Перейти до вмісту

Пологи: бізнес чи здирництво?

Повідомлень в темі: 126

#61 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 09.07.2009 – 18:19

Перегляд дописуВакуОлька (9.07.2009 18:25) писав:

таке враження, що лікарі придумали тонус...
Ходють чутки, що за кордоном не ставлять такого діагнозу, як тонус матки.

Перегляд дописуВакуОлька (9.07.2009 18:25) писав:

Перед тим. як видати на руки дружині обмінну картку, в жіночій консультації проводять навчання для батьків.
А мені обмінку так видали.:)
  • 0

#62 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.07.2009 – 13:38

Мені розповідали, якщо не заплатити, до тебе навіть не підійдуть! так що безкоштовна медицина - то все байки!
  • 0

#63 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.07.2009 – 14:08

Перегляд дописуreyneke (9.07.2009 19:19) писав:

Ходють чутки, що за кордоном не ставлять такого діагнозу, як тонус матки.
То хай собі ходять... До речі, відвідання навчання батьками не є обов"язковою умовою отримання обмінки... тільки якщо баттьки самі хочуть..

Перегляд дописуПанночка (10.07.2009 14:38) писав:

Мені розповідали, якщо не заплатити, до тебе навіть не підійдуть! так що безкоштовна медицина - то все байки!
Брехня... Ще й місяця нема, як народила моя кума... Не встигла з дохтіром ще конкретно домовитись, почались перейми серед ночі за 3 тижні до терміну... Приїхала з медикаментами по попередньому списку, заплатила 160грн за одномісну палату +100грн лікарю в кишеню... Все... Медсестрички ходили однаково біля всіх.... Не робіть з пліток правди і не лякайте людей..
  • 0

#64 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 10.07.2009 – 14:24

Перегляд дописуВакуОлька (10.07.2009 15:08) писав:

Брехня... Ще й місяця нема, як народила моя кума...

І, звісно, по одному випадку вся галузь медицини в Україні стала ідеальною? :beer:
  • 0

#65 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень
  • Місто:Лемберг

Відправлено 10.07.2009 – 16:36

Ліпше би офіційно платною та медицина була... Тоді б можна було щось вимагати. А за бездурно що можна хотіти?
  • 0

#66 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 10.07.2009 – 18:29

Перегляд дописуlvivjanochka (10.07.2009 17:36) писав:

Ліпше би офіційно платною та медицина була... Тоді б можна було щось вимагати. А за бездурно що можна хотіти?
пологи якраз і є платні)))
  • 0

#67 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень
  • Місто:Лемберг

Відправлено 10.07.2009 – 19:24

Маю на увазі все повністю - тобто туди має входити і оплата роботи персоналу, і ліки, і витратні матеріали, і післяпологове обслуговування. Хай це буде велика сума, але все ж... Надіятися на допомогу держави нема чого, і людям давно пора це зрозуміти, може, хоч тоді діти не будуть родити дітей...
  • 0

#68 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 10.07.2009 – 21:04

Перегляд дописуlvivjanochka (10.07.2009 21:52) писав:

Може. Але статистика зменшиться - це факт.

Да, аборт дешевше. Але коли гроші були вирішальним фактором аборт, чи пологи. Якщо ще і грощі стануть цим вирішальним фактором, то я ось прямо зараз, розридиаюсю до соплєй від такого млядського життя і ніхто мене вже не спинить ніколи. :beer:
  • 0

#69 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.07.2009 – 09:40

Перегляд дописуlvivjanochka (10.07.2009 20:24) писав:

Маю на увазі все повністю - тобто туди має входити і оплата роботи персоналу, і ліки, і витратні матеріали, і післяпологове обслуговування. Хай це буде велика сума, але все ж... Надіятися на допомогу держави нема чого, і людям давно пора це зрозуміти, може, хоч тоді діти не будуть родити дітей...
медицина у нас безкоштовна:beer:
  • 0

#70 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.07.2009 – 12:42

Перегляд дописуЛастiвочка (10.07.2009 19:29) писав:

пологи якраз і є платні)))

Перегляд дописуЛастiвочка (11.07.2009 10:40) писав:

медицина у нас безкоштовна:beer:
Ви би визначилися вже.
  • 0

#71 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 11.07.2009 – 13:05

Перегляд дописуzav (11.07.2009 13:42) писав:

Ви би визначилися вже.

шо не ясно - пологи то не хвороба, то природньо, від них же не лікують
тому і платити треба.

крім того, смайлік в кінці твердження про безкоштовну медицину має наводити на деякі висновки
  • 0

#72 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.07.2009 – 14:58

Перегляд дописуNeorlandina (11.07.2009 14:05) писав:

шо не ясно - пологи то не хвороба, то природньо, від них же не лікують
тому і платити треба.
Погіршення здоров'я - цілком природна річ, то медичина займається неприродними справами?

Перегляд дописуNeorlandina (11.07.2009 14:05) писав:

крім того, смайлік в кінці твердження про безкоштовну медицину має наводити на деякі висновки
Якісь сумнівні висновки виникають...

Перегляд дописуОгiрок (11.07.2009 14:48) писав:

А любов вона теж не має ціни, але послуги повинно оплачувати.
Давайте вже прайс чи що?
  • 0

#73 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.07.2009 – 19:22

Пане ЗАВ, до вас щось трудно доходить все. :beer: Чекаєте дтитину, йдете в консультацію за місцем проживання, стає на облік, чекаєте. Приходить час, викликаєте швидку, везуть у пологовий і приймають на світ ваше малятко. За поліс у нас тре заплатити, все решта - безкоштовно. Хочете віддячити чи піднести подарунок, щоб до дружини поставились уважніше - презентуєте. Якщо не маєте грошей і не збираєтесь платити то дружина буде в загальній палаті (3-4 чоловіка в палаті), якщо таке вас не влаштовує - платите в касу і маєте окрему палату...Що вам ще потолкувати?
Народжують у нас усі, нікого ще не повернулли назад:). В мене вже двої негритянок народжували, одна циганка, три з спідом і одна з коростою...про грязь і інші неприємні речі вже не кажу. Але примають усіх!. Те, що лікарі можуть напартачити - факт, не буду обманювати, те що можуть брехати і страшити - тож факт..як не прикро
  • 0

#74 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.07.2009 – 20:28

Перегляд дописуЛастiвочка (11.07.2009 20:22) писав:

Пане ЗАВ, до вас щось трудно доходить все. :beer:
Бо панна так пише!
Спершу:

Перегляд дописуЛастiвочка (7.07.2009 14:54) писав:

А взагалі я до пологів не дуже маю відношення ( я в реанімації)
А ж потім:

В мене вже двої негритянок народжували, одна циганка, три з спідом і одна з коростою...
Тепер за темою.

Чекаєте дтитину, йдете в консультацію за місцем проживання, стає на облік, чекаєте. Приходить час, викликаєте швидку, везуть у пологовий і приймають на світ ваше малятко. За поліс у нас тре заплатити, все решта - безкоштовно. Хочете віддячити чи піднести подарунок, щоб до дружини поставились уважніше - презентуєте. Якщо не маєте грошей і не збираєтесь платити то дружина буде в загальній палаті (3-4 чоловіка в палаті), якщо таке вас не влаштовує - платите в касу і маєте окрему палату...Що вам ще потолкувати?
Народжують у нас усі, нікого ще не повернулли назад:). В мене вже двої негритянок народжували, одна циганка, три з спідом і одна з коростою... про грязь і інші неприємні речі вже не кажу. Але примають усіх!. Те, що лікарі можуть напартачити - факт, не буду обманювати, те що можуть брехати і страшити - тож факт..як не прикро
Якщо дружину забере швидка, то, вочевидь, пологи будуть безкоштовними. У такому разі не маю жодних підстав платити за ваш поліс - вин мені не снився, якщо дружину швидка привезла. Матеріяльна подяка на безоплатність пологів ніяк не впливає. Так само на безоплатність медицини не впливає ані окрема палата, ані ЎІП палата, ані будь-яка інша бурштинова кімната, чи особисті домовленості з тим чи іншим фахіцем. Адже якщо швидка привезла, то навіть за вашими свідченнями, ніхто не насмілитьтя відмовитися від надання меддопомоги.
А щодо ваших натяків до наявності фінансових витрат під час пологів, то це не таємниця, що будь-яка дія потребує певного фінансування Дитина ж потребує не певного, а значного фінансування, на тлі якого безпосередньо пологи вигляда дріб'язково.
  • 0

#75 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.07.2009 – 20:37

Перегляд дописуzav (11.07.2009 21:28) писав:

Так само на безоплатність медицини не впливає ані окрема палата, ані ЎІП палата, ані будь-яка інша бурштинова кімната, чи особисті домовленості з тим чи іншим фахіцем.

Мені оце теж сподобалось про окрему палату.
Виходить, що в лікарні одночасно є вільні палати, і в той же час є палати, де тулять по три-чотири людини, ніби вільного місця нема. Весело в наших пологових будинках, як я подивлюся...
  • 0

#76 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 14:40

Перегляд допису-=VJ=- (10.07.2009 15:24) писав:

І, звісно, по одному випадку вся галузь медицини в Україні стала ідеальною? :beer:
Хіба я таке сказал? Я говорила про певний випадок і притримуюсь тієї думки, що не тре всіх у "прокрустове ложе" заганяти..

Перегляд допису-=VJ=- (11.07.2009 21:37) писав:

Мені оце теж сподобалось про окрему палату.
Виходить, що в лікарні одночасно є вільні палати, і в той же час є палати, де тулять по три-чотири людини, ніби вільного місця нема. Весело в наших пологових будинках, як я подивлюся...
Що тут подобається чи ні? так, є палати по 3-4 жінки. Є палати-"одиночки", але така палата в нас коштує 160грн. Не така аж велика сума для спокою.. Платиться ця сума в касу.. В палату допускається чоловік і той/та з родичів, хто має довідку про обстеження...
  • 0

#77 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 14:57

Перегляд дописуВакуОлька (12.07.2009 15:40) писав:

Хіба я таке сказал? Я говорила про певний випадок і притримуюсь тієї думки, що не тре всіх у "прокрустове ложе" заганяти..

А я притримуюсь тої думки, що в таких справах треба орієнтуватись не на кращі, а на гірші випадки - лише так можна зрозуміти, чого очікувати.

Перегляд дописуВакуОлька (12.07.2009 15:40) писав:

Що тут подобається чи ні? так, є палати по 3-4 жінки. Є палати-"одиночки", але така палата в нас коштує 160грн. Не така аж велика сума для спокою..

Ну, скажімо так... Що буде, коли усі палати по 3-4 будуть заповнені, і будуть жінки, які не платили? Їх безкоштовно покладуть в одиночки, чи будуть "ущільнювати" і використовувати коридори?

Хоча головне, звісно, не це. Одна справа, коли є "номери різних класів" в приватному готелі, інша справа - коли мова йде про державний пологовий будинок.
  • 0

#78 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 15:07

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 14:57) писав:

Ну, скажімо так... Що буде, коли усі палати по 3-4 будуть заповнені, і будуть жінки, які не платили? Їх безкоштовно покладуть в одиночки, чи будуть "ущільнювати" і використовувати коридори?
Не один і не два рази була всередині пологового будинку.. Не бачила жінок в коридорах.. Скоріш за все, ущільнюють кількість людей в палаті... Жінка не перебуває в післяпологових палатах тижнями... Отже, з нашим рівнем народжуваності, на скільки я знаю, з розміщенням жінок проблем не виникає..Але... Знову ж таки, 160 грн не така аж велика сума для комфорту...
  • 0

#79 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 15:23

Перегляд дописуВакуОлька (12.07.2009 16:07) писав:

Знову ж таки, 160 грн не така аж велика сума для комфорту...

Типу я щось маю проти :)
Питання в тому, наскільки це погоджується з задекларованою в конституції безкоштовною медичною освітою.
Я нічого не маю проти ані бажання лікарів хоч трохи краще жити, аніж ті злидні, на які їх прирікає держава, ані проти платної медицини. Мене бісять наші ідіотські закони, які настільки мутні, наскільки велика кількість тих, хто хоче в цій "водичці" половити рибку. :beer:
  • 0

#80 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 13.07.2009 – 06:44

Перегляд дописуzav (11.07.2009 21:28) писав:

В мене вже двої негритянок народжували, одна циганка, три з спідом і одна з коростою...
- бо зазначені особи були пацієнтами реанімації.

Цитата

Якщо дружину забере швидка, то, вочевидь, пологи будуть безкоштовними. У такому разі не маю жодних підстав платити за ваш поліс - вин мені не снився, якщо дружину швидка привезла. ...

поміч вам нададуть, але не випишуть з пологового будинку. ;) У нас - точно, не знаю як у столиці. Ні дитини.. ні довідки...

Цитата

А щодо ваших натяків до наявності фінансових витрат під час пологів, то це не таємниця, що будь-яка дія потребує певного фінансування Дитина ж потребує не певного, а значного фінансування, на тлі якого безпосередньо пологи вигляда дріб'язково.
ЗАВе, які натяки? я вам відкритим текстом - давайте хабаря! ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних