Перейти до вмісту

Толерантність.

Повідомлень в темі: 110

Опитування: Що таке толерантність? (76 користувачів проголосувало)

Визначення терміну на думку користувачів.

1. Це прояв слабкості людини. (9 голосів [11.84%])

Процент голосів: 11.84%

2. Це признак духовної зрілості. (49 голосів [64.47%])

Процент голосів: 64.47%

3. Це толерастія, натяк на нетрадиційну орієнтацію. (7 голосів [9.21%])

Процент голосів: 9.21%

4. Не знаю що то таке, мені всерівно, і тема дурна. (11 голосів [14.47%])

Процент голосів: 14.47%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 15.07.2009 – 14:26

Перегляд дописуAdios (14.07.2009 20:50) писав:

Як небачиш світ навколишній, то й і далі сиди в своєму сортирі й читай свої абетки про толерастів.

Ось, бачиш – дерево за вікном. Перекинь мотузку й просунь голову. Але спершу намиль. І незабудь паспорта в кишеню покласти – щоб люди не напрягалися ідентифікувати.
Ну чого ти злишся? Я тебе навчити читати хочу. Будеш моїм учнем.

Тобі домашнє завдання: спочатку вивчи алфавіт, і спробуй прочитати про що тема.

Ось бачиш, як я до тебе толерантно відношусь.
  • 0

#62 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 04.08.2009 – 16:54

Перегляд дописуyushchenko (15.07.2009 15:26) писав:

Смалиш, толерантність в чистому вигляді))

До теми: толерантність вважаю радше хорошою, аніж поганою рисою. Намагаюся керуватися таким принципом в житті: людина може робити, що хоче, і жити, як хоче, доки не завдає шкоди іншим. Мені можуть бути неприємними певні явища і практики, та це не означає, що я буду людей за це зневажати. Кожен має право жити так, як хоче, чому це має викликати в мене якісь сильні негативні емоції?
  • 0

#63 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 17:17

Перегляд дописуManfred (4.08.2009 10:38) писав:

Дивно, що така нетерпима до християнства людина сприяла появі цієї теми :)

Дивно, пане Manfredе, що у вас взагалі є ще якась небіблєйська уява. :)
  • 0

#64 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 05.08.2009 – 17:39

Перегляд дописуManfred (5.08.2009 17:47) писав:

Просто я — за толерантність, або як сказав класик: "І чужого навчайтесь і свого не цурайтесь".

Чужого навчайтесь і свого не цурайтесь...

Пане Manfredе, пробачте, але за такі слова про "чужого навчайтесь" я би з вас кішки випустив....
Пробачте, з любов"ю.
  • 0

#65 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 05.08.2009 – 17:50

Перегляд дописуОгiрок (5.08.2009 18:39) писав:

Чужого навчайтесь і свого не цурайтесь...

Пане Manfredе, пробачте, але за такі слова про "чужого навчайтесь" я би з вас кішки випустив....
Пробачте, з любов"ю.
в нього кішки в животі? ті шо мявкають?
  • 0

#66 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 07:44

Перегляд дописуManfred (6.08.2009 08:29) писав:

Це півзахід, я лише наслідок, першопричина у Кобзареві, тому пропоную Вам знищити всі примірники Кобзаря, щоб народ не навчався "поганого" і спалити їх перед кобзаревою могилою, бу-га-га :D

До чого тут Кобзар і до чого народ? То вас знову кудись зносить...

Мова шла про пізнання вашого внутрішнього кишкового світу. :P
  • 0

#67 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 06.08.2009 – 08:27

Проголосував за другий варіант. ВВажаю що людина має бути толерантною. Це хороша риса. Навіть якщо співрозмовник не завжди проявляє ту ж саму рису. Це признак духовної зрілості
  • 0

#68 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 06.08.2009 – 08:52

Перегляд дописуAmili (14.07.2009 09:54) писав:

Нічого не маю проти :D Та й з іншого боку, толерантність в мене є ознакою хорошого виховання.
хороше виховання тут слід розуміти в чмирінні, що призвело до формування безвольного терпила-толераста. Як виховали рабом, як змусили коритися, то й маєте.
  • 0

#69 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 07.08.2009 – 01:09

Перегляд дописуyushchenko (15.07.2009 15:26) писав:

І тобі домашнє завдання – навчися бити абізян до того, як вони сядуть тобі на шию, прийдуть в твій дім, почнуть гвалтувати твою дівку.

Перегляд дописуManfred (6.08.2009 10:29) писав:

А тре одразу до стінки, як за Сталіна, еге?
При Сталіні була хочаб цілісність держави, а зараз найбільшими національними заводами, проданими за копійки, керують якісь індуси %)
  • 0

#70 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.08.2009 – 10:03

Завжди намагаюся бути терпимою до оточуючих,якими б дебілами вони не були. В принципі,бабку, яка занадто багато уваги приділяє чужому зовнішньому вигляду, я і послати можу. Хоча в основному на таку дурість не звертаю уваги.
Сварки і всякі там "вияснєнія атнашєній" не люблю. Базар,блін)
на жаль, найбільш нетерпимі люди в питаннях національних відносин(чи расових) та релігійних. Сказала б, шо сумно,але мене не гребе чужа,відмінна від моєї, думка гг )))
  • 0

#71 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 20.05.2011 – 00:00

Зображення
  • 0

#72 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 20.05.2011 – 13:26

Перегляд дописуManfred (20.05.2011 09:27) писав:

Якої держави?
Власної держави Сталіна...
просто деякі ксенофоби зневажають індусів, але чомусь поважають кавказців...
  • 0

#73 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.05.2011 – 21:20

i 

спам видалено

• 0

#74 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.05.2011 – 12:56

Все гарно що у міру. Що занадто - то не здрово. Усіляка толерантність має мати межу. Наприклад толерантність до нетолерантності.
  • 0

#75 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 05.09.2011 – 23:36

Толерантність це перш за все повага до людини. Я поважаю ваше право робити те чи інше, думати так чи інакше доти, доки ви поважатимете інших, в тому числі й мене. Ось тут напевне і знаходиться цей баланс. Який мабуть не можуть зрозуміти антитолерасти. Людство завжди свариться через брак правильних дефініцій.
  • 0

#76 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 05.09.2011 – 23:43

Перегляд дописуAmili (6.09.2011 00:36) писав:

Толерантність це перш за все повага до людини. Я поважаю ваше право робити те чи інше, думати так чи інакше доти, доки ви поважатимете інших, в тому числі й мене. Ось тут напевне і знаходиться цей баланс. Який мабуть не можуть зрозуміти антитолерасти. Людство завжди свариться через брак правильних дефініцій.
Гм, я не розумію чому я маю поважати усіх людей чи то пак більшість?
  • 0

#77 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 06.09.2011 – 00:00

Перегляд дописуГетьман (6.09.2011 00:43) писав:

Гм, я не розумію чому я маю поважати усіх людей чи то пак більшість?
звичайно, зустрівши вперше людину її потрібно ненавидіти. :)
Поважати треба хоча б тому, що ми аніскілечки не знаємо про справжність вчинків тих чи інших людей, їхні мотиви і наміри. Наприклад, я не є ідеальною, часом роблю дебільні речі, хоча потім знаходжу собі сама для себе виправдання, інколи це просто вибір з меншого зла, тощо. Але я всеодно себе поважаю чи люблю. Люди взагалі роблять чи говорять купу дурних речей. Якщо я вибачаю собі ( чи хоча б знаходжу виправдання на все), то повинна вибачати й іншим. Тоді, якщо я ненавиджу себе, то буду погано ставитися до інших. Що є необ"єктивним ставленням.
Мабуть незрозуміло написала, як завжди і як завжди Ви мене змусили сумніватися ). Навіть відхилилася від теми.
  • 0

#78 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 06.09.2011 – 00:13

Перегляд дописуAmili (6.09.2011 01:00) писав:

звичайно, зустрівши вперше людину її потрібно ненавидіти. :)
Поважати треба хоча б тому, що ми аніскілечки не знаємо про справжність вчинків тих чи інших людей, їхні мотиви і наміри. Наприклад, я не є ідеальною, часом роблю дебільні речі, хоча потім знаходжу собі сама для себе виправдання, інколи це просто вибір з меншого зла, тощо. Але я всеодно себе поважаю чи люблю. Люди взагалі роблять чи говорять купу дурних речей. Якщо я вибачаю собі ( чи хоча б знаходжу виправдання на все), то повинна вибачати й іншим. Тоді, якщо я ненавиджу себе, то буду погано ставитися до інших. Що є необ"єктивним ставленням.
Мабуть незрозуміло написала, як завжди і як завжди Ви мене змусили сумніватися ). Навіть відхилилася від теми.
гг, до чого тут ненависть? У мене свої погляди на соціум, які я стараюсь на загал не афішувати, але так уже повелося, що на форумі я "спалився", тож нічого критись. Річ у тім, що зустрівши вперше людину може бути цікавість/байдужість (можуть бути і критичні на кшталт огиди/страху/захоплення, але це рідкісні випадки і зазвичай у людей, які дуже швидко змінюють думку), але аж ніяк не повага. Ні перше, ні друге до толерантності стосунку не має.
Є така штюка, що людина підсвідомо ділить людей на "своїх" та "чужих". Перших вчинки індивід оцінює за мотивами дій, других - за результатами дій. Вважаю кращим все ж більшість людей оголосити апріорі (до детальнішого знайомства) "чужими". Для безпеки тіла та розуму. Групу "чужі" сприймати саме за даним перед цим визначенням, і ніяк інакше.
Щодо людей, які роблять купу речей, то вважаю адекватною певну відповідальність за перехід межі дурощів, зростаючу із силою переходу у неадекватність. Звісно, виникає питання неадекватності, але вважатимемо неадекватністю сильний вплив на тіло іншої людини чи на її органи чуттів (і, як наслідок, на мізки). Тобто, до прикладу, ексгібіціонізЬм на вулиці має каратись, а не розглядатись через призму толерантності (що, загалом, у більшості випадків і робиться правоохоронними органами) і т. д.
  • 0

#79 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 06.09.2011 – 00:27

Погоджуюся зі сказаним, проте, ексгібіціоність неповажає соціальні норми і право інших людей на безпеку. :) Тому відноситися до цього толерантно я не можу. Якщо він роздягається сам для себе чи для своєї жінки (яка не проти) то нехай хоч постійно ходить голим.
Тому голу людину і називають ексгібіціоністом в місті, хоча вона є цілком нормальною на нудистському пляжі. Умови визначають все. За одних обставин я буду вважатися нормальною, якщо опинюся в інших умовах - білою вороною. Хоча сама по собі людина залишається собою. Змінюються обставини.
  • 0

#80 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.09.2011 – 20:16

http://life.pravda.c...11/07/22/82049/

Цитата

За декілька днів у Бельгії буде заборонено носити паранджу у громадських місцях

З 23 липня у Бельгії починає діяти закон, що забороняє носіння в громадських місцях паранджі, нікабу і бурки - елементів жіночого одягу, які повністю або значною мірою приховують обличчя.

Порушникам цього закону загрожує до семи днів тюремного ув'язнення і штраф в розмірі 137,5 євро, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За даними бельгійських ЗМІ, близько 270 жінок в Бельгії носять такі види одягу. Бельгія - друга після Франції європейська країна, що на законодавчому рівні закріпила таку заборону.

Правозахисники вважають ці законодавчі норми надмірними і такими, що зачіпають область індивідуальних переконань людини, що не становлять суспільної загрози.
Правильно зробили.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних