←  Дім та сім’я

Теревені

»

Питання руба - вагітність обов"язкова

світлина -=VJ=- 19.07.2009

Ідея виникла на базі сюжету одного фільму, який скоро вийде в прокат "Пані Зачаття (Miss Conception)". За сюжетом молода дівчина дізнається від лікарів, що у неї лишився один місяць, аби завагітніти - після цього вона стане безплідною. Звісно, вона починає шукати гідного батька, але всі знайомі хлопці з її бойфрендом включно бояться питання батьківства, як вогню - надзвичайно, як на мене, доречна в сучасні часи ідея. Але якщо модератори вирішать, що ні - то хай чинять на свій розсуд :)
От стало цікаво, як би вчинили панове форумчани, якби їх половинці - нема різниці хлопцю чи дівчині - встановили такий діагноз? Розлучались би? Терміново вагітніли? Вирішували б в майбутньому взяти дитину з притулку, аби виростити її, як свою? Чи ще щось?

zav: рішенням медіятора розділу тему схвалюю.
Повідомлення відредагував zav: 19.07.2009 – 11:49
Відповісти

світлина Файна цьотка 19.07.2009

Звичайно, все залежить від обставин. Але, напевно, шансу б не втратила :)
Відповісти

світлина zav 19.07.2009

Якщо на той час вже є рішення щодо родини, то авжеж вагітніти, якщо ж такого рішення нема, то багато від обставин залежить - важко відповісти.
Відповісти

світлина Nomad 19.07.2009

Боюсь відповідальності, страшно то всьо - діти і теде
Відповісти

світлина Гетьман 19.07.2009

-=VJ=- (19.07.2009 12:10) писав:

Ідея виникла на базі сюжету одного фільму, який скоро вийде в прокат "Пані Зачаття (Miss Conception)". За сюжетом молода дівчина дізнається від лікарів, що у неї лишився один місяць, аби завагітніти - після цього вона стане безплідною. Звісно, вона починає шукати гідного батька, але всі знайомі хлопці з її бойфрендом включно бояться питання батьківства, як вогню - надзвичайно, як на мене, доречна в сучасні часи ідея. Але якщо модератори вирішать, що ні - то хай чинять на свій розсуд :)
От стало цікаво, як би вчинили панове форумчани, якби їх половинці - нема різниці хлопцю чи дівчині - встановили такий діагноз? Розлучались би? Терміново вагітніли? Вирішували б в майбутньому взяти дитину з притулку, аби виростити її, як свою? Чи ще щось?
З погляду фізіології, 1-місячний термін завагітніти - фактичне безпліддя. Але абстрагуємося від дурниці, закладеної авторами у основу фільму.
Немає сумнівів, що це половинка - хай буде таґ. Є сумніви - розлучення. (як ви зрозуміли, у шлюбі я не перебуваю, гиги) Щоб не пудрити обом мізки. Така-от фігня. Дитину з притулку - фігня, генотип має кермувати, в даному випадку - це купівля кота у мішку. А дітей з хорошими генетичними даними на вулицю не викидають (точніше, знайти їх малоімовірно). Але все ж щось б придумав, одна дитина - фігня, якщо заводиш - то більше.
Відповісти

світлина Katod 19.07.2009

відповідь на перший допис теми, є ж ще банки сперми, в яких зберігаються початки доблєсних мужів, які мріють про світле майбутнє, думаю, проблеми завагітніти нема

а от на тему можна смішно відповісти, щоб мати дітей, потрібно полюбому завагітніти
Відповісти

світлина Лія 19.07.2009

Я би потім усиновила дітей! Не вірю у вплив генів, вірю у виховання!
У мене є багато знайомих, котрі усиновили і/чи удочерили дітей, у них все чудово, діти чудові здорові виховані...
Відповісти

світлина чорно-біла 19.07.2009

Місяць замалий термін, навіть, якщо вирішили завести дитину. Шансів не дуже то багато, особливо, якщо той місяць залишається у дівчини. Можна і яйцеклітин набрати, щоб запліднити їх потім, але процедура теж потребує часу, бо це не те саме, що піти в банк сперми і повтикати в журнальчик))). Я би спробувала таки напхатись гормонами і заморозити яйцеклітини.

Лія (19.07.2009 15:13) писав:

Не вірю у вплив генів, вірю у виховання!

Генетичний вплив - це не питання віри, це вже річ доведена, знаєтє лі)))
Відповісти

світлина Amili 19.07.2009

Зустрічатися варто з тим, від кого б хотіли мати дітей. Така умова є частиною визначення серйозності стосунків. Тоді проблем з тим мати чи не мати дітей зі своєю "половинкою" в такому випадку не виникатиме.
Щодо мене - буду пробувати завагітніти. Не вийде будь-якими способами - візьму прийомну дитину.
Відповісти

світлина Лія 19.07.2009

чорно-біла (19.07.2009 16:45) писав:

Так і знала, що хтось скаже щось подібне)
Не так вже і доведена. Дивлячись у чому, а здебільшого це забобони і стереотипи. Я думаю, переконана, що любов до дитини, належне виховання, гарний приклад у особі прийомних батьків можуть подолати гени!!!
Відповісти

Лія (19.07.2009 16:29) писав:

Так і знала, що хтось скаже щось подібне)
Не так вже і доведена. Дивлячись у чому, а здебільшого це забобони і стереотипи. Я думаю, переконана, що любов до дитини, належне виховання, гарний приклад у особі прийомних батьків можуть подолати гени!!!
а ще є хвороби, які вихованням не вилікуєш. та й не всі психічні бзіки можна подолати любов'ю. :)
Відповісти

світлина Лія 19.07.2009

чорно-біла (19.07.2009 17:42) писав:

а ще є хвороби, які вихованням не вилікуєш. та й не всі психічні бзіки можна подолати любов'ю. :)

"Дивлячись у чому" стосувалось саме хвороб і всього фізичного.
Не думаю, що у новонародженого можуть бути психічні бзіки, бо вони від психічних травм. А якщо дитинці вже рочків 5, то там все видно вже.

Amili (19.07.2009 17:08) писав:

Зустрічатися варто з тим, від кого б хотіли мати дітей. Така умова є частиною визначення серйозності стосунків. Тоді проблем з тим мати чи не мати дітей зі своєю "половинкою" в такому випадку не виникатиме.
Солідарна!
Відповісти

Лія (19.07.2009 17:10) писав:

"Дивлячись у чому" стосувалось саме хвороб і всього фізичного.
Не думаю, що у новонародженого можуть бути психічні бзіки, бо вони від психічних травм. А якщо дитинці вже рочків 5, то там все видно вже.
наївна
Відповісти

світлина zav 19.07.2009

чорно-біла (19.07.2009 16:45) писав:

Кажуть, був дядько, який ходив по воді... може чули?

чорно-біла (19.07.2009 18:16) писав:

наївна
Нє, ну, хто би казав, ну, чесно! Гигиги.
Відповісти

zav (19.07.2009 18:50) писав:

Кажуть, був дядько, який ходив по воді... може чули?
Більш вдалого прикладу годі було й шукати. Ще би про Девіда Блейна згадали)))

zav (19.07.2009 18:50) писав:

Нє, ну, хто би казав, ну, чесно! Гигиги.
Тільки тому, що вірю, що не всі чоловіки казли? Вас це так засмучує?)
Відповісти

Гість_Гість_* 26.07.2009

Мені дитина все одно не світить. Так шо я б ,мабуть, не "напрягалася" щоб завагітніти,бо я все одно збиралася брати на виховання дитину з дитячого будинку.
Відповісти

світлина bulbashka_aero 27.07.2009

чорно-біла (19.07.2009 17:42) писав:

а ще є хвороби, які вихованням не вилікуєш. та й не всі психічні бзіки можна подолати любов'ю. :ggggg:
Що цікаво - коли народжують дітей, теж жодним чином не можуть гарантувати, що вони не матимуть спадкових хвороб чи ще яких вад. Адже ідеального набору генів ще не винайшли...
Відповісти

світлина БоБриК 27.07.2009

Лія (19.07.2009 16:13) писав:

У мене є багато знайомих, котрі усиновили і/чи удочерили дітей, у них все чудово, діти чудові здорові виховані...
Найгірше те що потім діти взнають що вони прийомні і тоді вся ілюзія розвалюється на шматки.
Відповісти

світлина bendera.UA 27.07.2009

-=VJ=- (19.07.2009 12:10) писав:

законодавство (враховуючи міжнародні норми про права людини ратифіковані в нашій країні), закрема Сімейний кодекс, передбачають:
Право на материнство (стаття 49)
Дружина має право на материнство.
Небажання чоловіка мати дитину або нездатність його до зачаття дитини може бути причиною розірвання шлюбу.
Вагітній дружині мають бути створені у сім'ї умови для збереження її здоров'я та народження здорової дитини.
Право на батьківство (стаття 50)
Чоловік має право на батьківство.
Відмова дружини від народження дитини або нездатність її до народження дитини може бути причиною розірвання шлюбу.
Відповісти

світлина zav 27.07.2009

Castiel (27.07.2009 11:00) писав:

Найгірше те що потім діти взнають що вони прийомні і тоді вся ілюзія розвалюється на шматки.
Навіщо ж створювати ілюзії?..
Відповісти