Перейти до вмісту

Екзамен з Алгебри, 9 клас, 2006 рік

Повідомлень в темі: 49

#21 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.06.2006 – 19:44

Перегляд дописуKassandra (7.06.2006 19:46) писав:

та шпори були неправильні.мусила сама писати.

шпори неправильні!!! :rolleyes: :blush: :) :D :) :P :P :lol: :lol:
  • 0

#22 andrON

.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 662 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:столиця.

Відправлено 07.06.2006 – 19:47

Перегляд дописуALE (6.06.2006 22:27) писав:

Я ще розумію, переказ з укр.мови, але щоб математику... :rolleyes: Там же абсолютно шаровий іспит, люди.
це суто індивідуально.

Перегляд дописуKassandra (7.06.2006 19:46) писав:

та шпори були неправильні.мусила сама писати.
і це ти називаєш сама писала? мдя.
  • 0

#23 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 07.06.2006 – 19:52

Перегляд дописуandrON (7.06.2006 20:47) писав:

і це ти називаєш сама писала? мдя.

що ти маєш на увазі? :rolleyes:
  • 0

#24 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:столиця.

Відправлено 07.06.2006 – 21:14

Перегляд дописуKassandra (7.06.2006 20:52) писав:

що ти маєш на увазі? :rolleyes:
тим шо ти нічим не краще.. типу сама писала.. були б нормальні шпори нормальні, ти б списала.. тому не треба казати, що ти чимось краще... сама вона писала... інші теж самі шось напишуть, якшо можливості іншої не буде... тож не треба казати, типу ти краще інших...
пс. і взагалі якщо не маєш чого сказати, краще мовчи.
  • 0

#25 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 07.06.2006 – 21:26

Перегляд дописуandrON (7.06.2006 22:14) писав:

тим шо ти нічим не краще.. типу сама писала.. були б нормальні шпори нормальні, ти б списала.. тому не треба казати, що ти чимось краще... сама вона писала... інші теж самі шось напишуть, якшо можливості іншої не буде... тож не треба казати, типу ти краще інших...
пс. і взагалі якщо не маєш чого сказати, краще мовчи.

просто я не люблю,коли хочуть знати все за кілька днів наперед.а списувати прямо на екзамені зі своїх шпор це зовсім інша річ!
  • 0

#26 White Shadow

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень
  • Місто:Місто-герой Київ

Відправлено 07.06.2006 – 21:33

Не знаю, хто як, а я от мені у 9-ому класі пощастило на екзамені з алгебри. Доречі, я як раз потрапила на той рік, коли вперше ввели тестові завдання з математики. Ми й гадки не мали з однокласниками, які нам можуть білети попастися.... :blush:
Але взагалі-то, оскільки цей екзамен у дев'ятому класі здається відразу усіма, а не по групах,
то мені легко вдалося витягти із сумки відповіді на свій білет, перевірити, чи правильно я усе написала ... От і отримала свої 12 балів. :) Ех, були часи..
А от тепер усе зовсім по-іншому. Післязавтра мені у мене за алгебри усний екзамен... це набагато "веселіше", ніж було 2 роки тому. :rolleyes:
Так що, дев'ятикласники!.. гуляйте, поки є час!
  • 0

#27 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень

Відправлено 07.06.2006 – 21:33

списувати, той в африці списувати, реально, найважчий екзамен для мене - переказ) А математики там просто шара, в КПІ навіть тестовий рівень в рази 2 важчий)
  • 0

#28 White Shadow

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 07.06.2006 – 21:36

Перегляд дописуOlezhek (7.06.2006 22:33) писав:

списувати, той в африці списувати, реально, найважчий екзамен для мене - переказ) А математики там просто шара, в КПІ навіть тестовий рівень в рази 2 важчий)
о.. КПІ... писала я у травні ті тести... хоча то було ще нічого, порівняно з фаховими завданнями.. (ІПСА - ЦЕ ЩОСЬ!). :rolleyes:
  • 0

#29 ALE

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень

Відправлено 08.06.2006 – 08:57

White Shadow
Вступила, ні?

І що в тих фахових завданнях страшного? :rolleyes:
  • 0

#30 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень

Відправлено 08.06.2006 – 10:51

Перегляд дописуWhite Shadow (7.06.2006 22:36) писав:

о.. КПІ... писала я у травні ті тести... хоча то було ще нічого, порівняно з фаховими завданнями.. (ІПСА - ЦЕ ЩОСЬ!). :rolleyes:

намана... у мене 51 бал на ФТІ :blush:

Просто у цьому році вони дали набагато важчі завдання ніж в минулих роках, завдання то робились, але від неочікуванності та підготовки до іншого рівня було страшно на екзамені.
  • 0

#31 Маша

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 08.06.2006 – 12:05

Написала сьогодні...Сама...Жодної цифри не списала...А як же ви,всі,любите повчати!!! Не знаючи й до ладу,що маю на увазі,кажете мені про списування!!! Да як же взагалі можна списати у мого вчителя??? А написала класно... :rolleyes:
І зауважте,нікого не повчаю...
  • 0

#32 White Shadow

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 08.06.2006 – 17:15

Перегляд дописуALE (8.06.2006 09:57) писав:

White Shadow
Вступила, ні?

І що в тих фахових завданнях страшного? :rolleyes:

Що в вахових завданнях страшного???? :blush: Ти фізику добре розумієш?? Якщо так, то для тебе може там усе легко. У цьому році фахові завдання були нічогенькі такі.. особливо нв ІПСА, ФПМ, ФІОТ та ІТС :lol:

Перегляд дописуМаша (8.06.2006 13:05) писав:

Написала сьогодні...Сама...Жодної цифри не списала...А як же ви,всі,любите повчати!!! Не знаючи й до ладу,що маю на увазі,кажете мені про списування!!! Да як же взагалі можна списати у мого вчителя??? А написала класно... :D

Та ми наче не повчаємо.. Просто розповідаємо, хто як написав :P Поздоровляю тебе з успішною здачею екзамена :)
:lol:

Перегляд дописуOlezhek (8.06.2006 11:51) писав:

намана... у мене 51 бал на ФТІ :)

Просто у цьому році вони дали набагато важчі завдання ніж в минулих роках, завдання то робились, але від неочікуванності та підготовки до іншого рівня було страшно на екзамені.

Що важчі завдання - це я згодна.. хоча я взагалі-то йшла, мабуть, на смерть, коли вирішила писати сам іспит на ІПСА. Отримала свої 38 балів і потрапила на ТЕФ :P
  • 0

#33 ALE

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень

Відправлено 08.06.2006 – 17:21

Минулого року, коли я вступав (на ФТІ, до речі - іспит точно такий самий, як і до ІПСА), фахове з фізики було на рівні з тестовими. Ну просто дуууже просте - на одну формулу. Набрав 50 балів тоді.
А зараз що?
Навіть якщо і складне, то це ж лише 6 балів. На математиці можна виїхати... теоретично.

Olezhek
ФТІ - :rolleyes: Та ми з тобою тепер брати :blush: Ти на ЗІКС ідеш?
  • 0

#34 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.06.2006 – 17:26

Цитата

Написала сьогодні...Сама...Жодної цифри не списала...А як же ви,всі,любите повчати!!! Не знаючи й до ладу,що маю на увазі,кажете мені про списування!!! Да як же взагалі можна списати у мого вчителя??? А написала класно...
Та ладно) Форум створений для того, щоб висловлювати думки, а не повчати... ну, принаймні мені так видається..
Щодо списування...миле діло) особливо в універі.. хто вчиться(-вся), той знає, що університетська програма побудована так, що всього ТОЧНО не вивчиш...тоді, відповідно, сподіваєшся на:
1.Фарт
2.Халяву
3.Бога
4.те, що спишеш
Тому в цьому нічого такого немає... і тупішим від того ти не стаєш.. Тільки подумати:.. тобі треба за 3 дня здати курсак, за 4 дні іспит крутий а завтра в тебе залік з БЖД.. і що?) все кидати і починати його вчити, якщо пудово знаєш, що можна буде списати... Такщо на моєму життєвому шляху несписували лише ті, хто не вмів...
Щоб не подумали, що це все оффтоп: екзамен з математики здавав останній раз в 11 класі) і дуже з того втішений (отримав 10 чи 11 ... навіть щось списав вроді...та, та... математика - то не моє)))
  • 0

#35 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 08.06.2006 – 20:50

Перегляд дописуAndyR (8.06.2006 18:26) писав:

Такщо на моєму життєвому шляху несписували лише ті, хто не вмів...
то про мене )
  • 0

#36 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень

Відправлено 08.06.2006 – 22:11

Перегляд дописуALE (8.06.2006 18:21) писав:

Минулого року, коли я вступав (на ФТІ, до речі - іспит точно такий самий, як і до ІПСА), фахове з фізики було на рівні з тестовими. Ну просто дуууже просте - на одну формулу. Набрав 50 балів тоді.
А зараз що?
Навіть якщо і складне, то це ж лише 6 балів. На математиці можна виїхати... теоретично.

Olezhek
ФТІ - :rolleyes: Та ми з тобою тепер брати :) Ти на ЗІКС ідеш?

Так, іспит і в цьому році такий самий, як і на ІПСА та ФПМ. Зараз складніше було, як раз фахова математика важча була ніж в минулому році, фізика як завжди =)

От не знаю, ще не визначився. У мене там ще й брат вчится + зі мною пів минулого класу 145 + з мого людини 3 :blush: кумпанія буде :D

Цитата

Що важчі завдання - це я згодна.. хоча я взагалі-то йшла, мабуть, на смерть, коли вирішила писати сам іспит на ІПСА. Отримала свої 38 балів і потрапила на ТЕФ smile.gif

Ти головне не забивай :lol: А взагалі після ТЕФу можна гарно гроші заробляти :lol:
  • 0

#37 Luna Love

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 09.06.2006 – 18:52

Я от сдавала вчора...що я вам скажу..мене вже другий день мучає совість, я половину списала..тепер не знаю як дивитись в очі вчителям, хоча й розумію що якби добрі люди не підкинули каталку) я б отримала свої 6 баллів, а батько мене б страшно сварив, бо для нього оцінки нижче 9 не існує...
доречі напередодні екзамену приснився сон, що випаде 30 білет і що ви думаєте? випав 29 :rolleyes:
  • 0

#38 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень

Відправлено 09.06.2006 – 19:12

А я сьогодні історію України здав добре :rolleyes: :blush: Єс-с-с

Витягнув свою дупу із дупи додатковими запитаннями :)
  • 0

#39 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 09.06.2006 – 19:21

Перегляд дописуOlezhek (9.06.2006 20:12) писав:

А я сьогодні історію України здав добре :blush: :) Єс-с-с
А я історію здаю завтра...
Держіть за мене кулаки... :rolleyes:

• 0

#40 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень

Відправлено 09.06.2006 – 19:58

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (9.06.2006 20:21) писав:

А я історію здаю завтра...
Держіть за мене кулаки... :rolleyes:

ГОловне, щоб кончений білет не попався...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних