Перейти до вмісту

Одружений ... але - ж ще не мертвий.

Повідомлень в темі: 254

Опитування: Одружений ... але - ж ще не мертвий. (28 користувачів проголосувало)

Для жінок

1. Одружений — швидше живий у статевому плані для решти жінок (4 голосів [8.89%])

Процент голосів: 8.89%

2. Одружений — швидше мертвий у статевому плані для решти жінок (12 голосів [26.67%])

Процент голосів: 26.67%

3. Заміжня — швидше жива у статевому плані для решти чоловіків (4 голосів [8.89%])

Процент голосів: 8.89%

4. Заміжня— швидше мертва у статевому плані для решти чоловіків (13 голосів [28.89%])

Процент голосів: 28.89%

5. Я чоловік (12 голосів [26.67%])

Процент голосів: 26.67%

Для чоловіків

1. Одружений — швидше живий у статевому плані для решти жінок (9 голосів [20.93%])

Процент голосів: 20.93%

2. Одружений — швидше мертвий у статевому плані для решти жінок (9 голосів [20.93%])

Процент голосів: 20.93%

3. Заміжня — швидше жива у статевому плані для решти чоловіків (7 голосів [16.28%])

Процент голосів: 16.28%

4. Заміжня — швидше мертва у статевому плані для решти чоловіків (8 голосів [18.60%])

Процент голосів: 18.60%

5. Я жінка (10 голосів [23.26%])

Процент голосів: 23.26%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.07.2009 – 19:07

Перегляд дописуЗимова Дівчина (27.07.2009 18:58) писав:

навіщо говорити. наче не видно куди вони дивляться та як реагують на решту жінок?
Якщо не реагують, то вже слід до лікаря.
  • 0

#102 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 27.07.2009 – 19:10

Перегляд дописуNeorlandina (27.07.2009 18:56) писав:

це ви так вирішили? чи вам хтось сказав?

я слідкую за собою не для того, щоб чоловікам подобатись, а щоби подобатися собі.
По аві видно :ggggg: Сорі не втримався))
  • 0

#103 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.07.2009 – 20:06

це ви так вирішили? чи вам хтось сказав?
Мені неприємно коли мені підморгують на вулиці.
А ти їм з розворту кулаком в ухо!
  • 0

#104 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 27.07.2009 – 20:23

CAM, не можеш змінити ситуацію - зміни своє ставлення до неї ;)
я майже впевнена, шо ставлення жіноцтва до Вас не так радикально змінились, як Ви собі думаєте... то все накручування
і потім, якшо у Вас така тендітна егоїстична сторона, яка вимагає уваги, то попрацюйте над собою, можливо не сімейний стан, а загалом Ваша особистість не вельми приваблюють жінок :)

а взагалі-то це попахує підсвідомим розумінням того, шо Вам чогось бракує у сімейних стосунках :ggggg: але головне не здаватись, згадайте чого одружувались, і за що кохаєте свою дружину і надіюсь шо невдовзі Вам вистачатиме уваги своєї жінки і маленьких діток ;)

п.с. любити вміють всі ... а цінувати? :)
  • 0

#105 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.07.2009 – 20:27

Перегляд дописуyushchenko (27.07.2009 20:07) писав:

Якщо не реагують, то вже слід до лікаря.
реагують лише на свою.
а свою чоловічу самооцінку здобувають в кар’єрі, спорті та гуморі

Перегляд дописуTeo (27.07.2009 21:11) писав:

відкрив Гамерику)
не плутайте жінок „дєфачкі“ чи „бабьйо“, та жінок, які є друзями для чоловіків.
пропрацювавши доволі довго в чоловічому колективі, маю досвід вислуховування таких відвертостей, що вам і не снилось, юначе.

а от вішати макаронні вироби на вушка розфуфирених дурочок це зовсім з іншої опери. і не всі цим способом заспокоюють своє окільцьоване чоловіче его.
  • 0

#106 CAM

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень
  • Місто:гАмерИка

Відправлено 27.07.2009 – 22:13

:ggggg:

Блискавиця: +10 % за пунктом правил 2.5.1. Наперед просила почитати Правила, пан вочевидь цього не зробив.
  • 0

#107 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.07.2009 – 10:19

Перегляд дописуAmili (27.07.2009 15:04) писав:

І все через жінку. На її місці колись можу опинитися і я, мені не буде приємно, коли мій чоловік буде фліртувати з іншою дівицею.
Ось про це мало хто задумується. Особливо сучасна молодь.

Перегляд дописуKassandra (27.07.2009 15:11) писав:

одруженого легко вирізнити, хоча б по тому, що смужка на пальці від обручки все одно залишається..
головне: по погляду.)

Перегляд дописуБлискавиця (27.07.2009 15:25) писав:

Взагалі більшість одружених чоловіків такі смішні - бісики пускають, підморгують, руку нижче спини кладуть :ggggg:.
А як доходить до моменту відповідати за свої дії, то куди й дівається той мачо)). Ледь що - відскакує, наче заєць. Очі бігають, погляд зляканий, від кожного звуку здригається. Фе, огидно.
Дуже знайома ситуація. Особливо для незаміжніх дівчат. Дуже гидко, коли ще заграють чоловіки під 50-т і далі. Фу...

Перегляд дописуВакуОлька (27.07.2009 15:29) писав:

Це, певне, перевірка на "ще можу чи ні".... А продовження в перевірку не входить...
Ну так... Перевірка може бути і далі: "чи можу і щось конкретно".)

Перегляд дописуТемний ангел (27.07.2009 15:48) писав:

Адже людина, з якою я одружився, мені довіряє і зраджувати її сподівань я собі не дозволю.
Ось. Саме про те, що людина тоюі довірилась, одружуючи з тобою, багато хто забуває.

Перегляд дописуCAM (27.07.2009 18:50) писав:

О, бачу тема набрала ажіотажу...
але трошки відійшла в бік. Спробую пояснити.
На прикладі жінок: кожній (особливо замужній) жінці важливо щоб її все-ж таки помічали, говорили компліменти чи підморгували на вулиці. Це навіть зовсім не повинно вести до якигось романів на стороні, а просто служить підтриманні відповідного рівня самооцінки і гормонів. При чому на відносини вдома це позитивно впливає, бо баба не забуває що вона - жінка, і продовжує слідкувати за собою, гарно вдягатись..і.т.д. що є дуже позитивним моментом для сімї.
Так само і для хлопа. Добре, коли він відчуває що жінки ще дивляться на нього як на самця, а не тільки як на безстатеву воблу в штанах. Воно і заставляє хлопа якось пильнувати себе і тримає адреналін в крові. При чому не вимагає скакання в гречку.
Отож, якщо співпрацівниці, наприклад, перед весіллям могли прийти пузо продемонструвати, масажик зробити, чи ляси поточити, то тепер що можна сподіватись це сухе "Привіт, як жінка?"
За "бабу" прибила би... От мабуть на подібне ставлення і реагують відповідно жінки.
До речі, а жінка не ревнива, не буває часто на роботі у Вас? Або є ще варіант того, що Ви розказуєте багато про сім"ю, дружину. От і реагують подібно співробітниці. Чи може Ви все-таки перебільшуєте і Вас насправді дратує взагалі згадка про дружину?)

Мені неприємно коли мені підморгують на вулиці. мені не важливо що думають про мене інші особи протилежної статі, крім мого чоловіка.
я слідкую за собою не для того, щоб чоловікам подобатись, а щоби подобатися собі.
Коли підморгують мене теж дратує. А коли бачиш захоплений погляд на твій зовнішній вигляд - це інше.)
  • 0

#108 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 28.07.2009 – 10:35

Перегляд дописуОлеська (28.07.2009 10:19) писав:

головне: по погляду.)
оу ґаш, я ще така молода й наївна. роскажи, а який у одружених погляд, який, який?
  • 0

#109 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.07.2009 – 10:38

Одруженого чоловіка ніколи не відрізниш якшо він не дурак і не хоче,щоб ви про це знали.
З жінкою аналогічно,але жінці важче це приховувати. Але якшо треба- вона і не такі акторські здібності покаже.
Обручки зараз багато хто не носить. Мої батьки,наприклад,взагалі їх ніколи не носили.Я теж не носитиму,якшо та обручка буде з золота. Краще проволоку на пальці носити,ніж той огидний метал.

Уявно теоритично якби я раптом з якогось катастрофічного дива вийшла заміж- я б не стала змінювати свій спосіб життя: відмовлятися від певних звичок,одягатися інакше,звужувати коло друзів- НІ-ЗА-ЩО. В свою чергу я цього і від чоловіка не вимагатиму.Моральні мої цінності завжди зі мною.

Перегляд дописучорно-біла (28.07.2009 11:35) писав:

оу ґаш, я ще така молода й наївна. роскажи, а який у одружених погляд, який, який?
у деяких як у затравлєних звірів гг)))
  • 0

#110 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.07.2009 – 10:45

Перегляд дописучорно-біла (28.07.2009 11:35) писав:

зайнятий.) проблемами, жінкою, дітьми і теде.

Перегляд дописуSensssorika (28.07.2009 11:38) писав:

З жінкою аналогічно,але жінці важче це приховувати. Але якшо треба- вона і не такі акторські здібності покаже
Ніфіга. По жінці особливо видно, коли вона "полює" (самотня) і коли має купу проблем, пов"язаних з сім"єю.)

у деяких як у затравлєних звірів гг)))
До речі, так.)
  • 0

#111 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 28.07.2009 – 10:49

Уявно теоритично якби я раптом з якогось катастрофічного дива вийшла заміж- я б не стала змінювати свій спосіб життя: відмовлятися від певних звичок,одягатися інакше,звужувати коло друзів- НІ-ЗА-ЩО. В свою чергу я цього і від чоловіка не вимагатиму.Моральні мої цінності завжди зі мною.

Якщо кожен буде й далі жити за своїми принципами, то з такого подружжя нічого доброго не вийде. Принципи-то бувають різні...
  • 0

#112 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 28.07.2009 – 10:52

Перегляд дописуkompman (28.07.2009 10:49) писав:

Якщо кожен буде й далі жити за своїми принципами, то з такого подружжя нічого доброго не вийде. Принципи-то бувають різні...
а може з такими "різними" принципами просто не варто одружуватись взагалі, і буде вам щастя :happy1:
  • 0

#113 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 28.07.2009 – 10:54

Перегляд дописучорно-біла (28.07.2009 11:52) писав:

а може з такими "різними" принципами просто не варто одружуватись взагалі, і буде вам щастя :happy1:

А я ж про що!
  • 0

#114 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.07.2009 – 11:09

Перегляд дописуОлеська (28.07.2009 11:45) писав:

Ніфіга. По жінці особливо видно, коли вона "полює" (самотня) і коли має купу проблем, пов"язаних з сім"єю.)
Я рік з хлопцем жила і він мене вважав з якоїсь радості-дурості своєю жінкою. Я свого ставлення до життя не міняла. Навіть деякі мої добрі знайомі не здогадувалися шо я на одному сексуальному партнері зупинилася. Навіть моя мама такого уявити не могла, вона думала шо я просто живу в іншому місті,бо я там вчуся.
А проблеми можуть бути і не у одружених )))

Перегляд дописуkompman (28.07.2009 11:49) писав:

а може мені людина саме через деякі свої принципі і подобається і я не хочу аби він змінювався?
  • 0

#115 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.07.2009 – 11:12

Перегляд дописуSensssorika (28.07.2009 12:09) писав:

Я рік з хлопцем жила і він мене вважав з якоїсь радості-дурості своєю жінкою. Я свого ставлення до життя не міняла. Навіть деякі мої добрі знайомі не здогадувалися шо я на одному сексуальному партнері зупинилася. Навіть моя мама такого уявити не могла, вона думала шо я просто живу в іншому місті,бо я там вчуся.
А проблеми можуть бути і не у одружених )))
Одруження - то зовсім інше. І я, коли зустрічалась навіть серйозно з хлопцем, не показувала, що я зайнята. І, до речі, продовжувала бути в пошуці.
  • 0

#116 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.07.2009 – 11:19

Перегляд дописуОлеська (28.07.2009 12:12) писав:

Одруження - то зовсім інше. І я, коли зустрічалась навіть серйозно з хлопцем, не показувала, що я зайнята. І, до речі, продовжувала бути в пошуці.
А я - ні. Якшо я з ним жила,то значить мені не просто зручно було,а я хотіла цього з НИМ.
А можна жити у шлюбі і теж перебувати у пошуці гг
  • 0

#117 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.07.2009 – 11:37

kompmanе, якщо хочеться новизни у стосунках - то не варто одружуватися. Бо новизна полягає або у зміні стосунків, або у зміні парнерів)). Новизни достатньо є у навколишніх подіях, у нашому житті.
Сірі будні наступають тоді, коли в людини немає фантазії або грошей на втілення цих фантазій. Знову ж таки - ми не в дикій пустелі живемо, і знаємо наперед, що шлюб - це не кожний день свято :happy1:

Ти написав - тобі важлива увага від осіб протилежної статі. А у шлюбі ти себе відчуваєш мертвим. Це означає, що проблеми в тобі, а не в твоєму шлюбі. Бо про свою дружину ти не згадуєш ні разу. А про дитину згадуєш лиш як про перепону до розлучення. Видно, шлюб тобі і нафік не потрібний. Не готовий ти до серйозних стосунків.

Якщо ж тобі так кортить уваги від інших жінок, то дозволь і своїй дружині мати друзів-чоловіків, які будуть їй "пузо показувати" або "масажик робити" ;) Або й взагалі домовся про вільні стосунки, якщо несила жити з однією жінкою. Нехай і вона собі вибирає інших чоловіків :).

Перегляд дописуManfred (28.07.2009 12:33) писав:

Як цікаво! А чому той погляд у тих "деяких" саме такий, як думаєте?
Думаємо це тому, що не варто одружуватися, якщо не хочеш бути з однією жінкою ;)
Деякі чоловіки такі мудрі - зроблять дружині дитинку, щоб нікуди від нього не поділася, і щоб зайнята була зранку до вечора. А самі - гуляють направо й наліво.
  • 0

#118 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.07.2009 – 13:02

Перегляд дописуCastiel (28.07.2009 13:49) писав:

ЗА умови що не знайдеш того що шукав - так. Але реальна ситуація така: не знайшов то аби "Для галочки" одружитися з першим быльш менш прийнятним варіантом і все. Це стосується і чоловіків і жінок. Але тако для галочки ну нах, можна і просто з кимось жити для галочки але довго не вийде у дівчат після 26-27 треби вийти хоч за мавпу!
Гіііі... Насмішив.. А де то написано, шо треба??? ще й такий точний віковий ценз:happy1:
  • 0

#119 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 28.07.2009 – 13:26

Перегляд дописуВакуОлька (28.07.2009 14:02) писав:

Гіііі... Насмішив.. А де то написано, шо треба??? ще й такий точний віковий ценз:happy1:
і мені цікаво)))
як на мене то чим старша жінка, тим вимогливіша до свого обранця.
  • 0

#120 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.07.2009 – 13:54

Перегляд дописуВакуОлька (28.07.2009 14:02) писав:

Гіііі... Насмішив.. А де то написано, шо треба???
в одній з ділянок генетичного кода що відповідає за материнський інстинкт
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних