Перейти до вмісту

Одружений ... але - ж ще не мертвий.

Повідомлень в темі: 254

Опитування: Одружений ... але - ж ще не мертвий. (28 користувачів проголосувало)

Для жінок

1. Одружений — швидше живий у статевому плані для решти жінок (4 голосів [8.89%])

Процент голосів: 8.89%

2. Одружений — швидше мертвий у статевому плані для решти жінок (12 голосів [26.67%])

Процент голосів: 26.67%

3. Заміжня — швидше жива у статевому плані для решти чоловіків (4 голосів [8.89%])

Процент голосів: 8.89%

4. Заміжня— швидше мертва у статевому плані для решти чоловіків (13 голосів [28.89%])

Процент голосів: 28.89%

5. Я чоловік (12 голосів [26.67%])

Процент голосів: 26.67%

Для чоловіків

1. Одружений — швидше живий у статевому плані для решти жінок (9 голосів [20.93%])

Процент голосів: 20.93%

2. Одружений — швидше мертвий у статевому плані для решти жінок (9 голосів [20.93%])

Процент голосів: 20.93%

3. Заміжня — швидше жива у статевому плані для решти чоловіків (7 голосів [16.28%])

Процент голосів: 16.28%

4. Заміжня — швидше мертва у статевому плані для решти чоловіків (8 голосів [18.60%])

Процент голосів: 18.60%

5. Я жінка (10 голосів [23.26%])

Процент голосів: 23.26%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 29.07.2009 – 09:50

Поки серце бєцця то ще ніхто не мертвий, а міски можна промити у будь який момент.
  • 0

#142 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 29.07.2009 – 10:09

kompmanе, я тебе від початку плутаю із САМом - такі однакові у вас дописи)). Мене особисто не задіває те, що існує полігамія, мене задіває те, що ви не хочете розуміти - жінки теж люблять секс, і вашим дружинам з вами теж нелегко.
Найпростіше, що можна зробити - це піти і любитися із кимось ще, якщо чоловік не дає бажане. Цікаво, як вам сподобається такий поворот подій? Не задіватиме?))
  • 0

#143 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 29.07.2009 – 10:18

Для когось одруження це ланцюги на шию,я ще не одружений,покищо не збираюся,зустрічаюся з дівчиною майже два роки,у нас майже все серйозно,але разом не живемо,не маємо можливості,у нас тісні стосунки,єдине що у мене змінилося це те що я став набагато менше бачитися з друзями,але не взагалі,більше приділяю уваги дівчині,це не її вина,я сам обираю що мені робити аби вона була задоволена мною і у мене це виходить,людині не треба нічого забороняти,вона повинна сама зрозуміти що треба робити а що ні! Я випиваю як і раніше,з друзями,по трохи звичайно,вона не забороняє мені! Хоча з друзями я погано вчиняю і вони це знають,і водночас розуміють мене! З нею те саме! Одруження це не кайдани!
  • 0

#144 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 29.07.2009 – 12:14

Перегляд дописуБлискавиця (29.07.2009 11:09) писав:

kompmanе, я тебе від початку плутаю із САМом - такі однакові у вас дописи)). Мене особисто не задіває те, що існує полігамія, мене задіває те, що ви не хочете розуміти - жінки теж люблять секс, і вашим дружинам з вами теж нелегко.
Найпростіше, що можна зробити - це піти і любитися із кимось ще, якщо чоловік не дає бажане. Цікаво, як вам сподобається такий поворот подій? Не задіватиме?))

Якщо не буду знати, то не задіватеме )) Одна справа кохати людину, а зовсім інша справа просто з кимось переспати (дати вихід адреналіну)
  • 0

#145 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 29.07.2009 – 12:26

Перегляд дописуkompman (29.07.2009 13:14) писав:

Якщо не буду знати, то не задіватеме )) Одна справа кохати людину, а зовсім інша справа просто з кимось переспати (дати вихід адреналіну)

а якщо будете знати?
за вашою логікою, якщо будете знати - теж не має задівати.

Та йомайо, подумаєш жінка переспала з сусідом - ти ж в командіровку поїхав на два дні, а тут адреналіну накопичилося шо йой (робота всьо таке). Вона всеодно тільки тебе кохає одного.

Думаю за таких обставин жінка скоріше б фінгал заробила ніж розуміння ситуації від чоловіка.
  • 0

#146 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 29.07.2009 – 13:20

Перегляд дописуManfred (29.07.2009 13:46) писав:

Чи здатна людина змиритися з думкою, що її коханій/ому буде так само добре не лише з ним/ею?
Після розриву стосунків?
  • 0

#147 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 29.07.2009 – 14:26

Перегляд дописуManfred (29.07.2009 13:46) писав:

Чи здатна людина змиритися з думкою, що її коханій/ому буде так само добре не лише з ним/ею?
А чого так низько берете? Може бути ще й краще. :happy1:
  • 0

#148 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 29.07.2009 – 14:49

Просто з кимось переспати... Як все просто... Переспати, а потім казати: "та я тільки тебе люблю, а з нею (ним) задовольнав (задовольняла) свої потреби".
  • 0

#149 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 29.07.2009 – 14:59

Перегляд дописуManfred (29.07.2009 15:16) писав:

Після розриву це вже мало кого турбує (хоча є і такі випадки), а от під час?
а навік про то думати під час коли всьо гуд?
  • 0

#150 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 29.07.2009 – 15:23

Перегляд дописуManfred (29.07.2009 16:18) писав:

Бо успішна людина мислить стретегічно, передбачаючи можливість різних варіантів розвитку подій, тоді, як невдаха живе ні про що не замислюючись. І коли раптом стається халепа (shit happens), то успішна людина морально готова до неї і хоч приблизно знає, як реагувати, тоді як невдаха волатиме і не знатиме, що робити. А просто думати тре було ще тоді, коли все гуд.
Тупо жити і думати що колись все стане погано. Це те саме що взяти авто в кредит і постійно думати що її рано чи пізно заберуть за несплату і чи буде в ній комфортно їздити новому власнику. Так хіба якісь люзери думать можуть.
  • 0

#151 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 29.07.2009 – 15:46

Перегляд дописуManfred (29.07.2009 16:29) писав:

Ви плутаєте дві різні речі: "очікувати" і "бути готовим". Постійно очікувати негараздів — тупо і небезпечно, а бути готовим і знати, що робити у випадку, коли халепа таки станеться — розумно. Перша стратегія — лузерська, друга — успішна. Відчуйте різницю.
Варто 1 раз продумати стратегію дій на все життя і все. Якщо дівчина думає що їй з кимось іншим фуде файніше, то якто кажуть уобен зе біттен і вещі вдогонку. Отака моя стратегія. Коли люди разом і кохають одне одногото ніяких лєвих думок нівкого не повинно виникати. Повинна бути гармонія. Якщо починають когось тірзати мутниє сомнєнія що це не та людина, тоді це вже не кохання. Тоді краще розходицця зразу і не грати нікому міски. ІМХО
  • 0

#152 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 29.07.2009 – 16:19

Перегляд дописуManfred (29.07.2009 17:03) писав:

Це файно, коли людині все ясно, мов на долоні, особливо про кохання. Я ж що далі живу, то більше переконуюся у справдливости слів Сократа: "Я знаю лише те, що нічого не знаю".
Окресли ще раз свої життєві пріоритети і все стане видно
  • 0

#153 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 29.07.2009 – 17:13

Перегляд дописуManfred (29.07.2009 17:30) писав:

Даруйте, але ця тема не про мене, а про одруження. Вважаю абсолютно неприпустимим для себе обговорювати на форумі свої пріоритети, бо це царина приватного життя. Ми можемо говорити лише взагалі про певні явища, про те, як буває. А кожен сам зробить собі висновки. Форум — не кабінет психоаналітика.
Це порада а не просьба. Мені не треба ваших життєвих пріоритетів знати, ви їх для себе охарактеризуйте.
  • 0

#154 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.07.2009 – 17:29

Перегляд дописуManfred (29.07.2009 12:28) писав:

Та хотілобися глибше копнути. Це погляд зовні "жінка так загнала в глухий кут", а чому вона його загнала, яким чином і чому він почувається там де він є, мов у глухому куті, як він уявляє собі життя поза межами глухого кута і чи можливе воно у межах шлюбу. Десь приблизно так :happy1:
Мій знайомий (31 рік) вже з жінкою живе років п"ять і постійно має загнаний вигляд, хоч насправді йому ніц не бракує (хіба мізків - це тому, що взагалі одружився): жінка в нього ідеальна і як жінка, як господиня, як подруга(на все закриває йому очі). А він все шукає щось на свою дупу.
Інший варіант: чоловік дав "сісти собі на голову" жінці - сам все господарює, їсти готує, прибирає і теде. Це так було, доки жінка взагалі його не покинула. Зараз одружився вдруге. Має все, що лише хоче, біля нього жінка ледь не танцює. Куди і загнаний вигляд подівся...
Тож який висновок з цього можна зробити? У чоловіка загнаний вигляд хіба через присутність або відсутність кохання (в різних випадках по-різному).)

Геніально. :)
  • 0

#155 CAM

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень
  • Місто:гАмерИка

Відправлено 29.07.2009 – 19:06

Народ, не забувайте, що обговорення можливих життєвих ситуацій не значить що таким є конкретне положення справ у дописувача.

Задаю наступне каверзне питання.
Шановні чоловіки, чи не помітили ви, що жінки мають тенденцію міняти свій характер після весілля? І здебільшого в гіршу сторону.
  • 0

#156 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.07.2009 – 19:28

Перегляд дописуCAM (29.07.2009 20:06) писав:

Шановні чоловіки, чи не помітили ви, що жінки мають тенденцію міняти свій характер після весілля? І здебільшого в гіршу сторону.
:happy1: :) ;) Просто суперове питання, особливо після цього:

Перегляд дописуCAM (29.07.2009 00:47) писав:

Доречі, хлопці багатозначно дипломатично мовчать. І ЦЕ НОРМАЛЬНО!

• 0

#157 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.07.2009 – 19:31

Народ, не забувайте, що обговорення можливих життєвих ситуацій не значить що таким є конкретне положення справ у дописувача.
Не значить, проте передбачає, ґґґ.

А ви не помічали, що чоловіки міняються точно так само?
Просто патамуша не треба вже зваблювати нікого - ось вон поряд і нікуди не подінеться.
  • 0

#158 CAM

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень
  • Місто:гАмерИка

Відправлено 29.07.2009 – 20:18

Перегляд дописуzav (29.07.2009 11:31) писав:

А ви не помічали, що чоловіки міняються точно так само?
Просто патамуша не треба вже зваблювати нікого - ось вон поряд і нікуди не подінеться.

Ну чоловіки просто стають менш підірваними...(бо не треба по ночах на діскатєку бігати) а також звичайно набирають вагу - (регулярний постільний режим і домашнє харчування). Але це при добрій жінці...
  • 0

#159 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.07.2009 – 20:26

Перегляд дописуCAM (29.07.2009 21:18) писав:

Ну чоловіки просто стають менш підірваними...(бо не треба по ночах на діскатєку бігати) а також звичайно набирають вагу - (регулярний постільний режим і домашнє харчування). Але це при добрій жінці...
Але квіти дарують щойдня, як до весілля? І романтіку щовечора, ге?
  • 0

#160 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 29.07.2009 – 20:49

9 сторінок не читав але осуждаю.
По сабжу- одружений, значить кінець веселому життю, далі без блекджека і шлюх
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних