Перейти до вмісту

Нічні клуби

Повідомлень в темі: 75

#41 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 10:22

Перегляд дописуПетлюра (4.10.2009 10:23) писав:

Нічні клуби то в переважній більшості розсадники розпусти.випивки і дегенерації.Не ходжу і нікому не раджу
хоч раз був у клубі?
  • 0

#42 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 04.10.2009 – 10:55

Дивно, що в цій темі дописують переважно люди, які клуби не люблять. А де ж завсідники?

Як на мене, це все залежть від самого клубу. Є такі місця, в які справді краще не ходити - міліція там буває частіше, ніж діджеї. Але якщо є гарне провірене місце, то для різноманітності завжди можна туди сходити.
  • 0

#43 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.10.2009 – 14:58

Перегляд дописуTwinkle (4.10.2009 11:55) писав:

Дивно, що в цій темі дописують переважно люди, які клуби не люблять. А де ж завсідники?

вони не сидять на форумах :)
  • 0

#44 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 04.10.2009 – 22:16

Не мій спосіб життя. Зазвичай там ошиваються особи не надто високого розумового рівня. А я до цього доволі тонко ставлюсь. Коли бачу зграю не-обтяжених-розумом, не можу втриматись від зловісно-іронічної усмішки. Що ж - який єсть!
  • 0

#45 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 05.10.2009 – 00:15

Перегляд дописуСаляма (4.10.2009 11:22) писав:

хоч раз був у клубі?
зустрічне питання.Хоч раз бачила клуб не не було б розпусти і випивки?
  • 0

#46 BOXER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень

Відправлено 05.10.2009 – 13:05

Хожу, ну дуже рідко.
...Якщо якийсь празник то чому б і не поїхать в нічний клуб відпочить! =)
  • 0

#47 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 05.10.2009 – 14:36

Перегляд дописуПетлюра (5.10.2009 00:15) писав:

та відповіли б вже нормально, а то як єврей - питанням на питання.

У нічні клуби не ходжу. Вночі я сплю.
  • 0

#48 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 05.10.2009 – 15:15

ставлення нейтральне, ходжу але не дуже часто, по перше без грошей туди не ходжу, по друге гроші не завжди є.... :happytwo:
  • 0

#49 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 05.10.2009 – 15:17

Перегляд дописуПетлюра (5.10.2009 01:15) писав:

єврейська манера

не тільки ачила, а і була не раз
а от за тобою бачу звичку говорити про те, що не знаєш і в чому не розбираєшся (БАЛАБОЛ)
Блискавиця: усне попередження за перехід на особистість.
  • 0

#50 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.10.2009 – 17:28

Не розумію який кайф стрибати всю ніч в оточенні дов****біб під дешеву монотонну комп'ютерну музику, лише тому, що це хтось вважає за модно? Чи це комусь дійсно подобається так само як і клубняк , який слухає тільки молодь , бо це слухають всі. . .як їм здається, ми самі робимо з себе стадо. Нащо?
  • 0

#51 Гість_Dark_Led_*

• Гості

Відправлено 06.10.2009 – 08:35

Ходила раз в той нічний клуб, і що мені не сподобалось те яка там охорона. Де керівники клубів беруть таку охорону безмозглу я не знаю. Я на роботі підбирала охорону скажу вам важка справа але ж знайшла. Якщо кервівники чи менеджери не знають де шукаты то можу порекомендувати "Пересвіт" охорона клубів
  • 0

#52 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 09.10.2009 – 00:22

Перегляд дописуСаляма (5.10.2009 16:17) писав:

єврейська манера

не тільки ачила, а і була не раз
а от за тобою бачу звичку говорити про те, що не знаєш і в чому не розбираєшся (БАЛАБОЛ)
А що ви маєте проти євреїв?
І де ж ці унікальні клуби? Щоб розуміти що гівно не гарне коштувати чи дивитись на нього не обов"язково.Тим більш що головні риси іі ознаки клубів більшість описує приблизно однаково.Різне лище ставлення до цих ознак
Помітимо що я ні вас(чи тебе)ні кого іншого в цій темі не ображав.

Перегляд дописуWTF? (5.10.2009 15:36) писав:

та відповіли б вже нормально, а то як єврей - питанням на питання.
Як вже сказав ввище не ходив.Але у всіх описи нічних клубів однакові.Просто оцінки цієї однаковості різні.Комусь розпуста.,белькотіння,упивалово і т п в радості комусь в смуток.Але те що воно там є то однозначно

Повідомлення відредагував Петлюра: 09.10.2009 – 00:21

• 0

#53 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 15:36

Які можуть бути за чи проти?

У випадку, якщо людина йде у клюб із почуття конформізму - типу модно, то це вказує на її штучність і удавність. Це погано, але від цього клуби не погані.

Стосовно якости музики, аргумент не завжди справедливий. Швидше схоже на міркування спричинене обмеженим світоглядом які засуджують те, чого не здатні зрозуміти. Характерно для літніх людей. Існує багато прикладів надзвичайно якісної і революційної клубної музики. Ну й звичайно як і скрізь дуже багато билопопси. Типу джалігатора і тєсто. Лайна додають всякі малітні гопи, які для підвищення самооцінки раптом відкривають в собі талант діджея.

Молодих людей розперає енергія, потрібна фізична активність, вони її витрачають у клубі. Музика може бути такою, що на місці сидіти неможливо. Низькі частоти, ритм і миготіння світла допомогають увійти у легкий стан зміненої свідомости.
Передбачаючи побоювання фобіків технічного прогресу нагадаю, що раніше таке практикували під шаманські бубни біля багаття. Зараз є кращі можливости.
  • 0

#54 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 15:51

я б готів потрапити у якийсь екзотичний клуб, десь на Гавайах, наші клуби і людінепонятногопола роздражають)
  • 0

#55 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 23:26

Це правда, охорона в клубах і контЭґєнт це жах. Щось типу Баміка, який звик у відповідь називати жінок лошицями. :ggggg:

Повідомлення відредагував Ганна панна: 22.10.2009 – 23:27

• 0

#56 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 24.10.2009 – 10:20

Перегляд дописуГанна панна (22.10.2009 16:36) писав:

увійти у легкий стан зміненої свідомости.
Доволі небезпечний стереотип нав"язаний нам рекламою і іншими ресурсами що без входу у цей небезпечний стан людина нормально відпочити не може.
Може ще й як.
  • 0

#57 Амфітамінка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 28.10.2009 – 19:30

Перегляд дописуTeo (13.07.2009 19:54) писав:

цікаво дізнатися, що ви думаєте про нічні клуби? і чи ходите ви до них? як часто?
Ходжу не часто,ібо так виходить...але дуже це люблю...танцювати просто обожнюю)))) Правда трафляє "кислота"...а якшо шось з попси,то тікО так)
  • 0

#58 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 20:52

Відвідую дуже рідко, та й ставлення до них далеко не найкраще,зокрема через загальновідомі причини, з особливих виділю мабуть те що полюбляю слухати hip-hop & rap і ні в якому разі російських пісень.
  • 0

#59 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 21:34

Тут багато хто пише про негативне ставлення до нічних клубів. Але ж винні не клуби;). Нічні клуби створені для розваг і танців. І те, в що вони перетворюються згодом, це на повній відповідальності самих відвідувачів.
Залежно від відвідувачів є різні категорії нічних клубів. Деякі з них цілком задовільняють потребу пристойного відпочинку.
  • 0

#60 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 22:56

Перегляд дописуБлискавиця (28.10.2009 21:34) писав:

Тут багато хто пише про негативне ставлення до нічних клубів. Але ж винні не клуби:). Нічні клуби створені для розваг і танців. І те, в що вони перетворюються згодом, це на повній відповідальності самих відвідувачів.
Залежно від відвідувачів є різні категорії нічних клубів. Деякі з них цілком задовільняють потребу пристойного відпочинку.
ну може то не негативне ставлення, а просто відсутність зацікавлення? якщо людей не цікавить подібний вид розваг та подібний стиль музики — це ще не негативне ставлення. наприклад я можу піти потанцювати, але це буде сальсатека і зазвичай до 23-ї, і як виняток великі святкування можуть затягнутись на ніч. якщо провести аналогію — хтось любить подорожувати автобусом, а хтось потягом, а третій лише літаком. це лише різні вподобання. (виняток агресивні противники алкоголю в будь-яких дозах. отам чисте негативне ставлення, бо ж там п’ють)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних