Перейти до вмісту

Пологи: бізнес чи здирництво?

Повідомлень в темі: 126

#21 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.07.2009 – 00:13

Перегляд дописуbamik (4.07.2009 21:12) писав:

Народжувати нам восени. Але вже я дізнаюсь чудові новини. Народити дитину в пологовому будинку тепер не коштує 700 гривень як раніше, а цілих 3000 !!!
Що скажете?
Так як ми з тобою з одного міста, скажу, не панікувати.. народжувати збираєтесь в обласному чи міському? Хто лікар?

Перегляд дописувеснянка (4.07.2009 22:54) писав:

Подруга народила у Львові в одному з пересічних не ахтойво...пологових будинків...Заплатили 1000 доларів за кесарів розтин...
Кесарів коштує й у нас 1000 баксів...

Перегляд дописуФабрегас (4.07.2009 23:24) писав:

а не пробували сказати такому доктору, пішов нафіг?
тут уже кажи/не кажи.... Коли жінка в родах, то вже нема чого відмовлятись від допомоги... Хоча, при родах важливіше мати доброго акушера. а не лікаря-гінеколога. Лікар уже при крайній біді... Акушер - найважливіша людина..

Перегляд дописуbamik (5.07.2009 00:16) писав:

25 долярів дав би, щоб тільки вона своїм здоров’ям з пологового будинку вибралась )
Вибираються й з гіршим, повір... Ну не треба себе так накручувати.. Не все так погано..

Перегляд дописуreyneke (5.07.2009 00:50) писав:

Якщо так не довіряти лікарям, то й народжувати можна вдома. :)
Ха... Вдома самій жінці родити досить складно... Як мінімум, має дозволяти здоров"я і має бути присутня хоча б одна акушерка, якщо щось піде не так
  • 0

#22 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 00:39

Перегляд дописуВакуОлька (5.07.2009 01:13) писав:

Ха... Вдома самій жінці родити досить складно... Як мінімум, має дозволяти здоров"я і має бути присутня хоча б одна акушерка, якщо щось піде не так
Тю, що там складного? В пологовому так само родять. І по перебігу вагітності більш-менш видно, чи дозволяє здоров"я.
А як щось піде не так, то ні акушерка, ні карета швидкої не допоможе. Скоріше, операційна і реанімація.
  • 0

#23 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 00:45

Перегляд дописуreyneke (5.07.2009 01:39) писав:

Тю, що там складного? В пологовому так само родять. І по перебігу вагітності більш-менш видно, чи дозволяє здоров"я.
А як щось піде не так, то ні акушерка, ні карета швидкої не допоможе. Скоріше, операційна і реанімація.
Що ви дурниці говорите? Ви народжували вже? Якби лікарі та акушери були непотрібні, всі б народжували вдома...
  • 0

#24 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.07.2009 – 17:35

Перегляд дописуzav (4.07.2009 23:34) писав:

Не давати хабарів виродкам, а дякувати хорошим людям: хабар - то ж наперед, а після - то подяка. Ги!

Не кажучи вже про випадки, коли лікрю заплатили наперед, а він потім простимулював передчасні роди, аби вона народила саме в його зміну.
  • 0

#25 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 20:26

Перегляд дописуbamik (4.07.2009 20:12) писав:

Народжувати нам восени. Але вже я дізнаюсь чудові новини. Народити дитину в пологовому будинку тепер не коштує 700 гривень як раніше, а цілих 3000 !!!

Ціна народження своєї кровинки не в рахунку, проте на загальному фоні виявляється здирництвом

Що скажете?

Кожна жінка має право народити дитину без тих виплат які ви подаєте.У нас в державі ця послуга безкоштовна.Після пологів можете віддячити кому вважаєте за потрібне а можете і не робити цього, то ваше право, і ваша справа. Але якщо хочете можете домовлятись попередньо з лікарем і платити йому.
  • 0

#26 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 20:33

Перегляд дописуВакуОлька (5.07.2009 01:13) писав:

Так як ми з тобою з одного міста, скажу, не панікувати.. народжувати збираєтесь в обласному чи міському? Хто лікар?

Ге, є ще і обласний?) Ненаю, по приписці походу мали би бути в міському) Що за лікар? Наразі 6 місяць йде, далі в стаціонар направляють від жіночої консультації, є лікарка, що друге на стаціонарі в неї. А хто прийматиме пологи, що потрібно вибирати?
  • 0

#27 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 20:51

Перегляд дописуDana (5.07.2009 21:26) писав:

Кожна жінка має право народити дитину без тих виплат які ви подаєте.У нас в державі ця послуга безкоштовна.

Пригадую, як мені те саме казали, коли різали апендицит - "або двісті гривень і буде все швидко і безболісно, або..."
Оскільки у мене в ті роки (початок двохтисячних) не було навіть десяти гривень в кишені, довелося йти на "або". В результаті апендицит різав практикант (ну треба ж якось майбутнім лікарям тренуватися, еге?), який розпанахав ледь не півчерева і трохи не дороздушив його у мене в тельбухах, а на наркозі "мала-мала зекономили", тому враження ті ще залишилися - нікому не побажаю.
От так "у нас в державі" з безкоштовними послугами.
  • 0

#28 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 20:54

Перегляд дописуDana (5.07.2009 21:26) писав:

Кожна жінка має право народити дитину без тих виплат які ви подаєте.У нас в державі ця послуга безкоштовна.Після пологів можете віддячити кому вважаєте за потрібне а можете і не робити цього, то ваше право, і ваша справа. Але якщо хочете можете домовлятись попередньо з лікарем і платити йому.

Про безкоштовну послугу будете розказувати лікарям :)

Бл*дство одним словом! Або нехай узаконюють всі послуги через банк з квитанцією!
  • 0

#29 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 21:02

Перегляд допису-=VJ=- (5.07.2009 20:51) писав:

От так "у нас в державі" з безкоштовними послугами.

Річ в тім , що багато хто народжував без усіляких домовленостей і попередніх оплат і залишився задоволеним, і багато хто платив і домовлявся і залишився незадоволений, тому тут кожен випадок тре розглядати окремо, все залежить від добросовістності лікаря.

Перегляд дописуbamik (5.07.2009 20:54) писав:

Про безкоштовну послугу будете розказувати лікарям :)
Слухайте ,у вас там що більший "бєзпрєдєл" ніж в Києві?
  • 0

#30 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 21:10

Перегляд дописуDana (5.07.2009 22:02) писав:

Незнаю, ще не стикався. Але по відгуках мабуть таки бєспрєдєл! Ібо всеодно медсестра підійде і скаже так і так, тому стільки і тому стільки і мені пару гривень за ходіння :)
  • 0

#31 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 21:14

Перегляд дописуDana (5.07.2009 22:02) писав:

Інакше і бути не може - в Києві занадто не побєзпрєдєльнічаєш, бо дуже високий шанс нарватись на когось високого польоту і згодом відгребти по кепці. А на периферії - там така мафія повиростала, що її вже ніхто не переможе.
  • 0

#32 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 07.07.2009 – 08:05

Перегляд дописуbamik (5.07.2009 21:14) писав:

Не бачу відгуків Ластівочки. Таж працює в пологовому будинку. Все так запущено?
І що я маю тут написати?
Читала оце все і так неприємно було....і відписувати не хотілось, вірите? Такі усі лікарі падлюки, що капець...навіщо до них взагалі йти?
Невже нікому з Вас ніколи не зустрічався хороший лікар, якому просто вдячні і подумки згадуєте іноді?
Баміку, що ти хотів від мене почути? Розцінки? так в кожного вони свої...
У нас є обов"язковий страховий поліс, заплативши в касу тебе вже не обходять ніякі медикаменти. Якщо на операцію чи пологи ті ліки не знадобились то тоді вони можуть знадобитись іншій жінці, і вона нічого не доплачує...ви повірите? напевно ні, то чого я маю тут розпинатись, щоб хтось прийшов та ще й мене обсирав(сорі за грубість). Якщо когось щось цікавить конкретно - можу в приваті(якщо знатиму).
ще в тему медицини, не зовсім пологів. в мене мама хвора, купа операцій і лікувань. ми платили так як всі! бо для нас це важливо і не тому, що тре заплатити, бо погано зроблять (а таки можуть), а просто хотіли віддячити хоть маленькою часточкою те, що той лікар робив і робить для нас
ще одна порада: ніколи не шукайте професорів і світил усіляких. професори добре викладають, а на практиці - шукайте хорошого практикуючого лікаря
  • 0

#33 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 08:43

Перегляд дописуЛастiвочка (7.07.2009 09:05) писав:

Невже нікому з Вас ніколи не зустрічався хороший лікар, якому просто вдячні і подумки згадуєте іноді?

Ластівочко, мені зустрічався гарний лікар. Самий гарний, гарніших я не зустрічав. Це моя дружина.:happy1:

Тільки вона нажаль вже не працює по фаху.
  • 0

#34 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 08:54

Питала щойно в знайомого у скільки йому обійшлись пологи дружини: разом з окремою палатою і хабарями орієнтовно 1000-1300 грн.
що ще Вам розказати? розказати як я добами не відходила від ліжка жінки, бо вона вмирала? молода жінка, втратила близнят-хлопчиків....розказати як медсестрі старша жіночка дала 5 гривень(може мала останні), а та поклала на тумбочку і сказала, що її послуги вартують більшого? розказати як є лікарі які взагалі не беруть? всеодно ж не повірите, але те, що дільничний лікар любить полякати - факт, і кесарів розтин теж пропонують, бо це ж додатковий заробіток для декого...
Баміку, бажаю щоб у Вас все було добре і якнайдешевше:happy1: Дружина в тебе хоч маленька зростом, але вона справиться (за умови якщо ти помагатимеш:))
  • 0

#35 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 09:05

І що я маю тут написати?
Читала оце все і так неприємно було....і відписувати не хотілось, вірите? Такі усі лікарі падлюки, що капець...навіщо до них взагалі йти?
Баміку, що ти хотів від мене почути? Розцінки? так в кожного вони свої...
У нас є обов"язковий страховий поліс, заплативши в касу тебе вже не обходять ніякі медикаменти. Якщо на операцію чи пологи ті ліки не знадобились то тоді вони можуть знадобитись іншій жінці, і вона нічого не доплачує...ви повірите? напевно ні, то чого я маю тут розпинатись, щоб хтось прийшов та ще й мене обсирав(сорі за грубість). Якщо когось щось цікавить конкретно - можу в приваті(якщо знатиму).
ще в тему медицини, не зовсім пологів. в мене мама хвора, купа операцій і лікувань. ми платили так як всі! бо для нас це важливо і не тому, що тре заплатити, бо погано зроблять (а таки можуть), а просто хотіли віддячити хоть маленькою часточкою те, що той лікар робив і робить для нас
ще одна порада: ніколи не шукайте професорів і світил усіляких. професори добре викладають, а на практиці - шукайте хорошого практикуючого лікаря
Ось тому тема робить один висновок - які люди, такі і лікарі.І таки не варто рівняти всіх під одну гребінку. Мені, до прикладу, таки втрапилася добра лікарка 2 роки тому, не хотіла нічого брати, але ми з чоловіком шо хоч ладні були їй віддати, аби лише віддячити їй за те, що вона зробила для нашої дитини у відповідальний момент. Правду каже Ластівка, людисьок- і серед лікарів, і серед викладачів, і серед священиків купа.

Повідомлення відредагував веснянка: 07.07.2009 – 09:08

• 0

#36 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 09:17

навіщо до них взагалі йти?

А що, загортатись в простирадло і повільно повзти на цвинтар? Виходу іншого поки що не придумали. Хіба що ставати мільйонером і кататись в іноземні клініки.

Особисто мені - ніколи. Але я ще ніде не писав, що їх не існує.

ви повірите? напевно ні, то чого я маю тут розпинатись

Цікавий самоз"їзд з теми. І надзвичайно добре відповідає стилю наших українських лікарів: "лікарю, а що це таке? - Я Вам рецепт виписала? Йдіть в аптеку і не задавайте дурних питань". Ну такі ж вони у нас прохані, ну такі ж нервові - що й справді йти до них не хочеться, краще вже померти, аніж вчергове на тебе визвіряться "Ви мені не вірите - то якого дідька прийшли?" на банальні питання. Чудова демонстрація нашої медицини - і сидіння біля когось у ліжка тут нічого вже не згладжує. Бо до людей, пані Ластівочко, треба ставитись нормально, а не як сисадмін до юзерів - мова йде не про комп"ютер, який можна новий купити, а про наші життя. Доки Ви і Ваші колеги цього не зрозуміють - будете мати відповідне ставлення, і вже хочте ображайтесь, хочте ненавидьте нас, своїх пацієнтів, а нічого іншого не отримаєте.

на практиці - шукайте хорошого практикуючого лікаря

Ще залишилось якісь конкретні ознаки написати - щоб не перевіряти кожного своїм здоров"ям.

zav: зауваження без занесення за порушення п. 2.2.1.

Повідомлення відредагував zav: 07.07.2009 – 12:29

• 0

#37 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 10:02

Перегляд допису-=VJ=- (7.07.2009 10:17) писав:

Бо до людей, пані Ластівочко, треба ставитись нормально, а не як сисадмін до юзерів - мова йде не про комп"ютер, який можна новий купити, а про наші життя. Доки Ви і Ваші колеги цього не зрозуміють - будете мати відповідне ставлення, і вже хочте ображайтесь, хочте ненавидьте нас, своїх пацієнтів, а нічого іншого не отримаєте.
От тому і не хотіла відповідати в цій темі, але завжди готова відповісти у приваті.
І за що ж ви так мене болотом? Ви знаєте який я медик? Ви взагалі знаєте яка я? Хіба ж так можна? Я працююв реанімації...різне бачила.....ніби й звикла вже ...але всеодно прикро від таких людей...
А шо я отримаю то це не ваша справа, повірте. Мені жаль, що ви такий...і бажаю Вам ніколи не хворіти і не попадати до лікарів ніяких
  • 0

#38 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 07.07.2009 – 11:01

Особисто в лікарню ходжу поменше, але розумію, що треба мати двох лікарів, без яких життя, вочевидь, не пройде - терапевта (для довідок etc.) та акушера (зважаючи на прагнення завести сім'ю). Якщо першого уже знайшов, то з другим проблеми (хоч і не спішно). В 20 столітті пройшов перехід від індивідаульної до масової медицини. Раніше народжували чи хворіли вдома, лікар здебільшого приходив до пацієнтів, за певну плату робив необхідні процедури. Звісно, у обох підходах є своя користь. Наприклад, масовий підхід дав хід усіляким нейрохірургіям (хоча, там більше перша світова допомогла приходом матеріалу), лікуванням раку на незапущених стадіях і т. д. З іншої сторони, зникла індивідуальна відповідальність лікарів, відповідають вони за показники, а не за здоров'я кожного пацієнта (звідси, і "середня температура по палаті", гиги). І та драма, яку ви розводите тут, їм не близька (ну, хіба вельми емоційним особам). Словом, шукатиму хорошого акушера-гінеколога з дружиною, плюз, швидше за все, народжуватимемо вдома. Хай це і вдвічі-втричі більші витрати.

З. І. ZOMG TEH DRAMA!!! Продовжуйте, я за вами слідкую з сочком, таґ :happy1:
  • 0

#39 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 11:04

Перегляд дописуГетьман (7.07.2009 12:01) писав:

Особисто в лікарню ходжу поменше, але розумію, що треба мати двох лікарів, без яких життя, вочевидь, не пройде - терапевта (для довідок etc.) та акушера (зважаючи на прагнення завести сім'ю). Якщо першого уже знайшов, то з другим проблеми (хоч і не спішно). В 20 столітті пройшов перехід від індивідаульної до масової медицини. Раніше народжували чи хворіли вдома, лікар здебільшого приходив до пацієнтів, за певну плату робив необхідні процедури. Звісно, у обох підходах є своя користь. Наприклад, масовий підхід дав хід усіляким нейрохірургіям (хоча, там більше перша світова допомогла приходом матеріалу), лікуванням раку на незапущених стадіях і т. д. З іншої сторони, зникла індивідуальна відповідальність лікарів, відповідають вони за показники, а не за здоров'я кожного пацієнта (звідси, і "середня температура по палаті", гиги). І та драма, яку ви розводите тут, їм не близька (ну, хіба вельми емоційним особам). Словом, шукатиму хорошого акушера-гінеколога з дружиною, плюз, швидше за все, народжуватимемо вдома. Хай це і вдвічі-втричі більші витрати.

З. І. ZOMG TEH DRAMA!!! Продовжуйте, я за вами слідкую з сочком, таґ :happy1:
народжувати вдома ? ні! я б не радила. а якщо ускладнення? а апаратура і обладнання?
  • 0

#40 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.07.2009 – 11:58

Коли моя мама мене народжувала- мене ВИДАВЛЮВАЛИ з неї. І то ше скіки років назад було. думаєш,зараз лікарі кращі? Елементарно довідку зробити- мені до універу тре- то там на канцтовари залиш,то на благодійність то ше на шось. По ходу ніхто не знає,шо благодійність на те і благодійність,шо НЕ Є обовязковою.Але не даш 5 гривень- тобі нічо не поставлять,навіть якшо ти здоровий.
Не думаю,шо у випадками з пологами інакша ситуація. Це ж клондайк!
На жаль мені лікарі "по прізванію" не зустрічалися...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних