Перейти до вмісту

Одружений ... але - ж ще не мертвий.

Повідомлень в темі: 254

Опитування: Одружений ... але - ж ще не мертвий. (28 користувачів проголосувало)

Для жінок

1. Одружений — швидше живий у статевому плані для решти жінок (4 голосів [8.89%])

Процент голосів: 8.89%

2. Одружений — швидше мертвий у статевому плані для решти жінок (12 голосів [26.67%])

Процент голосів: 26.67%

3. Заміжня — швидше жива у статевому плані для решти чоловіків (4 голосів [8.89%])

Процент голосів: 8.89%

4. Заміжня— швидше мертва у статевому плані для решти чоловіків (13 голосів [28.89%])

Процент голосів: 28.89%

5. Я чоловік (12 голосів [26.67%])

Процент голосів: 26.67%

Для чоловіків

1. Одружений — швидше живий у статевому плані для решти жінок (9 голосів [20.93%])

Процент голосів: 20.93%

2. Одружений — швидше мертвий у статевому плані для решти жінок (9 голосів [20.93%])

Процент голосів: 20.93%

3. Заміжня — швидше жива у статевому плані для решти чоловіків (7 голосів [16.28%])

Процент голосів: 16.28%

4. Заміжня — швидше мертва у статевому плані для решти чоловіків (8 голосів [18.60%])

Процент голосів: 18.60%

5. Я жінка (10 голосів [23.26%])

Процент голосів: 23.26%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#221 CAM

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:гАмерИка

Відправлено 03.08.2009 – 22:01

Перегляд дописучорно-біла (3.08.2009 04:15) писав:

ти мабуть вмреш з голоду в купці власного лайна, якщо тебе дружина вирішить залишити

І я вас люблю... :)
ви вже в спортзал записались?
  • 0

#222 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 03.08.2009 – 22:24

невже дискусія звелася до побуту? і розбилась у нього як сімейне життя?

Я знаю чітко що побут в межах цієї теми оффтоп, та хай буде й так. В чоловіка й жінки раніше були чітко розплділені обов'язки: жінці- дім та дрібні діти, чоловікові - господарка. Воно й відповідало природі чоловіка і жінки. В жінки більший обзір, добре розвинена дрібна моторика, жінки не здатні постійно долати великі відстані. Чоловікові ж необхідні фізичні навантаження.

Що ж сталось? А сталось те що велий відсоток дівчат починають вчитись готувати, чи прибирати всередньому в років 19. А якщо це тільки початок навчання і ще дитина - то ця робота її доконує. Ще не так давно дівчина могла наготувати на всю родину, поприбирати і ще купу справ, так що для неї з появою дитини весь побут багато часу й не займав. Накопичуєть змученість а далі й злість.
Тепер інакше - жінка вимота побутом, голодний чоловік що приходить з роботі і йому з порога можуть дати в руки дитину і добави "проготуй собі щось" і темп житя "роби все швидше і швидше". Далі неминуче - чоловік з дружиною пересікаються в діяльності, для прикладу в готуванні їжі - а двої господинь не буває, і починаються побутові конфлікти на тему "по чийому має бути".
  • 0

#223 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 03.08.2009 – 22:27

Перегляд дописуCAM (3.08.2009 22:01) писав:

І я вас люблю... :)
ви вже в спортзал записались?
не переводь стрілки. твоя проблема реальна, а в мене на аві панда :)
  • 0

#224 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.08.2009 – 22:45

Перегляд дописуТеж пасічник... (3.08.2009 23:24) писав:

невже дискусія звелася до побуту? і розбилась у нього як сімейне життя?
В чоловіка й жінки раніше були чітко розплділені обов'язки: жінці- дім та дрібні діти, чоловікові - господарка. Воно й відповідало природі чоловіка і жінки. В жінки більший обзір, добре розвинена дрібна моторика, жінки не здатні постійно долати великі відстані. Чоловікові ж необхідні фізичні навантаження.
Я думаю, що перевагою сучасного часу є те, що і чоловік і жінка можуть вибирати - які обов*язки їм виконувати до душі. Зараз ніхто нікого ні до чого не змушує. Не подобається - живіть самі, або оплачуйте послуги тайландців чи філіпінців (як роблять зараз у Європі). Вони до школи не ходять, зате їсти й прибирати вміють.

Між іншим, є ще одна дотична до цієї тема про те, що довготривалі стосунки набридають. Але моя думка буде схожою - суспільство наразі нічого від нас не вимагає. Все залежить від нашого вибору.
  • 0

#225 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень

Відправлено 05.08.2009 – 15:03

Перегляд дописуБлискавиця (4.08.2009 23:45) писав:

Я думаю, що перевагою сучасного часу є те, що і чоловік і жінка можуть вибирати - які обов*язки їм виконувати до душі.

а проблема виникає коли вони втручаються в діяльніть один одного. Чоловік береться чистити картоплю - а жінка відразу "підтримує" його критикою. Чи скільки порозуміння при плануванні сімейного бюджету, при умові що таке планування взагалі відбувається.
  • 0

#226 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.08.2009 – 17:24

Перегляд дописуТеж пасічник... (5.08.2009 16:03) писав:

а проблема виникає коли вони втручаються в діяльніть один одного. Чоловік береться чистити картоплю - а жінка відразу "підтримує" його критикою. Чи скільки порозуміння при плануванні сімейного бюджету, при умові що таке планування взагалі відбувається.
Кухня так... тобто "все не так!"©.
А з бюджетом при будь-якому плануванні непорозумінь не мали.
  • 0

#227 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень

Відправлено 05.08.2009 – 17:33

Перегляд дописуzav (5.08.2009 18:24) писав:

А з бюджетом при будь-якому плануванні непорозумінь не мали.

а при виконанні бюджету? -якщо також не мали - то щасливі люди і тобі +
  • 0

#228 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.08.2009 – 18:54

Перегляд дописуТеж пасічник... (5.08.2009 18:33) писав:

а при виконанні бюджету? -якщо також не мали - то щасливі люди і тобі +
І при виконанні теж. Ми невибагливі особи, тому вибагливість концентрується на спільних речах: хаті та побуті, наприклад.
  • 0

#229 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 10.08.2009 – 11:58

Перегляд дописуТеж пасічник... (5.08.2009 16:03) писав:

Я так не вважаю. Робити щось разом, навіть на кухні, - це надзвичайне задоволення :unsure:. А якщо "підтримують критикою" - це особистісна проблема чоловіка чи жінки, тобто поганий характер. Розподіл обов*язків або гендер тут ні при чому. Бачили очі шо купували? :rolleyes:
  • 0

#230 Natusinka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 26.08.2009 – 17:36

Привітик. Так, це я, Романтична. І скажу відверто: якщо женився - значить хоть якась любов, чи шо там, була, правда? А закохані не повинні дивитися одне на одного, а в один бік. Може і твоя половинка думає: "Заміжня ...але - ж ще не мертва"... Поцікався.
  • 0

#231 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 09:43

Перегляд дописуManfred (27.08.2009 09:40) писав:

Виникає закономірне питання, що ж має відбуватися між колишніми закоханими, які вже скріпили свої стосунки шлюбом, після цих 4 років? Може терпіння? Як гадаєте?

взаємоповага і розуміння :)

От уявіть собі гіпотетично таку ситуацію, 4 роки минули, кохання вже немає, але Ви для всіх оточуючих осіб протилежної статі мертві. Тобто ні в хаті, ні поза хатою, ніц статево-забарвленого Вам не світить. Уявили? Як себе почуваємо у цій ситуації, комфортно? Коли Ви скажете, що краще тоді розлучитися, то я запитаю Вас, і що так і одружуватися-розлучатися кожні 4 роки?

Взагалі ця ейфорія проходить набагато швидше 1 рік, в декого 3 роки, в когось 3 місяці. Можливо що це залежить від того як один одному мозги е.... Стерви цим моментом вміють дуже добре користуватись аби віддвинути суперниць і починають грти на контрастах: даючи порівняти себе з обраннецею. Тому завжди казав: що стосунки закінчуються тоді коли починають свою половинку порівнювати з кимось ще.

Нещодавно почув таке: "Для мене, одружений, все одно, що голубий" :P

бувають ж такі збоченки :ura:
  • 0

#232 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 21:06

Виникає закономірне питання, що ж має відбуватися між колишніми закоханими, які вже скріпили свої стосунки шлюбом, після цих 4 років?

Сказати по секрету? :) У мене тут якраз десять років стукне через три місяці - можу поділитися :P

От уявіть собі гіпотетично таку ситуацію, 4 роки минули, кохання вже немає

Розлучайтесь.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 27.08.2009 – 21:10

• 0

#233 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 21:30

От уявіть собі гіпотетично таку ситуацію, 4 роки минули, кохання вже немає, але Ви для всіх оточуючих осіб протилежної статі мертві. Тобто ні в хаті, ні поза хатою, ніц статево-забарвленого Вам не світить.
Є таке словосполучення "супружєскій долг". Отже, світить, не світить, а доведеться. :)
  • 0

#234 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 21:49

Виникає закономірне питання, що ж має відбуватися між колишніми закоханими, які вже скріпили свої стосунки шлюбом, після цих 4 років? Може терпіння? Як гадаєте?

От уявіть собі гіпотетично таку ситуацію, 4 роки минули, кохання вже немає, але Ви для всіх оточуючих осіб протилежної статі мертві. Тобто ні в хаті, ні поза хатою, ніц статево-забарвленого Вам не світить. Уявили? Як себе почуваємо у цій ситуації, комфортно? Коли Ви скажете, що краще тоді розлучитися, то я запитаю Вас, і що так і одружуватися-розлучатися кожні 4 роки?

Більшість терпить, бо "діти, звикла\звик, боязнь змін".
А щоб такого не трапилося можливий один вихід. Поєднання дружби з коханням. перш за все обранець\обраниця має бути партнером, вже потім - кохання.
Вже колись наводила такий приклад, але мене тоді "обплювали"))) Колись на Україні рідко виходили заміж через кохання, найчастіше за дітей домовлялися батьки (де роль грав майновий стан, характер, здатність до праці, дружні відносини між батьками). Але ж тоді мабуть і розлучень було менше. Можливо, була більша моральність населення, а можливо...якщо люди підходять одне одному рано чи пізно між ними з"явиться симпатія, або й кохання.

Партнерство, дружні відносини, кохання (яке з часом переростає в любов), взаємодовіра: це і інше фундамент спільного життя. Якщо є пристрасть але немає спільності поглядів і думок, звичок і навіть однакового погляду на те, як проводити свій вільний час, то тоді...

Ну і по темі :) Коли вийду заміж, вважайте мене мертвою в сексуальному плані :P
  • 0

#235 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 08:22

Перегляд дописуManfred (28.08.2009 08:34) писав:

І таких прикладів купа.

Це просто говорить про низьку відповідальність населення.

Чи правильно я Вас зрозумів, що Ви кажете, що третій пункт, в принципі, не є важливим і ним можна знехтувати?

Це, звісно, не моє авторство, але моя думка - так.
  • 0

#236 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.08.2009 – 08:49

Люди, одружуйтеся по-коханню і тоді ця тема не буде мати аніякого смислу))
Але у нас статистика інша, половина виходить по-зальоту, четвертина по-розрахунку і ще майже четвертина "для галочки, бо вже пора".
По коханню зараз одружуватися не в моді. От і маємо те що маємо)))
  • 0

#237 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 08:53

Як на мене, кохання складається (коли узагальнити) з трьох головних складових:
  • Повага (потяг розуму та спільність духовного життя);
  • Дружба (емоційний потяг, спільність емоційного світу)
  • Бажання (потяг тіла, пристасть).
Чи правильно я Вас зрозумів, що Ви кажете, що третій пункт, в принципі, не є важливим і ним можна знехтувати?

Вона є важливою, але Ви ж самі розмістили цю складову аж третьою по списку і аж ніяк не першою. Якщо це не зроблено навмисне, то Ви підсвідомо ранжуєте ці переваги так, як написали.
Бувають випадки що третій пункт відсутній, але такі стосунки теж не будуть повноцінними. Хоча з часом бажання в будь-якому подружжі зменшується і все ж таки наперед виходить повага та дружба.
Хоча про це можуть писати лише одружені, з життєвим досвідом.
  • 0

#238 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.08.2009 – 09:10

Перегляд допису-=VJ=- (28.08.2009 09:22) писав:

Це, звісно, не моє авторство, але моя думка - так.

О, то Ви однозначно належите до меншості серед чоловіків.
  • 0

#239 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.08.2009 – 10:07

Перегляд дописуManfred (28.08.2009 10:39) писав:

Цілком згоден, по-коханню. Але тут і місититься головне питання, більшість моїх знайомих подружніх пар, що завершили розлученням взяли шлюб саме по великому і щирому коханню. Але минає 3-4-10 років і все повний швах. Я не схильний підозрювати їх у нещирости і казати, що раз так, то "не любов" і була.
Тут вже інші ньюанси. Я особисто не вірю що можна отак відразу закохатися. НА мою думку треба час. Є багато моїх знайоми котрі зустрічалися по декілька місяців і одружувалися. І деякі з них розлучені. Чому? Бо в деяких випадках декілька місяців недостатньо щоб пізнати людину і потім, після одруження може бути нестиковка або людина поже себе показати далеко з некращої сторони. Це як російська рулетка. Бували випадки що і через рік починало все валитися. Тому щоб одрудуватися треба для початку провести "краш тест", пожити разом пів року рік, випробувати різні життєві ситуації а потім робити висновки а не на "дурну голову" вскочити а потім думати. ІМХО.
  • 0

#240 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 10:50

Як на мене, кохання складається (коли узагальнити) з трьох головних складових:
  • Повага (потяг розуму та спільність духовного життя);
  • Дружба (емоційний потяг, спільність емоційного світу)
  • Бажання (потяг тіла, пристасть).

Дружба-це відносини побудовані на загальних інтересах. (а не коли нема сексу) :ggggg:

Багато хто зі мною може не погодитись, когось це шокує але
Любов, дружба і секс - це абсолюно незалежні види взаємовідносин.
Любов це емоційний звязок, Дружба -інтелектуальний, а Секс- фізичний, чуттевий.

Дуже добре коли ви маєте взаємні два з цих звязків і ними повністю задоволені, а ідеально коли .. - ну не знаю чи таке буває, хоча хто зна :beer:

Повідомлення відредагував Теж пасічник...: 28.08.2009 – 10:52

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних