Перейти до вмісту

Весілля

Повідомлень в темі: 187

#181 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 04.11.2010 – 17:34

От я нарешті дорвався до теревенів! :D

Короч, коротенький звіт апр весілля: все пройшло безболісно :cool1:

Як і годиться, спізнилися до церкви чи не на годину, тому священник читав, фактично, репчик (за нами вже була черга) :cool1: Чесно кажучи, завжди був противником весіль, оскільки вважаю, що святкувати ПЕРШИЙ день подружнього життя - десь те ж, що святкувати перемогу у матчі під час стартового свистка. Все справжнє життя (спільний труд, терпіння, випробування тощо) починається потім, а святкування навпаки, лише "розхолоджує".

Найгірше себе почував, коли довелося хреститися ;) - проте розумів, наскільки це важливо дружині, тому довелося терпіти... Хоча все єство волало, що такого робити не можна. Власне, можу порадити хлопцям, як перенести весілля (не секрет, що воно нам не надто потрібно і не сильно подобається) - почастіше зазирати у очки своєї коханої, коли побачите, як вона тішиться, одразу де і сили беруться, і настрій поліпшується. ;)

Про неофіційну частину поширюватися не буду - кому воно цікаво?! Скажу лише, що ніхто не впився і нікого не били - і то добре.
  • 0

#182 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.11.2010 – 10:36

Перегляд дописуTeren (4.11.2010 17:34) писав:

От я нарешті дорвався до теревенів! :D

Короч, коротенький звіт апр весілля: все пройшло безболісно :)

Як і годиться, спізнилися до церкви чи не на годину, тому священник читав, фактично, репчик (за нами вже була черга) :) Чесно кажучи, завжди був противником весіль, оскільки вважаю, що святкувати ПЕРШИЙ день подружнього життя - десь те ж, що святкувати перемогу у матчі під час стартового свистка. Все справжнє життя (спільний труд, терпіння, випробування тощо) починається потім, а святкування навпаки, лише "розхолоджує".

Найгірше себе почував, коли довелося хреститися :happy1: - проте розумів, наскільки це важливо дружині, тому довелося терпіти... Хоча все єство волало, що такого робити не можна. Власне, можу порадити хлопцям, як перенести весілля (не секрет, що воно нам не надто потрібно і не сильно подобається) - почастіше зазирати у очки своєї коханої, коли побачите, як вона тішиться, одразу де і сили беруться, і настрій поліпшується. :D

Про неофіційну частину поширюватися не буду - кому воно цікаво?! Скажу лише, що ніхто не впився і нікого не били - і то добре.
А фото? Де фотографії?
  • 0

#183 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 05.11.2010 – 13:51

нєєєєє, фото не буде. Я в цьому розумінні юзер-старообрядець :happy1: Конфіденсі і все тут!
  • 0

#184 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.07.2011 – 20:23

Був на весілі в далекому селі, отримав купу негативу, в основному через "традиці" які в основному замішані на безмірному споживані алкоголю, пили постіно і багато.
  • 0

#185 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 17.07.2011 – 20:37

Dynkan 113
якщо можна то розкажи - регіон, тамада був чи хто керував парадом, що саме ще не сподобалось?
  • -1

#186 durrrrr

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Місто:місто снів та мрій

Відправлено 17.07.2011 – 23:29

Перегляд дописуDynkan 113 (17.07.2011 21:23) писав:

Був на весілі в далекому селі, отримав купу негативу, в основному через "традиці" які в основному замішані на безмірному споживані алкоголю, пили постіно і багато.
треба було вам там марафон дати кілометровий мабуть.

тамада-кун
  • 0

#187 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.10.2011 – 11:32

Одружився)
  • 0

#188 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.10.2011 – 03:03

В мене весілля пройшло жахливо. Тобто людям сподобалося, а особисто для мене приготування і саме весілля - каторга. Була як в сні і тільки думала коли то все вже закінчиться. Хоча робилося задля родини. Шо не кажіть, а зібралися майже всі. Що буває в нашій розкиданій по світі сім"ї рідко. Тільки те й тішило. Хоча на мій подив алкоголю випито було небагато, хоча всі гарно забавлялися.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua