Перейти до вмісту

Весілля

Повідомлень в темі: 187

#161 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 24.09.2010 – 20:28

Перегляд дописучорно-біла (24.09.2010 21:24) писав:

дякую. твоє благословіння для мене вкрай важливе
дякую, що так високо цінуєте мене :(
  • 0

#162 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 08.10.2010 – 20:12

О, у мене саме завтра весілля (в сенсі церковному), вже скільки часу минуло від розписки, а все не могли узгодити, в якій вірі будемо одружені ))) - зійшлися таки на християнський обряд, тут жінчина взяла :happy1: Якщо переживу завтрашній день - напишу якісь "замєткі ахотніка за нареченими" )))
  • 0

#163 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.10.2010 – 20:16

Перегляд дописуTeren (8.10.2010 21:12) писав:

О, у мене саме завтра весілля (в сенсі церковному), вже скільки часу минуло від розписки, а все не могли узгодити, в якій вірі будемо одружені ))) - зійшлися таки на християнський обряд, тут жінчина взяла :happy1: Якщо переживу завтрашній день - напишу якісь "замєткі ахотніка за нареченими" )))
А ти по якому обряду хотів?
  • 0

#164 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.10.2010 – 20:37

Перегляд дописуTeren (8.10.2010 21:12) писав:

В християнстві, наскільки я знаю, є ... навіть не знаю, як то назвати... шлюби, коли люди різних вір. Тоді присягу дає один із подружжя, а інший - в своїй церкві. Не бачила ще такого, але цікаво було б.
  • 0

#165 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 20:44

Та ні, ми не ускладнюємо ситуації. І так зійшлися на тім, що Бог - один, різні лише способи йому поклоніння. Ну і ще я не читаю молитв, де згадуються Ісса, Міріам та різні "святі".
  • 0

#166 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 20:47

Перегляд дописуTeren (8.10.2010 21:44) писав:

Та ні, ми не ускладнюємо ситуації. І так зійшлися на тім, що Бог - один, різні лише способи йому поклоніння. Ну і ще я не читаю молитв, де згадуються Ісса, Міріам та різні "святі".
Нескромне питання: а ти якого віросповідання?
  • 0

#167 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 08.10.2010 – 20:50

Перегляд дописуОлеська (8.10.2010 21:47) писав:

Нескромне питання: а ти якого віросповідання?
Якщо "Ісса", то напевне муслім.
  • 0

#168 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 08.10.2010 – 20:52

ну чому я знаю, шо він муслім?? чому Я? я взагалі Терена втретє чи вчетверте бачу і знаю, шо він муслім! чи це моя уява?

сенсу у церковному одруженні не бачу ну взагалі
  • 0

#169 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 21:02

Перегляд допису:-) (8.10.2010 21:50) писав:

Якщо "Ісса", то напевне муслім.
Просто уточнила.
  • 0

#170 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 08.10.2010 – 21:44

Перегляд дописуTeren (8.10.2010 21:44) писав:

Та ні, ми не ускладнюємо ситуації. І так зійшлися на тім, що Бог - один, різні лише способи йому поклоніння.

Ніфіга подібного. Якщо наречений (як я зрозумів) мусульманин, то у нього бог - єдиний. А у христянина - триєдинний. Це перший бар*єр, котрий христянська церква не пропустить для благословіння.
Друге : згідно з догми христянської церкви, весь сенс вінчання полягає в тОму, що двоє молодят будуватимуть сім*ю як образ малої церкви, центральною постаттю котрої є Христос, і в якого вони обоє вірять, і по заповідям якого, вони будуть жити. Це одна з центральних з вимог христянської церкви при вінчанні. І стосується вона не тільки мусульман, але і "язичників", юдеїв, атеїстів, і т.п. Благословити ж молодят (якщо вони вирішили іти в христянську церкву) можна виключно тільки в тОму випадку, якщо наречений похреститься. Тільки в цьому випадку виконується догма церкви:- сумісно рости в богові.
Інша справа, що церква визнає законність (РАГСУ) одруження молодят, але не благословить. Тобто, це буде визнання законності "браку", але це не є вінчанням.
Це я про православну церкву. У католиків, там ще важче.
І нарешті, якщо пара знайде церкву, священник котрої виконає обряд вінчання повністю, не зважаючи на перепони, таке "вінчання" не є дійсним.
Взагалі то...дивно. Раз люди хочуть вінчатись - значить віруючі. Ну то, такі питання повинні знати як віруючі христяни, так і віруючі мусульмани ( кожен у своїй вірі, звичайно ж.) Для цього існують церковні літературні джерела, котрими, наприклад христянин, повинен, як мінімум, цікавитись, а не просто ходити до церкви та слухати священника і "пєвчу".

Повідомлення відредагував Безбожник: 08.10.2010 – 21:45

• 0

#171 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 21:52

Не знаю, особисто мені досить малоцікаві церковні догмати, священник може благословляти аж до посиніння, все одно він ЛИШЕ ЛЮДИНА. А от чи благословить Бог - залежить, НМСД, від того, як житимуть молоді. Віра і церква - надто різні поняття, все ж таки.
  • 0

#172 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 22:22

Перегляд дописуTeren (8.10.2010 22:52) писав:

Не знаю, особисто мені досить малоцікаві церковні догмати, священник може благословляти аж до посиніння, все одно він ЛИШЕ ЛЮДИНА. А от чи благословить Бог - залежить, НМСД, від того, як житимуть молоді. Віра і церква - надто різні поняття, все ж таки.

Говірка, "в чужой монастирь со своим уставом не ходят", це якраз про тебе і про твої фантазії щодо благословіння від бога, в режимі "он лайн". Це, по-перше.
По-друге. Пан абсолютно незнайомий з біблійними заповідями у христян. Себто, так званим десятислів*ям. А в ньому, до відома пана, тільки перші чотири заповіді стосуються взаємовідносин людини і бога. А от решта, шість, це є взаємовідносини поміж людьми. Вони так і були начертані : на одному камінці - чотири, а на другому...відніми від десяти, чотири. В переліку перших чотирьох заповідей навіть натяку немає на те, що бога турбує твоє весілля та подальше життя з дружиною. Це "поле діяльності" він залишив людям, себто - першосвященникам від Аарона починаючи. Оте сАме - благословіння. Це зрозуміло, панові ? нє ?...тоді ідем далі і перекидаємо місточок до христянської церкви. Священник, будь він сто п*ятдесят разів людиною, і скільки ж разів марсіанином, у церкві ніфіга не вирішує. Священник віконує волю...знаєш кого ?...Вирішує церква, до відома пана. Бо вона є апостольська і віщує від імені свого Господа Бога, себто Ісуса Христа. А поскільки, у христянстві, бог не помиляється, по визначенню, то не помиляється і церква. Саме тому, вона є святою. Таким чином, всі твої фантазії та амбіції, для церкви - ніщо. Вона, за 2000 років, знаєш скіко таких амбіційних перебачила-переслухала ? нє ?...то отож...угу.

Повідомлення відредагував Безбожник: 08.10.2010 – 22:25

• 0

#173 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 22:29

Ото вже ж нудотик! Та мені до лампочки, що там думають про себе високі чини християнської церкви, якщо чесно. Хоч називають себе 150 раз по 150 апостольськими-преапостольськими, вони ЛИШЕ ЛЮДИ. Фактично, вони перед Богом мають таке ж право мене благословляти, як і я їх :happy1:. Фантазії церковників щодо необхідності "провайдера" Слова Божого є їх особистими проблемами, а також вимираючого християнства.

Повідомлення відредагував Teren: 08.10.2010 – 22:34

• 0

#174 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 22:49

Перегляд дописуTeren (8.10.2010 23:29) писав:

Ото вже ж нудотик! Та мені до лампочки, що там думають про себе високі чини християнської церкви, якщо чесно.

О, у мене саме завтра весілля (в сенсі церковному), вже скільки часу минуло від розписки, а все не могли узгодити, в якій вірі будемо одружені ))) - зійшлися таки на християнський обряд

Окрім отого сміховиння-протиріччя, до твого відому, бажаний тобою "християнський обряд", не біблією випрацюваний, а церквою, себто її служителями, які тобі, одночасно, - до лампочки. ги ги ги.
Терене, не хочеш ср...ть - не муч жопу. Бувай.
  • 0

#175 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 09.10.2010 – 00:20

ем, ну я все розумію, але... якшо вам обом ті церкви до лампочки, то нашо вам церковний шлюб? хоча, раманціка, да, я розумію.

доречі ніколи не розуміла міжрелігійних шлюбів. тобто, в мене завжди складається враження, що церква дозволяє такі шлюби з перспективою на перетягнення іншовірця в своє лоно. типу, ви одружуйтесь, ага. нічого страшного що ви різного віросповідання. він/вона тобі стільки мізків з.їсть шо ти скоро до нас прибіжиш перехрещуватися.

ну і принагідно вітаю Терена.
  • 0

#176 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 09.10.2010 – 06:59

Цитата

Окрім отого сміховиння-протиріччя, до твого відому, бажаний тобою "християнський обряд", не біблією випрацюваний, а церквою, себто її служителями, які тобі, одночасно, - до лампочки. ги ги ги.
Терене, не хочеш ср...ть - не муч жопу.
Слу, а чого це питання тебе аж так коробить? По-друге, з чого ти взяв, що я взагалі маю намір тобі щось доводити чи пояснювати? Мужик, ти мені хто такий взагалі? Брат, сват...?

Цитата

Бувай

Шуруй-шуруй!

2 Neorlandina: Дякую!
  • 0

#177 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 09.10.2010 – 16:30

Ото вже ж нудотик! Та мені до лампочки, що там думають про себе високі чини християнської церкви, якщо чесно. Хоч називають себе 150 раз по 150 апостольськими-преапостольськими, вони ЛИШЕ ЛЮДИ. Фактично, вони перед Богом мають таке ж право мене благословляти, як і я їх :happy1:. Фантазії церковників щодо необхідності "провайдера" Слова Божого є їх особистими проблемами, а також вимираючого християнства.
І от преться Терен в "християнську" (читай: юдейської закваски) церкву, аби мати індульгенцію, щоб прогнутися і лизнути самі знаєте кого, аби засвідчити: "Шановний кагале, я - ваш... тілом і душею...
це я тільки по форумах звуся українцем.." )))))
от же ж жидівська підстилка...
і ми питаємо: чому нами керують табачнікі?

У мене весілля було пречудове: зібралась за довгий стіл родина моя і чоловіка, поріднилися, випили по чарці, заспівали пісень наших рідних - і без усіляких християнських примочок.
ой роде наш красний, роде наш прекрасний - ось які пісні співали, і ніякий християнський чіп і писнути не смів.

Щодо "вимираючого християнства" - згідна: не місце йому на весіллі!!!

zav:+10% за порушення пп. 2.2, 2.4.

Повідомлення відредагував zav: 09.10.2010 – 18:06

• 0

#178 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 29.10.2010 – 21:24

Перегляд дописуKassandra (28.07.2009 23:07) писав:

о, до речі, на зиму обіцяють обвал цін на житло.

Фабрегасе, не трать даром гроші! купляй квартиру!

було діло рік тому
на фабрегаса нависали
шоби квартиру купив)))
  • 0

#179 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 29.10.2010 – 21:34