Перейти до вмісту

Затримка місячних

Повідомлень в темі: 48

#21 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.07.2009 – 12:05

Ще від погодних умов залежить. коли дуже жарко на вулиці у деяких дівчат вони раніще, а у інших навпаки - затримка, це так організм пристосовується!
  • 0

#22 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень
  • Місто:Лемберг

Відправлено 10.07.2009 – 14:08

Вже купа народу казали, підсумую - ДО ЛІКАРЯ і всьо!!!!!

І не заспокаюватись на аргументах "погода", "нерви" і т.д.
  • 0

#23 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 10.07.2009 – 14:17

Мені здається в кожної дівчини, чи жінки таке буває. Насправді може бути багато причин затримки, в тому числі і вагітність. Але як довели своїм прикладом багато моїх коліжанок, присутність менструації - це не факт, що ти не вагітна. Головне щоб не було проблем іншого характеру: гормональних змін, кіст і т.д. Головне не нервувати! Чекати... Можна зробити тест, щоб заспокоїтися в плані вагітності. Але потім піти обов'язково до гінеколога. Просто обов'язково. Якщо є проблеми в цій сфері, найкраще їх лікувати ніж потім оперувати і лікуватися від безпліддя.
  • 0

#24 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень
  • Місто:Лемберг

Відправлено 10.07.2009 – 14:20

Повністю за. Але все ж притримуюсь думки, що питання про вагітність можна вирішити майже відразу за допомогою тесту, і, якщо вагітності нема, то ЗРАЗУ йти до гінеколога. І нехай все буду добре.
  • 0

#25 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.07.2009 – 14:28

Ну, насправді вагітність - не завжди найстрашніша причина затримок, тому не розумію, чому для декого це така трагедія. Є такі хвороби, що краще вже завагітніти передчасно ))
І знову ж таки, погоджусь з більшістю - репродуктивним здоровям тим більше не можна нехтувати, і якщо вже наважилась вести сексуальне життя, то мусиш і наважитись на знайомство з гінекологом, правда для початку попитай в знайомих про хорошого доктора, щоб ще й психотравму собі не нажити

Перегляд дописуlvivjanochka (10.07.2009 15:20) писав:

Повністю за. Але все ж притримуюсь думки, що питання про вагітність можна вирішити майже відразу за допомогою тесту, і, якщо вагітності нема, то ЗРАЗУ йти до гінеколога. І нехай все буду добре.

а тест не завжди дає 100% правдивий результат)) В будь-якому випадку, чи до чи після, варто піти до лікаря. Бо від того, що буде нервуватись через НЕЗНАННЯ ліпше здоровю не стане
  • 0

#26 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5073 повідомлень
  • Місто:міста сплячих левів
  • Т-Грудень 2012
    Т-Усмішка 2012

Відправлено 10.07.2009 – 14:59

Перегляд дописуLady Erato (10.07.2009 15:28) писав:

а тест не завжди дає 100% правдивий результат))

еге ж, було таке поклали в чай тест і він показав що вагітна))
а ще вони дають результат коли вже другий тиждень затримки.
+ в такому випадку допомагають виміри ректальної температури. якщо вагітна - вона повинна бути вище 37 градусів.
  • 0

#27 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 10.07.2009 – 15:05

Перегляд дописуKassandra (10.07.2009 14:59) писав:

+ в такому випадку допомагають виміри ректальної температури. якщо вагітна - вона повинна бути вище 37 градусів.
Воно то так, але така сама температура з'являється під час овукляції і спадає лише у день місячних. Тому коли вище 37 градусів, може бути передменструальний стан.
  • 0

#28 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5073 повідомлень
  • Місто:міста сплячих левів
  • Т-Грудень 2012
    Т-Усмішка 2012

Відправлено 10.07.2009 – 15:20

Перегляд дописуМалюсінька (10.07.2009 16:05) писав:

Воно то так, але така сама температура з'являється під час овуляції і спадає лише у день місячних. Тому коли вище 37 градусів, може бути передменструальний стан.

ну, це як в кого..
  • 0

#29 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.07.2009 – 15:26

та кожен індивідуальний! в когось така, в когось інші температура. Підручники ж то пишуть середньо-арифметичні цифри))
Якщо в книжці пише, що цикл має бути 28 днів, це не означає, що та, в якої менше чи більше - вже хвора (це наприклад). Думаю, таке ж саме можна і сказати про температуру. А ще про ту ж овуляцію. Я здається вже десь писала, що знаю два випадки, коли жінки вагітніли в останній день перед місячними. І після того ще два місяці в них була менструація. Тобто, якщо вона є - то не означає, що НЕвагітна, і якщо її нема - не означає, що вагітна.
Взагалі вважаю, що тема не заслуговує на те, щоб її рощписувати на енну кількість сторінок. Тут все просто - взнати, чому затримки і все, а отже - йти до лікаря)))
  • 0

#30 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.07.2009 – 15:20

Перегляд дописуLady Erato (10.07.2009 15:28) писав:

а тест не завжди дає 100% правдивий результат)) В будь-якому випадку, чи до чи після, варто піти до лікаря. Бо від того, що буде нервуватись через НЕЗНАННЯ ліпше здоровю не стане
Підтримую. Тест може обманути в випадку вагітності, тобто не показати, а може, навпаки, показати вагітність, хоча, на справді, її нема, особливо, коли жінка, наприклад, лікується..

Перегляд дописуKassandra (10.07.2009 15:59) писав:

еге ж, було таке поклали в чай тест і він показав що вагітна))
а ще вони дають результат коли вже другий тиждень затримки.
Касю, то в тебе чай якийсь вагітний:beer:

Перегляд дописуМалюсінька (10.07.2009 16:05) писав:

Воно то так, але така сама температура з'являється під час овукляції і спадає лише у день місячних. Тому коли вище 37 градусів, може бути передменструальний стан.
Кася має рацію, одним з точних показників вагітності є підняття ректальної температури до 37 і вище градусів і довготривале її утримування на цій позначці..
Малюсінька, насправді, температура піднімається і вдні овуляції, але потім різко падає. Ми ж говоримо про вимірювання ректальної температури в час початку очікуваної менструації, коли є затримка, а тест нічого не показує.. Тоді ще до овуляції є купа часу і саме температура 37 і вище вказує на вагітність..

Перегляд дописуLady Erato (10.07.2009 16:26) писав:

Якщо в книжці пише, що цикл має бути 28 днів, це не означає, що та, в якої менше чи більше - вже хвора (це наприклад). Думаю, таке ж саме можна і сказати про температуру. А ще про ту ж овуляцію. Я здається вже десь писала, що знаю два випадки, коли жінки вагітніли в останній день перед місячними. І після того ще два місяці в них була менструація.
Ну, за медстандартами, нормальна кількість днів в циклі від 21 до 34, менша чи більша кількість може свідчити про проблему, хоча, якщо є генетична схильність - то нормально...

ой, багато жінок завагітніли навіть під час місячних... Бо такий у них організм і так працює... Просто треба себе вивчати..

До речі, найточнішим варіантом визначення вагітності навіть до затримки чи під час затримки, якщо тест ще нічого не показує - аналіз крові на ХГЛ. ХГЛ - гормон, кількість якого у крові піднімається якраз у період вагітності. І тести засновані теж на цьому принципі 9цей гормон вивидоться з організму з сечею). Але чому тест не завжди показує? Бо просто на той час ще низький рівень цього гормону, щоб виводити його з організму, а в крові він уже є в достітній кількості..
  • 0

#31 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 17:47

Перегляд дописуВакуОлька (12.07.2009 16:20) писав:

Підтримую. Тест може обманути в випадку вагітності, тобто не показати, а може, навпаки, показати вагітність, хоча, на справді, її нема, особливо, коли жінка, наприклад, лікується..
А ви коли робите тести що, однією штучкою користуєтеся? Там в інструкції навіть написано, що тест може бути бракованим.
Беріть 2-3 штуки, бажано різних - не обманють. Тим паче, вони зараз не дорогі....
  • 0

#32 Буковинка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 12.01.2010 – 22:05

Збої в циклі чи тривалі затримки можуть бути передвісником проблем зі здоров'ям. Візит до гінеколога обов'язковий. Інакше можна цілком несподівано опинитися на лікарняному ліжку й потім шкодувати, що вчасно не надала цьому значення.
  • 0

#33 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.01.2010 – 01:33

ну не обов"язково,якшо вагітна,то не йдуть місячні )))
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8135 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.01.2010 – 09:39

Флуд видалено.
  • 0

#35 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 13.01.2010 – 11:53

знав одного чоловіка який вів "каліндарік циклу" своєї дружини, бо коли в його дружини були "єнті дні" вона була фурія во плоті (до речі то нажаль не лише її "проблемка"). так він спецом на ті дні собі відрядження планував. а от коли в неї була затримка і весь графік відряджень коту під хвіст (вибачте за калямбур) і йому пАпАндос по повній був....... паскудна річ одним словом ота затримка....
  • 0

#36 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 13.01.2010 – 13:08

Перегляд дописуЗимова Дівчина (6.07.2009 14:50) писав:

а панна впевнена, що затримка=вагітність?

Буває, що треба прочитстит чи продути труби.
Запитайте в гінеколога.
  • 0

#37 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.01.2010 – 16:41

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (13.01.2010 13:08) писав:

Буває, що треба прочитстит чи продути труби.
Запитайте в гінеколога.
ГГГ... як же я люблю, коли чоловіки дають от саме такі поради...
  • 0

#38 Гість_АРКА_*

• Гості

Відправлено 18.03.2010 – 12:49

підкажіть,будь ласка,в мене була затримка три тижні,робила тест-негативний,потім почались місячні,нормальні,такі як завжди.....але в мене якісь дивні відчуття(інколи тошнота,головокружіння),зробила ще один тест-також негативний.....може в когось таке бувало,я не знаю що думати.....і чи може тест два рази помилитися?
  • 0

#39 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 13:42

Перегляд дописуАРКА (18.03.2010 12:49) писав:

підкажіть,будь ласка,в мене була затримка три тижні,робила тест-негативний,потім почались місячні,нормальні,такі як завжди.....але в мене якісь дивні відчуття(інколи тошнота,головокружіння),зробила ще один тест-також негативний.....може в когось таке бувало,я не знаю що думати.....і чи може тест два рази помилитися?
шо, апять? невже вас один аборт нічому не навчив?
  • 0

#40 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 18.03.2010 – 13:59

Перегляд дописуАРКА (18.03.2010 12:49) писав:

В мене було подібне. Тести були негативні і не помилились. Але, запам,ятай, лише УЗД та аналізи зможуть дати 100% вірну відповідь.
Щодо нудоти і т.д. - на це може бути багато причин, а саме: щось не те з,їла, зміна погоди, зміна клімату (якось повернулась з Криму і в мене такеееее було з циклом... :ggggg: але не про мене мова), ПМС, вагітність, проблеми з внутрішніми органами (печінкою, шлунком і т.д.), гормональні проблеми.
Я думаю, що в твоєму випадку вагітності немає, але...Раджу просто, для профілактики сходити до гінеколога - і спокійніше на душі буде та й дізнаєшся що не так.

Перегляд дописуTeo (18.03.2010 13:24) писав:

для початку вкажіть свою стать.

<_< І то правда. Якшо наш "пацієнт" хлопчик - думаю, вагітності немає. :happy1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних