Перейти до вмісту

Відповідальність

Повідомлень в темі: 41

#21 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.10.2006 – 18:23

Перегляд дописуОлесік (21.10.2006 18:40) писав:

Я відповідально ставлюся до своїх обов"язків, але не замислююся над буденними життєвими ситуаціями. Ставлюся до усмього простіше. Вважаю, що деякі питання можна вирішити без заглиблення.
Мені здається, що відповідальність більше стосуються не вирішення питання, а ставлення до обраного рішення в тому питанні.
Про "відповідально підходити до вирішення" не скажу, але наполягаю на відповідальності за власні рішення, ось.
  • 0

#22 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 21.10.2006 – 18:37

Перегляд дописуzav (21.10.2006 19:23) писав:

Мені здається, що відповідальність більше стосуються не вирішення питання, а ставлення до обраного рішення в тому питанні.
Про "відповідально підходити до вирішення" не скажу, але наполягаю на відповідальності за власні рішення, ось.

Я відповідаю за події у своєму житті. Причина усього - я сама я. Це точно :angry1:
  • 0

#23 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 23.10.2006 – 21:51

щось я не можу сказати однозначно6 Я ВІДПОВІДАЛЬНА, але й протилежне заявити теж язик не повернеться. :angry1:
так що відповідати за вчинки треба, а не тикатим пальцем чи казати я більше так не буду.
  • 0

#24 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 23.10.2006 – 22:03

Перегляд дописуЮльчик (23.10.2006 22:51) писав:

щось я не можу сказати однозначно6 Я ВІДПОВІДАЛЬНА, але й протилежне заявити теж язик не повернеться. :angry1:
так що відповідати за вчинки треба, а не тикатим пальцем чи казати я більше так не буду.

Треба і робити - речі трохи різні. У тому і проблема людська. Ми всі (я про себе в першу чергу) такі кльові теоретики, а як до життя справа доходить, то усьо. Кірдик. Накривається мідним тазом :)
  • 0

#25 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 24.10.2006 – 23:51

Перегляд дописуОлесік (23.10.2006 23:03) писав:

Треба і робити - речі трохи різні. У тому і проблема людська. Ми всі (я про себе в першу чергу) такі кльові теоретики, а як до життя справа доходить, то усьо. Кірдик. Накривається мідним тазом :angry1:
то може здибимся десь гуртом,тай почнем впроваджувати свої теорії в життя?
  • 0

#26 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 25.10.2006 – 10:18

Перегляд дописуjakobz (25.10.2006 00:51) писав:

то може здибимся десь гуртом,тай почнем впроваджувати свої теорії в життя?

Ага. Українці гуртом не вміють нічого робити. Починають сваритися, ділити усе ізрештою опиняються біля корита з помиями :angry1:
Тому, може, краще не треба?
  • 0

#27 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.05.2007 – 11:17

Цитата мовою оригіналу (хто не розуміє - учіть албанскій :ura: )

Цитата

Ответственность
Если меня спросить, какая самая важная вещь, которую я понял за свои 40 лет "поисков", я скажу, наверно, вот что: это тезис о личной ответственности каждого за свою жизнь. Когда ты примешь, что ты сам создаешь всё, что происходит в твоей жизни, сам за всё ответственен (не виноват - нет, такое слово как "вина" вообще должно исчезнуть из лексикона), это просто полностью изменит ВСЁ. Весь твой мир. Он вроде останется таким же, но в то же время - станет совсем другим. Ты сразу же "выпадаешь" из стандартной модели "Жертва-Тиран" и переходишь в модель "Хозяин, Творец". Ты больше не являешься жертвой обстоятельств и других людей - ты сам создаешь свою жизнь.

"Да ну что вы мне тут лепите горбатого" - кто-то может возмутиться. Ведь есть же объективная данность - обменный курс валют, биржевые котировки, шеф-пидарас, жена которая меня не понимает и пилит - спасу нет, или мусор в подъезде.

Хрен. Вы всегда вольны выбирать, вкладывать ли деньги в эти бумаги. Торговать ли на рынке. Шеф - не пидарас, он просто ЕСТЬ, такой вот как он есть, а ни какой-то другой, а "пидарас" - это ВАША оценка которую ВЫ на него наклеили. Измените ваше отношение к шефу и вы увидите магическое превращение пидараса в отличного чувака. Жена говорите пилит? Ай перестаньте. Мусор в подъезде - возьми, блин, метлу, и подмети!!

Да, легче всего сказать - это не я - это ОНИ ВСЕ пидарасы. ОНИ мне не дают делать то что хочу и жить так как хочу. Это изменения на рынке вызвали мои финансовые проблемы. Это соседи не дают мне спокойно спать по ночам. Это правительство довело страну до того что вот так мы живем. Увы, этот путь ведет в тупик - это не работающая, набившая оскомину модель "Жертва - тиран". Есть только ОДИН способ вырваться из капкана, который сами же себе и создали - это взять ответственность за всё - ВСЁ - читаем по губам - В-С-Ё происходящее, на себя.

Это - дверь, ведущая к свободе. Выбирай сам. Открыть ее, или продолжать дальше искать виноватых вокруг.
звідси

zav: 4.7.6. наводити або цитувати тексти иноземними мовами, без подання їх у відповідній формі (цитування із зазначенням джерела) та додавання повного або часткового (що відображає суть) перекладу українською мовою.
Маєте вусне попередження. Надалі прошу втриматись від цитування іншомовних джерел без хоча би часткового перекладу.

Повідомлення відредагував zav: 22.05.2007 – 11:44

• 0

#28 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 23.05.2007 – 10:39

Цитата

Відповідальність
Якщо мене запитати, яка найважливіша річ, що я зрозумів за свої 40 років "пошуків", я скажу, напевно, от що: це теза про особисту відповідальність кожного за своє життя. Коли ти приймеш, що ти сам створюєш усе, що відбувається у твоєму житті, сам за все відповідально (не винуватий - ні, таке слово як "провина" взагалі повинне зникнути з лексикону), це просто повністю змінить УСЕ. Весь твій світ. Він начебто залишиться таким же, але в той же час - стане зовсім іншим. Ти відразу ж "випадаєш" зі стандартної моделі " Жертва-Тиран" і переходиш у модель "Хазяїн, Творець". Ти більше не є жертвою обставин і інших людей - ти сам створюєш своє життя.

"Так, ну що ви мені отут ліпите горбатого" - хтось може обуритися. Адже є ж об'єктивна даність - обмінний курс валют, біржові котирування, шеф-підарас, дружина яка мене не розуміє й пиляє – спасу нема, або сміття в під'їзді.

Зась. Ви завжди вільні вибирати, чи вкладати гроші в ці папери. Чи торгувати на ринку. Шеф - не «підарас», він просто Є, такий от як він є, а не якийсь інший, а "підарас" - це ВАША оцінка, яку ВИ на нього наклеїли. Змініть ваше відношення до шефа й ви побачите магічне перетворення «підараса» у відмінного чувака. Дружина говорите пиляє? Ай перестаньте. Сміття в під'їзді - візьми, совок, мітлу, і підмети!!

Так, легше всього сказати - це не я - це ВОНИ ВСІ підараси. ВОНИ мені не дають робити те що хочу й жити так як хочу. Це зміни на ринку викликали мої фінансові проблеми. Це сусіди не дають мені спокійно спати по ночах. Це уряд довів країну до того, що от так ми живемо. На жаль, цей шлях веде в тупик - це не працююча, яка вже набила оскому модель "Жертва - тиран". Є тільки ОДИН спосіб вирватися з капкана, що самі ж собі його й створили - це взяти відповідальність за все - ВСЕ - читаємо по губах – В С Е що відбувається, на себе.

Це - двері, що ведуть до свободи. Вибирай сам. Відкрити їх, або продовжувати далі шукати винуватих навколо.

звідси
  • 0

#29 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 24.05.2007 – 10:18

Панове - Ваші коментарі!
  • 0

#30 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 24.05.2007 – 11:38

Namagayus'buti vidpovidal'noyu.
  • 0

#31 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 24.05.2007 – 12:01

ІМНО, відповідальність - це медаль, яка має дві сторони: свободу та обмеженість... Коли усвідомлення відповідальності за певну річ людину не гнітить - значить людина несе відповідальність за щось корисне, що вплине позитивно на її подальшу долю. Якщо ж вчувається певний дискомфорт, варто подумати: для чого ти цю відповідальність брав на себе, до чого це все призведе і тепе... от...

А безвідповідальність це стан непорозуміння душі та розуму, талантів та лінощів... треба привести себе в гармонію і дати відповідь... тоді ми станемо володарями своєї долі...

Відповідальність за дрібницю може зробити долю... це все не жарти...

Стосовно мене - я саме намагаюсь привести себе в гармонію. Мене знову носить збоку вбік невідомо куди... Може мене гнітить слово "треба" за відсутності слова "хочу"? А чого я хочу???

П.С. Сорі за ліричний відступ
  • 0

#32 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 25.05.2007 – 14:04

Перегляд дописуLMax (24.05.2007 11:18) писав:

Панове - Ваші коментарі!
Коментар перший: такого запису не існує. Отож, можливо, автор був у ліричному настрої після деякої приємної події. А потім перечитав це і вжахнувся, а потому стер.
Коментар другий: відповідальність - це інша річ. Відповідальність - це здатність відповідати за зроблені чи не зроблені собою вчинки. Якщо події, вчинки чи ще щось стається чи не стається не з вини людини, то вона має повне право називати людей, які посприяли цьому вищенаведеним словом.
Коментар третій: чому поступки повинні іти лише від одної людини? Виглядає як інструкція для щирого мазохіста. Зміни у стосунках мають відбуватися як з одної, так і з іншої сторони. Отже, хочеш змінити світ - почни зі (ні, не з себе) свого оточення (включаючи, звісно, і себе). Не можеш змінити оточення - не муч себе, просто зміни оточення.
  • 0

#33 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 30.05.2007 – 15:11

Перегляд дописуГетьман (25.05.2007 15:04) писав:

Коментар перший: такого запису не існує. Отож, можливо, автор був у ліричному настрої після деякої приємної події. А потім перечитав це і вжахнувся, а потому стер.
запису не існує, бо автор не є більше дописувачем ЖЖ після того як пройшов практику BSFF.

Цитата

Коментар другий: відповідальність - це інша річ.
від чого інша?

Цитата

... то вона має повне право називати людей, які посприяли цьому вищенаведеним словом.
яким словом?

Цитата

Коментар третій: чому поступки повинні іти лише від одної людини?
а де сказано що повинні?

Цитата

Виглядає як інструкція для щирого мазохіста.
можна також бути мазохістом виконуючи чужі інструкції. Вибирає кожен сам.
А можна виконувати їх (свої чи чужі) з вдячністю, приємністю, любов'ю і т.д.

Цитата

Зміни у стосунках мають відбуватися як з одної, так і з іншої сторони. Отже, хочеш змінити світ - почни зі (ні, не з себе) свого оточення (включаючи, звісно, і себе). Не можеш змінити оточення - не муч себе, просто зміни оточення.
Оточення змінити не можливо поки не змінишся сам. Прочитано з теорії та перевірено на практиці.
Десь у Біблії сказано "спасись сам і довкола тебе ще багато спасуться" (не досл.).
Що вважати спасінням це інше питання, але така суть реального.
  • 0

#34 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 30.05.2007 – 21:51

Перегляд дописуLMax (30.05.2007 16:11) писав:

запису не існує, бо автор не є більше дописувачем ЖЖ після того як пройшов практику BSFF.
Практику-не практику, але хотілося б коментарі почитати до цього тексту. Бо виглядає як нічим не обгрунтована агітка.

від чого інша?
Є поняття фатуму, є поняття відповідальності. Приклад: 2 студенти мають здати екзамен. Двом ставлять талон. Одному через те, що не вчився взагалі, іншому через особисте несприйняття викладачем студента. Відповідальним за те, що сталося несе лише перший студент.

яким словом?
Особисто я це слово на "пацифісти" заміняю в своїй мові.

а де сказано що повинні?

Цитата

Є тільки ОДИН спосіб вирватися з капкана, що самі ж собі його й створили - це взяти відповідальність за все - ВСЕ - читаємо по губах – В С Е що відбувається, на себе.

можна також бути мазохістом виконуючи чужі інструкції. Вибирає кожен сам.
А можна виконувати їх (свої чи чужі) з вдячністю, приємністю, любов'ю і т.д.
Можна ще самому писати собі інструкції. І, думаю, це краще ніж борсатися у чужих та думати: послати чи з криком "Ура!!!" чи "Єсть!!!" іти виконувати.

Оточення змінити не можливо поки не змінишся сам. Прочитано з теорії та перевірено на практиці.
Десь у Біблії сказано "спасись сам і довкола тебе ще багато спасуться" (не досл.).
Теорія і практика в теорії не відрізняються. На практиці все інакше.
Оточення можна дуже просто змінити переїхавши в інше місто - Україна велика.
Сказано: спасись сам. А не змінись. Таке-от. По суті, це не підтверджує Ваші слова.
  • 0

#35 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 30.05.2007 – 23:22

не виконуй. Твій вибір.

А спастись можна лише змінившись, бо від себе не втечеш переїздами у друге місто :D
  • 0

#36 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 30.05.2007 – 23:37

Перегляд дописуLMax (31.05.2007 00:22) писав:

не виконуй. Твій вибір.
Аргументацію Вашого вибору, будьте ласка. Бо чим тоді відрізнятиметься Ваша цитата від пропаганди, скажімо, педерастії чи наркоманії? Можна таку ж цитату з закликом "Звільнися від цього світу", де закликатимуть курити рано, ввечір та вночі. І це також може бути висновком людини, що дойшла до нього за "40 років пошуків".

Перегляд дописуLMax (31.05.2007 00:22) писав:

А спастись можна лише змінившись, бо від себе не втечеш переїздами у друге місто :D
От їду на екзаменаційну сесію на село. Міняю оточення, яке допоможе мені здати на "відмінно" здати більшість екзаменів (на жаль, не всі - клята Болонка). Отож, у Львові я цього зробити б не зміг - друзі, розваги, інтернет. У селі - запросто. Царя творить свита, людину - оточення.
  • 0

#37 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.05.2007 – 00:08

Здається, панавтор теми підмінює предмет розмови: філософічну "Відповідальність" релігійним "Спасіння".
  • 0

#38 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 31.05.2007 – 20:40

Перегляд дописуГетьман (31.05.2007 00:37) писав:

Аргументацію Вашого вибору, будьте ласка. Бо чим тоді відрізнятиметься Ваша цитата від пропаганди, скажімо, педерастії чи наркоманії? Можна таку ж цитату з закликом "Звільнися від цього світу", де закликатимуть курити рано, ввечір та вночі. І це також може бути висновком людини, що дойшла до нього за "40 років пошуків".
Мій здоровий глузд є аргументацією мого вибру, а вашого - ваш здоровий глузд.

Цитата

От їду на екзаменаційну сесію на село. Міняю оточення, яке допоможе мені здати на "відмінно" здати більшість екзаменів (на жаль, не всі - клята Болонка). Отож, у Львові я цього зробити б не зміг - друзі, розваги, інтернет. У селі - запросто. Царя творить свита, людину - оточення.
Я не про тимчасову зміну оточення.

Перегляд дописуzav (31.05.2007 01:08) писав:

Здається, панавтор теми підмінює предмет розмови: філософічну "Відповідальність" релігійним "Спасіння".
а ці речі взаємопов'язані. Після вибору настає відповідальність.
  • 0

#39 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 02.06.2007 – 23:08

всі ми повинні відповідати за ті чи інші вчинки...потрібно бути реалістами...

думати потрібно щоб потім була менша відповідальність...

в будь-якому разі ми повинні і можемо передбачити майбутню відповідальність...

імхо моє
  • 0

#40 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.11.2007 – 03:38

Перегляд дописуОлесік (25.10.2006 10:18) писав:

Ага. Українці гуртом не вміють нічого робити. Починають сваритися, ділити усе ізрештою опиняються біля корита з помиями :angry1:
Тому, може, краще не треба?
нада, фєдя, нада :) беріть мене до себе скарбничим :prapor3:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних