Перейти до вмісту

Українська культура vs Російська культура

Повідомлень в темі: 28

#21 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6237 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.11.2009 – 11:16

Перегляд дописуAmarok (5.11.2009 00:22) писав:

Москалі взагалі багато чого собі при своюють, наприклад, червоний борщ, є по суті атрибутом української культури. Мене часом аж струмом б*є коли бачу напис типу "русский борщ"... Зразу сконфюження типу втф? О_о
Єдине шо помітив щодо кулінарії це яківсь там щі та окрошки, це по моєму їхні...
Горілку теж ще запорожці гнали, а я якось не вважаю їх російського походження...
Моя особиста думка.
крім окрошки є "щі"
а українська горілка це зовсім не той їхній розбавлений спирт.
а взагалі в них зараз більш актуальний коктейль "нєфтянік" - технічний спирт розбавлений гасом ще розбавляють водою, відстоюють і п'ють через трубочку (гас спливає над водою)
  • 0

#22 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 05.11.2009 – 11:46

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (5.11.2009 11:16) писав:

а взагалі в них зараз більш актуальний коктейль "нєфтянік" - технічний спирт розбавлений гасом ще розбавляють водою, відстоюють і п'ють через трубочку (гас спливає над водою)

Ше їм смоли гарячої до того коктейлю!!! :rolleyes:
  • 0

#23 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6237 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.11.2009 – 13:39

Перегляд дописуSensssorika (7.07.2009 09:10) писав:

Вчора мала більше,ніж просто неприємний діскашн на цю тему з одним "русскім". Склалося враження шо Росія- колиска для дебілів. :rolleyes:
Я сказала,шо в нас різний менталітет і ми не порозуміємося,тому краще закінчити ту безглузду розмову. У відповідь почула: "Не може бути різного менталітету,бо ж у вас навіть своєї культури нема. В той час як російська- є."
В мене ступор. Якшо я, живучи на півдні, про українську культуру ще поговорити можу,то про російську..блін. ну справді окрім алкоголіків,матюків і ведмедів я шота нічо не згадаю.
Тому питання про ці дві культури. Мається на увазі скоріше ментальність. Традиції..вони теж певно шо є..але я поки що тільки загальнослов"янські згадати можу. Хоча росіяни присвоїли їх собі особисто.
Дякую за можливо наданий матеріал на цю тему.
а мені цікаво. хай розкаже яка в нього культура. дай контакт, я хочу його почитать
  • 0

#24 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.11.2009 – 14:46

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (5.11.2009 13:39) писав:

дай контакт, я хочу його почитать
та то... чоловік мій :cry:

взагалі-то він дуже навіть розумний. але національні погляди в нього.. я б йому яйця відкусила за такі погляди. надто в них ця риса.. "вєлікая расія" проявляється у всіх :rolleyes:
  • 0

#25 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 05.11.2009 – 15:09

Sensssorika
можу порадити тобі один сайт - http://litopys.org.ua/, зокрема http://litopys.org.u...tkult/ikult.htm
там зібрано багато хорошої інформації з різних напрямів.Певна що тобі пригодиться.
  • 0

#26 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2563 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 05.11.2009 – 17:50

Бугага)) була сьогодні на лекції (вперше чи теж нарешті), вона в принципі тільки для русистів, нас загнали, щоб більше натовпу було, о такий собі престиж. Мені однокурсники казали, що ми це все вже переробляли, тому нудно на цих лекціях. Предмет називається по-кретинськи, тобто "Східнослов'янська лінгвістична думка" (за цей предмет мене викреслили зі списку студентів, бугага)). Але хай буде.
Що цікаво, постійно повторювалися слова "Київ", "Львів", "Остріг", "Вільнюс", всі граматики, які ми переробляли на історії української мови, словники, лексикони, проста мова іт.д. - це все на території України. Я почала сміятися, чого ні разу не почула "Москва", "Петербург"... Потім почула, у контексті, що після повстання Хмельницького та Андрусівського миру більшість вчених з Києва виїхала до Москви та там продовжували своє наукове життя.
Ще більш цікаво, що викладачка як вогня уникала слів "український", "українська" тощо, найбільш нейтральним поняттям було "на території сьогоднішньої України".
Повіяло комплексами.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 05.11.2009 – 17:53

• 0

#27 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 06.11.2009 – 11:05

Почистила
  • 0

#28 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 16.11.2009 – 03:04

Перегляд допису-=VJ=- (7.07.2009 10:27) писав:

"Український народний інструмент: бандура - 65 струн
Русский народный инструмент: балалайка - 3 струны
Ще питання є?
"

До апгрейда взагалі дві було. :)

Повідомлення відредагував Ганна панна: 16.11.2009 – 03:07

• 0

#29 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Місто:столиця українського гончарства

Відправлено 12.05.2012 – 01:06

Усвідомлена любов до свого народу не поєднується з ненавистю до інших.
якщо бачите, що людина недалека, не спускайтесь до її рівня, розвели тут гармидер :angry2:

культури не було тільки в Антарктиді

ось приклад дівчина розповіда про особливості "русских девушек"

Цитата

распущенные волосы допустимы только при венчании круглой сироты. одну косу расплетали, если кто-то из родителей умер. с распущенными волосами тока гулящие девки ходили, позор был страшный с лохмами ходить. бус было чем больше тем лучше, лент в косу заплетали тоже от достатка. если ленты в бант завязывали - значит девка засватанная. красную ленту в косу вплетали только когда девчонка девушкой становилась,т.е. при наступлении критических дней, так же и цвет сарафана - красный сарафан носила девка на выданье, засватанная.
нижние рубахи и юбки по подолу и рукавах вышивались, имели особое значение символы и цвета.
попробую фотку впихнуть, если не впихнется - простите.
Зображення
добавлю - пояс на сарафане был обязателен, бусы заменялись гайтаном, на фотке его хорошо видно. и еще одна фоточка, вторая девушка стилизация уральской казачки, пуговицы на спине застегивались, их там целая куча была, джля целомудрия, чоб рукам ходу не давалось.
Зображення
и еще одна,с троицких гуляний в нашем городе
Зображення
інфа про червоні дні мене вбила, "бусы заменялись гайтаном" - походу тасьма, а так у них є своя культура, у нас своя.

казак
Зображення

козак
Зображення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних