Перейти до вмісту

Пологи: бізнес чи здирництво?

Повідомлень в темі: 126

#41 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.07.2009 – 12:31

Не розумію, навіщо звинувачувати у фігзна чому людей тільки через те, що вони висловили своє бачення медичної етики...Той шо, шо людина працює у пологовому, що поміняє її бачення в упередженості людей до хабарництва лікарів, навіщо збірне поняття лікар переносити на кожну особу,яка там працює, ще й наділяти її меганегативними рисами?(((Та й чи змінить в багатьох таке висловлювання ставлення до лікарів?
Знаєте в чому проблема? У самому ставленні до проблеми оплати пологів, і в упередженості людей, передусім через власні негативні враження...
І проблема в безплатній медицині, а не в хабарництві лікарів, бо останнє - то вже як пристосуванство до ситуації...Є приватні лікарні, які все роблять в офіційному порядку.За ті ж гроші. і входить на те саме у фінплані, повірте. Якщо хтось може, хай звертається туди, та й по всьому.А розводити тут демагогію з приводу, в и працюєте в пологовому будинку і не скажете нам, шо і як, то ви така ж як і всі.- як мінімум, підло з погляду різноманітності моральних принципів усіх медпрацівників.От.

Повідомлення відредагував веснянка: 07.07.2009 – 12:35

• 0

#42 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 07.07.2009 – 13:25

Перегляд дописуSensssorika (7.07.2009 12:58) писав:

Коли моя мама мене народжувала- мене ВИДАВЛЮВАЛИ з неї.
Достовірні джерела мну повідомили, що таких садистів серед сучасних лікарів є частка. Проте також є частка гарних лікарів /котрі сидітимуть терпляче скільки треба, й ні на кого не тиснутимуть зайве/. Відповідно зусилля батьків не обов'язково мають бути спрямовані на "потрапити до кращого", проте обов'язково мають забезпечувати заходи протидії щодо "потрапляння до гірших".
  • 0

#43 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 13:38

Перегляд дописуSensssorika (7.07.2009 12:58) писав:

Коли моя мама мене народжувала- мене ВИДАВЛЮВАЛИ з неї. І то ше скіки років назад було. думаєш,зараз лікарі кращі?

А що, ти хотіла там залишитись? Випадкі різні бувають...і не у всіх вискакує гопачком.
  • 0

#44 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 13:41

Перегляд дописуОгiрок (7.07.2009 14:38) писав:

А що, ти хотіла там залишитись? Випадкі різні бувають...і не у всіх вискакує гопачком.
Так і не має "гопачком". Особливо коли вперше.
  • 0

#45 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 07.07.2009 – 13:54

можу порадити одне: стати на облік, обстежуватись регулярно.
У нас, своїм знайомим, раджу не вишукувати лікарів, а викликати швидку як прийде час. Зараз у нас працюють дуже гарні спеціалісти. Скільки це коштує? я просто не скажу, бо про такі речі не говорять, самі розумієте :happy1: Що прийду і спитаю: Марія Петрівна, а скільки ви за пологи берете?
Окрема палата? Якщо у Вас не дуже напряжно з грішми то можете собі взяти, оплативши разом з полісом у касі. А взагалі я до пологів не дуже маю відношення ( я в реанімації)
  • 0

#46 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.07.2009 – 14:02

а то шо в мене через те "видавлюваня" тепер абалдєнні проблеми зі здоров"ям- то нічо? роди через те і були важкими,що видавлювати почали, бо тим лікарям хотілося щоб мама ПОСКОРІШЕ народила.Ви хоч уявляєте шо це таке?Вагітній жінці давлять на живіт.Давлять з такою силою,шо потім місяців зо три синяки не сходять.Це по-вашому нормальні пологи? це по-вашому "допомога" ???...в мене ДЦП могло через таке бути. Цей метод Крістелера як там його взагалі здається заборонений. І по фіг шо мене у столиці народжували. :happy1:
а як за таке ще й гроші платити- краще народжувати самій,вдома. З бабушкой. ціліша будеш.
  • 0

#47 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.07.2009 – 14:16

Перегляд дописуЛастiвочка (7.07.2009 14:54) писав:

Окрема палата? Якщо у Вас не дуже напряжно з грішми то можете собі взяти, оплативши разом з полісом у касі. А взагалі я до пологів не дуже маю відношення ( я в реанімації)

Яким полісом, страховим? Які переваги?
  • 0

#48 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 14:20

Перегляд дописуSensssorika (7.07.2009 15:02) писав:

а то шо в мене через те "видавлюваня" тепер абалдєнні проблеми зі здоров"ям- то нічо? роди через те і були важкими,що видавлювати почали, бо тим лікарям хотілося щоб мама ПОСКОРІШЕ народила.Ви хоч уявляєте шо це таке?Вагітній жінці давлять на живіт.Давлять з такою силою,шо потім місяців зо три синяки не сходять.Це по-вашому нормальні пологи? це по-вашому "допомога" ???...в мене ДЦП могло через таке бути. Цей метод Крістелера як там його взагалі здається заборонений. І по фіг шо мене у столиці народжували. :happy1:
а як за таке ще й гроші платити- краще народжувати самій,вдома. З бабушкой. ціліша будеш.

Sensssorika я не фахівець по цим питанням і не можу знати чого і як потрібно давити і чому це роблять. Але я бічив ще щипці, якими можуть тягнути.
Якщо все гаразд, то до якихось прийомів не вдаються, але я знаю, що у бабок-повітух теж є свої прості прийомчики не дуже естетичні.

А вдома народжувати це теж треба впевненність мати, що все буде гаразд. Гадаю, що жінка яка народжує перший раз, та ще якщо їй не 18-20 а більше, та ще якщо в неї ще попа вузька, то краще вдома це не робити, бо навіть нікому буде подавити.

А ще, у мене є таке нерозуміння, чому роди проходять напівлежачи, а раніш навіть і лежачи робили, коли природньо сидячи. А якщо багато жінок не знають як природньо народжувати, то як вони взагалі можуть це робити самі і вдома.
  • 0

#49 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 14:31

Перегляд дописуОгiрок (7.07.2009 15:20) писав:

Якщо все гаразд, то до якихось прийомів не вдаються
Ага. І садистів серед людей ніц нема.

А якщо багато жінок не знають як природньо народжувати, то як вони взагалі можуть це робити самі і вдома.
Цього іноді й лікарі не знають, от у чому біда.

Sensssorika я не фахівець по цим питанням і не можу знати чого і як потрібно давити і чому це роблять.
Зважаючи на травматизм новонародженого, закрадаються думки, що краще вже кесарів робили б...
  • 0

#50 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 14:53

Перегляд дописуbamik (7.07.2009 15:16) писав:

Яким полісом, страховим? Які переваги?
Не знаю як у Франківську, але у нас і в Хмельницькому давно ввели страхові поліси. Ти офіційно платиш у касі і ти вже не купуєш ніяких медикаментів. Якщо не дай Бог медикаметів буде бракувати то ви всеодно нічого не доплачуєте(принаймі не мали б), якщо у вас все пройшло гладенько і вам не знадобились ті медикаменти то вони не повертаються, а будуть використані для того, хто того потребує - безкоштовно. Так само з своєї практики не радила б бути присутнім при пологах. Поряд - так, але не при самому процесі:happy1:.

ага, ще два слова про пологи вдома. раніше і під копицею сіна народжували і йшли жати, а зараз жінки дуже хворобливі, не всі можуть нормально вагітність "відходити", та й різні випадки можуть бути.
Ось приклад минулорічний. Жінка стояла на обліку, виконувала усі вказівки, планували родити разом з чоловіком, йшла з консультації, вже скоро народжувати...йшла...спека...зімліла і впала на живіт...добре що недалеко відійшла. рятували вже обох і як могли. ніхто не чекав чоловіка, ніхто не чекав грошей...рятували і все...можливо і розраховувались потім, не скажу вже...а спихологічна травма в жінки яка була? планували ж вони інакше...
  • 0

#51 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.07.2009 – 15:10

Перегляд дописувеснянка (7.07.2009 12:31) писав:

І проблема в безплатній медицині, а не в хабарництві лікарів, бо останнє - то вже як пристосуванство до ситуації...Є приватні лікарні, які все роблять в офіційному порядку.За ті ж гроші. і входить на те саме у фінплані, повірте. Якщо хтось може, хай звертається туди, та й по всьому.
В тому то й справа, що в Україні надзвичайно багато людей, які не можуть собі дозволити платні послуги, адже по закону то медицина безкоштовна. Відповідно медичні послуги не закладаються на законодавчому рівні у споживчий кошик. Відтак, мінімальні зарплати не предбачають витрат на медицину. А таких людей мільйони. Не можна їм відмовляти в праві мати дітей, в праві бути обстеженим в випадку хвороби.
Щодо пологів, та спеціалістів, яких ніби то тут характеризують "під одну гребінку". Існує відомий вислів, вибачте за російську :"Ложка дегтя бочку меда портит." Так ось, хай буде 90% лікарів, які людяні, та працюють на своїх посадах за призванням, проте інші 10% , які є хабарниками псують усе враження від української медицини та кидають "тінь" на інших лікарів. І таких "ложок дегя" щось занадто багато для "бочки меда". Більше того, чомусь складається враження, що медицина скорш за все "бочка дегтя", яку тяжко підсолодити "ложкою меда", обернений зміст вислову не спрацьовує. "Ложка меда бочку дегтя не испортит".

Коли в державі демографічна ситуація ставить під сумнів існування українців через 70 років, то любе ускладнення зі сторони офіційної медицини мати дітей є злочином. Адже передбачено законодавством безкоштовне обслуговування. Любий громадянин платить податки, навіть просто купуючи пачку макаронів (ПДВ). А те, що відбувається зараз в пологових будинках - це елементарний бандитизм, вимагання грошей шантажем, фізичними тортурами. Розцінки на кесаревий розтин - захмарні, спонукують акушерів робити кесареве всім, кому це треба і не треба. Ще одна прибавка до заробітку...ціною здоров'я людей.
  • 0

#52 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 15:20

Перегляд дописуzav (7.07.2009 15:31) писав:

Зважаючи на травматизм новонародженого, закрадаються думки, що краще вже кесарів робили б...

До речі, багато жінок, як я чув, навіть без показань вимагають робити їм кесарів - щоб швидше і безболісніше було. Зокрема це у різних селебрітіз популярно.

Хоча і це не рятує від проблем - тільки нещодавно у друга дружина народжувала, їй кесарів був показаний ще ледь не з початку вагітності, бо була купа ускладнень, через що вона практично весь термін пролежала на зберіганні. І щоб ніхто не сумнівався - це її не врятувало від "прискорення пологів" ліками, від яких у неї молоко зникло взагалі - дитину досі вигодовує сумішами. Весело у нас народжувати, одним словом.
  • 0

#53 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 15:21

Перегляд дописуyushchenko (7.07.2009 16:10) писав:

В тому то й справа, що в Україні надзвичайно багато людей, які не можуть собі дозволити платні послуги, адже по закону то медицина безкоштовна. Відповідно медичні послуги не закладаються на законодавчому рівні у споживчий кошик. Відтак, мінімальні зарплати не предбачають витрат на медицину. А таких людей мільйони. Не можна їм відмовляти в праві мати дітей, в праві бути обстеженим в випадку хвороби.
Щодо пологів, та спеціалістів, яких ніби то тут характеризують "під одну гребінку". Існує відомий вислів, вибачте за російську :"Ложка дегтя бочку меда портит." Так ось, хай буде 90% лікарів, які людяні, та працюють на своїх посадах за призванням, проте інші 10% , які є хабарниками псують усе враження від української медицини та кидають "тінь" на інших лікарів. І таких "ложок дегя" щось занадто багато для "бочки меда". Більше того, чомусь складається враження, що медицина скорш за все "бочка дегтя", яку тяжко підсолодити "ложкою меда", обернений зміст вислову не спрацьовує. "Ложка меда бочку дегтя не испортит".

Коли в державі демографічна ситуація ставить під сумнів існування українців через 70 років, то любе ускладнення зі сторони офіційної медицини мати дітей є злочином. Адже передбачено законодавством безкоштовне обслуговування. Любий громадянин платить податки, навіть просто купуючи пачку макаронів (ПДВ). А те, що відбувається зараз в пологових будинках - це елементарний бандитизм, вимагання грошей шантажем, фізичними тортурами. Розцінки на кесаревий розтин - захмарні, спонукують акушерів робити кесареве всім, кому це треба і не треба. Ще одна прибавка до заробітку...ціною здоров'я людей.
власне бардак як у всіх сферах, включаючи судову, виконавчу і решту...риба з голови гниє. я знаю точно, що страховий поліс Ви мусите заплатити, бо інакше просто не випишуть з пологового будинку, а наскільки це законно? та законно раз через касу, а про хабарі - так не давайте, але я давала :happy1: . хоча була шокована також ставленням деяких осіб, коли вивезли маму з операційної і так і лишили каталку, а я що мала робити? шукала людей, щоб помогли перенести

але не збиваємось на офтоп. тема пологів і ділимось досвідом. мене мама народжувала сама з акушеркою, тому і витрат не було таких. була пачка цукерків і квіти, дитячій лікарці - торт. Мене знаєте, що обурює? Не факт презенту, а ставлення, Якщо тобі вже дали презент то відпрацюй його на совість
  • 0

#54 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 15:31

Перегляд дописуЛастiвочка (7.07.2009 16:21) писав:

Мене знаєте, що обурює? Не факт презенту, а ставлення, Якщо тобі вже дали презент то відпрацюй його на совість

Це всіх обурює. Усі розуміють, що зарплатня у державних лікарів абсолютно не співмісна з відповідальністю роботи. Усі розуміють, що треба платити в будь-якому випадку, оскільки лікарю теж треба на щось жити, та й бинти він тобі за свої гроші купувати не буде, а держава виділяє хрін з маслом. Тому навряд чи хтось обурюється самим фактом сплати за якісь послуги. Гірше те, що ти навіть заплативши великі гроші всеодно, з великою ймовірністю, не отримаєш ані людського ставлення, ані кваліфікованої допомоги. Коли один ЖЖ-френд описував, як він продав квартиру, аби лише дружина народила не в Україні, а в Ізраїлі - то і ставлення він за ці гроші отримав таке, що дружина після пологів категорично відмовилась повертатись назад в Україну - бо краще там бути бомжем з цієї точки зору, аніж навіть бізнесменом середньої руки в Україні. А у нас можеш озолотити лікаря, а він, як я вже приводив десь тут випадок, ще й влаштує твоїй дружині "хіміотерапію", аби вона народила саме в його зміну, щоб гроші іншому не віддавати. І з цим нічого не зробиш - бо у нас лікарів нормальних катма. Як казала одна знайома-педіатр - у мене була трійка, але я знала, що цей предмет мені в роботі не буде потрібен, тому я за неї і не переймалася, ну є та й хай їй, важливі для мене предмети я вивчила і здала на п"ятірки, а одногрупниця на третьому курсі не змогла на іспиті відповісти на питання "Яка функція сечовивідної системи?", зате закінчила з одними п"ятірками, купленими батьками. І вона ж після цього в лікарні опиниться, і буде когось навіть намагатись лікувати. І таких студентів у нас, підозрюю, мільйони...
  • 0

#55 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 15:43

А ще, у мене є таке нерозуміння, чому роди проходять напівлежачи, а раніш навіть і лежачи робили, коли природньо сидячи.
Мабуть тому, що якщо будуть ускладнення, то в такому положенні лікарям щось робити зручніше.

Але зараз, наприклад, у києвських пологових багато що практикують...
Та навіть у обмінній карті, що видається вагітній, куди заносяться всі результати аналізів, і яку тре мати із собою на пологах, є сторінка про те, в яких позах можна нарождувати. Ось:

Зображення

Зображення

Повідомлення відредагував reyneke: 07.07.2009 – 15:59

• 0

#56 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 21:43

Перегляд дописуreyneke (7.07.2009 16:43) писав:

Мабуть тому, що якщо будуть ускладнення, то в такому положенні лікарям щось робити зручніше.
Взагалі-то це совкова психологія - що ми маємо бути "зручними" для лікарів і для всіх, хто нас обслуговує. Стереотип, що - не сервіс для нас, а ми існуємо для сервісу, хоча ми ж за нього й платимо. Якщо так міркувати, то щоб зручніше було лікарям "щось робити", - треба просто розрізати жінку аби-як та й виймати маля по-швидкому - і всіх додому одразу ж відправляти, щоб не плуталися під ногами у пологовому відділенні.

Закордоном народжують не у лежачому положенні і навіть гінекологічне крісло там не напівлежаче. як у нас, а звичайного положення, як у стільця, лиш знаходиться на підвищенні, а лікар "порпається" знизу.
  • 0

#57 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 09.07.2009 – 14:24

А тим часом від понеділка вже 600 гривень пішло на фсякі ліки по зменшенню тонусу матки, бугога. Чекаю, що далі лікарі писатимуть))
  • 0

#58 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.07.2009 – 15:40

bamik то не купуйте всяку фігню. якщо вона себе добре почуває, то нашо напихатись хімією7
  • 0

#59 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 09.07.2009 – 15:47

Перегляд дописуЛастiвочка (9.07.2009 16:40) писав:

bamik то не купуйте всяку фігню. якщо вона себе добре почуває, то нашо напихатись хімією7

Та втім то діло, що спина боліла, на УЗД виявився гіпертонус, тепер ходить на капальниці в стаціонар.

А з ліків виписали:

Коензим композитум

Плацента композитум 5 ампул

ВІТРУМ ® ФОЛІКУМ

Решту не пригадую
  • 0

#60 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 09.07.2009 – 17:25

Перегляд дописуbamik (5.07.2009 21:33) писав:

Ге, є ще і обласний?) Ненаю, по приписці походу мали би бути в міському) Що за лікар? Наразі 6 місяць йде, далі в стаціонар направляють від жіночої консультації, є лікарка, що друге на стаціонарі в неї. А хто прийматиме пологи, що потрібно вибирати?

Так.. міський та обласний. До обласного відноситься біла гінекологія+перенатальний центр(той, що з фіолетовими вікнами), а міський - то зліва від перенатального.. Було б добре мати лікаря, який буде приймати пологи..

Перегляд дописуbamik (5.07.2009 21:54) писав:

Про безкоштовну послугу будете розказувати лікарям :)
Приймуть роди й без хабаря. Якщо все добре, слава Богу! Якщо виникнуть проблеми, все вирішується по ходу..

Перегляд дописуbamik (5.07.2009 22:10) писав:

Незнаю, ще не стикався. Але по відгуках мабуть таки бєспрєдєл! Ібо всеодно медсестра підійде і скаже так і так, тому стільки і тому стільки і мені пару гривень за ходіння :)
Не правда.. Максимум - шоколадку в кишеню... Щоб придивилась за дитиною. коли мама. наприклад, в туалет чи помитись вийде..

Перегляд дописуSensssorika (7.07.2009 15:02) писав:

а то шо в мене через те "видавлюваня" тепер абалдєнні проблеми зі здоров"ям- то нічо? роди через те і були важкими,що видавлювати почали, бо тим лікарям хотілося щоб мама ПОСКОРІШЕ народила.Ви хоч уявляєте шо це таке?Вагітній жінці давлять на живіт.
В мене кума менше місяця тому народила таким способом донечку.. 2500, а купа розривів... Все від лікаря залежить... А родити з бабушкою - божна й самій загнутись і дитину втратити..

Перегляд допису-=VJ=- (7.07.2009 16:20) писав:

До речі, багато жінок, як я чув, навіть без показань вимагають робити їм кесарів - щоб швидше і безболісніше було. Зокрема це у різних селебрітіз популярно.
Не знаю.. У Франківську піти на кесареве - проблема. Лікарі всіма шляхами намагаються відговорити. Тільки при певних проблемах погоджуються... Так що не треба ото на всіх гнати..

Перегляд дописуbamik (9.07.2009 15:24) писав:

А тим часом від понеділка вже 600 гривень пішло на фсякі ліки по зменшенню тонусу матки, бугога. Чекаю, що далі лікарі писатимуть))
Баміку, таке враження, що лікарі придумали тонус... Раз болить, знач треба приймати.. Не довіряєте одному дохтіру - йдіть до іншого..

І взагалі, Баміку. Не панікуйте!!! Перед тим. як видати на руки дружині обмінну картку, в жіночій консультації проводять навчання для батьків. Не полінуйтесь сходити. Там можна все запитати... Все пояснять, розкажуть і покажуть...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних