Перейти до вмісту

Проблеми в дискусії?

Повідомлень в темі: 189

#41 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 05.07.2009 – 23:25

Перегляд дописуzav (5.07.2009 23:21) писав:

Розмови на користь меншовартісних.
Стояти рішуче, а проти суспільства тим більше!
Во-во. В усі часи Public enemy №1 були популярними.
  • 0

#42 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.07.2009 – 23:28

Перегляд дописуFT232BM (6.07.2009 00:06) писав:

Якщо людина не відповідає на питання, то вона вже біжить з поля бою. Навіщо її ще добивати і напружуватись, придумуючи нові питання. Може просто її ігнорити поки вона чітко не відповість.
Постався уважніше до останнього речення мого допису, ги.

Перегляд дописуyushchenko (6.07.2009 00:09) писав:

Бо потім почнеться: "А ти не відповів на моє питання. Ля-ля-ля! Ти програв дискусію, хи-хи"
Дискусія не обмежує час відповіді, тому просто не слід поспішати з відповідями. Можна навмисно відповідати послідовно на всі питання без виключення, але по одному на добу - це лише виводитиме з рівноваги опонентів, ги.
  • 0

#43 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 23:31

Перегляд дописуzav (5.07.2009 23:28) писав:

Дискусія не обмежує час відповіді, тому просто не слід поспішати з відповідями. Можна навмисно відповідати послідовно на всі питання без виключення, але по одному на добу - це лише виводитиме з рівноваги опонентів, ги.
Ги-ги. Щойно те саме в рєпу Зимовій Дівчині написав.
Не вийде у мене "дискусії щодо дискусії" з Вами, пане Зав. А так хотілось побитись, посваритись .Бгг.
  • 0

#44 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 04:44

Перегляд дописуФабрегас (5.07.2009 23:06) писав:

Ну просто якщо опонент "загнався", я його добиваю питаннями а він відмазується...
Вау, та тут самі спєци. *звалює потихеньку, щоб не добили
  • 0

#45 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.07.2009 – 11:16

В залежності від того, з ким дискусія і на яку тему. Якшо з татом про те, шо я не збираюся заміж ,чи на форумі,наприклад,про одностатеві відносини- мені по фіг на думку співрозмовника. В мене є своя думка,якої я не зміню. Стьоб наше всьо гг

Якшо дискусія з подругою...які в мене з подругами можуть бути проблеми?Хіба що "нє фіг жрать стока сальонава" чи "він козел,на фіга ти з ним зв"язалася"..або "це літературно убогий твір- ти лякаєш мене тим,шо він тобі подобається" :happy1: Причому я майже завжди ще й права виходжу,тому проблем теж не виникає.

З хлопцем- ото даааа....Шо він,шо я - страшенні впертюхи. То капєц як важко іноді порозумітися. Сваритися- ніколи не сварилися. Тільки "спорім". І таке враження,що нам це життєво необхідно)))

Якшо брати конкретно форум...в мене все рівно є своя думка. Константа гг Хіба шо я прошу поради,але чи прислуховуватися до неї чи ні- то в залежності від здорового(чи нездорового) глузду.

Образ ні на кого не тримаю ніколи- з якої б це радості? Ігнор тут найкраще допомагає для попередження конфліктів. І збереження власних нервів. Всі раджу)))

На особистості з метою когось образити теж ніколи не переходжу. Можу просто поцікавитися у людини про щось емпіричне. Ше в мене стьоб такий..трошки "язвітєльний". Багатьох це ображає. Деякі починають мені ще й відповідати.На жаль,часто дуже невдало. А слова "мені по фіг шо ти про мене думаєш" досить часто провокують людину на .."желчь". Починають якісь образи писати,обзиватися, плюватися "мінусами". Зі сторони(принаймні з моєї) це смішно виглядає. Треба ж і себе поважати :)

Проблем нема. Всьо кльово.Попалила собі сідниці на сонці,в супермаркеті подорожчав мій улюблений сир,Бобрик в ігнорі, гг ;)
  • 0

#46 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 06.07.2009 – 11:25

Перечитав попередній допис і пригадав кілька випадків, з якими стикаються "всеправі" люди, коли "опонент" не іде на дискусію, а просто робить те, що захоче :happy1:
З. І. Пам'ятайте: доки людина говорить (читайте: дискутує), вона швидше за все не робитиме того, що обіцяє. Гірше коли людина мовчить
  • 0

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 06.07.2009 – 15:56

Перегляд дописуFT232BM (5.07.2009 23:12) писав:

ОК, людина загналась та попала в свою пастку, що такій людині робити, щоб достойно вийти з дискусії?
Найбільша (і найсуттєвіша) перемога для мудрої людини є уміння визнати власну поразку.

Перегляд дописуzav (5.07.2009 23:54) писав:

І хоча зауваження панни Олеськи про непомітність різниці помірковане, проте саме з урахуванням його і слід будувати власну мову в суперечці.
p.s. А кетайців - вгрубу їх!
Але ж більшість дискусій виникає експромтом.)

Перегляд дописуyushchenko (6.07.2009 00:02) писав:

Суперечка важлива для глядачів, які спираючись на аргументованність тез будуть робити свої висновки. Ви не переконаєте опонента, проте частину аудиторії таки змусите стати на Ваш бік. Тому той опонент служитиме тільки як об'єкт для демонстрації Вашої правоти чи неправоти.
Нууу. Це вже залежить від людини. Я ніколи не сперечаюсь спецом на загал, - мене цікавить лише думка опонента та учасників дискусії, а не спостерігачів.

Перегляд дописуzav (6.07.2009 00:06) писав:

Ех... ібо завжди треба наперед визначати мету й оцінювати непрямі наслідки.
Так, завжди. При тому, оцінивши все це наперед, часто зникає бажання розпочинати суперечку.

Перегляд дописуГетьман (6.07.2009 12:25) писав:

З. І. Пам'ятайте: доки людина говорить (читайте: дискутує), вона швидше за все не робитиме того, що обіцяє. Гірше коли людина мовчить
Малось на увазі погрози, а не мирну суперечку, так? Можу хіба додати (з власного досвіду): не варто недооцінювати людей.)
  • 0

#48 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 18:25

Перегляд дописуОлеська (6.07.2009 16:56) писав:

Найбільша (і найсуттєвіша) перемога для мудрої людини є уміння визнати власну поразку.
Чому ви вирішили, що вона визнаватиме її прилюдно?

Але ж більшість дискусій виникає експромтом.)
Це свідчить про леговажність співрозмовників.
Завжди треб пам'ятати "в суперечці один завжди дурень, інший - падлюка"©, відповідно намагатися принаймні не бути дурнем, гиги.

Так, завжди. При тому, оцінивши все це наперед, часто зникає бажання розпочинати суперечку.
А іноді треба переступати через васші бажання в ім'я справедливості! БУГОГА!
  • 0

#49 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 06.07.2009 – 18:40

Перегляд дописуzav (6.07.2009 00:28) писав:

Так так, чудво було б. Але якщо опонент падає на мороз? Скажеш делікатний підхід аля навідні питання та інше? Дієво, але ж дуже легко зрозуміти в яку сторону йде дискусія і вжити запобіжні заходи...
  • 0

#50 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 18:45

Перегляд дописуFT232BM (6.07.2009 19:40) писав:

Так так, чудво було б. Але якщо опонент падає на мороз? Скажеш делікатний підхід аля навідні питання та інше? Дієво, але ж дуже легко зрозуміти в яку сторону йде дискусія і вжити запобіжні заходи...
Якщо опонент застосовує запобіжні заходи, то вочевидь не на морозі, й слід лише загнати його в закуть, ги.
  • 0

#51 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 06.07.2009 – 18:49

Цікаво: у когось опонент не витримував та тікав фізично, саме через аргументи а не тому, що є важливіша робота? Шукали ви його потім чи називали ідіотом, та забували про це?
  • 0

#52 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 12:56

Bil'she za vse mene dratuye koli ya namagayus' chogos' dovesti za dopomogoyu ob'yektivnih argumentiv (fakti i t.p.),a miy spivrozmovnik vidpovidaye subyektivnim argumentami... Ya pro cifri ta dani, a vin (vona) pro pochuttya...
Sche duzhe dratuye koli v diskusiyi pro politiku z inozemcyami, voni duzhe chasto (koli vzhe nema argumentiv) perehodyat' do temi Kosovo...
----
vzagali to, yaksch ya pro schos' malo znayu - to ya ne budu superechatis', ale yakscho tema meni vidoma i ya superechayus', to ya namagatimusya dovesti, scho mayu raciyu, ale yakscho htos' diysno zmozhe prekonati mene argumentami, za viznayu scho vin buv praviy :happy1: (bo znayu scho zavzhdi buti pravim prosto nemozhlivo)
  • 0

#53 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.07.2009 – 22:56

Перегляд дописуzav (6.07.2009 19:25) писав:

Чому ви вирішили, що вона визнаватиме її прилюдно?
А чочу Ви вирішили, що це обов"язково має бути привселюдно?)

Це свідчить про леговажність співрозмовників.
Завжди треб пам'ятати "в суперечці один завжди дурень, інший - падлюка"©, відповідно намагатися принаймні не бути дурнем, гиги.
Мені не подобається роль ні одного, ні іншого. Мабуть тому я намагаюсь по-максимуму уникати суперечок.

А іноді треба переступати через васші бажання в ім'я справедливості! БУГОГА!
Тю
  • 0

#54 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.07.2009 – 01:38

Перегляд дописуОлеська (7.07.2009 23:56) писав:

Тю
не погоджуєшся?
  • 0

#55 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.07.2009 – 08:04

Перегляд дописуОлеська (7.07.2009 23:56) писав:

А чочу Ви вирішили, що це обов"язково має бути привселюдно?)
Напевно тому, що дискусія - прилюдна річ...
  • 0

#56 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 13.07.2009 – 00:55

Перегляд дописуОлеська (6.07.2009 15:56) писав:

Нууу. Це вже залежить від людини. Я ніколи не сперечаюсь спецом на загал, - мене цікавить лише думка опонента та учасників дискусії, а не спостерігачів.
Так, не сперечаєтесь на загал. Особливо тут.
Красномовне сперечання на загал - намагання висміяти опонента звинуваченням в нетрадиційній орієнтації. Старий прийом. Ги-ги.

Доречі. В дискусії варті фрази оппонентів сказані ними колись давно, легко знайти непослідовність логіки. Бгг.
  • 0

#57 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 13.07.2009 – 01:12

Перегляд дописуyushchenko (13.07.2009 00:55) писав:

Доречі. В дискусії варті фрази оппонентів сказані ними колись давно, легко знайти непослідовність логіки. Бгг.

Не забувайте, що те саме Вас стосується - це діє в обидва боки.
  • 0

#58 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 13.07.2009 – 01:24

Перегляд дописуNеmesis (13.07.2009 01:12) писав:

Ги, справа в тому, що маю сталий світогляд, і наврядчи знайдете в моїх дописах якісь протиріччя. Бгг.

Інша справа - так звані "троллі", які міняють свої тези на протилежні, лиш би виділитись з загалу, чи ініціювати суперечку, "розігріти" її.
  • 0

#59 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 13.07.2009 – 02:24

проблеми в дискусії? ні
проблеми з сексом? так
проблеми з вагою? так
проблеми з законом? так
проблеми вдома? так
проблеми на роботі? так
  • 0

#60 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.07.2009 – 09:43

Перегляд дописуNеmesis (13.07.2009 02:12) писав:

Пам'ять бо тренувати треба, бґґ. І не змінювати принципи щороку. І не писати у форумі до зрілості, ги.

Перегляд дописуНечупара (13.07.2009 03:24) писав:

проблеми в дискусії? ні
проблеми з сексом? так
проблеми з вагою? так
проблеми з законом? так
проблеми вдома? так
проблеми на роботі? так
Здається, у панни проблеми з дискусією, гиги.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних