Перейти до вмісту

Затримка місячних

Повідомлень в темі: 48

#41 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.03.2010 – 14:06

АРКА (18.03.2010 12:49) писав:

підкажіть,будь ласка,в мене була затримка три тижні,робила тест-негативний,потім почались місячні,нормальні,такі як завжди.....але в мене якісь дивні відчуття(інколи тошнота,головокружіння),зробила ще один тест-також негативний.....може в когось таке бувало,я не знаю що думати.....і чи може тест два рази помилитися?
Найкраще - до гінеколога. на огляді буде видно чи це вагітність чи якась інша проблема. Якщо лікар буде сумніватись чи ви вагітні - направить на аналізи: здати на кров на гормон ХГЛ - Хоріонічний гонадотропін людини. Саме рівень цього гормону вкаже на вагітність (або її відсутність)
  • 0

#42 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 14:26

От ви, Арко, такий цікавий персонаж.
У темі про аборт ви вроді як написали, що не жалкуєте про зроблене, що зараз ви успішна бізнес-леді, маєте чоловіка, ба, навіть, віллу. :ggggg:
Але ви тупо, як дитя 14-літнє, питаєте про затримку місячних на форумі, де майже щойно зареєструвалися.
По-перше, чого ви, така успішна бізнес-леді, зареєструвалися на якомусь там форумі і одразу ж виклали таке інтимне, таке особисте?
По-друге, ви ж доросла успішна женщіна, маєте знати, що існують лікароньки, а в них - лікарі.
Так, далеко не всі лікарі є гарними спеціалісти, але й вони більше тямлять у медицині, ніж ви.
Мені щось здається, що ви просто розводите триндьож на цьому форумі.

Повідомлення відредагував WTF?: 18.03.2010 – 14:26

• 0

#43 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.03.2010 – 18:06

АРКА (18.03.2010 12:49) писав:

підкажіть,будь ласка,в мене була затримка три тижні,робила тест-негативний,потім почались місячні,нормальні,такі як завжди.....але в мене якісь дивні відчуття(інколи тошнота,головокружіння),зробила ще один тест-також негативний.....може в когось таке бувало,я не знаю що думати.....і чи може тест два рази помилитися?
Тест може помилятись як дешевий, так і дорогий. А тим більше може помилятись (не показати вагітність), якщо існує позаматкова вагітність.

Оффтоп видалено
  • 0

#44 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.03.2010 – 19:12

Олеська (18.03.2010 18:06) писав:

Тест може помилятись як дешевий, так і дорогий. А тим більше може помилятись (не показати вагітність), якщо існує позаматкова вагітність.

Оффтоп видалено
Отож. Тому й кажу, що треба здавати кров на рівень ХГЛ (він показує навіть позаматкову вагітність)
  • 0

#45 Космічна М@вп@

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 24.03.2010 – 19:32

ПіслЯ різкого схуднення (вимушеного, звсіно, дієти) зникають взагалі
  • 0

#46 Divchatko

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 31.10.2011 – 07:58

А у мене місячних ніколи немає... Мені 20 . Я в 17 років зробила аборт( про що дуже тепер жалію) , до аборту все було впорядку, місячні були регулярні. Після аборту мені призначили пити протизапліднюючі таблетки, коли я їх приймала все було добре( тривало це пів року) . Потім я змінила клімат( переїхала в штати) залишила пити таблетки, тут і почалось... Кожного місяця я купляю тести на вагітність... Затримки постійно... Остання тривала 3 місяці, лікарка сказала- через стрес ... Виписали мені 10 ти денні таблетки і вони допомогли. От тепер місячних знову немає... Порадьте щось...
  • 0

#47 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 31.10.2011 – 10:07

Divchatko (31.10.2011 08:58) писав:

А у мене місячних ніколи немає... Мені 20 . Я в 17 років зробила аборт( про що дуже тепер жалію) , до аборту все було впорядку, місячні були регулярні. Після аборту мені призначили пити протизапліднюючі таблетки, коли я їх приймала все було добре( тривало це пів року) . Потім я змінила клімат( переїхала в штати) залишила пити таблетки, тут і почалось... Кожного місяця я купляю тести на вагітність... Затримки постійно... Остання тривала 3 місяці, лікарка сказала- через стрес ... Виписали мені 10 ти денні таблетки і вони допомогли. От тепер місячних знову немає... Порадьте щось...
До лікарки шуруй, бажано тої самої. А чекай, то лікарка офіційної медицини, не лікарка-самоучка, не аналог всезнаючого Слюсарчука? Якщо ні, то до неї шуруй, лікуй хворобу, а не симптом, і так уже спотворила свою природу.
  • 0

#48 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 31.10.2011 – 12:07

Divchatko, у вас якісь проблеми із гормонами. На форумі вам із тим точно не допоможуть.
  • 0

#49 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Володимир

Відправлено 31.10.2011 – 12:27

затримки місячних - то справді не легковажна проблема, з цим не треба тягнути, а йти до лікаря.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua