Перейти до вмісту

Одружений ... але - ж ще не мертвий.

Повідомлень в темі: 254

Опитування: Одружений ... але - ж ще не мертвий. (28 користувачів проголосувало)

Для жінок

1. Одружений — швидше живий у статевому плані для решти жінок (4 голосів [8.89%])

Процент голосів: 8.89%

2. Одружений — швидше мертвий у статевому плані для решти жінок (12 голосів [26.67%])

Процент голосів: 26.67%

3. Заміжня — швидше жива у статевому плані для решти чоловіків (4 голосів [8.89%])

Процент голосів: 8.89%

4. Заміжня— швидше мертва у статевому плані для решти чоловіків (13 голосів [28.89%])

Процент голосів: 28.89%

5. Я чоловік (12 голосів [26.67%])

Процент голосів: 26.67%

Для чоловіків

1. Одружений — швидше живий у статевому плані для решти жінок (9 голосів [20.93%])

Процент голосів: 20.93%

2. Одружений — швидше мертвий у статевому плані для решти жінок (9 голосів [20.93%])

Процент голосів: 20.93%

3. Заміжня — швидше жива у статевому плані для решти чоловіків (7 голосів [16.28%])

Процент голосів: 16.28%

4. Заміжня — швидше мертва у статевому плані для решти чоловіків (8 голосів [18.60%])

Процент голосів: 18.60%

5. Я жінка (10 голосів [23.26%])

Процент голосів: 23.26%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#241 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 28.08.2009 – 10:56

Перегляд дописуManfred (28.08.2009 09:40) писав:

Тоді, це платонічне кохання.

Платонічне - то повна відсутність фізичного контакту. До чого тут воно?

Перегляд дописуManfred (28.08.2009 09:40) писав:

Згоден, але мене більше цікавлять причини.

Розвалена і деградована система освіти населення - от і вся причина.

Цитата

Тут вже інші ньюанси. Я особисто не вірю що можна отак відразу закохатися. НА мою думку треба час.

Закохатися - можна. Кажу з власного досвіду.
А час потрібен на притирання різних за долею, звичками і багато чим іншим людей.
Це як прийняття на роботу - взяти людину можна з першої співбесіди, але далі зазвичай йде тривалий випробний термін.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 28.08.2009 – 11:00

• 0

#242 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 28.08.2009 – 11:01

Перегляд допису-=VJ=- (28.08.2009 09:22) писав:

Це просто говорить про низьку відповідальність населення.

Це говорить про низьку свідомість населення, і відсутність знань про взаємовідносини та примітивної сексуальної освіти, чи відсутності такої
  • 0

#243 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 11:02

Перегляд дописуТеж пасічник... (28.08.2009 12:01) писав:

Це говорить про низьку свідомість населення, і відсутність знань про взаємовідносини та примітивної сексуальної освіти, чи відсутності такої

Якраз з сексуальною освітою у нас все відмінно - хто, що і куди запихує діти дізнаються ще в дитсадках.
Проблема з психологічною освітою - оце так.
  • 0

#244 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 28.08.2009 – 11:05

Перегляд допису-=VJ=- (28.08.2009 12:02) писав:

Якраз з сексуальною освітою у нас все відмінно - хто, що і куди запихує діти дізнаються ще в дитсадках.

Ось цей факт і підтверджує є відсутність такої освіти: ну про що взагалі там можна говити ? - спитався б цинік, - всі ж все знають!

А психіка бахурів (13-15 років) є дуже вразливою саме в цьому аспекті. І віддати таку освіту в руки колег по дитсадочку/вулиці чи телебаченню - це дати ключі від машини особі що не знає правил вуличного руху :ggggg:

Повідомлення відредагував Теж пасічник...: 28.08.2009 – 11:08

• 0

#245 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 11:08

Перегляд дописуManfred (28.08.2009 08:34) писав:

Скажіть, для Вас така ситуація є прийнятною? Ви так можете, або змогли б? Почувалибися щасливою?
Мабуть, моя сім"я будується на інших засадах, ніж ваша.))
І я не бачу сенсу міняти одного чоловіка на іншого.
  • 0

#246 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 12:23

Перегляд дописуManfred (28.08.2009 13:21) писав:

Більшість моїх знайомих зустрічлися та жили разом по кілька років і це все одно ні від чого їх не вберегло.

Жити - то одне. В комуналках он пів-СРСР жило.
А "вчитися" - то зовсім інше.
  • 0

#247 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 13:10

Перегляд дописуManfred (28.08.2009 13:26) писав:

Тобто для чоловіків цей пункт є пріоритетнішим, як для жінок?

Cтереотипно - так. Оскільки здавна розповсюджені стереотипи, що чоловік має "кидати" щодоби не менше, аніж по десять "палок" і хотіти це робити щохвилини. Це такий самий дурний стереотип, як "що більший розмір пеніса - то краще", і так само не має нічого спільного з дійсністю. Але суспільний шаблон штовхає "молоді, незміцнілі душі" на хоча б позірне слідкування йому.

Ну дик на своїх помилках всі і навчаються. У школі ж бо такому не вчать.

На жаль, навіть на своїх помилках навчаються одиниці.
Як я написав - жити є просто, це факт: живеш разом і все тут. А от вчитися - себто не лише визнавати свої помилки, робити з них висновки і більше не повторювати, а й навіть вміти інколи визнати свою неправоту, навіть коли ти такої не відчуваєш - на це мало хто здатен. От і маємо "ой, жили-жили, а потім - бац, і розійшлися, а така ж гарна пара була". Тому й розійшлися, бо "гарна" була лише для зовнішнього середовища, а що там було всередині - можна лише здогадуватися, але "душа в душу" там точно і не пахло.
  • 0

#248 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 28.08.2009 – 14:13

Тобто для чоловіків цей пункт є пріоритетнішим, як для жінок?

У більшості випадків - так.
  • 0

#249 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 15:21

Перегляд дописуManfred (28.08.2009 15:50) писав:

Тоді така історія з життя моїх знайомих. Жили кілька років разом, взяли шлюб і ще кілька років жили, потім хлоп почав сачкувати "подружні обов'язки". Довго сварилися. Каже, ну не хочу я її більше, як жінку, а так людина вона чудова, ми поважаємо одне одне, думаємо однаково, розуміємо добре і говоримо однією мовою, у нас однакова картина світу і все таке. Я що, — каже я можу і терпіти, бо я її люблю. Тобто все платонічне кохання у повному обсязі присутнє, зникати почав тільки третій пункт (див. вище).

В результаті. Вона захворіла, переїхала до батьків і сказала, що більше не повернеться до нього. За кілька місяців вони офіційно оформили розлучення. Так кому тут третій пункт пріоритетніший? Якби не навпаки, або може це тільки виняток із загального правила?

Специфічний такий випадок... А він точно "наліво" не ходив? Може, він просто тільки її не хотів?

Загалом цей аспект для обох статей є важливим, бо більшість людей того потребує - як не крути (асексуалів все ж меншість). Та як на мене, для жінок якось більш важливими є перші два пункти, а от чоловіки зазвичай просто відмовляються вважати кохання повноцінним без третього.
  • 0

#250 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 15:41

Перегляд дописуTwinkle (28.08.2009 16:21) писав:

Загалом цей аспект для обох статей є важливим, бо більшість людей того потребує - як не крути

Cкільки, на думку пані, годин щоденно з подружнього життя йде на секс? Який відсоток спілкування він займає? Що трапляється з ним після років так семидесяти(найоптимістично)?

Перегляд дописуTwinkle (28.08.2009 16:21) писав:

чоловіки зазвичай просто відмовляються вважати кохання повноцінним без третього.

То все ж таки - "відмовляються вважати кохання повноцінним" чи "для чоловіків важливіше"?
Щоб було зрозуміліше суть питання, приведу інший приклад - якщо "більшість чоловіків зазвичай відмовляється вважати чоловіка в спідниці повноцінним" (а на позір це так і є, принаймні в нашому суспільстві) - чи значить це, що шотландці - неповноцінні чоловіки чи може, що більшість українських чоловіків при перегляді вдома "Хоробре сердце" вважали Мела Гібсона бабою, чи все ж таки все це просто "пил в очі" через стереотипи?
  • 0

#251 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 16:02

Перегляд допису-=VJ=- (28.08.2009 16:41) писав:

Cкільки, на думку пані, годин щоденно з подружнього життя йде на секс? Який відсоток спілкування він займає? Що трапляється з ним після років так семидесяти(найоптимістично)?

Мені важко відповісти на ці питання, бо 1) я незаміжня, тому не можу навести навіть такий поширений аргумент, як "а у мене це ось так"; 2) вважаю, що це індивідуально для кожної пари - в когось це займає більшість часу, в когось - ні. Для мене спілкування є важливішим - вважаю, що це, властиво, залишається назавжди, бо секс більш цікавий молодим людям.

Перегляд допису-=VJ=- (28.08.2009 16:41) писав:

То все ж таки - "відмовляються вважати кохання повноцінним" чи "для чоловіків важливіше"?

Якщо я кажу, що для жінок є важливими емоційна близькість та інтелектуальна спорідненість, то маю на увазі, що для них за відсутності сексу в стосунках не постає питання: а чи кохання це, сексу ж немає? Для жінок часто перших двох пунктів буває достатньо. А чоловік, який стверджує, що кохання без сексу - неповноцінне, просто таким чином завуальовує своє бажання. Відповідно для нього наявність перших двох складових не є достатньою для того, щоб назвати почуття коханням. Звідси й висновок, що для чоловіків це важливіше.

Та знову ж - я не маю на увазі ВСІХ чоловіків. Навіть якщо я кажу "більшість", це зовсім не означає, що маю на думці 99,9% - це може бути й 60%.

Повідомлення відредагував Twinkle: 28.08.2009 – 16:03

• 0

#252 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 16:31

Перегляд дописуManfred (28.08.2009 13:21) писав:

Мені не йшлося ні про мою ні про Вашу сім'ю, а про гіпотетичну ситуацію. І саме стосовно такої ситуації і було моє питання на яке Ви не відповіли.
Так я ж вам відповіла. В мене такої ситуації не може бути _в принципі_. А гіпотетичні сітуациї на себе приміряти не раджу. Особливо якісь дурнуваті.:ggggg:
  • 0

#253 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 16:38

Перегляд дописуManfred (28.08.2009 17:15) писав:

Ну в наведеному прикладі якраз навпаки саме жінка відмовилася від таких "платонічних" стосунків. Ризикну висловити своє припущення щодо цього. Як на мене, жінки лише декларують свою меншу зацікавленість третім пунктом. Це вигідно. Це ставить їх у дуже зручну позицію: "чоловіки самі прибіжать і все зроблять, що мені тре". Бо завше більше перегинається той, кому більше треба, а оскільки жінкам, ніби менше потрібно, то вони і отримують все не роблячи ніц.

Звичайно, моє припущення стосується далеко не всіх жінок, але швидше загально-жіночого сценарію гендерної поведінки. Так їх виховують з дитинства і з часом це стає просто неусвідомленою частиною їх самих.

Цікава теорія. Може бути й так. А, може, все-таки все є таким, яким видається ззовні?

То як все ж на Вашу думку: у чоловіків і жінок однакове зацікавлення третім пунктом?
  • 0

#254 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 16:58

Перегляд дописуzav (28.08.2009 17:43) писав:

Вам так важко відповідати на питання пана VJ, але так легко говорити за жіноцтво, що з'являються сумніви щодод достовірності відомостей "для жінок є важливими емоційна близькість та інтелектуальна спорідненість", наприклад.

Та я й не стверджую, що ці відомості достовірні, це МОЯ думка, а власна думка кожної окремо взятої людини базується на його/її життєвому досвіді.

Перегляд дописуManfred (28.08.2009 17:46) писав:

Ну, абсолютно однакового, кажуть, у природі ніц немає, але як на мене якась приблизна домірність таки існує і ще хз, у кого те зацікавлення більше :ggggg:

Тоді взагалі важко проводити якісь паралелі і порівняння, давати оцінки, оскільки за означенням будь-яка людина може приховувати свої справжні думки/наміри/прагнення для досягнення певної мети.
  • 0

#255 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.08.2009 – 15:10

Цитата

Она должна быть пассивна, сентиментальна, эмоциональна [...] если она хочет быть женственной. Ее учили подавлять свой эротизм и в то же время игнорировать его эмоции. Все это приводит в постель двух неполноценных людей, причем каждому нужно как раз то, что другой должен скрывать. © Рут Диксон
ґґґ, дякую, Манфреде)) Рут Діксон та її "посібник" - це перша книжка, яку я прочитала про секс (не враховуючи медичної енциклопедії) у віці десь так 17-ти років)).
На мій погляд, це дуже доладна книжка для початківців :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних