Перейти до вмісту

Толерантність.

Повідомлень в темі: 110

Опитування: Що таке толерантність? (76 користувачів проголосувало)

Визначення терміну на думку користувачів.

1. Це прояв слабкості людини. (9 голосів [11.84%])

Процент голосів: 11.84%

2. Це признак духовної зрілості. (49 голосів [64.47%])

Процент голосів: 64.47%

3. Це толерастія, натяк на нетрадиційну орієнтацію. (7 голосів [9.21%])

Процент голосів: 9.21%

4. Не знаю що то таке, мені всерівно, і тема дурна. (11 голосів [14.47%])

Процент голосів: 14.47%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Дон

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 21:20

Ти малюєш якісь апокаліптичні картини повної анархії і безпорядку. Я тобі співчуваю, але чесно кажучи не можу нічого прокоментувати стосовно даної ситуації тому що не був свідком цих подій. Не знаю що там у вас у столиці за міліція, але якщо все дійсно так як ти описав звертайся до відповідного прокурора, пиши скарги на їх бездіяльність. Я можу лише уявляти як ти "поговорив" з тими дебілами, але якби на наступний день ті дебіли прийшли в міліцію з фінгалами і написали на тебе заяву, ти став би винним у всіх гріхах на Землі. Але ніколи не опускайся до їх методів. Розумна людина на те і розумна, що вміє обійтися без мордобою там де здавалося б його неможливо уникнути. "Мєнти" - це не істина в останній інстанції, на них теж є своя управа, і ця управа досить часто їх "ставить на місце". Ми не на Колимі знаходимось і не по "понятіях" живемо. Якщо все робити вірно і вчасно "дебіл" (який був, є і буде і нікуди не подінеться якщо проти нього діяти кулаками і погрозами) ніколи тобі не буде заважати.
  • 0

#42 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 12.07.2009 – 22:25

Перегляд дописуДон (12.07.2009 22:20) писав:

Ти малюєш якісь апокаліптичні картини повної анархії і безпорядку. Я тобі співчуваю, але чесно кажучи не можу нічого прокоментувати стосовно даної ситуації тому що не був свідком цих подій. Не знаю що там у вас у столиці за міліція, але якщо все дійсно так як ти описав звертайся до відповідного прокурора, пиши скарги на їх бездіяльність.

Навіщо? Шкурка не варта вичинки.
Я просто зробив свої висновки щодо нашої рідної міліції, та й по всьому. Тебе здивувало моє відношення, я навзаєм пояснив, звідки воно у мене таке.

І, для довідки, обидва випадки обійшлися без застосування фізичної сили. Це якраз стосовно "робити все вірно і вчасно".
  • 0

#43 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.07.2009 – 09:41

Як побачила з дописів попередній, кожен вкладає в поняття толерантності щось своє, в кожного є свій понятійний апарат і він ним апелює. І це чудово, бо ж кожна людина - особисть, яка має право на свою думку. Так цікавіше, коли ми різні і в кожного різні думки.
Ось такий приклад толерантності. ;)
І це не пофігізм, як на мене. Хоча частково пофігізм межує з толерантністю ))) Поважаю толерантних людей, іншими словами дипломатів. Про себе: вважаю себе толерантною
  • 0

#44 Дон

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 13.07.2009 – 13:00

От буквально пару годин тому почув від товариша таку інсторію. На протязі декількох ночей в квартирі що знаходиться через стінку музика "гупала" з 21 до 2 години ночі. На всі прохання сусіди не звертали уваги. Вчора в нього нерви не витримали, він поздвонив до міліції, через деякий час вони приїхали та заспокоїли буйних сусідів.
  • 0

#45 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 13.07.2009 – 14:17

Перегляд дописуДон (13.07.2009 14:00) писав:

От буквально пару годин тому почув від товариша таку інсторію. На протязі декількох ночей в квартирі що знаходиться через стінку музика "гупала" з 21 до 2 години ночі. На всі прохання сусіди не звертали уваги. Вчора в нього нерви не витримали, він поздвонив до міліції, через деякий час вони приїхали та заспокоїли буйних сусідів.
отже сусіди стали толерантніші ;)

Перегляд дописуAmili (13.07.2009 10:41) писав:

Як побачила з дописів попередній, кожен вкладає в поняття толерантності щось своє, в кожного є свій понятійний апарат і він ним апелює. І це чудово, бо ж кожна людина - особисть, яка має право на свою думку. Так цікавіше, коли ми різні і в кожного різні думки.
Ось такий приклад толерантності.
І що ти думаєш про толерантність?

Перегляд дописуAmili (13.07.2009 10:41) писав:

І це не пофігізм, як на мене. Хоча частково пофігізм межує з толерантністю ))) Поважаю толерантних людей, іншими словами дипломатів. Про себе: вважаю себе толерантною
але ж дипломатія це засіб реалізації інтересів і дуже далека від пофігізму
  • 0

#46 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 13.07.2009 – 21:26

Толерантність - це слабкість!
Бо називати духовною зрілістю прогибання перед нац- та секс- меншинами аби принизитися, язик не повертається...

Толерасти - єднайтеся!
;)
  • 0

#47 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 13.07.2009 – 21:30

Перегляд дописуAdios (13.07.2009 21:26) писав:

Бо називати духовною зрілістю прогибання перед нац- та секс- меншинами аби принизитися, язик не повертається...

Толерасти - єднайтеся!
;)
Ги, будеш вождьом?

З чого ти взяв, що вони прогибаються? Читати визначення вмієш?

абвгдеєклмнопрстуфхцшщеюяь

Ось бачиш - це алфавіт, він складається з букв. Буквами можуть бути написані тексти. Бгг.
  • 0

#48 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.07.2009 – 07:48

Перегляд дописуyushchenko (13.07.2009 22:30) писав:

Ги, будеш вождьом?

Ось бачиш - це алфавіт, він складається з букв. Буквами можуть бути написані тексти. Бгг.
Толерантно заявляю: Ви ще пропустили "...жзиіїй...ч..." ;)
  • 0

#49 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 08:54

Перегляд дописуSergiy_K (13.07.2009 15:17) писав:

І що ти думаєш про толерантність?

але ж дипломатія це засіб реалізації інтересів і дуже далека від пофігізму

Нічого не маю проти :) Та й з іншого боку, толерантність в мене є ознакою хорошого виховання.
Щодо політичної дипломатії, чи тої, що спрямована на досягнення мети якоїсь (особистої вигоди) - погоджуюся. Але ж є іще дипломатія повсякденна, спрямована на покращення стосунків між людьми, зменшення конфліктності.
Можливо те суспільство буде більше цивілізованим, яке буде більш толерантним. Найбільше цінність це людина, якою б вона не була. І тому для всіх мають бути створені такі можливості, де б ніхто нікого не принижував, не вбивав. Можливо це і утопія, але однією з основ такого суспільства є толерантність. Тут наводять приклади про гучну музику, гопів, бійки ітд. Але тут річ не в толерантності, а у повазі до оточуючих. Принаймні в мене такі поняття.
От бачите, пане Sergiy_K, в які дебрі Ви мене затягнули ))))) ;)
Куплю собі окуляри з фіолєтовим склом )))або з рожевим, на крайняк :)

Перегляд дописуAdios (13.07.2009 22:26) писав:

Толерасти - єднайтеся!
;)
Організую спілку толерастів на форумі. Ось. :)

Повідомлення відредагував Amili: 14.07.2009 – 08:52

• 0

#50 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 12:09

Вже не можу смовчати. ;)

Толерантність виражається простими словами. Живи сам, та не заважай жити іншим. Якщо хтось заважає жити іншим і особисто мені, то можна проявити гарне виховання тільки по антілєгєнтному знищенню цих заважак. Ось.
  • 0

#51 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 12:28

Перегляд дописуОгiрок (14.07.2009 13:09) писав:

Вже не можу смовчати. ;)

Толерантність виражається простими словами. Живи сам, та не заважай жити іншим. Якщо хтось заважає жити іншим і особисто мені, то можна проявити гарне виховання тільки по антілєгєнтному знищенню цих заважак. Ось.
толерантність до життя не має відношення імхо...ти просто вислуховуєш когось, прагнеш зрозуміти його точку зору, поглянути на речі під іншим вуглом...толерантність не може заважати жити)
  • 0

#52 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 12:49

Перегляд дописуTeo (14.07.2009 13:28) писав:

толерантність до життя не має відношення імхо...ти просто вислуховуєш когось, прагнеш зрозуміти його точку зору, поглянути на речі під іншим вуглом...толерантність не може заважати жити)

Ага сусід влаштовує дєбош с плясками і б"ється головою об стінку с протилежної стороні, іноді чипляє і двері. Я його просто вислуховую, розглядаю його точку зору, поглядаю на речі под іншим кутом і приміряю на себе. А потім, а чогоб і ні і починаю дебоширити як він вже з іншого боку іноді чипляючи головою і його двері. ;)
  • 0

#53 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 12:55

Перегляд дописуОгiрок (14.07.2009 12:49) писав:

Ага сусід влаштовує дєбош с плясками і б"ється головою об стінку с протилежної стороні, іноді чипляє і двері. Я його просто вислуховую, розглядаю його точку зору, поглядаю на речі под іншим кутом і приміряю на себе. А потім, а чогоб і ні і починаю дебоширити як він вже з іншого боку іноді чипляючи головою і його двері. ;)
ги, ну я б так не робив) я б міліцію викликавЗображення
  • 0

#54 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 12:59

Перегляд дописуTeo (14.07.2009 13:55) писав:

ги, ну я б так не робив) я б міліцію викликавЗображення

Навіщо тоді вислохувувати?
А може і міліцію викликати теж не потрібно? ;)
  • 0

#55 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 13:57

Перегляд дописуОгiрок (14.07.2009 13:59) писав:

Навіщо тоді вислохувувати?
А може і міліцію викликати теж не потрібно? :ggggg:
ти просто навів невдалий приклад)
  • 0

#56 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 14:55

Перегляд дописуTeo (14.07.2009 14:57) писав:

ти просто навів невдалий приклад)

Я навмисно, щоб довести, що толерантність скрізь і поруч в житті.
Навіть коли просто їдеш, чи ідеш пішки, тобі можуть заважати, і проявити толерантність буває в таких випадках ох как важко, але потрібно.

лат. tolerantia — терпіння
  • 0

#57 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 15:02

Перегляд дописуОгiрок (14.07.2009 15:55) писав:

Я навмисно, щоб довести, що толерантність скрізь і поруч в житті.
Навіть коли просто їдеш, чи ідеш пішки, тобі можуть заважати, і проявити толерантність буває в таких випадках ох как важко, але потрібно.

лат. tolerantia — терпіння
ну якшо це все мусолити то почнеться банальна попса... :ggggg:
  • 0

#58 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 15:28

Перегляд дописуTeo (14.07.2009 16:02) писав:

ну якшо це все мусолити то почнеться банальна попса... :ggggg:

Чому попса?
Попса це коли беруть якесь іноземне слово і починають навколо нього "умняк" накручувати, що вже ніхто потім не розуміє що це таке.
-Але ось тута в нас є така суперова демократична толерантність до під.. йой, пробачте, до гомосексуалістів, так цеж таке О-о-о... Миж в Европі мля, миж цивілізовані, миж толерантні... А якщо хтось на ногу наступить, так можна просто у харю заїхати і матом накрити. :happy1:
  • 0

#59 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 14.07.2009 – 20:50

Перегляд дописуyushchenko (13.07.2009 22:30) писав:

Ги, будеш вождьом?

Як небачиш світ навколишній, то й і далі сиди в своєму сортирі й читай свої абетки про толерастів.

Ось, бачиш – дерево за вікном. Перекинь мотузку й просунь голову. Але спершу намиль. І незабудь паспорта в кишеню покласти – щоб люди не напрягалися ідентифікувати.
  • 0

#60 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 14.07.2009 – 21:08

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 16:21) писав:

А де межа? :ggggg:
Толерантнысть не повинна завдавати шкоди ...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних