Перейти до вмісту

Жирність волосся

Повідомлень в темі: 62

#41 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1382 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 23.09.2016 – 21:10

Перегляд дописуТатка (23.09.2016 – 16:08) писав:

Тут уже сто років ніхто не модерував, а ти кажеш "поріділи".
Та нє, тут нема того класного допису Валєри, де він писав, що він галою щось там миє)) От з цього приводу я хотіла йому написати. Валєра, не мий галою, особливо посуд, купи краще в аптеці гірчичний порошок. Можна засипати в банку з дірками (від гали)) і отим пісочком мити, навіть без губки, чи ганчірки. Це якщо ти посуд миєш.
:D

І про всяк випадок про жирне волосся напишу, бо знов повидаляють ще.
Можна маску для волосся з гірчичного порошку робити, але треба обережно, бо можна опіки дістати.

Повідомлення відредагував серпиня: 23.09.2016 – 21:02

• 0

#42 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1664 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 23.09.2016 – 21:31

до речі, гірчиця, та шо не суха, а мокра Зображення і готова до споживання Зображення дуже класно від'їдає вапняний наліт на кераміці, на раковині наприклад. я не вірив, казав, це ж бред, *розумне обличчя а потім такий - ну да , діствітільно. Зображення
А шо тобі в Галі не подобається? Нормальний мийний засіб.
Щодо миття посуду мною. Я маю екзему на руках, шойно починається холод, минулого року в серпні, цього року ось зараз, у вересні, і так аж до тепла - квітня травня, мої шилкавісті руки починають рватися і кровити. Такшо навіть якби я був не такий лінивий удад, яким я є, і взявся мити посуд, мої б руки злізли б зовсім. Зображення
  • 0

#43 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 23.09.2016 – 21:57

Перегляд допису_Ex (23.09.2016 – 21:31) писав:

до речі, гірчиця, та шо не суха, а мокра Зображення і готова до споживання Зображення дуже класно від'їдає вапняний наліт на кераміці, на раковині наприклад. я не вірив, казав, це ж бред, *розумне обличчя а потім такий - ну да , діствітільно. Зображення
А шо тобі в Галі не подобається? Нормальний мийний засіб.
Щодо миття посуду мною. Я маю екзему на руках, шойно починається холод, минулого року в серпні, цього року ось зараз, у вересні, і так аж до тепла - квітня травня, мої шилкавісті руки починають рватися і кровити. Такшо навіть якби я був не такий лінивий удад, яким я є, і взявся мити посуд, мої б руки злізли б зовсім. Зображення
О, у нас теж ця проблема з екземою є, поширена. Я думаю, що вони у воду щось там підсипають взимку, вона ж підігріта ніби тече по трубах, бо інакше труби б потріскались (я так думаю, не знаю). І от коли хлодно стає, то після душу чухає все. Шо вони там підсипають? Але треба якось рятуватись, маститись лосьйонами, пити лоратадин (він безпечний ніби, навіть в Америці без рецепту продається, читала).

І да, Гала миє добре, але від неї шкода, вона не змивається з посуду за одне-два полоскання, казали мені, і це все потрапляє в організм.

Повідомлення відредагував серпиня: 23.09.2016 – 21:51

• 1

#44 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1664 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 23.09.2016 – 22:20

Перегляд дописусерпиня (23.09.2016 – 21:57) писав:

О, у нас теж ця проблема з екземою є, поширена. Я думаю, що вони у воду щось там підсипають взимку, вона ж підігріта ніби тече по трубах, бо інакше труби б потріскались (я так думаю, не знаю). І от коли хлодно стає, то після душу чухає все. Шо вони там підсипають? Але треба якось рятуватись, маститись лосьйонами, пити лоратадин (він безпечний ніби, навіть в Америці без рецепту продається, читала).

І да, Гала миє добре, але від неї шкода, вона не змивається з посуду за одне-два полоскання, казали мені, і це все потрапляє в організм.
У нас гарячої води нема з кінця 90-х. Так шо у нас нічого не підсипають. :lol:
За назви дякую, будем дивились.)
О, а про Галу - це поширена легенда. :D Я канешно не стану бити себе в груди і доводити - не спеціаліст з цього питання, але моя особиста думка - то все перебільшення. Вона - такий самий засіб для миття як і гелі і пральні порошки і мила. Вона має в собі поверхнево активні речовини, як діючу речовину, вони змивають жир. І разом з тим, через те, шо ті речовини - поверхнево активні, як їхня назва наголошує - вони дуже добре липнуть на поверхні, піняться, складається враження, шо їх там тонна. Але це не так. Залишки на поверхні - мікроскопічні, це мікрограми якшо не менше. Точно як і на шкірі після миття і на білизні, ПАР лишаються. Але навряд вони такі шікдливі. В таких кількостях. Зрештою є вже довгий досвід їхнього використання, і інтенсивних тестів. Я не вірю в їхню шкідливість. Але шо точно - їх лишається ультрамало на поверхні. Просто милкість і пінність складає враження, шо багато. Але це іллюзія.
Руки у всіх пересихають від холоду і холодної води в тч. І від довгого перебування в воді, і від засобів для миття. Ті, хто має екзему, просто одгрібають в цьому плані ефект в рази інтенсивніший.

Повідомлення відредагував _Ex: 23.09.2016 – 22:22

• 1

#45 mafffri

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 24.09.2016 – 14:48

Жирність волосся,це комплексна проблема. Мені допомагають професійні шампуні. Підійшов віши для жирного волося,та "підсніжник" від плацент формули. Ну і звичайно потрібно дотримуватись певних правил. Правильно змивати шампунь,не переборщити з кількістю,робити маски для волосся
  • 0

#46 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 25.09.2016 – 12:35

Перегляд допису_Ex (23.09.2016 – 22:20) писав:

У нас гарячої води нема з кінця 90-х. Так шо у нас нічого не підсипають. :lol:
У нас теж нема гарячої води. Я маю на увазі, що холодну підігрівають, або щось сиплять в неї, бо як інакше труби не замерзають?

Перегляд допису_Ex (23.09.2016 – 22:20) писав:

За назви дякую, будем дивились.)
Лоратадин - засіб від алергії, мені колись поміг від алергії на сонячні промені) Роками мучилась від квітня до вересня. Бач, у мене навпаки все)
  • 0

#47 Татка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 25.09.2016 – 15:30

Перегляд дописусерпиня (23.09.2016 – 21:57) писав:

І да, Гала миє добре...
До сідниць та Гала) Ніц вона не відмиває.
А щодо волосся... Коли воно часто масніє - до дерматолога тре’ шурувати. Бо це вже є проблема.
  • 0

#48 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 25.09.2016 – 19:33

Перегляд дописуТатка (25.09.2016 – 15:30) писав:

До сідниць та Гала) Ніц вона не відмиває.
Що ж ви таке їсте, що навіть галою не відмивається?)

Перегляд дописуТатка (25.09.2016 – 15:30) писав:

А щодо волосся... Коли воно часто масніє - до дерматолога тре’ шурувати. Бо це вже є проблема.
Поки знайдеться нормальний, і поки не знайдена причина і як її лікувати, треба ж якось раду проблемі давати.

Повідомлення відредагував серпиня: 25.09.2016 – 19:33

• 1

#49 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 25.09.2016 – 20:50

До речі, сухе волосся ламке і тонке, природий жир змащує і укріпляє. Мити щодругий-третій день, якщо не дуже запорошене - і нема проблем. Будь-який шампунь відмиває, от лиш ті, з сульфатами засильні для підфарбованого волосся, краще вживати без. Ще мені страшно подобаються кондиціонери (чи як воно українською), вони роблять волосся м'яким і блискучим, або просто вода з цитриновим соком чи навіть оцтом. Пригадую, як колись мама мила лиш дощівкою чи топленим снігом, але в посуху була біда з косами до пояса, як воно зараза не хотіло розчесуватись після мила! Про оцет чомусь тоді не знали, а як би помогло! Наглядна еволюція ))
  • 1

#50 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 26.09.2016 – 13:44

О, так, без кондиціонерів вже важко уявити життя) Хіба що стригтися під нульку.
Я теж гадаю, що мити голову через день, це нормально. І жирна шкіра довше буде молодою)
  • 1

#51 Tan4o

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 30.10.2016 – 00:13

Тільки систематичне використання якісного підходящого шампуню може дати результсат. За один раз чуда не станеться.
  • 0

#52 Kara

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 11.11.2016 – 12:06

Перегляд дописусерпиня (26.09.2016 – 13:44) писав:

О, так, без кондиціонерів вже важко уявити життя) Хіба що стригтися під нульку.
Я теж гадаю, що мити голову через день, це нормально. І жирна шкіра довше буде молодою)

Для мене це теж вже норма. Один день із розпущеним волоссям, другий - із хвостиком. Іноді заздрю тим, хто миє волосся один раз на тиждень і такої біди не знає
  • 1

#53 Кимми

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 14.02.2017 – 12:43

а какой шампунь помогает справиться с этой проблемой?
  • 0

#54 beauty

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 26.02.2017 – 21:31

Зверніться в Beauty Clinic Spa Bellezza лікування волосся в них на досить високому рівні, ну це ,звісно, якщо ви бажаєте назавжди позбутись від лупи, а якшо на декілька тижнів, тоді спробуйте шампуні.
  • 0

#55 Fianef

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 24.03.2017 – 12:03

Перегляд дописуКимми (14.02.2017 – 12:43) писав:

а какой шампунь помогает справиться с этой проблемой?
Дорогий та якісний, точно не з кропиви
  • 0

#56 nikakorot

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 03.06.2017 – 20:59

Просто мити волосся іноді заамало, бо проблема криється значно глибше. Я взагалі приймала Фемінал, бо мала глобальніші жіночі проблеми, виявилось, що препарат має такий чудовий "побічний" ефект. Волосся справді стало живішим. А про кропиву ви дарма так - бо вона також має свої плюси. Будете сміятися - корінь лопуха також!

Повідомлення відредагував nikakorot: 03.06.2017 – 21:00

• 0

#57 Mirrra

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 22.06.2017 – 12:07

Потрібно первірити свій гормональний фон. Проблема може бути в цьому.
  • 0

#58 Skariea

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 03.08.2017 – 10:18

Або в воді
  • 0

#59 Mirrra

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 09.09.2017 – 20:10

Чи використати шампунь для жирного волосся.
  • 0

#60 Kamikadze

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 22.09.2017 – 07:55

Бороться с этим тяжело, знаю по себе. Нужно чаще мыть, но тут реально шампунь нужен подходящий именно вам. Пока найдешь подходящий, их уже убирают с производства. Вечные поиски(
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних