мене немає бажання в чомусь принизити духовність християнства. Зате є бажання щось ПОЧУТИ, ЗРОЗУМІТИ І ПОВЧИТИСЬ.
  • 0

#112 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 16.08.2009 – 17:33

Перегляд дописуБезбожник (16.08.2009 15:54) писав:

У мене немає бажання в чомусь принизити духовність християнства. Зате є бажання щось ПОЧУТИ, ЗРОЗУМІТИ І ПОВЧИТИСЬ.

На мій погляд Духовна людина це людина Духу. А людина Духу це людина Творець, це Творча людина яка Творить своє життя по своєй волі і своєму розуму, людина яка творить благо та щастя для себе і для людей, якому і нащадкі будут вдячні.

Все і більш нічого.

З такого же принципу можна на рівень духовності оцінювати не тільки людей, а наприклад і само християнсьтво. І з цього виходить що християнсьтво до Духовності відношення не має ніякого.
  • 0

#113 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.08.2009 – 10:51

Перегляд дописуManfred (17.08.2009 11:40) писав:

порівнюючи атеїстичний спосіб життя і спосіб життя віруючих серед яких мені пощастило на той час опинитися.

Пан плутає ідею та реалізацію.
Ідея - то одне. Як її хтось реалізував - то інше. А від того, що хтось є гарною і розумною людиною і при цьому декларує, що він сатаніст, пан стане сатаністом, чи просто буде отримувати задоволення від спілкування та й по всьому?
  • 0

#114 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.08.2009 – 11:39

Перегляд дописуManfred (17.08.2009 11:55) писав:

У даному випадку чудова ідея мала не менш чудову реалізацію

Ідея однозначно погана. Принаймні в її першій половині, від якої ніхто не збирається відрікатись - отже в цілому.
Реалізація, відповідно, має дуже далекий стосунок до ідеї. Століття тому за таких умов народжувались нові релігії. І це було більш правильно, аніж "підтримаю погану ідею, бо знайшов гарного реалізатора, який її "переосмислив".

Релігія - це релігія. Ідея.
Духовність - у кожної людини своя. І від конкретної релігії це ніяк не залежить. Папа визнає високу духовність Далай Лами, хоч релігії у них кардинально різні.
  • 0

#115 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.08.2009 – 12:53

Перегляд дописуОгiрок (16.08.2009 18:33) писав:

На мій погляд Духовна людина це людина Духу. А людина Духу це людина Творець, це Творча людина яка Творить своє життя по своєй волі і своєму розуму, людина яка творить благо та щастя для себе і для людей, якому і нащадкі будут вдячні.

Все і більш нічого.

З такого же принципу можна на рівень духовності оцінювати не тільки людей, а наприклад і само християнсьтво. І з цього виходить що християнсьтво до Духовності відношення не має ніякого.
Кажете, людина Духу, шановний пане Огірок ? Творець ? Ну так це в чистому вигляді християнський підхід. Парадоксально, що водночас, Ви НЕ надаєте християнству духовної риси в другій цитаті. Адже Дух, Творець, спочатку був Богом. Потім, став людиною і її розп"яли. Після цього став сволотою. Адам, (до гріхопадіння) БУВ ЛЮДИНОЮ ДУХУ. Водночас - просто істотою. Ніяким ТВОРЦЕМ він бути не міг, БО НИМ БУВ ІНШИЙ. А от пізнавши ДОБРО І ЗЛО - став тим ТВОРЦЕМ. Згадайте ; "і сказав Господь Бог : от, Адам став як один із нас(!!!), знаючи добро і зло". Зважаючи на те, що добро і зло НЕРОЗ"ЄМНЕ, той, хто вважає за потрібне бути творцем повинен пам"ятати про це. Тим більше, творцем в ім"я "блага та щастя для себе і для людей", як кажете Ви. Творець мусить завжди знати : щоб створити- потрібно спочатку ЗРУЙНУВАТИ. І чи завжди "нащадки будуть вдячні ?". Творець несе не тільки добро ("благо") як Ви кажете, але і зло. Навіть Господь не зміг СТВОРИТИ світ без цього. Той, хто бере на себе відповідальність творити, повинен пам"ятати про це. Творець не може говорити: ось це добро, (благо) а ось це- зло. Чи не правильніше сказати: це МОЄ добро і моє ЗЛО ВОДНОЧАС ? Яскравий приклад - творці ядерної енергії. А якщо грубий приклад - куплене (во благо) авто дитині, на якому вона розбивається на смерть. Ви не праві (як на мене) в тому, що християнство до духовності відношення не має. Ще й як має. Суть християнської духовності полягає в ПОВЕРНЕННІ до ЛЮДИНИ ДУХУ. Тобто, до Адама перед гріхопадінням. До істоти, але аж ніяк, не до ТВОРЦЯ. Будь яке ТВОРІННЯ ЛЮДИНОЮ, з точки зору християнської духовності, є посягання на промисел божий. Або- гріх. Написано : "ви Боги?" Прославляючи Людину-Творця, котра творить згадане Вами благо та щастя, мудрець каже, що тільки такі і повинні ЗАЛИШИТИСЬ. І додає : РЕШТА ЗАЙВІ. Ви до такого готові, шановний пане Огірок ? Ваша фраза: "Людина Духу це людина Творець" є парадоксом. Це поєднання безгріховності з гріхом. А має бути щось одне - або людина духу, або творець. Якщо людина вважає себе творцем в поєднанні з духом, то вона є не творець, а ВИКОНАВЕЦЬ ВОЛІ РЕАЛЬНОГО ТВОРЦЯ. В мірі ДОЗВОЛЕНОГО.
  • 0

#116 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 17.08.2009 – 14:08

Перегляд дописуБезбожник (17.08.2009 13:53) писав:

Ваша фраза: "Людина Духу це людина Творець" є парадоксом. Це поєднання безгріховності з гріхом. А має бути щось одне - або людина духу, або творець. Якщо людина вважає себе творцем в поєднанні з духом, то вона є не творець, а ВИКОНАВЕЦЬ ВОЛІ РЕАЛЬНОГО ТВОРЦЯ. В мірі ДОЗВОЛЕНОГО.

Ужос.... :(

Одні роблять неможливе, поєднююче непоєднуване і стають Богами, інші знаходять втіху в ананізмі словоблудія, створючи примари і розпинаючи світ на матерію і дух тим самим розпинають самих себе.
  • 0

#117 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.08.2009 – 14:41

Шановний пане Manfred ! По порядку на ваші коментарі : Щодо саману і кізяка. Як Ви важаете, що їсти людський чи коров"ячий кал одне і те ж, що виготовляти саман, то раджу (Вашими ж словами) вивчати історію української кухні. До того ж додам, що нікому в голову не збрело виготовляти саман з людського калу. Зате збрело - їсти. Щодо "перекручування" фрази "віра без дій мертва". По- перше, шановний, як Ви беретесь трактувати Біблію, то спочатку- вивчіть, як максимум, або хоч би відкрийте, як мінімум. Ця фраза належить не Христу, як Ви стверджуєте, а Іоану. А він (Іоан) давав цю настанову не апостолам, (як написали Ви) а віруючим християнам. Він додає ; "Что толку братия мои, если кто говорит, что он имеет веру, а дел не имеет ? может ли эта вера спасти его?" Так що, присвоївши ту фразу Христу, саме Ви і займаєтесь "класичним перекручуванням". Щодо того, чи може християнин мати сумнів. По-перше, я ніде не написав, що він або має, або немає права на сумнів. Я написав "ЗОБОВ"ЯЗАНИЙ". Це різні речі. В цьому сенсі написано ; " кто говорит, Я познал Его, но заповедей Его не соблюдает, тот лжец и нет в нем истины". Де це Ви, шановний, побачили в заповідях "варіанти для сумніву" християнином ? І ще : "но да просят с верою, ни мало НЕ СОМНЕВАЯСЬ, потому что СОМНЕВАЮЩИЙСЯ подобен морской волне...да не думает такой человек получить что-то от Господа". Про яке таке право на сумнів християнином , Ви пишете ? Це Вам що, партійні збори?

Перегляд дописуОгiрок (17.08.2009 15:08) писав:

Ужос.... :(

Одні роблять неможливе, поєднююче непоєднуване і стають Богами, інші знаходять втіху в ананізмі словоблудія, створючи примари і розпинаючи світ на матерію і дух тим самим розпинають самих себе.
Ну що тут скажеш ? Хіба що ; щасливої дороги, та високої зарплати на новій посаді- Бог.
  • 0

#118 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 17.08.2009 – 15:18

Перегляд дописуБезбожник (17.08.2009 15:41) писав:

Ну що тут скажеш ? Хіба що ; щасливої дороги, та високої зарплати на новій посаді- Бог.

Дякую.

Тільки Бог це не посада, це спосіб існування і розвитку Всесвіту.

За це зарплату не платять. Хтож Богу зможе заплатити... :(
  • 0

#119 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.08.2009 – 16:43

Перегляд дописуОгiрок (17.08.2009 16:18) писав:

Дякую.

Тільки Бог це не посада, це спосіб існування і розвитку Всесвіту.

За це зарплату не платять. Хтож Богу зможе заплатити... :(
Ну да. Не платять. А це що : ...у всякого человека, у которого будет усердие принимайте приношение Мне. ...золото, и серебро, и медь. И шерсть голубую пурпуровую и червленную, и виссон и козью. И кожи бараньи красные, и кожи синие, и дерева ситтим. Елей для светильника, ароматы для елея помазания и для благовонного курения. Камень оникс и камни вставленные для эфода..." Або, скажемо, жертва Ієфая, (власна донька) хіба не плата? Ну нехай би не вона, а хто інший першим зустрів його в Массіфу ? то й що ? Все рівно Бог, регогучи і потираючи руки, прийняв би. Як прийняв з задоволенням (ще б не прийняти !) 30 тисяч незайманих дівчаток. Слід зауважити , що в цьому випадку ніхто обітниці йому не давав, як Ієфай. Рішення, щодо 30 тисяч дівчаток, Він прийняв сам. Як Вам така зарплатня за ТВОРІННЯ, шановний ? Куди тому баксу, нещасному. А Ви кажете.
  • 0

#120 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 17.08.2009 – 19:04

шановне панство! от хочу запитати: а ви ще якісь релігії знаєте? можете інші приклади-паралелі проводити? Тема: духовність і релігія, а не духовність і християнство :angry12: Хотілось би почитати Ваші думки не тільки про християн (якщо можна)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних