Перейти до вмісту

Одружений ... але - ж ще не мертвий.

Повідомлень в темі: 254

Опитування: Одружений ... але - ж ще не мертвий. (28 користувачів проголосувало)

Для жінок

1. Одружений — швидше живий у статевому плані для решти жінок (4 голосів [8.89%])

Процент голосів: 8.89%

2. Одружений — швидше мертвий у статевому плані для решти жінок (12 голосів [26.67%])

Процент голосів: 26.67%

3. Заміжня — швидше жива у статевому плані для решти чоловіків (4 голосів [8.89%])

Процент голосів: 8.89%

4. Заміжня— швидше мертва у статевому плані для решти чоловіків (13 голосів [28.89%])

Процент голосів: 28.89%

5. Я чоловік (12 голосів [26.67%])

Процент голосів: 26.67%

Для чоловіків

1. Одружений — швидше живий у статевому плані для решти жінок (9 голосів [20.93%])

Процент голосів: 20.93%

2. Одружений — швидше мертвий у статевому плані для решти жінок (9 голосів [20.93%])

Процент голосів: 20.93%

3. Заміжня — швидше жива у статевому плані для решти чоловіків (7 голосів [16.28%])

Процент голосів: 16.28%

4. Заміжня — швидше мертва у статевому плані для решти чоловіків (8 голосів [18.60%])

Процент голосів: 18.60%

5. Я жінка (10 голосів [23.26%])

Процент голосів: 23.26%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 31.07.2009 – 18:20

Перегляд дописуCAM (31.07.2009 18:12) писав:

ВакуОля, цікава відповідь, дякую.
Як ти дивишся на таку ситуацію, (ГІПОТЕТИЧНУ ! блін !) що хлоп, крім роботи має ще "позакласні заняття" - тобто громадська діяльність, наприклад, чи зайняття в секції, чи ще якийсь спорт. Виходить о 7-й і привалює в 10-й. На вихідних, звичайно, може помогти по дому що треба, але коли серед тижня вдома нема що зїсти, бо жінка салатіками харчується, посуда не помита, бо вона з роботи прийшла змучена, і нема футболок щоб передягнутись бо вона-ж не рабиня-домогосподарка.

роби канапки собі вранці. помагає.
І все самому можна встигнути. Я і з навчанням+громадською діяльністю+тренуваннями прекрасно все собі вдома встигаю.
Одним словом вчіться самостійності і не скидайте все на жінку.
  • 0

#202 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.07.2009 – 18:56

Як ти дивишся на таку ситуацію, (ГІПОТЕТИЧНУ ! блін !) що хлоп, крім роботи має ще "позакласні заняття" - тобто громадська діяльність, наприклад, чи зайняття в секції, чи ще якийсь спорт. Виходить о 7-й і привалює в 10-й. На вихідних, звичайно, може помогти по дому що треба, але коли серед тижня вдома нема що зїсти, бо жінка салатіками харчується, посуда не помита, бо вона з роботи прийшла змучена, і нема футболок щоб передягнутись бо вона-ж не рабиня-домогосподарка.
а як тобі так гіпотетична ситуація, коли жінка теж має громадську діяльність, заняття спортом та робочий день ненормований, як в більшості сучасних фірм?

щодо вашої ситуації — якщо обоє такі зайняті питання прибирання, прання та готування вирішується елементарно: два вихідних. один з них виділяєте на домогосподарство. купуєте продукти в магазині на тиждень, чоловік прибирає, жінка готує, пральна машинка пере речі за тиждень. наступного тижня міняєтесь місцями. реально діє. перевірено на кількох сім’ях))))
  • 0

#203 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 31.07.2009 – 23:40

в мене аналогічна ситуація, є дівчина, думаю ми одружимся, і всі діла, але, в мене є ще тервенське життя, але дівчата з теревень до мене не конектяться, не знайомдяться. не теревенять, це що я вже такий ненавісний?
напевне від мене віє цією штукою, зі мною теревенять тільки 3 теревенські дівучини, я можу більше:wub:
  • 0

#204 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 31.07.2009 – 23:55

Перегляд дописуKatod (31.07.2009 23:40) писав:

в мене аналогічна ситуація, є дівчина, думаю ми одружимся, і всі діла, але, в мене є ще тервенське життя, але дівчата з теревень до мене не конектяться, не знайомдяться. не теревенять, це що я вже такий ненавісний?
напевне від мене віє цією штукою, зі мною теревенять тільки 3 теревенські дівучини, я можу більше:wub:
а що, ті три тобі вже не готують, не перуть і відмовляють у всячєскіх всячєствах?)
  • 0

#205 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 01.08.2009 – 01:02

Перегляд дописуЗимова Дівчина (31.07.2009 19:56) писав:

а як тобі так гіпотетична ситуація, коли жінка теж має громадську діяльність, заняття спортом та робочий день ненормований, як в більшості сучасних фірм?

щодо вашої ситуації — якщо обоє такі зайняті питання прибирання, прання та готування вирішується елементарно: два вихідних. один з них виділяєте на домогосподарство. купуєте продукти в магазині на тиждень, чоловік прибирає, жінка готує, пральна машинка пере речі за тиждень. наступного тижня міняєтесь місцями. реально діє. перевірено на кількох сім’ях))))
Та да. Працює. Тільки чомусь не всі на таке погоджуються :wub:

А вона точно не рабиня-домогосподарка? і чого б воно? ;)
  • 0

#206 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.08.2009 – 08:02

ВакуОля, цікава відповідь, дякую.
Ну, поки я добралась до інтернету, в загальному, тобі вже відповіли... Ще спитаю й я... Нащо тобі жінка? Щоб було кому прибирати і їсти варити в той час поки ти займаєшся громадською діяльністю і спортом? Тре було взяти собі наймичку... Тоді б точно мав спокій...

та фіг жінка захоче тобі варити їсти, якщо тебе постійно нема і ти приходиш серед ночі додому... І не факт, що прийдеш і захочеш вечеряти, бо десь, певне, вже перекусив... Щодо прання... А тобі що релігія забороняє закинути речі в пралку?

А щодо салатіків... ну то купи мняса і приготуй для обидвох. Мнясо твого приготування+її салатик - смачно і поживно.. :angry12:
  • 0

#207 CAM

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень
  • Місто:гАмерИка

Відправлено 03.08.2009 – 05:02

Вакуолька, значить в тебе чоловік сидить дома робить, їсти і ще сам собі пере?
Дійсно, навіщо тоді жінка?
  • 0

#208 Бася

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 07:45

ги) а навіщо тоді чоловік?)) для громадскої діяльності?))

ситуації в житті різні бувають. Іноді одне з подружжя й захворіти може. То довго не терпіти? навіщо ж воно немічне? Я для прикладу.
А взагалі то сьогодні жінки також займаються і громадською діяльністю, і секціі чи ще якийсь спорт (сподіваюсь це не про зв"язок на стороні йдеться)) мають, займають керівні посади, що само по собі з"їдає купу часу, заробляють буває не згірше, а то й більше чоловіка, при цьому встигають виховувати дітей і тримати до ладу дім. Дійсно, нафіг допомагать. вона й сама впорається)) така собі... конячка... Пржевальського (потрібне прізвище вставити)

при нинішньому технічному "фарші" наших домівок, думаю чоловіку зайвий раз нахилитися біля пральної машини чи мікрохвильовки спина не переломиться, ні?)
  • 0

#209 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.08.2009 – 07:53

Перегляд дописуБася (3.08.2009 08:45) писав:

ситуації в житті різні бувають. Іноді одне з подружжя й захворіти може. То довго не терпіти? навіщо ж воно немічне? Я для прикладу.
А взагалі то сьогодні жінки також займаються і громадською діяльністю, і секціі чи ще якийсь спорт (сподіваюсь це не про зв"язок на стороні йдеться)) мають, займають керівні посади, що само по собі з"їдає купу часу, заробляють буває не згірше, а то й більше чоловіка, при цьому встигають виховувати дітей і тримати до ладу дім. Дійсно, нафіг допомагать. вона й сама впорається)) така собі... конячка... Пржевальського (потрібне прізвище вставити)

при нинішньому технічному "фарші" наших домівок, думаю чоловіку зайвий раз нахилитися біля пральної машини чи мікрохвильовки спина не переломиться, ні?)
Блін, спочатку чомусь подумала, що Ви чоловік. Прочитала допис і зрозуміла, що Ви жінка.)))

Звичайно так!) Звичайно, що чоловік може. Нехай не все, але може.) Питання в іншому: чи хоче?) А тут вже, як колись любили особливо в школі казати: "Нє умєєш - научім, нє хочєш - заставім" :angry12:
  • 0

#210 Бася

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 08:04

Перегляд дописуОлеська (3.08.2009 08:53) писав:

Блін, спочатку чомусь подумала, що Ви чоловік. Прочитала допис і зрозуміла, що Ви жінка.)))

Звичайно так!) Звичайно, що чоловік може. Нехай не все, але може.) Питання в іншому: чи хоче?) А тут вже, як колись любили особливо в школі казати: "Нє умєєш - научім, нє хочєш - заставім" :angry12:

хм, цікаво, а чому таке враження, що чоловік?))) і можна на ти, якщо не проти)

чоловік насправді не може тільки народжувати) все інше запросто)) а іноді, ніде правди діти, й краще жінки))
* пробачте, жінки))

а щодо того хоче, чи ні... чоловіки різні, як жінки) ніхто ж нікого не силує. Можете ви жити з чоловіком, який тільки може, а не хоче - ваш вибір, хочете партнера в усьому, включаючи побут - шукайте й знайдете))
Так і жінки - одна тільки себе глядить, інша попу на хрести порве, щоб ідеально все було. А чоловікам різні подобаюсьтя - справа смаку))
  • 0

#211 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 10:10

Перегляд дописуCAM (3.08.2009 06:02) писав:

Так у вас це ще на початку питали, а ви наче не помітили. От і розкажіть тепер, нащо одружилися?
  • 0

#212 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 10:26

Перегляд дописуCAM (3.08.2009 06:02) писав:

Вдома не сидить. Може приготувати як сніданок, так і вечерю не гірше за мене... Закинути в пралку не вважається складною справою чи чиїмсь пріоритетом... Уяви, деякі чоловіки навіть прасують самі собі речі!!!!

Перегляд дописуОлеська (3.08.2009 08:53) писав:

Згадалось, що вже в якійсь темі дискутували з приводу "поки жінка на стіл їжу не поставить - сидю голодним"... При бажанні - можна й гори перевернути, а не те, що приготувати вечерю..
  • 0

#213 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.08.2009 – 10:51

Перегляд дописуВакуОлька (3.08.2009 11:26) писав:

Згадалось, що вже в якійсь темі дискутували з приводу "поки жінка на стіл їжу не поставить - сидю голодним"... При бажанні - можна й гори перевернути, а не те, що приготувати вечерю..
Справа в тому, що в деяких чоловік така психологія, що не чоловіча то робота домашні справи. От війни, політика, глобальні теми - от. А як немає (слава Богу) війн? Значить немає роботи? А, ну так, чоловік має бути готовим фізично і морально до війни. Бо що ж то за вояк буде з ополоником та підгузником?)
  • 0

#214 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 11:31

Перегляд дописуОлеська (3.08.2009 11:51) писав:

Справа в тому, що в деяких чоловік така психологія, що не чоловіча то робота домашні справи. От війни, політика, глобальні теми - от. А як немає (слава Богу) війн? Значить немає роботи? А, ну так, чоловік має бути готовим фізично і морально до війни. Бо що ж то за вояк буде з ополоником та підгузником?)
То буде скрита зброя... :angry12:
  • 0

#215 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 12:08

Перегляд дописуzav (3.08.2009 11:10) писав:

Так у вас це ще на початку питали, а ви наче не помітили. От і розкажіть тепер, нащо одружилися?
пан розмовляє лише з ВакуОлькою))))
і очевидно пан вихований зі стереотипом про жінку-рабиню. тобто за те, що він з нею одружився вона повинна вважати його богом. тобто дружина то жінка для того що годувати чоловіка, прасувати чоловіку, давати чоловіку в будь-якому стані і за будь-яких умов. поняття, які починаються на „взаємо“ пану не зрозумілі. то сенсу його переконувати, що є нормальні сім’ї/пари, які такі банальні питання як побут вирішують разом
  • 0

#216 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.08.2009 – 12:08

Перегляд дописуБася (3.08.2009 08:45) писав:

Погоджуюся на 100%. Все-таки це несправедливо, що жінка має і на роботу ходити, і дітей доглядати, і всю хату на собі тримати. Подивишся іноді, скільки та жінка встигає за день переробити - починають виникати певні сумніви з приводу того, хто ж таки сильна стать.

Ой, бачила я таке. Друг у мене такий є. Гостювала у них одразу після одруження. Він прийшов з роботи додому, сів за комп'ютер і до неї: "Ти там ще салату мені накидай". Навіть не встане з-за комп'ютера, що тарілку занести абощо - він втомлений. А коли вони лише зустрічалися, то жили в різних містечках, а вона приїжджала до нього на вихідні, то ті вихідні для неї починалася з миття посуду, який він наскладав їй за весь тиждень :angry12: .
  • 0

#217 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 03.08.2009 – 12:15

Перегляд дописуCAM (3.08.2009 05:02) писав:

ти мабуть вмреш з голоду в купці власного лайна, якщо тебе дружина вирішить залишити
  • 0

#218 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 13:09

Перегляд дописуTwinkle (3.08.2009 13:08) писав:

Ой, бачила я таке. Друг у мене такий є. Гостювала у них одразу після одруження. Він прийшов з роботи додому, сів за комп'ютер і до неї: "Ти там ще салату мені накидай". Навіть не встане з-за комп'ютера, що тарілку занести абощо - він втомлений. А коли вони лише зустрічалися, то жили в різних містечках, а вона приїжджала до нього на вихідні, то ті вихідні для неї починалася з миття посуду, який він наскладав їй за весь тиждень :angry12: .
Ну, як батьки привчили...
  • 0

#219 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.08.2009 – 13:12

Перегляд дописуreyneke (3.08.2009 14:09) писав:

Ну, як батьки привчили...

Важко не погодитися.
  • 0

#220 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 03.08.2009 – 14:22

Відносно побуту і розподілу обов'язків, то я своїй дружині допомагаю під час приготування їжі, не варити там щось, а начистити картоплі, щось нарізати, помити і т.д., прибираємо у квартирі теж разом - вона витирає пилюку, я пилосошу і вітираю підвіконники, бо в нас кімнатних рослин багато і то все треба знімати, важко, одним словом. Тай загалом, так склалося, що якщо вона попросить допомогти, то я не відмовляю ніколи, хай через "не хочу", але роблю, бо так повинно бути. Але, мені потрібно сказати - зроби те, те і те, ініціативи не проявляю :angry12: , але так було завжди, до шлюбу, коли ми жили разом і в шлюбі, для неї така моя поведінка несподіванкою не стала, її такий стан речей цілком влаштовує, тож жодних конфліктів немає. Тут варто сказати, що все залежить від того, наскільки влаштовує партнерів підхід до побутових питань, коли хтось виїхований на стереотипі, що чоловік має лежати на дивані, а жінка робити все вдома і знаходить собі жінку, що так вихована, то це їхня справа, їм так добре, коли хтось має їнші погляди, хай шукає відповідного партнера. Мені найбільш дивно, що часом жінки виходять за чоловіків з надією, що ті зміняться - це великий міф, люди не міняються кардинально без якихось катастрофічних подій у своєму житті.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних