Перейти до вмісту

Одружений ... але - ж ще не мертвий.

Повідомлень в темі: 254

Опитування: Одружений ... але - ж ще не мертвий. (28 користувачів проголосувало)

Для жінок

1. Одружений — швидше живий у статевому плані для решти жінок (4 голосів [8.89%])

Процент голосів: 8.89%

2. Одружений — швидше мертвий у статевому плані для решти жінок (12 голосів [26.67%])

Процент голосів: 26.67%

3. Заміжня — швидше жива у статевому плані для решти чоловіків (4 голосів [8.89%])

Процент голосів: 8.89%

4. Заміжня— швидше мертва у статевому плані для решти чоловіків (13 голосів [28.89%])

Процент голосів: 28.89%

5. Я чоловік (12 голосів [26.67%])

Процент голосів: 26.67%

Для чоловіків

1. Одружений — швидше живий у статевому плані для решти жінок (9 голосів [20.93%])

Процент голосів: 20.93%

2. Одружений — швидше мертвий у статевому плані для решти жінок (9 голосів [20.93%])

Процент голосів: 20.93%

3. Заміжня — швидше жива у статевому плані для решти чоловіків (7 голосів [16.28%])

Процент голосів: 16.28%

4. Заміжня — швидше мертва у статевому плані для решти чоловіків (8 голосів [18.60%])

Процент голосів: 18.60%

5. Я жінка (10 голосів [23.26%])

Процент голосів: 23.26%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.07.2009 – 14:47

Перегляд дописуБлискавиця (27.07.2009 14:37) писав:

Га?)))...то пан - вільний митець??

Їй богу, дівчата, пильно дивіться, за кого заміж виходите. Бо таких багацько є)).
Ну да. Виходьте заміж за імпотентів.
  • 0

#82 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.07.2009 – 14:48

Висловлю свою думку, як представник одружених із малюсіньким стажем :ggggg: (у вересні рік буде). Після одруження на інших жінок у мене "табу", навіть про каву мова йти не може. Адже людина, з якою я одружився, мені довіряє і зраджувати її сподівань я собі не дозволю. Адже все вертається назад бумерангом. Вірність - це питання моралі, поняття духовне, а не фіззіологічне. Ті чоловіки, які кажуть, що вони не звертають увагу ні накого, лише на свою дружину - лицеміри, увага, як зверталася, так і звертається на гарних дівчат, які проходять на вулиці, чи з якими працюєш, але людина не є твариною і має голову, щоб думати, а не кидатися за новими перемогами над жінками. У людини має бути внутрішній запобіжник проти зради. І обділеним чимось я себе після одруження не почуваю - все є так, як я і думав, треба чимось жертвувати заради серйозних стосунків.
  • 0

#83 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 14:50

Перегляд дописуБлискавиця (27.07.2009 14:25) писав:

А як доходить до моменту відповідати за свої дії, то куди й дівається той мачо)).
Так, інстинкт страху перед розлученням сильніший за сексуальний потяг. Така природа.
  • 0

#84 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 27.07.2009 – 14:51

Перегляд дописуТемний ангел (27.07.2009 15:48) писав:

Висловлю свою думку, як представник одружених із малюсіньким стажем :ggggg: (у вересні рік буде). Після одруження на інших жінок у мене "табу", навіть про каву мова йти не може. Адже людина, з якою я одружився, мені довіряє і зраджувати її сподівань я собі не дозволю. Адже все вертається назад бумерангом. Вірність - це питання моралі, поняття духовне, а не фіззіологічне. Ті чоловіки, які кажуть, що вони не звертають увагу ні накого, лише на свою дружину - лицеміри, увага, як зверталася, так і звертається на гарних дівчат, які проходять на вулиці, чи з якими працюєш, але людина не є твариною і має голову, щоб думати, а не кидатися за новими перемогами над жінками. У людини має бути внутрішній запобіжник проти зради. І обділеним чимось я себе після одруження не почуваю - все є так, як я і думав, треба чимось жертвувати заради серйозних стосунків.

Головне не забудь що сказав, років так через 5
  • 0

#85 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 14:55

Перегляд дописуТемний ангел (27.07.2009 14:48) писав:

Ті чоловіки, які кажуть, що вони не звертають увагу ні накого, лише на свою дружину - лицеміри,
Ги-ги. Мій тестостерон спрацьовує тільки на мою жінку, автоматично при її відсутності ендокринна система перекриває краник, що постачає цей гормон в кров.
  • 0

#86 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 15:00

Перегляд дописуkompman (27.07.2009 15:51) писав:

Головне не забудь що сказав, років так через 5
Не думаю, що забуду. До одруження я жив рік разом із своєю майбутньою дружиною, а перед цим ми 2 роки зустрічалися. Період емоцій і шаленої пристрасті з поцілунками вечором в парку пройшов :ggggg:, тепер період виважених стосунків, взаємоповаги - про зраду навіть думки не було.

Перегляд дописуyushchenko (27.07.2009 15:55) писав:

Ги-ги. Мій тестостерон спрацьовує тільки на мою жінку, автоматично при її відсутності ендокринна система перекриває краник, що постачає цей гормон в кров.
От всім би так, не було б зрад на білому світі :) Ну невже, не тягнуло взагалі ні до кого, крім дружини?
  • 0

#87 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 15:00

Перегляд дописуТемний ангел (27.07.2009 15:58) писав:

Період емоцій і шаленої пристрасті з поцілунками вечором в парку пройшов :ggggg: , тепер період виважених стосунків, взаємоповаги - про зраду навіть думки не було.

тепер почалися сірі будні
  • 0

#88 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 15:02

Перегляд дописуТемний ангел (27.07.2009 15:00) писав:

От всім би так, не було б зрад на білому світі :ggggg: Ну невже, не тягнуло взагалі ні до кого, крім дружини?
До Анджеліни Джолі. Але то по секрету, а раптом на сайт зайде.
  • 0

#89 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 15:05

Перегляд дописуkompman (27.07.2009 16:00) писав:

тепер почалися сірі будні
Чому сірі будні? Ми самі повинні робити своє життя яскравим і цікавим, що і робимо. А згасання первинних емоцій з часом - це факт і нікуди від цього не дітися.

Перегляд дописуyushchenko (27.07.2009 16:02) писав:

От бачиш :ggggg: , а то "краник, краник" :)
  • 0

#90 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 15:08

Перегляд дописуyushchenko (27.07.2009 16:02) писав:

Ти не один такий :ggggg:

Перегляд дописуТемний ангел (27.07.2009 16:05) писав:

А згасання первинних емоцій з часом - це факт і нікуди від цього не дітися.

а так не повинно бути, якщо це справжні почуття
  • 0

#91 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 15:13

Перегляд дописуkompman (27.07.2009 16:08) писав:

а так не повинно бути, якщо це справжні почуття
Я для себе розділяю такі категорії, як кохання, яке дійсно повинно залишатися завжди, якщо воно справжнє і емоції, які більше базуються на гормонах і новизні об'єкту пристрасті. Адже з часом новизна втрачається, а кохання, як категорія духовна повинна залишитися.
  • 0

#92 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 15:22

Перегляд дописуТемний ангел (27.07.2009 16:13) писав:

Я для себе розділяю такі категорії, як кохання, яке дійсно повинно залишатися завжди, якщо воно справжнє і емоції, які більше базуються на гормонах і новизні об'єкту пристрасті. Адже з часом новизна втрачається, а кохання, як категорія духовна повинна залишитися.

так емоції це і є кохання
  • 0

#93 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 17:46

Перегляд дописуCAM (27.07.2009 06:19) писав:

То тепер враження, що у тебе на чолі написано "ЗАЙНЯТО".
Так так і є, а чого ви так дивуєтеся?
  • 0

#94 CAM

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень
  • Місто:гАмерИка

Відправлено 27.07.2009 – 17:50

О, бачу тема набрала ажіотажу...
але трошки відійшла в бік. Спробую пояснити.
На прикладі жінок: кожній (особливо замужній) жінці важливо щоб її все-ж таки помічали, говорили компліменти чи підморгували на вулиці. Це навіть зовсім не повинно вести до якигось романів на стороні, а просто служить підтриманні відповідного рівня самооцінки і гормонів. При чому на відносини вдома це позитивно впливає, бо баба не забуває що вона - жінка, і продовжує слідкувати за собою, гарно вдягатись..і.т.д. що є дуже позитивним моментом для сімї.
Так само і для хлопа. Добре, коли він відчуває що жінки ще дивляться на нього як на самця, а не тільки як на безстатеву воблу в штанах. Воно і заставляє хлопа якось пильнувати себе і тримає адреналін в крові. При чому не вимагає скакання в гречку.
Отож, якщо співпрацівниці, наприклад, перед весіллям могли прийти пузо продемонструвати, масажик зробити, чи ляси поточити, то тепер що можна сподіватись це сухе "Привіт, як жінка?"
  • 0

#95 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 27.07.2009 – 17:56

Перегляд дописуCAM (27.07.2009 18:50) писав:

На прикладі жінок: кожній (особливо замужній) жінці важливо щоб її все-ж таки помічали, говорили компліменти чи підморгували на вулиці.

це ви так вирішили? чи вам хтось сказав?
Мені неприємно коли мені підморгують на вулиці. мені не важливо що думають про мене інші особи протилежної статі, крім мого чоловіка.
я слідкую за собою не для того, щоб чоловікам подобатись, а щоби подобатися собі.
  • 0

#96 CAM

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 17:57

Перегляд дописуNeorlandina (27.07.2009 10:56) писав:

Мені неприємно коли мені підморгують на вулиці. мені не важливо що думають про мене інші особи протилежної статі, крім мого чоловіка.
Вибачте, не вірю...
  • 0

#97 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 18:10

Перегляд дописуCAM (27.07.2009 18:57) писав:

Вибачте, не вірю...

а давайте перевіримо?
знайдіть мене якось в транспорті, чи ще де, підморгніть - побачите морду цеглиною у відповідь (точно як на аватарі).

Перегляд дописуCAM (27.07.2009 18:50) писав:

О, бачу тема набрала ажіотажу...
але трошки відійшла в бік. Спробую пояснити.
На прикладі жінок: кожній (особливо замужній) жінці важливо щоб її все-ж таки помічали, говорили компліменти чи підморгували на вулиці. Це навіть зовсім не повинно вести до якигось романів на стороні, а просто служить підтриманні відповідного рівня самооцінки і гормонів. При чому на відносини вдома це позитивно впливає, бо баба не забуває що вона - жінка, і продовжує слідкувати за собою, гарно вдягатись..і.т.д. що є дуже позитивним моментом для сімї.
Так само і для хлопа. Добре, коли він відчуває що жінки ще дивляться на нього як на самця, а не тільки як на безстатеву воблу в штанах. Воно і заставляє хлопа якось пильнувати себе і тримає адреналін в крові. При чому не вимагає скакання в гречку.
Отож, якщо співпрацівниці, наприклад, перед весіллям могли прийти пузо продемонструвати, масажик зробити, чи ляси поточити, то тепер що можна сподіватись це сухе "Привіт, як жінка?"

суцільний наївняк.
судячи з того, що ви написали, то оці співпрацівниці вважали вас за потенційного чоловіка/коханця/тощо. одружився - вже не годен.
скільки вам років? хіба в 15 вже можна розписуватися?
вибачте, але не вірю що ви старші.
  • 0

#98 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 18:16

Перегляд дописуCAM (27.07.2009 18:57) писав:

Вибачте, не вірю...
ну і даремно.
нормальній жінці головне як на неї дивиться її чоловік, всі решта їй якось пофіг.
а якщо жінка переймається тим як решта чоловіків на неї дивляться, мені шкода її чоловіка.
особисто маю купу одружених знайомих та друзів чоловіків. і щось їх мало хвилює як на них інші жінки дивляться.
  • 0

#99 CAM

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 18:36

Перегляд дописуЗимова Дівчина (27.07.2009 11:16) писав:

особисто маю купу одружених знайомих та друзів чоловіків. і щось їх мало хвилює як на них інші жінки дивляться.

Повірте, те що чоловіки кажуть жінкам, а те, про що вони говорять між собою - дві великі різниці.
  • 0

#100 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 18:58

Перегляд дописуCAM (27.07.2009 19:36) писав:

Повірте, те що чоловіки кажуть жінкам, а те, про що вони говорять між собою - дві великі різниці.
навіщо говорити. наче не видно куди вони дивляться та як реагують на решту жінок?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних