Перейти до вмісту

Толерантність.

Повідомлень в темі: 110

Опитування: Що таке толерантність? (76 користувачів проголосувало)

Визначення терміну на думку користувачів.

1. Це прояв слабкості людини. (9 голосів [11.84%])

Процент голосів: 11.84%

2. Це признак духовної зрілості. (49 голосів [64.47%])

Процент голосів: 64.47%

3. Це толерастія, натяк на нетрадиційну орієнтацію. (7 голосів [9.21%])

Процент голосів: 9.21%

4. Не знаю що то таке, мені всерівно, і тема дурна. (11 голосів [14.47%])

Процент голосів: 14.47%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.09.2011 – 21:42

Перегляд дописуPavlo_Taiko (13.09.2011 21:16) писав:

http://life.pravda.c...11/07/22/82049/

Правильно зробили.
Моя подружка живе в Бельгії. Вона розказувала, як там мусульмани живуть. Думаю теж, що треба тримати те все під контролем. У нас би так ...
  • 0

#82 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 05.10.2011 – 04:44

В книзі з неадекватної психології (там де пише про психічні відхилення) з самого початку наведений приклад африканського племені в якому розмальовувати своє тіло вважається нормою, проте це не є нормальним в європейському суспільстві. Як я вже колись писала на форумі, все в світі пізнається відносно. В нас є критерії показників того що є нормально і що не нормально і це встановлено нормами суспільства. Проте суспільство змінюється, відповідно змінюється і наше світобачення. Тобто, толерантність нівелює світоглядні та культурні відмінності. Говорити, що толерантність це негативне явище неправильно. Толерантність допомагає вживатися людям разом в одному середовищі.
  • 0

#83 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 05.10.2011 – 08:53

Є такі поняття як терпіння і терпимість. І їх не слід плутати. Одна справа, коли батьки і діти терплять один одного з любові й розуміння реальних обставин, коли політики зносять один одного через повагу і розуміння, коли люди різних релігійних переконань ставляться один до одного з повагою та любов’ю, а інша - якщо політики подумки вбивають один одного і разом з тим толерантно дивляться в очі, коли католики й адвентисти усміхаються один одному, а в голові будують план з перевиховання, якщо люди різних сексуальних уподобань спілкуються як ні в чому не бувало, а їхні думки злі й ненависні.
  • 0

#84 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 05.10.2011 – 09:04

Перегляд дописуAmili (5.10.2011 05:44) писав:

Толерантність допомагає вживатися людям разом в одному середовищі.
Толерантність - міф. Ніхто з ніким не вживається. В кожному середовищі є панівною одна культура, одна релігія, одне світобачення. Інша поруч з нею може бути тільки маргінальною, та в разі якщо вона має тенденцію до зміцнення в даному середовищі на фоні деградації панівної, то через деякий час вони змінюються місцями.
  • 0

#85 Paw

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.10.2011 – 21:30

Це терпимість, повага до чужих звичок, вподобань, вірувань тощо.
  • 0

#86 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.10.2011 – 10:47

Перегляд дописуПацюк (5.10.2011 10:04) писав:

Толерантність - міф. Ніхто з ніким не вживається. В кожному середовищі є панівною одна культура, одна релігія, одне світобачення.
Щодо культури ще можна погодитися. А от щодо світобачення я перекричався б. Я от наприклад скептично налаштована нерелігійна людина, хтось релігійний фанатик-психопат, хтось має агресивне світобачення, хтось поважає ідеї Конфуція та Марка Аврелія. Світогляд у всіх людей різний, на те вони і люди.
  • 0

#87 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 22.10.2011 – 11:13

Перегляд дописуPavlo_Taiko (22.10.2011 11:47) писав:

Світогляд у всіх людей різний, на те вони і люди.
...те, що жодна жива людина не володіє обєктивним світобаченням і ніколи ним самостійно не оволодіє є гарантією існування світу. Тільки той, хто позитивно налаштований до носіїв інших точок зору і зуміє їх синтезувати має деякі шанси наблизитись, до певної міри, до дійсного стану речей.
  • 0

#88 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.10.2011 – 11:21

Перегляд дописуВодій (22.10.2011 12:13) писав:

...те, що жодна жива людина не володіє обєктивним світобаченням і ніколи ним самостійно не оволодіє є гарантією існування світу
Зображення
  • 0

#89 Zontag

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 23.10.2011 – 15:50

толерантність - це прояв зрілості, це повага до світу в усьому його різноманітті.
Але я за зважену толерантність. Бути толерантною до матюкливих бухих підлітків, наприклад, не можу.
  • 0

#90 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.12.2011 – 18:35

СНІД.
синдром набутого імунодефіциту.
імунітет людини не здатний боротися з чужинським мікроорганізмами. Людина не помирає від сніду. Людина просто не противиться хворобам. терпить їх поки не помре. от така терпимість. толерантність.
Толерантність - це СНІД суспільства.
Суспільство не помирає від толерантності. просто суспільство не суперечить чужорідним елементам, що проникають всередину суспільства і шкодять, паразитують, вбивають суспільство з середини. суспільство терпиме до своїх хвороб. І то зараз модно і дуже шанобливо бути толерантним.

вам кажуть, що бути толерантним - то добре. на це ведеться сильна пропаганда. А уявіть собі, щоб велася така ж значна пропаганда, що бути хврим на СНІд - то добре! людей зі СНІД вихваляли б, возносили на рівень суперзірок, кумирів, і всі би хотіли бути схожими на них, і прагнули би заразитися ВіЛ від них. І це не фантастика, пропаганда то настільки дієва, що і на таке здатна.

Людина не помирає від СНІДу. Суспільство не помирає від Толерастії.

Перегляд дописуZontag (23.10.2011 16:50) писав:

толерантність - це прояв зрілості,...
школярику пятикласнику палити цигарки в шкільному туалеті - то прояв зрілості, мужності, сміливості, і т.д.

Перегляд дописуZontag (23.10.2011 16:50) писав:

толерантність - це ... повага до світу в усьому його різноманітті.
...
от тільки в пропаганді толерантності суворо забороняють повагу до себе, називаючи це психічним відхиленням, і примусово лікують посиленою пропагандою толерастії. Еге ж, все нове - добре забуте старе. капіталісти вивчили досвід більшовиків застосовувати психлікарні для гноблення героїв. Як там Брейвік себе почуває?

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 01.12.2011 – 18:39

• 0

#91 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 01.12.2011 – 22:54

Перегляд дописуZontag (23.10.2011 15:50) писав:

толерантність - це прояв зрілості, це повага до світу в усьому його різноманітті.
якщо ці вітієватості про підарасів, - я проти. :rolleyes:

Цитата

Але я за зважену толерантність. Бути толерантною до матюкливих бухих підлітків, наприклад, не можу.
Хто зважує, той і прав.
  • 0

#92 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 01.12.2011 – 23:49

Немає насьогодні толерантності. Є толерастія.
  • 0

#93 В'ячеслав

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 19.12.2011 – 19:11

Вибачаюсь, якщо буду капітаном очевидністю (я не читав коментарів), тим не менше, поняття "толерантність" я трактую як терпимість
  • 0

#94 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 19.12.2011 – 22:38

Толерантність це ще одне лицемірство хочаб тому, що толерантність ворогує з нетерпимістю.
Тобто толерантність не толерантна по суті.
  • 0

#95 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 19.12.2011 – 23:37

Перегляд дописуOdonacer (19.12.2011 23:38) писав:

Толерантність це ще одне лицемірство хочаб тому, що толерантність ворогує з нетерпимістю.
Тобто толерантність не толерантна по суті.
чому? це всього навсього антонім, протилежність до нетерпимості. Заперечуючи толерантність, заперечуєте нетерпимість. Чи як?

Перегляд дописуОлеська (2.12.2011 00:49) писав:

Немає насьогодні толерантності. Є толерастія.
а що таке толерастія?
  • 0

#96 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.12.2011 – 23:52

Перегляд дописуAmili (19.12.2011 23:37) писав:

а що таке толерастія?
непогано тут автор висловлює свої думки щодо толерастії: http://sanya-ch.live....com/10028.html
Або ось тут: http://www.aratta-uk...t_ua.php?id=961

• 0

#97 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 20.12.2011 – 00:12

[quote name='Хмурий Князь Вітольд' post='735422' date='1.12.2011 19:35']СНІД.
синдром набутого імунодефіциту.
імунітет людини не здатний боротися з чужинським мікроорганізмами. Людина не помирає від сніду. Людина просто не противиться хворобам. терпить їх поки не помре. от така терпимість. толерантність.
Толерантність - це СНІД суспільства.
Суспільство не помирає від толерантності. просто суспільство не суперечить чужорідним елементам, що проникають всередину суспільства і шкодять, паразитують, вбивають суспільство з середини. суспільство терпиме до своїх хвороб. І то зараз модно і дуже шанобливо бути толерантним.

вам кажуть, що бути толерантним - то добре. на це ведеться сильна пропаганда. А уявіть собі, щоб велася така ж значна пропаганда, що бути хврим на СНІд - то добре! людей зі СНІД вихваляли б, возносили на рівень суперзірок, кумирів, і всі би хотіли бути схожими на них, і прагнули би заразитися ВіЛ від них. І це не фантастика, пропаганда то настільки дієва, що і на таке здатна.

Людина не помирає від СНІДу. Суспільство не помирає від Толерастії.

школярику пятикласнику палити цигарки в шкільному туалеті - то прояв зрілості, мужності, сміливості, і т.д.
от тільки в пропаганді толерантності суворо забороняють повагу до себе, називаючи це психічним відхиленням, і примусово лікують посиленою пропагандою толерастії. Еге ж, все нове - добре забуте старе. капіталісти вивчили досвід більшовиків застосовувати психлікарні для гноблення героїв. Як там Брейвік себе почуває?[/quote]

ВІЛ руйнує Т-лімфоцити, і це призводить до втрати організмом захисних реакцій, внаслідок чого активізується, так звана, умовно-патогенна флора організму і різко підвищується ймовірність смертельних запалень, уражень нервової системи, розвитку онкологічних захворювань. ( цитата з вікі, але думаю, що любому підручнику пише те ж саме) Це аж ніяк не толерування.
Якщо Ви про те, що толерантність вбиває почуття гордості чи поваги до самого себе, то на мою думку, людина з повагою до себе в першу ж чергу буде толерантною до інших. Повірте, людина не таке вже й велике цабе, щоб відчувати себе пупом землі.
Як на мене то буддисти і дзен буддисти є прикладом толерантності і заодно внутрішньої гармонії і спокою. Якось ще не вимерли до цього часу. В них просто інші цінності, відмінні від тих, які прищепили нам всім. І здається, що пропаганда ведеться власне нетерпимості. І бути нетерпимим якраз і модно тепер. Такий собі юнацький максималізм, який в декого не проходить з віком. Саме та пропаганда створила спотворення толерантності, та картинки які були тут в постах. Саме викривлення інформації і є найбільшою проблемою в цьому питанні, та й не тільки в цьому. В людей немає постійних дефініцій речей, через це і виникають суперечки та непорозуміння.
Проте так, заради рівноваги будуть такі люди як Ви і такі як я.

[quote name='Олеська' post='739447' date='20.12.2011 00:52']непогано тут автор висловлює свої думки щодо толерастії: http://sanya-ch.live....com/10028.html
Або ось тут: http://www.aratta-uk...t_ua.php?id=961
[/quote]
:rolleyes:
Власне.
Цікаво було б почути реакцію, коли замісьть Чечні була б Україна і автор говорив би які бідні російські бійці, попали в м"ясорубку війни :prapor3:
Чи ніхто не подумав чому жінку без паранджі можуть закидати камінцями. Це ж якраз нетепимість мусульманська до права жінки не з їхньої культури бути без паранджі.
Власне, автор ніколи і не знатиме, що в США до тебе відносяться однаково чи ти є прибиральницею чи видатним політиком. Чи ти прийшов в магазин в піжамі або обідраному одязі чи в дизайнерському костюмі. Чи будуть штовхатися в громадському транспорті чи уважно пропускатимуть і всміхатимуться ще при цьому. А чи є таке у нас? І чому?
  • 0

#98 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.12.2011 – 00:14

Перегляд дописуAmili (20.12.2011 00:12) писав:

:rolleyes:
Власне.
Цікаво було б почути реакцію, коли замісьть Чечні була б Україна і автор говорив би які бідні російські бійці, попали в м"ясорубку війни :prapor3:
Чи ніхто не подумав чому жінку без паранджі можуть закидати камінцями. Це ж якраз нетепимість мусульманська до права жінки не з їхньої культури бути без паранджі.
Власне, автор ніколи і не знатиме, що в США до тебе відносяться однаково чи ти є прибиральницею чи видатним політиком. Чи ти прийшов в магазин в піжамі або обідраному одязі чи в дизайнерському костюмі. Чи будуть штовхатися в громадському транспорті чи уважно пропускатимуть і всміхатимуться ще при цьому. А чи є таке у нас? І чому?
А як щодо афроамериканців?
  • 0

#99 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 20.12.2011 – 00:20

Мушу додати також, що і в толерантності можна перегнути палицю. Випадки цього також відомі, проте це не одначає що толерантність це зло.

Перегляд дописуОлеська (20.12.2011 01:14) писав:

А як щодо афроамериканців?
Нормально. Маю знайомого з Еритреї, то він був просто вражений, що я знаю про його країну і навіть трохи про її історію. Вихований, розумний і добрий. Також маю багато знайомих з Гаїті, які є більш інтелігентними ніж деякі знайомі українці чи руські. Проте є й такі, з якими моя толерантність перетворюється в нетерпимість. Ото як з нашими "пацанчиками". Між іншим багато перелелей можна провести з ними і деякими чорними.
  • 0

#100 георг2

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 31.12.2011 – 17:25

Є, ні, п.Mu Cephei ! У толерантності є своя мірка і вона ставить питання руба,-
чи готові Ви змішати власну кров з надкультурним ерітрейцем? Дочку свою за нього віддасте?
Нехай по хаті бігають надсмагляві "українці"?
Я б з такої хати пішов куди очі бачать!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних