Перейти до вмісту

Нічні клуби

Повідомлень в темі: 75

#61 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 31.10.2009 – 11:14

Перегляд дописуFry (13.07.2009 20:30) писав:

Нелюблю, і не хожу.... Погано це.

Перегляд дописуTeo (13.07.2009 20:35) писав:

як казав великий Тейлер Дарден " Він голосної музики бувають запори "

Перегляд дописуNomad (13.07.2009 20:36) писав:

Нє.
Німайо
згоден повністю!!!
  • 0

#62 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.10.2009 – 11:40

останнім часом можу і сходити. просто друзі відповідні... ну весело з ними в будь-якому місці. правд,сигаретний дим я все одно фігово переношу..)
  • 0

#63 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 31.10.2009 – 13:38

Перегляд дописуБлискавиця (28.10.2009 21:34) писав:

Тут багато хто пише про негативне ставлення до нічних клубів. Але ж винні не клуби:rolleyes:. Нічні клуби створені для розваг і танців. І те, в що вони перетворюються згодом, це на повній відповідальності самих відвідувачів.
Залежно від відвідувачів є різні категорії нічних клубів. Деякі з них цілком задовільняють потребу пристойного відпочинку.
Доречі я тількино зараз подумав.Добре що я великі зібрання і масові гуляння не люблю,але ж серед людей які не люблять випивку,матюкання і іншу бридоту можуть бути і прихильники масовизх зібрань танців і т п.Як їм бути?адже всі масові заходи різного роду звеселялні заклади і т п у нас заточені під прихильників оцих самих "змінених станів свідомості"

Перегляд дописуЗимова Дівчина (28.10.2009 22:56) писав:

ну може то не негативне ставлення, а просто відсутність зацікавлення? якщо людей не цікавить подібний вид розваг та подібний стиль музики — це ще не негативне ставлення.
Ну то дещо інше.Особисто у мене наприклад немає бажання ходити на футбол на стадііони.Але ставлюсь я до цього норм.А до клубів і дискотек через те що більшість з них під дегенерацію заточені я ставлюсь саме негативно.Хай інші дописувачі теж прояснять свою позицію
  • 0

#64 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 31.10.2009 – 19:21

Петлюро, якщо хочеш відпочивати не так, як більшість - створюй свій клюб :rolleyes:. Чого хтось інший має про тебе дбати без будь-якої вигоди для себе?
  • 0

#65 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.10.2009 – 21:52

Перегляд дописуПетлюра (31.10.2009 13:38) писав:

Ну то дещо інше.Особисто у мене наприклад немає бажання ходити на футбол на стадііони.Але ставлюсь я до цього норм.А до клубів і дискотек через те що більшість з них під дегенерацію заточені я ставлюсь саме негативно.Хай інші дописувачі теж прояснять свою позицію
нє ну може сільські клуби і під деградацію. там випити, побитись, дівчат помацати.
а серйозні клуби розраховані на інших людей з певними вподобаннями в музиці та танцях. ну ще певна категорія людей там знайомитись любить. от і все власне.
  • 0

#66 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 02.11.2009 – 00:55

Перегляд дописуБлискавиця (31.10.2009 19:21) писав:

Петлюро, якщо хочеш відпочивати не так, як більшість - створюй свій клюб :). Чого хтось інший має про тебе дбати без будь-якої вигоди для себе?
Для бізнесу головне знайти нішу стабільгу.І я думаю що клуб без белькотіння і упивалова знайшов би своїх стабльних відвідувачів(сам знаю людей які були б не проти такого)але наші бізнесмени бачть лише потреби більшості і не розуміють що є групи де можна стати першим а не останнім

Перегляд дописуЗимова Дівчина (31.10.2009 21:52) писав:

нє ну може сільські клуби і під деградацію. там випити, побитись, дівчат помацати.
а серйозні клуби розраховані на інших людей з певними вподобаннями в музиці та танцях. ну ще певна категорія людей там знайомитись любить. от і все власне.
Можливо.Просто тоді такі клуби і не у кожному облцентрі є.Як мінімум не у Полтаві.Я не раз чув страхітиві описи наших нічних клбів від людей яким це подобалось.Тобто вони описували дегенеративні симптоми як позитив тож їм брехати і погіршувати картину сенсу не було
  • 0

#67 martin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Україна, Рівне

Відправлено 07.11.2009 – 00:13

наш народ до серьозних тусовок ще не готовий, те що я бачив доводить одне ми ще з Клюбів та всяких будинків культури не виросли, то чогож нам щось неймовірне будувати
  • 0

#68 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 17.11.2009 – 20:21

________

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  x_283de683.jpg   35.27К   11 Кількість завантажень:

• 0

#69 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 17.11.2009 – 20:26

Перегляд дописуmartin (7.11.2009 00:13) писав:

наш народ до серьозних тусовок ще не готовий, те що я бачив доводить одне ми ще з Клюбів та всяких будинків культури не виросли, то чогож нам щось неймовірне будувати
Це ти про що???
  • 0

#70 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.12.2009 – 12:42

Перегляд дописуTeo (13.07.2009 18:54) писав:

цікаво дізнатися, що ви думаєте про нічні клуби? і чи ходите ви до них? як часто?
ввважаю звичайним методом розваг.. нічого поганого...
ходжу рідко , бо діти малі і не завжди є час їх тещі сплавити..
а в "вільні" часи то дуууже сато ходив.. і сам і потім з дружиною.. практічєскі щотижня.. або по різним клубам ходили, бо в нас в музиці різні смаки...
тепер у Львові повідкривалося купа нових клубів які я ще не відвідав, обовязково "дожену", але пізніше.. хай діти підростуть з ними разом підемо...
  • 0

#71 Ne_zlaja

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 22:01

Нє, це не для мене. Не люблю я їх, і музика мені там не подобається. Якщо і заносить мене яким-небудь вітром туди, то сиджу переважно на лаунджі, курю і п"ю. Але то бува дуже рідко....
  • 0

#72 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.07.2010 – 13:46

Флуд видалено.
  • 0

#73 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 20.07.2010 – 20:16

Перегляд дописуNe_zlaja (28.12.2009 23:01) писав:

і музика мені там не подобається.
Бо зараз над якістю музики в клубах переважно не замислюються, головне щоб народ менше танцював і частіше відвідував барну стійку :(
  • 0

#74 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 21.07.2010 – 13:13

Перегляд дописуmilochka (17.11.2009 21:21) писав:

________

:gryzin: :ggggg: :blush:

Я теж клуби не люблю, то мені з музикою важко догодити, то ще щось. Декілька разів відвідувала і відчула, що то просто прогаяний час. Якщо мова йдеться про відпочинок, то краще виберу якесь кафе. А взагалі-то я прихильник відпочинку вдань та ввечері, але ніяк не вночі :(
  • 0

#75 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.07.2010 – 15:50

Останнім часом я думаю, що вночі спати треба) Щось ніяк виспатися не можу. І в нічні клуби вже не тягне...
  • 0

#76 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.07.2010 – 19:50

єслі там є стриптиз і віп-кімнати, то можна йти )))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних