Перейти до вмісту

Найбільший злочин у відносинах двох

Повідомлень в темі: 265

#21 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 08.06.2006 – 15:36

ні з ким я тут не згідний. пробачити можна АБСОЛЮТНО все коханій людині. тим паче забути про все погане. якшо ви шукаєте те, шо найгіршого вам зробила кохана людина, то ви її не любите... собі мозги пудрите і їй також.
  • -1

#22 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.06.2006 – 17:43

Цитата

ні з ким я тут не згідний. пробачити можна АБСОЛЮТНО все коханій людині. тим паче забути про все погане. якшо ви шукаєте те, шо найгіршого вам зробила кохана людина, то ви її не любите... собі мозги пудрите і їй також.

Питання тут не стоїть, чи можна пробачити чи ні... якщо подумати, то й справді пробачити можна.. але чи залишиться довіра? Якщо в тебе за спиною твоя половинка з якою ти разом , позволила собі те, про що ти навіть подумати не міг.. то як далі? Банальна ситуація: ти взнаєш, що той світ, яким ти жив, була просто ілюзія.. що незважаючи на твою вірність, твоя пасія гуляла направо і наліво впродовж місяців(або й років).. і що? Коли та людина прийде до тебе і скаже : сорі, більше не буду, ти їй кинешся в обійми і скажеш: конєшно.... а чого б ні.. та? Тобі не здається, що це трішки неправильно?
Хоча, зрештою, в твоїх словах контраверсійності немає.. я б, думаю, ображатись не зміг би... і зрештою справді пробачив би. Проте на відносинах була б поставлена крапка.. Адже основа - це довіра.. А цим просто її знищуєш..
  • 0

#23 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 08.06.2006 – 22:48

Перегляд дописуandrON (3.06.2006 10:34) писав:

мда.... але якщо хтось думає, що іншому(ій) буде краще без неї(нього)?
:rolleyes: :blush:

А взагалі найбільший злочин у відносинах наступний. Якщо людина вже вирішила для себе, що не буде ні з ким поєднувати своє життя, долю і душу, бо точно знає що так буде краще для людини і її потенційного партнера - то їй слід триматись цього до кінця, а не дозволити собі закохатись і дати примарні надії іншій людині, а потім всеодно весь час все тільки руйнувати...Не потірбно відразу давати якісь надії, якщо точно знаєш що нічого не вийде з тих стосунків. Але як виявляється - це дуже і дуже важко. Є бачте така штуковина як альтруїзм... Але хто живе - той вчиться, хто вчиться - той робить помилки, хто робить помилки - стає мудрішим, стає мудрішим - робить більш складні та серйозні помилки, стає ще мудрішим і т.д.
Така моя думка що до найбільшого злочину. А що до зради, брехні, крайнії форм ревності, небажання розуміти партнера, крайніх форм власності і т.д. - то все на цьому фоні якось не так потужно виглядає.

Цитата

Проте у відносинах двох людей існує таке поняття як самопожертва.. і тій людині, можливо, було більше потрібно вибрати гірший варіант для себе (в плані ж того самого часу, здоров"я чи ще чогось). Тобто матеріально ця людина виграє, але духовно може почуватись гірше.
А якщо та людина навпаки духовно програє а не "в плані часу чи здоров'я", що тоді?

Цитата

Тому, припускаю, що після нормальної розмови це можна буде зам"яти..
Зам'яти а потім все з початку? Навіщо?!!!!

Цитата

З.І. Щоб не бути разом існують сотні тисяч причин... а щоб бути - варто однієї (с) Тому"Кохаймося, бо Ми того варті" (с) (в цьому місці має заграти симфонічний оркестр, і всі бігом мають бігти кохатися)))
Всеодно кохання - сама егоїстична штуковина з усіх що тільки є! Правда це не має стояти на заваді продовження роду, а то якщо всі думатимуть як я - людство відразу вимре :) Отож всі хто вірить в казочки чи вважає себе романтиком, що ще гірше, - побігли кохатись, а всі інші холодні розумом і душею зі мною читають один з моїх улюблених віршів Т.Г.Шевченка:

Не женися на багатій,
Бо вижене з хати,
Не женися на убогій,
Бо не будеш спати.
Оженись на вольній волі,
На козацькій долі:
Яка буде, така й буде,
Чи гола, то й гола.
Та ніхто не докучає
І не розважає -
Чого болить і де болить,
Ніхто не питає.
Удвох, кажуть, і плакати
Мов легше неначе;
Не потурай: легше плакать,
Як ніхто не бачить.

4 октября 1845
Миргород
  • 0

#24 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 08.06.2006 – 23:03

Перегляд дописуAndyR (8.06.2006 18:43) писав:

...Якщо в тебе за спиною твоя половинка з якою ти разом , позволила собі те, про що ти навіть подумати не міг.. то як далі? Банальна ситуація: ти взнаєш, що той світ, яким ти жив, була просто ілюзія.. що незважаючи на твою вірність, твоя пасія гуляла направо і наліво впродовж місяців(або й років).. і що? Коли та людина прийде до тебе і скаже : сорі, більше не буду, ти їй кинешся в обійми і скажеш: конєшно.... а чого б ні.. та? Тобі не здається, що це трішки неправильно?...

вод, це не мій прокол нажаль. для кращого розуміння скажу, що я вже десь писав, шо кохання -- це діло тільки двох людей. одному а) займатися б) відчувати кохання не можна. якщо людина гуляла в тебе за спиною, то ніяке не кохання, а просто твоя <censored> прив'язаність, яку ти не міг позбутися через свою слабість. і тут не в людині проблема, не в її зраді, а в ТОБІ. ти поводився так, що людина хотіла і, саме головне, загуляла. Тут якраз доречний один закончик мерфології:

Цитата

Є речі, яких ми не знаємо. Але найгірше те, що ми не можемо знати, що ж це за речі.

ПС: друзі, партнери створені для того, шоб зраджувати.
  • 0

#25 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 09.06.2006 – 11:14

2 Киря:

Цитата

Якщо людина вже вирішила для себе, що не буде ні з ким поєднувати своє життя, долю і душу, бо точно знає що так буде краще для людини і її потенційного партнера - то їй слід триматись цього до кінця, а не дозволити собі закохатись і дати примарні надії іншій людині, а потім всеодно весь час все тільки руйнувати...
З такою логікою, недалеко і до філософії Тибетських монахів... Ну не знаю.. насправді те, що тут написано підпадає під визначення: вирішувати за когось. Ти можеш достаменно сказати, що АБСОЛЮТНО всім "потенційним партнерам"(і що за термін????))) Це як... ну я не знаю... як з якогось посібника по спарюванню серед тварин, чи що...) буде так гірше?

Цитата

А якщо та людина навпаки духовно програє а не "в плані часу чи здоров'я", що тоді?
Це вже гірше... якщо людині в моральному плані є програшно, то це означає, що стосунки слід припиняти... далі цей поїзд не поїде....

Цитата

Зам'яти а потім все з початку? Навіщо?!!!!
Я ж писав "після нормальної розмови"... це означає, що після такої розмови можна буде дсягнути консенсусного рішення, щоб уникнути непорозумінь в майбутньому. Тобто банально окреслюються певні межі, в яких можна діяти на власний розсуд, а в яких слід радитись.

Цитата

Всеодно кохання - сама егоїстична штуковина з усіх що тільки є! Правда це не має стояти на заваді продовження роду, а то якщо всі думатимуть як я - людство відразу вимре Отож всі хто вірить в казочки чи вважає себе романтиком, що ще гірше, - побігли кохатись, а всі інші холодні розумом і душею зі мною читають один з моїх улюблених віршів Т.Г.Шевченка:
мда...)) з такими словами ти б справді жінку і хату проміняв на шаблю і люльку... ну і тютюну трішки... але, по ходу, це не називається "холодний розумом та душею"..
Зрештою, ти ризикуєш просто стати дуже прагматичною людиною, розрахунковою. Це, може, десь і вигідно, але не всюди правильно... принаймні "я так думаю"(с)Х/ф "Міміно"... Такщо спробуй розслабитись і насолоджуватись життям)) а то гатишненько якось виходить...

2 hobit:
Ем... цікава позиція) Але надто егоцентрична. Так і загнати себе недовго...все спихнувши на себе.. Якщо партнерка б*** виявилась, ти винен, якщо вона зраджувала, теж ти винен... де логіка?

Цитата

... слів нема... (після слова"друзі", одразу в асоціації Віктор Андрійович лізе))).. а що ти вкладаєш в поняття "партнери"?
  • 0

#26 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 11.06.2006 – 02:07

Перегляд дописуAndyR (9.06.2006 12:14) писав:

1. З такою логікою, недалеко і до філософії Тибетських монахів...
2. Ну не знаю.. насправді те, що тут написано підпадає під визначення: вирішувати за когось. Ти можеш достаменно сказати, що АБСОЛЮТНО всім "потенційним партнерам"(і що за термін????))) буде так гірше?
3. Я ж писав "після нормальної розмови"... це означає, що після такої розмови можна буде дсягнути консенсусного рішення, щоб уникнути непорозумінь в майбутньому. Тобто банально окреслюються певні межі, в яких можна діяти на власний розсуд, а в яких слід радитись.
4. мда...)) з такими словами ти б справді жінку і хату проміняв на шаблю і люльку... ну і тютюну трішки... але, по ходу, це не називається "холодний розумом та душею"..
5. Такщо спробуй розслабитись і насолоджуватись життям)) а то гатишненько якось виходить...
1. Ну і що тут поганого?!!
2. Та невже?! Тоді поглянемо на ситуацію з іншого боку. Припустимо я як і всі інші вважаю навпаки, тобто що мені і "потенційній партнерці" :rolleyes: буде дуже добре, якщо я поєднаю з нею все те, що я говорив. Але звідки це знання? Ця ситуація теж "підпадає під визначення: вирішувати за когось", бо ти не "можеш достаменно сказати", що хоча б одній "потенційній людині" буде з тобою добре!!! Так що цей твій аргумент я приймаю як хибний, бо його можна двояко протилежно трактувати.
3. Навіть не знаю..просто в мому випадку я одну ту ж так звану "помилку" повторював кілька раз, одна і та ж "кляма падала кілька раз" і ніякі там домовленості нічого не допомогають!! Саме тому я написав "а потім все з початку? Навіщо?!!!!" Це є мій конкретний випадок і так воно є! Якщо в когось іншого по інкашому - нехай так, я не претендую на виявлення загальних істин, а тільки роблю висновки зі свого досвіду для себе ж самого. Якщо комусь мій досвід і відповідно висновки не підходять - очевидно що та людина зовсім іншої структури психіки та світосприйняття. Як то кажуть "ситий голодного не зрозуміє"
4. Що значить "і справді"? Ти думаєш я там жартував чи перебільшував? Помиляєшся!
Запропонуй свій варіант як це називається...мабуть "тупістю, дурістю" або ще чимось :blush:
5. Значить по твоєму без дівчини/жінки(і як наслідок - сексу) неможливо розслаблятися і насолоджуватись життям? От якраз це вже точно "як з якогось посібника по спарюванню серед тварин, чи що..."!!!

Post scriptum.
Згоди ми тут ніколи з тобою не дійдем.
Так що прибережи свої погляди і цінності для себе і неї, а я прибережу свої для себе!
  • 0

#27 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 11.06.2006 – 11:00

Перегляд дописуAndyR (9.06.2006 12:14) писав:

... слів нема... (після слова"друзі", одразу в асоціації Віктор Андрійович лізе))).. а що ти вкладаєш в поняття "партнери"?

сонний був, в слово друзі вкладав не радянське таваріщі, і не ющенківське друзі, а звичайне укрАїнське слово, що означає людину, приближену до тебе, якій ти довіряєш... партнери -- ем... ну якшо написати точніше, то це також друзі, але це можуть бути в ділових стосунках, чоловік/жінка в шлюбі (хоч всі і оминають це поняття, але вступаючи в шлюб не по контракту ви все-одно маєте один з одним якісь домовленості, якісь правила, якесь розприділення обов'язків). В шлюбі зрада не означає піти перепхатися з кимось, а достатньо не виконати той чи інший обов'язок, домовленість вчасно.

А тепер без лірики, а тільки логіка. Ви довіряєте тільки друзям => тим людям, які не являються вам друзі ви не довіряєте. || Якщо ви людині довіряєте, то вона вас може зрадити => (тут самі можете написати, неважко). || Якшо все вищесказане подітожити, то зробимо висновок: Тільки друзі можуть зрадити.
  • 0

#28 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 11.06.2006 – 13:28

2 Киря:
1. нічого поганого) можеш вже переїзджати в Піднебесну..
2. з такою позицією, можна і незайманим лишитись)))) в сенсі серйозних стосунків...)) Це називається "а що, якщо..." . Ти ніколи не взнаєш, не спробувавши в конкретному випадку, а, по твоїй логіці, пробувати не будеш, бо не знаєш, чи щось з того вийде. Таким чином просто замкнуте коло виходить...
3. може й так...мені, принаймні, в більшості випадків, вдається дійти адекватної серединки в позиціях..
4. Ну... взагалі, якщо перенести на сучасність, то виходить, що ти готовий жінку проміняти на мерседес і пачку "Davidoff".. і мені, чесно кажучи, важко в це віриться.. Хоча, якщо ти кажеш, що так воно і є.. ну.. справа твоя
5. Видно світогляд і справді різний) Певно я якийсь не такий, бо особисто я вважаю, що неможливо)).. протилежну позицію, на мій погляд, можуть лише займати:

а. люди, для котрих це абсолютно не важливо (менгі це важко зрозуміти.. :/)
б. священнослужителі (точно не для мене..)
в. особини нетрадиційної оріентації (...)
г. люди з певними проблемами потенції

Сумніваюсь, що ти належиш до якоїсь з цих категорій. А тому, це все називається просто "фішка" на фоні твого якогось досвіду.. А щодо того, що "ситий голодного не зрозуміє"... скажем, ситий також міг в минулому бути голодним. Але відмовляючись від їжі як категорії, ситим ніколи не станеш)

P.S. Я сюди пишу не для того, щоб в чомусь тебе переконувати чи доходити в чомусь з тобою згоди. Форум створений для того, щоб вільно висловлювати свої думки і критику (позитивну/негативну, конструктивну), а не для того, щоб його учасники "притримували" свої погляди при собі. І звідки знати...може хтось щось корисне для себе і почерпне з твого чи мого постів. При всій Повазі.

2 hobit:
супер)...ще раз переконуюсь в гарно поставленій логіці. Ріспект). Але є одне "але". Твої логічні висновки, не є тотожними:

Цитата

і

Цитата

Тільки друзі можуть зрадити.
.. адже те, що тільки друзі можуть зрадити НЕ означає, що вони тільки для цього і створені) :)
  • 0

#29 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 15.06.2006 – 02:21

1. Навіщо їхати - я і астрально можу :cry:
2. Я тут говорю про взаємне життя а не суто про секс. Зараз люди все частіше розмежовують кохання і секс..
4. Е ні! Правильно робиш, що не віриш у те, що подумав. Бо там говориться "Оженись на вольній волі, на козацькій долі:" тобто в захист Батьківщини. Я Батьківщину не асоціюю з мерседесом і "Davidoff"...тим більше не палю. А жінку проміняти на захист Батьківщини не в гріх а в пошану - так багато вчинило як війна йшла...тільки не кажи що зараз війни нема..
5. Таки не належу до жодної з категорій. Та й не у цьому справа. Є багато способів! От наприклд курнути, вколотись, стрибнути з парашутом і т.д! Багато людей каже, що стрибок з парашутом дає відчуття в сто крат кращі за секс!!!

Що до "ситий голодного не зрозуміє" - зверни увагу про що я писав! Про те, що я повторював "помилку" по кругу і так би далі й повторював би. Ти так не робиш, бо як кажеш "принаймні, в більшості випадків, вдається дійти адекватної серединки в позиціях.." тому я і сказав, що ти мене тут не зрозумієш!!!

..може хтось щось корисне для себе і почерпне з твого чи мого постів.

ага...буде як з релігією - всім до лампочки!
  • 0

#30 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 15.06.2006 – 11:07

1. Вперед... будеш першим почесним астральним китайцем українського походження))
2. Ем... незнаю як це..

Цитата

люди все частіше розмежовують кохання і секс..
Це взагалі абсурд повний... Адже останнє є найвищим проявом першого... і як можна це розмежовувати? Це що? Спорт? Враннішня зарядка?... абсолютно неадекватна річ... що перше без 2-го, що останнє без 1-го..
4. Ну...скажем, жінок ніхто не міняв.. просто йшли на війну.. А зараз війни не бачу.. є ряд конфліктних ситуацій з нашими улюбленими сусідами, але щоб війна... От цікаво: як це виглядає в твому розумінні: "- Сорі, люба, я пішов на війну!! Готуй гамак мені!
- Ем... яка війна?
- ну як... ціну на газ підняли... я пішов в атаку! за Батьківщину! Кому сказав готуй гамак!"))) Це ж смішно... ну.. якщо це і розглядати як війну в переносному плані, то тільки як політичну, котра, по ходу, не вимагає таких жертв))
5.

Цитата

наприклд курнути, вколотись, стрибнути з парашутом і т.д! Багато людей каже, що стрибок з парашутом дає відчуття в сто крат кращі за секс!!!
Це певно для тих, хто не зміг сексу добитись))) це, чесно кажучи, дико для мене... хоча не курив, не коловся... ну з парашутом стрибав)(мамі не кажіть.. :cry: ) Треба по ходу якусь тему створити: Чим ... кращий за секс... )) Це все ДОПОВНЮВАЧІ, а не ЗАМІННИКИ... (я про парашут, банджо-джампінг та інші види екстріму, а не види тупості: вколотись і забутись) Окрім того, парашутним спортом рід не продовжиш))))))))

Те, що не відписують, не значить що не читають чи не черпають))
  • 0

#31 Іришка

[empty]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 412 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 15.06.2006 – 11:32

Зрада.... :cry:
  • 0

#32 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.06.2006 – 01:30

2AndyR
1. цікаво чому почесним? :cry:
2.на жаль ти мене не зрозумів. Поясню. Спочатку я написав це:
Та невже?! Тоді поглянемо на ситуацію з іншого боку. Припустимо я як і всі інші вважаю навпаки, тобто що мені і "потенційній партнерці"  буде дуже добре, якщо я поєднаю з нею все те, що я говорив. Але звідки це знання? Ця ситуація теж "підпадає під визначення: вирішувати за когось", бо ти не "можеш достаменно сказати", що хоча б одній "потенційній людині" буде з тобою добре!!! Так що цей твій аргумент я приймаю як хибний, бо його можна двояко протилежно трактувати.
а потім саме відносно цього написав
Я тут говорю про взаємне життя а не суто про секс. Зараз люди все частіше розмежовують кохання і секс.."
бо ти говорив що "з такою позицією, можна і незайманим лишитись" - а я пояснив що мова йшла про подружнє життя а не про секс! А те що розмежовують - я мав на увазі що зараз люди сексом займаються дуже часто не з кохання, а навіть з найменшої приязні один до одного, або навіть щоб просто потренуватись або ще щось в тому дусі! Я не казав що я так роблю чи робитиму, а що зараз так робить багато людей, для багатьох це якраз "спорт, Враннішня зарядка" як ти виразився.
І ще - якщо для тебе найвищий прояв кохання - секс...одним словом для мене це не так. Я не кажу що секс є необов'язковим, але кохання - то не просто секс. На те ми люди відрізняємось від тварин, що вміємо кохати, а не просто плодитись.
4. той діалог..ти так ставишся..знаєш, а дай Бог, щоб ти так і не зрозумів і тобі не довелося того казати, що ти написав в діалозі ніколи в своєму житті...
Я не збираюсь доводити тут у якій ситуації Україна, який відсоток українських фільмів, товарів, книг, медіа і так далі.
5. таке враження що люди живуть тільки щоб трахатись!
  • 0

#33 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 16.06.2006 – 10:06

2 Киря:
2.Навіщо ж писати речі, з якими особисто себе не асоціюєш? Нагадує відстоювання чужої позиції..

Цитата

І ще - якщо для тебе найвищий прояв кохання - секс...одним словом для мене це не так. Я не кажу що секс є необов'язковим, але кохання - то не просто секс. На те ми люди відрізняємось від тварин, що вміємо кохати, а не просто плодитись.
Запитай краще в якоїсь дівчини... вона тобі пояснить, чому це так..
4.Це ти мені будеш розказувати? корінному лвів"янину, котрий був вихований в класичній "бендерівській" сім"ї? Проснись!... Я бачу, що діється довкола.. Тільки візьми і загляни в тлумачний словничок нормальний української мови...і подивись, що означає слово "війна". Приблизно тим буде написано: збройне протистояння двох країн з метою захоплення або підчинення території іншої або з метою самозахисту. Таким чином ключовим словом, яке водночас є класифікаційним критерієм, тут виступає "збройний", тобто з використання офіційних збройних сил держави (ну, або, в крайньому випадку сил, що відповідають наступним вимогам: відкрито носять зброю при зіткнені з противником, і дотримуються законів і звичаїв ведення війни). Тому дану ситуацію ВІЙНОЮ назвати неможна. Хоч конфлікт, хоч протистояння, хоч політика...як хоч, але НЕ війна...відкрий книжечку з Історії...там теж про війни пише..
5. Ну якщо ти саме такий висновок зробив з того всього, що я написав, то вперед...пригай з парашуту, кури і колись...enjoy your life.. :cry:
  • 0

#34 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 17.06.2006 – 00:17

2AndyR
я на відміну від декого не такий начитаний..і не роблю все по книжках, не відступаючи ні на крок в сторону, так що поняття війни для мене не є тільки тим, що написано в тлумачному словнику.
З повагою.
  • 0

#35 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 18.06.2006 – 00:12

2. ти так і не зрозумів. ну і нехай, я просто мабуть сильно заплутано викладаю думку.

Перегляд дописуAndyR (16.06.2006 11:06) писав:

Запитай краще в якоїсь дівчини... вона тобі пояснить, чому це так..
Ок, давай гіпотетично секс - найвищий прояв кохання для дівчат. Тоді значить можна не піклуватися про кохану, не робити якихось приємних подарунків, слів, вчинків. Можна не приділяти їй свою увагу не...не... і т.д. А натомість все це компенсувати тим, що кожен день по 7 раз "торцувати" її різними позами. І тоді вона буде від щастя на 7-му небі від того "найбільшого прояву кохання".
...В тебе може скластись враження що я проти сексу. Це зовсім не так!!! Просто в мене трохи інше його розуміння.

І якщо ти вже мене нарік "першим почесним астральним китайцем українського походження))" то я тобі дещо розповім відносно сексу і насолоди, виходячи з мого "звання":

Існує метод, який називається "Парним вдосконаленням чоловіка і жінки". Як було зазначено, в системі Будди, і в системі Дао, зокрема, у вченні системи Дао про Інь і Янь, що в тілі людини самі по собі існують Інь і Янь. Оскільки в тілі людини існують Інь і Янь, в ньому за допомогою самоудосконалення можуть вироблятися різні надможливості, і такі живі істоти, як Юаньін, Інхай, Тіло Закону та дуже багато інших. Такою здатністю володіє як чоловіче тіло, так і жіноче. Все може бути породжено в полі Дань. Система Дао розглядає верхню половину тіла як Янь, нижню - як Інь; спину- як Янь, а передню частину тіла - як Інь; лівий бік - як Янь, а правий бік - як Інь, від чого і виник вираз у Китаї "Ліва сторона - це чоловіча, а права – жіноча". В методі самоудосконалення Тибету Тантрізму (Ваджраяна), в скульптурах Буд або подібних картинах ви можете побачити, як чоловіче тіло, що обіймає жіноче, займається самоудосконаленням. Іноді чоловічому тілу, яке обіймає голу жінку, надається форма Будди. Зустрічається і видозмінене тіло Будди, тобто Ваджра з бичачою головою або кінською мордою, обіймаюче оголене жіноче тіло. Парне вдосконалення чоловіка і жінки має на меті балансування Інь і Ян за допомогою збору Інь для поповнення Янь, і збору Янь для поповнення Інь, за допомогою взаємного поповнення і взаємного вдосконалення. Але це ні в якому разі не процес займання сексом!!! Навпаки, якщо під час практики методу парного вдосконалення чоловіка і жінки практикуючі не утримаються, піддадуться божевільній пристрасті, то це буде дуже погано!!!Не кожен може займатись таким. На дуже високому рівні ієрархії Тантрізму, коли потрібно практикувати парне вдосконалення, то необхідно, щоб даний чернець або лама досяг дуже високого рівня ієрархії. Тільки тоді він зможе практикувати такий метод під керівництвом вчителя. Оскільки його Синьсин вже дуже високий, він може повністю володіти собою і не впадати в єресь. А для людини з низьким Синьсин такий метод абсолютно не застосовний. Якщо він його застосує, то, можу завірити, впаде в єресь. Оскільки Синьсин у нього обмежений (від перебування в середовищі звичайних людей) його сексуальна пристрасть і ласолюбство ще не усунені, висота мірила його Синьсин обмежена. Прийнявши цей метод, він неодмінно впаде в єресь. Таким чином не потрібно путати займання сексом із вдосконаленням власного тіла, яким займається метод «парного вдосконалення». Тільки американська "культура" може пропагувати секс як засіб самовдосконалення.

І я як "перший почесний астральний китаєць українського походження" проголошую своїм заступником-наставником орбіта (він же hobit) :cry: бо він розуміється на цьому більше ніж я (з його дозволу, звісно) :angry1:

Перегляд дописуAndyR (16.06.2006 11:06) писав:

Це ти мені будеш розказувати? корінному лвів"янину, котрий був вихований в класичній "бендерівській" сім"ї? Проснись!... Я бачу, що діється довкола..

Да, це я тобі буду розказувати хочеш ти того чи ні!!! І я якраз не сплю - спиш ти!!!
Буду розказувати я, корінний селюк з центаральної України, який народився у "напівкомуністичній сім'ї".
У мене родовід не "бендерівський", як твій, а навіть навпаки - в мене діди і прадіди служили у Царській Армії, до того ж не простими рядовими солдатами!
Мій дідусь і зараз йде в бій за Сталіна, правда за столом і з чаркою у руці! І дай Бог йому і всім іншим здоров'я!

Чи може по твоєму достатня і НЕОБХІДНА умова бути патріотом/націоналістом - жити у Львові? А вся інша Україна - то покидьки, да? Ти достатньо розумний, щоб так не вважати...

Так от я, селюк, буду розказувати тобі, крутому перцю зі Львова, що WW IV вже буде війною не стільки зброї класичної, як насамперед зброї комп'ютерної та хакерської! А такі як ти будуть чекати поки в тлумачний словник запишуть тлумачення "інформаційна" і "кібер" війна, а до тих пір будуть сидіти і спостерігати "що діється довкола"(як ти сказав), склавши руки, бо бачте такого визначення в розумній книжці нема і в підручнику з історії таких випадків ще ніколи не було зафіксовано!

P.S. у кожного своя межа конструктивного діалогу..я свою щойно ще не переходив...
  • 0

#36 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.06.2006 – 00:59

Перегляд дописуParsokon (3.06.2006 10:17) писав:

Як ви вважаєте, яка може бути найбільша помилка у відносинах між закоханими чи друзями??
...
а що ще хто думає?
Довго думав...
Висновок: не знаю. :-)
Усі негаразди долаються спілкуванням із порозумінням. Якщо порозуміння не склалося взагалі ніяк, то чи не варто поставити питання про помилковість самих стосунків?
p.s. Паное AndyR та Киря: я-то прочитав ваші витвори, але що би коротко - про що мова? :-)
  • 0

#37 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 18.06.2006 – 01:14

zav, якщо дуже коротко, то я кажу що
"Всеодно кохання - сама егоїстична штуковина з усіх що тільки є! "
Що не обовязково мати дівчину/жінку
Що секс - не саме головне як у житті взагалом, так і у відносинах двох закоханих
і ще всяка байда, про яку я коротко сказати не можу, бо треба буде просто все заново цитувати!
  • 0

#38 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 498 повідомлень

Відправлено 18.06.2006 – 09:12

Я наприклад раніше (ще до Галі) зустрічався з однією класною дівчиною і якось вона мене застукала з іншою і я був в шоці, коли вона замість дати ляпаса запропонувала вести вільний спосіб життя:
Ми будемо разом, однак я можу коли хочу зраджувати з іншою їй а вона може коли захоче зраджувати мені з іншим.
І в нас було все супер і обоє разом і при браку чогось можна на ліво сходити
(один раз навіть робили "це" в четверо, правда чомусь не дуже сподобалось :cry: )

• 0

#39 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 18.06.2006 – 09:54

2 Киря:
Ем... да...)) Це називається словесна агонія людини, котрій нема чого сказати... зустічав таке не раз. На цьому, з Вашого дозволу, ставлю крапочку в дискусії, оскільки Ви починаєте переходити на особистості, що є нижче міри конструктивного діалогу, принаймні для мене..сорі...Передостанній пост став прикладом того, як можна читати між рядків пости супротивника по дискусії...причому невірно. Адже в жодному випадку мова не шлась ні про 7 раз на день, ні про секс як 1-й прояв кохання і самий головний, ні про непотрібність прояву уваги до дівчини, ні про "нижчість раси нельвівських"...Та й взагалі, основою є і залишається мій перший пост, в якому я виразив своє ставлення до проблеми.. згідно цієї позиції я і будую відносини зі своєю дівчиною, що і раджу всім іншим...ну окрім Вас, звичайно.. Ви можете цього не дотримуватись. Визнаю, свою "особливість" Ви довели і те, що я написав в тому пості Вам абсолютно не потрібно.
З повагою, AndyR.
  • 0

#40 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 18.06.2006 – 12:24

Шкода шо <censored> сесія і я не міг вчасно втрутитися і таку дискусію. (хто тут побачить іронію, той може з розгону себе в стіну). хотілось би зробити звернення до Кирі і до ЕндіРа, окремо до кожного.

до Кирі:
хм... твоя позиція, як казав ЕндіР, особлива, я додам, що заслуговує поваги, якої на форумі так зрідка можна побачити. Також щиро вдячний за те, що ти повністю висвітлив Буддистську позицію щодо стосунків двох людей. Мну завжди не витачало терпіння це так описати, як це зробив ти. Але твоя праця буде оцінена тільки одиницями. нажаль.

до ЕніРа:
твій останній пост -- навіть не зрозумів його. якось "непонашому написано" (с) . Нажаль ти зов7 не зрозумів того, про що говорив Киря, а Киря -- мав тільки крайньо малі здогади про те, що було на думці у тебе.

тепер можна подітожить: красиво поговорили. не продуктивно, але красиво.... мы слишком любим собственные речи. (с)

і не кажіть, шо вон умний найшовся. :cry:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних