Перейти до вмісту

Забудькуватість

Повідомлень в темі: 24

#21 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 27.07.2009 – 15:00

що до мене то це може бути з перерахованого:
3. Що збиралися купити у магазині - покупки планую не я (я лише зкуповуюсь коли просять) отже можу забути... тому прошу відразу давати список в письмовому вигляді в 3х екземплярах під копірку...
6. Зарядити мобільний телефон або плеєр - точніше зарядка в мене одна, і якщо розрядиться на роботі доводиться нудьгувати.
10,13. Дні народження чужих дітей, друзів - якщо не нагадають я й свій пропущу.......... погана звичка, але ніяк її не подолаю.
12. Свій вік - а як то запамятати як щороку та ціфєрія змінюється......... я краще в профілі на "теревенях" звірюся кіко так натікало))
17. Як звати чужих дітей - та в принципі будь яку малознайому людину... маю гарну память на обличчя, а от на імена не приведи господь((

але то всьо мєлочі - найголовніша моя проблема дома це те, що я постійно забуваю куда дружина переложила мої речі після прибирання і не сказала мені про це................. годинами можу шукать і фіг знайду........ саме цікаве що й дружина відразу встає в позицію - "я не брала"...........
  • 0

#22 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 27.07.2009 – 19:55

забуваю про час :) хронічно.... тому є непунктуальною, та й взагалі троха погано піддаюся дисципліні :ggggg:
  • 0

#23 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.07.2009 – 08:49

забуваю, але забув що саме

Перегляд дописуБлискавиця (27.07.2009 14:29) писав:

Історію відвідувань стрінок у браузері подивися...ґґ

головне не забути як це робити
  • 0

#24 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.07.2009 – 09:27

є така штука, фіксаційна амнезія, складова частина синдрома корсакова
вперше Корсаков спостерігав фіксаційну амнезію в безпробудноп"ючх алкоголіків, і вважав, що надмірне вживанн алкоголю викликає амнезії такого типу
хоча, можуть бути і інші причини схожої поведінки, наприклад травма голови, або якась патологія

хоча, часто "забудькуваті" бувають тоді коли захоплюються якоюсь справою, типу, так захоплено читав книжку, що забув де поклав окуляри, і найостанніше місце де можна шукати, в себе на носі
  • 0

#25 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 28.07.2009 – 15:10

Забуваю різні речі в різні моменти, буває таке, що прийду в іншу кімнату і не пам'ятаю, чому йшла туди, можу пропустити чийсь день народження абощо... На свій бакалаврський іспит на четвертому курсі прийшла без заліковки - отака я відмінниця :Р Останнім часом постійно забуваю, на котру годину домовляюся про заняття з однією своєю приватною ученицею - вона працює нерегулярно, тому щоразу домовляємося на якийсь інший день та іншу годину. Тепер мені це остаточно набридло, і почала записувати :happy1:

Та й взагалі практикую таке досить часто - писати список справ до залагодження.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua