Перейти до вмісту

Толерантність.

Повідомлень в темі: 110

Опитування: Що таке толерантність? (76 користувачів проголосувало)

Визначення терміну на думку користувачів.

1. Це прояв слабкості людини. (9 голосів [11.84%])

Процент голосів: 11.84%

2. Це признак духовної зрілості. (49 голосів [64.47%])

Процент голосів: 64.47%

3. Це толерастія, натяк на нетрадиційну орієнтацію. (7 голосів [9.21%])

Процент голосів: 9.21%

4. Не знаю що то таке, мені всерівно, і тема дурна. (11 голосів [14.47%])

Процент голосів: 14.47%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 12.07.2009 – 11:56

Перегляд дописуFry (12.07.2009 12:36) писав:

Толерантність то ще й вміння приховувати свої природні емоції. Якщо на вулиці тобі хтось каже "Извините, как прайти в библиотеку", а тебе аж скорчило від того, по спині пробігли злі мурашки, а ти зміг приховати це, та й ще показав людині дорогу, то є толерантність.

Є інший приклад - "Дай закуріть, о, а деньгами не поделишься, ух ти, какая у тібя мабіла прікольная, дай глянуть". А ти приховуєш, і віддаєш, віддаєш.
Теж толерантність :beer:
  • 0

#22 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 12.07.2009 – 12:02

Помітив, що останнім часом перестав себе і інших ідеологічно переконувати.
І далі продовжую багато їздити по країні, де в кожному краї своя правда і своя дурість.
Ні в помаранчевих, чи інших, котрі на своїй хвилі не розчарувався і все теж коло друзів у мене.
Та якось засумувалось
То, мабуть, клята толерантність.
  • 0

#23 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 12.07.2009 – 12:22

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 12:56) писав:

Є інший приклад - "Дай закуріть, о, а деньгами не поделишься, ух ти, какая у тібя мабіла прікольная, дай глянуть". А ти приховуєш, і віддаєш, віддаєш.
Це вже не толерантність, а слабкість.
  • 0

#24 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.07.2009 – 15:08

толерантність - то така фора самогубства. Якщо сам свою волю губиш, в рабство віддаєшся без супротиву.
  • 0

#25 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 15:21

Перегляд дописуFry (12.07.2009 13:22) писав:

Це вже не толерантність, а слабкість.

А де межа? :beer:
  • 0

#26 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 15:48

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 16:21) писав:

межа у кожного своя, :) в середньому, мабуть, - десь між цигарками і мобілою.
  • 0

#27 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 12.07.2009 – 15:49

Перегляд дописуyushchenko (10.07.2009 01:08) писав:

Це нетолерантно дати агресору можливість здійснити насильство, адже він посягає на свободу людини, що протирічить самій суті толерантності - свободі думки і людини.

Я про це і говорю, але це не має відношення до толерантності чи нетолерантності. Тут справа вже в моральності :beer:

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (12.07.2009 15:08) писав:

толерантність - то така фора самогубства. Якщо сам свою волю губиш, в рабство віддаєшся без супротиву.

Ви плутаєте толерантність із слабкодухістю.
  • 0

#28 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 15:50

Перегляд дописуSergiy_K (11.07.2009 23:43) писав:

Я думаю, що як тільки уявлення про терпимість заштамповують в сферу моралі та етики воно стає вкрай безглуздим.
А з якої воно (уявлення) сфери?
І ще таке: толерасти часто дуже не толерантні до тих хто не розділяє їхньої толерастії :beer:
  • 0

#29 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 12.07.2009 – 17:09

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 11:56) писав:

Ги. Тобто за Вашим визначенням "Толерантність - це альтруїзм, меценатсво чи екстремальна форма щедрості."
Чи не плутаєте Ви поняття?

Чому б толерантній людині в вище наведених прикладах просто не сказати: "Вибачте, але мобілу не дам, сигареткою також не поділюсь." Така поведінка не суперечить загальноприйнятому поняттю толерантності. Ну хіба Вашому, тільки видуманому.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (12.07.2009 15:08) писав:

Хмм. А це чому? Звідки ти таке визначення надибав?
Бла-бла-бла.

Перегляд дописуFry (12.07.2009 11:36) писав:

Толерантність то ще й вміння приховувати свої природні емоції. Якщо на вулиці тобі хтось каже "Извините, как прайти в библиотеку", а тебе аж скорчило від того, по спині пробігли злі мурашки, а ти зміг приховати це, та й ще показав людині дорогу, то є толерантність.
Тобто виходить, що толерантна людина здатна контролювати свої емоції, інстинкти. Це ніяк не назвеш слабкістю. Ги-ги.
  • 0

#30 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 17:11

Перегляд дописуyushchenko (12.07.2009 18:09) писав:

Чому б толерантній людині в вище наведених прикладах просто не сказати: "Вибачте, але мобілу не дам, сигареткою також не поділюсь." Така поведінка не суперечить загальноприйнятому поняттю толерантності. Ну хіба Вашому, тільки видуманому.

В 99,99% після такої фрази толерантна людина відгребе в морду і позбудеться не лише мобілки, а й здоров"я.
Я віддаю перевагу para bellum
  • 0

#31 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 17:29

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 17:11) писав:

В 99,99% після такої фрази толерантна людина відгребе в морду і позбудеться не лише мобілки, а й здоров"я.
Хи-хи. Так, "Вибачте шановний, тютюнова лавка навпроти" ,та клацаю запобіжником.

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 15:21) писав:

Межа в тому, що зазвичай толерантна людина - це сильна особистість. Пояснюсь, як вже було сказано вище, щоб бути толерантним, потрібно контролювати свої емоції, і не давати їм виходу наззовні. Само по собі це потребує витримки, самоконтролю - сильні риси характеру.
  • 0

#32 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 17:38

Між іншим, є така, трохи інша тема: "Толерантність", факультативний курс в Освіті. Але там багато різного понаписували - є що почитати.
  • 0

#33 Дон

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 17:54

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 18:11) писав:

Таке враження наче ми живемо в печері і їмо м'ясо мамонтів. Те що ти описав вже 187 стаття ККУ. Йдеш у міліцію і пишеш заяву. В 99% тих хто підняв на тебе руку посадять. А от para bellum може вилізти боком. ;)
  • 0

#34 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 18:11

Перегляд дописуДон (12.07.2009 18:54) писав:

Таке враження наче ми живемо в печері і їмо м'ясо мамонтів.

Ми живемо в мегаполісах - це набагато гірше за печери з точки зору безпеки.

Йдеш у міліцію і пишеш заяву.

Ага, через місяць, як тебе з травматології випишуть.

В 99% тих хто підняв на тебе руку посадять.

В 99% їх не знайдуть ;)

А от para bellum може вилізти боком. ;)

З якого це доброго дива?
  • 0

#35 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 18:17

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 17:11) писав:

Припускаємо ситуацію без зброї:
Нетолерантна людина каже агресору: "Да пішов ти ..." Хіба це застереже від агресії? По-моєму - навпаки.

Натомість толерантний індивідуум, просто і спокійно каже : "Не дам тобі мобілу", це показує агресору, що людина повністю спокійна, емоційно врівноважена і що саме головне - його не боїться. Безсумнівна перевага перед горе-грабіжником.
  • 0

#36 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 18:25

Перегляд дописуyushchenko (12.07.2009 19:17) писав:

Припускаємо ситуацію без зброї:

До чого тут зброя?

Нетолерантна людина каже агресору: "Да пішов ти ..." Хіба це застереже від агресії? По-моєму - навпаки.

Дивлячись що і як казати та робити. Навіть дивлячись як при цьому виглядати.

Натомість толерантний індивідуум, просто і спокійно каже : "Не дам тобі мобілу", це показує агресору, що людина повністю спокійна, емоційно врівноважена і що саме головне - його не боїться. Безсумнівна перевага перед горе-грабіжником.

Жодної переваги. Головна риса будь-якої шавки - коли її не бояться вона намагається з"ясувати, де межі. Спокійна відповідь зазвичай сприймається як виклик і ні до чого гарного не призведе.
  • 0

#37 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 18:43

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 18:25) писав:

Жодної переваги. Головна риса будь-якої шавки - коли її не бояться вона намагається з"ясувати, де межі. Спокійна відповідь зазвичай сприймається як виклик і ні до чого гарного не призведе.
Хи. "Сприймається, як виклик" - знову ж демонструє відсутність страху перед агресором. Ось і маєте межу. Шавка буде мати вибір: Або "з'їхати" з розмови, що зазвичай вони і роблять в таких ситуаціях, або вступити в відкриту сутичку з застосуванням фізичної сили. Оскільки спокійний, толерантний індивідуум чітко контролює свої емоції, матиме безсумнівну перевагу перед нервовим чуваком, приголомшеним несподіваною відповіддю.

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 18:25) писав:

До чого тут зброя?
Ага. А яким чином толерантність не передбачає самозахисту? "Хочеш миру - готуйся до війни." Наголошується на "мирі", а не на агресії.
  • 0

#38 Дон

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 19:26

-=VJ=-, я майже кожного дня тримаю в руках кримінальні справи по 185, 186, 187 статтях ККУ. Зараз мабуть справ по цим статтям відсотків 50 з усієї кількості. Я тебе запевняю, ти можеш мені вірити, а можеш не вірити, таких "гопніків", на яких було подано заяву до міліції знаходять набагато частіше, ніж не знаходять. Особисто мене дивує відношення таких людей як ти до міліції. Ви не заявляєте про злочини, а потім розпинаєтеся, що міліція нічого не робить. Міліція сама по собі без громадян мало що може зробити, тим більше якщо громадян товчуть у темних провулках, а вони мовчать як риби. Та ти ж таким відношенням спонукаєш тих хто тебе гамселить до нових "подвигів". А якщо ти підеш до нього розбиратися "хто крутіший" то чим ти крищий за того ж "гопніка"?
  • 0

#39 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 20:09

Перегляд дописуДон (12.07.2009 20:26) писав:

Особисто мене дивує відношення таких людей як ти до міліції. Ви не заявляєте про злочини, а потім розпинаєтеся, що міліція нічого не робить. Міліція сама по собі без громадян мало що може зробити, тим більше якщо громадян товчуть у темних провулках, а вони мовчать як риби. Та ти ж таким відношенням спонукаєш тих хто тебе гамселить до нових "подвигів".

Мене поки що ще ні разу не гамселили.

Стосовно відношення до міліції - я звертався до неї двічі.
Одного разу - коли у мене під вікнами до третьої години ночі дерлася п"яна компанія підлітків. Три дзвінки на 102 на протязі двох годин не дали жодного результату, довелося мені самому, належним чином підготувавшись, вийти і "поговорити" з п"ятьма п"яними дебілами. Тільки тоді я зміг спокійно заснути, але спати залишалось всього чотири години, після чого довелося відпрацювати весь день, а потім всю ніч їхати за кермом через всю країну. Якій я небезпеці через "активну діяльність" нашої любої міліції наражався - не треба пояснювати жодному водію.

Другий раз був, коли я допомагав знайомому перевозити речі з квартири на квартиру. Поки ми завантажували автівку біля під"їзду, перекривши нам виїзд, зупинилась машина, з якої вивалила компанія "бритих биків" років під сорок, старої ще гвардії, з золотими цепами і татуюваннями, запитали, чи ми ще довго і сказали, що вони "на хвилинку, пива купити сходять". Не було їх ані через десять хвилин, ані через півгодини - машина не на "сигналці", час вже близько десятої вечора. В результаті ми спробували, чи стоїть машина на передачі, щоб може її хоч трохи відкотити - і, як і треба було очікувати, компанія вже добре бухих биків "намалювалась" миттєво. Подальу історію розписувати довго, але тоді я не лише тричі дзвонив тій самій міліції, я ще й вибігав на дорогу і намагався зупинити беркутівський "Патріот", який проїхав повз мене, типу не помітивши, і звертався до прапорщика-даішника, який з колегою чомусь став машиною на тій вулиці - мабуть хотів бабла накосити. Він пообіцяв, що зараз допоможе, але варто було мені сходити назад, подивитись, як там справи, як через хвилину панів даішників вже не було і близько. В результаті залагоджувати знову довелося все самому.

А тепер поясніть мені, пане Дон, яке у мене має бути відношення до міліції?
  • 0

#40 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 21:09

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 20:09) писав:

Мене поки що ще ні разу не гамселили.

А тепер поясніть мені, пане Дон, яке у мене має бути відношення до міліції?
З агресивним відношенням до міліції не так довго і в тюрму попасти.

Мене теж не гамселили. Хоча і толерантно віднісся, без агресії.
Підходять чотири рекетири, нас двоє. Ті, "Давайте гроші", ми - " Не дамо". І все, вони пішли, ніякої агресії з нашого боку не вимагалось. Якщо би ми почали на них щось кричати, і кидатись - впевнений, ми б лишились без грошей, а можливо й без зубів та цілих ребер.
Та й взагалі, про що мова? Толерантнісь не виключає самозахисту. Це ж просто терпиме ставлення до чужих думок, ідей. Можливість вислухати людину, зрозуміти. Я ж не кидаюсь на телевізор, коли там виступає Юля Тимошенко, тільки тому, що мені не подобається її українська вимова. Я її слухаю, роблю собі висновки, у неї своє бачення.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних