Перейти до вмісту

Пологи: бізнес чи здирництво?

Повідомлень в темі: 126

#81 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 13.07.2009 – 09:46

Перегляд дописуЛастiвочка (13.07.2009 07:44) писав:

поміч вам нададуть, але не випишуть з пологового будинку. ;) У нас - точно, не знаю як у столиці. Ні дитини.. ні довідки...
"Чо-чо?"©
Кінднепінґ?
Міліція?
Суд?
Було би цікаво поспостерігати.
Особливо за "без дитини", гиги.
А довідку можете собі лишити - я не знаю, нащо вона мен тре, ги.

Перегляд дописуЛастiвочка (13.07.2009 07:44) писав:

ЗАВе, які натяки? я вам відкритим текстом - давайте хабаря! ;)
Ну, по-перше, треба дочекатися, коли дружина народжуватиме, а по-друге, приїзяйте до Києва /можете одразу в 7 пологовий уписуватися, ги/.
  • 0

#82 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 14.07.2009 – 20:16

Та не наганяйте на людей страху на молодь.
В мене дружина прийшла додому покупатись, коли вже в роддомі лежала.
Я її проводжав на тролейбус, але було купа пасажирів. то вона каже - піду потихенько пішки.
В той же вечір народився Олег.
Потім я лікарю приніс шампанське і коробку конфет-так мені захотілось, щоб і їй приємно було.
Усе інше то лише складові собівартості виховання твоєї дитини.
Життя, як кажуть у нас в народі, то борг взятий у батьків і відданий своїм дітям.
  • 0

#83 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.07.2009 – 23:40

Відвідав пологовий будинок. Ожахи, совок тай годі. Краще зменшили б державну допомогу при народженні дитині, а різницю використали на обладнання, ремонт та інтер’єр в пологових будинках
  • 0

#84 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 23:42

Перегляд дописуbamik (15.07.2009 00:40) писав:

Відвідав пологовий будинок. Ожахи, совок тай годі. Краще зменшили б допомогу при народженні дитині, а різницю використали на обладнання, ремонт та інтер’єр в пологових будинках
Ну, ви можете й самі віддати - спонсорською допомогою, так би мовити.
  • 0

#85 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 14.07.2009 – 23:46

Перегляд дописуzav (15.07.2009 00:42) писав:

Ну, ви можете й самі віддати - спонсорською допомогою, так би мовити.

Ога, спонсорська допомога в державних закладах ж безслідно зникає :ggggg:
  • 0

#86 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.07.2009 – 09:02

Відвідав пологовий будинок. Ожахи, совок тай годі. Краще зменшили б допомогу при народженні дитині, а різницю використали на обладнання, ремонт та інтер’єр в пологових будинках
Та шо ви всі такі ніжні і лякливі? Що тебе так налякало, Баміку?
  • 0

#87 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 15.07.2009 – 10:51

Перегляд дописуВакуОлька (15.07.2009 10:02) писав:

Та шо ви всі такі ніжні і лякливі? Що тебе так налякало, Баміку?

Та нічо не налякало, совок кажу. Візьму фотік і піду знимкувати палати й решту :ggggg:

Цитата

Привіт усім майбутнім матусям з Івано-Франківська, маю свіжу інформацію з обласного пологового будинку. Вчора вночі моя подруга народила дівчинку yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif . Ішли вони по домовленості і при тому дуже хорошій домовленості, тому з цим проблем не було. Пологи на даному етапі обійшлися їй 1400 грн.(1000грн. лікар, і по 200 двом акушеркам), але поки що до палати не заходила педіатр і пологи пройшли без проблем.
Вчора заходила до неї і була шокована палатами, совдепія форева crazy.gif crazy.gif !!!!!!!!!! 3 ліжка для породіль з сіткою з яких жінці після складних пологів просто не реально встати, металічне ліжечко з гратами для немовлятка і повивальний столик з дерева який навіть не застелений пеленкою shok.gif shok.gif . Одним словом жах, туалет і душ один на всі палати в кінці коридору, але правда це звичайна палата, в платних кажуть краще. Зато народжують тепер не на кріслах , а нормально в ліжку або на спеціальному стільчику сидячи. Вона народжувала разом з чоловіком, він навіть перерізав пуповину але на період самих пологів виходив з родзалу, не чоловіча це справа. lol.gif lol.gif lol.gif Після її розповіді мені якось відлягло і вже самій не так страшно народжувати, заспокоюєє ще те, що якщо витримала вона, витримаю і я бо вона дуже не терпить болю але після пологів "залишилась жива" lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif .

22.6.2009 malecha.org.ua
  • 0

#88 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.07.2009 – 10:52

Відвідав пологовий будинок. Ожахи, совок тай годі.

По київським хоч рейтинг є.
  • 0

#89 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 11:15

Ну щож, от ми й народили. Обійшлося зовсім нічого. Якихось 500 грн (акушерці і медсестрам), для пологового жінка все зазделегідь придбала, ліки і різне в післяпологовий стан - то теж мілко!

П.С. Проте що скупився, тим і поплатився. Як вертався з пологового, забув в таксі сумку із фотіком за 300 баксів і 1900 грн + документи. Паскуди змовчали, за фотіком жаль :rolleyes:
  • 0

#90 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 11:44

Перегляд дописуЛастiвочка (27.10.2009 11:24) писав:

шкода звичайно, але скажи: ви народжували разом чи як?
В п'ятій ранку привіз в пологовий будинок. На приймальній оформлення, тиримпирим, спершу було бажання приймати участь в сімейних родах, проте мене відговорили :rolleyes: За кілька годин вже народила. Наразі живе в боксі (окрема палата), завтра ніби планують виписувати ;)
  • 0

#91 rusjavyj

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 07.11.2009 – 14:50

Перегляд дописуbamik (4.07.2009 22:01) писав:

Цікавіше стає чим більш..

Лежала дружина на стаціонарі під час початку вагітності - гестоз важко проходив, капальниці приймала

На другому УЗД сказали каламутні навколоплідні води. 6 сеансів озонотерапії пройшли!

Наразі знову були на УЗД - тонус матки, виписали магнікум та утрожестан

А ще лікарка наказала приймати хофітол

Чи корисно слухатись порад лікаря? Адже повиписувала багато бог зна чого...
херню вони говорять!!!!!!!!!
Моїй дружині казали, що не виносить, що ризик передчасних родів...і т.д.
Приписували безліч медпрепаратів, багато які досить дорогі....але не втім річ, що дорогі, а в тім що більшість лікарств моя жружина не пила, і народила в срок, і нормальну здорову дитину.......Це все бізнес і здирництво.....
А тощо пологи коштують в баксах....великих баксах, то правда......
Сьогодні народити дитину, то треба мати не аби яку суму в кишені.....
І ще "Вони" хочуть аби жінки побільше народжували - як ті роди коштують огого...., щей кожному лікарю треба в кишеню нормально запхати, аби дивились за дружиною та дитиною...
  • 0

#92 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 07.11.2009 – 15:24

rusjavyj а в скільки Вам обійшлись пологи, якщо не секрет? хоч більш-менш
  • 0

#93 rusjavyj

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 08.11.2009 – 23:44

Перегляд дописуЛастiвочка (7.11.2009 15:24) писав:

rusjavyj а в скільки Вам обійшлись пологи, якщо не секрет? хоч більш-менш
коло 4000 грн.
Кому і більше....
Дешевше, або без грошей обходиться тим, хто має блати........
Правда знаю людей яким пологи обійшлись і задармо і без блатів....Буває і так, але це досить зрідка......
Кожен лікар каже скільки.......Але в кожного ця ціна може по-різному коливатись.....
Суму яку я заплатив виключно тільки моя розплата, за інших не суджу.
  • 0

#94 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 10.11.2009 – 16:02

Київ.
ТОвариш розказував що віддали за все 3 000 грн (пів року тому).
І ще один от-от готовиться - до 4 000 домовились.
ось такі розціночки.
І це не окрема палата... і їжа своя :)
  • 0

#95 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.11.2009 – 18:17

І мене подруга 2 тижні тому вродила, теж 4000 грню обійшлось. При тому лікарі не називають суму зразу, а коли їм даєш так як вважаєш за потрібне, самі говорять,якщо хочете нормального догляду докиньте ще стільки то... (варіант, що в тебе нема можливості не розгладається)
  • 0

#96 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 28.11.2009 – 06:33

Знаєте скільки є батьків, що хочуть дітей але не склалось? Після 30 не жалко і тисячу і п'ять тисяч баксів віддати за пологи, аби була дитина. Тож вважаю що якщо державі потрібні платники податків, солдати в армію і вся решта населення, що буде горбатитись на заводах, в селі та офісах за жалюгідні 1000-5000 гривень на місяць, потрібно мережу пологових будинків добряче фінансувати. І акушерам, медсестрам, лікарям платити хоча б від 3000-5000 на місяць офіційно. Може хтось і спростує, але підозрюю, що кваліфікований акушер і інший персонал заробляє фактично 5000-15000 гривень на місяць. Саме до таких офіційних зарплат має довести держава фінансування, з яких зарплат потрібно починати написав вище. Тож не економте на найважливішому в житті платіть :happy1:
  • 0

#97 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 23.01.2010 – 13:43

Перегляд дописуHalka (10.11.2009 18:17) писав:

І мене подруга 2 тижні тому вродила, теж 4000 грню обійшлось. При тому лікарі не називають суму зразу, а коли їм даєш так як вважаєш за потрібне, самі говорять,якщо хочете нормального догляду докиньте ще стільки то... (варіант, що в тебе нема можливості не розгладається)

Мені в цій ситуації напевне просто пощастило-пологи почались передчасно,так що їхала родити без всяких домовленостей.Родила,вагітною не лишили,заплатила за сімейну палату всього 160 грн.За ці гроші медсестрички доглядали за жінками як за рідними.А після пологів за гроші навіть ніхто не заікнувся,сама в кишеню пхала.
  • 0

#98 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 23.01.2010 – 14:02

Перегляд дописуПастух (23.01.2010 13:46) писав:

Ви дійсно щаслива жінка...

Так,мені дійсно з цим пощастило,а моя знайома по домовленості влетіла в 5000 грн,а допомоги нормальної так і не отримала.
  • 0

#99 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 30.07.2010 – 10:37

Я оце одного не втямив. Почитав на Вікі про окситоцин, наче нічого страшного у ньому немає для дитини. А укол окситоцину усі описують яко жахи (у викладених коментах), часто це основна "образа" і мало не спроба зробити дитину інвалідом. Чи це я чогось не розумію. :blink:
  • 0

#100 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 30.07.2010 – 10:46

Перегляд дописуГетьман (30.07.2010 11:37) писав:

Я оце одного не втямив. Почитав на Вікі про окситоцин, наче нічого страшного у ньому немає для дитини. А укол окситоцину усі описують яко жахи (у викладених коментах), часто це основна "образа" і мало не спроба зробити дитину інвалідом. Чи це я чогось не розумію. :blink:
нюанс в тому - що це втручання у природній перебіг пологів - а це ніколи не плюс.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних