Перейти до вмісту

Пологи: бізнес чи здирництво?

Повідомлень в темі: 126

#101 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.08.2010 – 20:55

Відокремив і перемістив.
  • 0

#102 Доктор Водкін

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 18.08.2010 – 09:45

Якось мені спало на думку, а як народжували наші прапрабабусі? ну працювала на полі, кидала гній (і таке було) прийшов час, народила, сповила і далі гній кидала. йшли на поле двоє, вернулися троє. Тааааак, були бабки-повитушки, та що з т ого, чи вони завжди були близько, особливо, якщо вони потрібні. ..............То щож, сім"я витратиться сильно на пологи? а чи не вартує та дитинка того?
  • 0

#103 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 18.08.2010 – 10:08

Перегляд дописуДоктор Водкін (18.08.2010 10:45) писав:

Якось мені спало на думку, а як народжували наші прапрабабусі? ну працювала на полі, кидала гній (і таке було) прийшов час, народила, сповила і далі гній кидала. йшли на поле двоє, вернулися троє. Тааааак, були бабки-повитушки, та що з т ого, чи вони завжди були близько, особливо, якщо вони потрібні. ..............То щож, сім"я витратиться сильно на пологи? а чи не вартує та дитинка того?
а скільки дітей помирало в наших прапрабабусь! Не порівнюйте сучасне і минуле в цьому плані.
  • 0

#104 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 18.08.2010 – 10:11

у мене знайома навчається в одному з медичних коледжів......на медс естру....і проходить практику в місцевій лікарні ....так вона поки практикантка а вже отримує немалі гроші за те що ставить крапельниці, робить уколи, допомагає лікарю при операції....і це при тому що вона поки всього навсьго проходить практику....ніхто нічого не вимагає.......просто люди самі взяли собі за моду давати лаве, щоб надалі до них гарно відносились при лікуванні

точно так само при родах......платять практично всі.......як і медсестрі, так і лікарю.....зараз це непоганий бізнес....
  • 0

#105 Доктор Водкін

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 18.08.2010 – 10:51

Перегляд дописуKassandra (18.08.2010 11:08) писав:

а скільки дітей помирало в наших прапрабабусь! Не порівнюйте сучасне і минуле в цьому плані.
За дуже серйозна тема, щоб тупо приколюватися, що я майже завжди роблю в інших темах - це так про себе

От у тім то і вся справа, що було багато трагічних випадків, як з дітьми, так і з матерями... ми дорослі люди мали це самі зрозуміти. Я думаю, що медикам таки потрібно віддячитися за їхню працю і старання. ну не знаю, можливо і є випадки, коли лікарі пришвидшують пологи, щоби самому до кінця робочого часу встигнути виконати свою роботу і отримати чи відпрацювати "гонорар" та це уже суперечиь навіть здоровому глузду
  • 0

#106 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 18.08.2010 – 13:18

Перегляд дописуДоктор Водкін (18.08.2010 11:51) писав:

За дуже серйозна тема, щоб тупо приколюватися, що я майже завжди роблю в інших темах - це так про себе

От у тім то і вся справа, що було багато трагічних випадків, як з дітьми, так і з матерями... ми дорослі люди мали це самі зрозуміти. Я думаю, що медикам таки потрібно віддячитися за їхню працю і старання. ну не знаю, можливо і є випадки, коли лікарі пришвидшують пологи, щоби самому до кінця робочого часу встигнути виконати свою роботу і отримати чи відпрацювати "гонорар" та це уже суперечиь навіть здоровому глузду
а я взагалі-то не прикалуюся. Я прихильниця домашніх пологів, але такий профанізм мене трохи дратує. Якщо порівнювати домашні пологи в давнину і тепер - це дві великі різниці(або чотири маленькі)). Тоді родили абияк, зараз це і підходи в системному диханні, і народжувати у воді і ще багато чого іншого. Раніше не було вилок, тому давайте далі їсти руками? До всього треба підходити зважено, з холодною головою. В тому числі і до ДП.

Повідомлення відредагував Kassandra: 18.08.2010 – 13:18

• 0

#107 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 18.08.2010 – 13:37

Перегляд дописуmilochka (18.08.2010 11:11) писав:

просто люди самі взяли собі за моду давати лаве, щоб надалі до них гарно відносились при лікуванні
Певно,не від хорошого життя почали платити гроші,ні?Кілька років знайомій робили якусь там операцію на почках,здається.То лікар прямо їй і сказав,що хочеш жити-плати.І знаєте,таки заплатила,хоча гроші були позичені,а жити все ж хотілось.

Перегляд дописуДоктор Водкін (18.08.2010 11:51) писав:

ну не знаю, можливо і є випадки, коли лікарі пришвидшують пологи, щоби самому до кінця робочого часу встигнути виконати свою роботу і отримати чи відпрацювати "гонорар" та це уже суперечиь навіть здоровому глузду
Скоріше навпаки.Чула багато випадків,коли медики навмисне затягають пологи,щоб це не було у їхню зміну.Це несе набагато більше наслідків,ніж стимуляція пологів.
  • 0

#108 Доктор Водкін

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 18.08.2010 – 17:00

Перегляд дописуМонблан (18.08.2010 14:37) писав:

Скоріше навпаки.Чула багато випадків,коли медики навмисне затягають пологи,щоб це не було у їхню зміну.Це несе набагато більше наслідків,ніж стимуляція пологів.
та в будь-якому випадку - це зло
  • 0

#109 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.08.2010 – 18:52

Цитата

Пологи: бізнес чи здирництво?

На жаль, і те, і друге...
А ще - одна з ознак деградації нашого суспільства на усіх керунках...
  • 0

#110 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 29.08.2010 – 22:35

Перегляд допису-=VJ=- (5.07.2009 22:14) писав:

Інакше і бути не може - в Києві занадто не побєзпрєдєльнічаєш, бо дуже високий шанс нарватись на когось високого польоту і згодом відгребти по кепці. А на периферії - там така мафія повиростала, що її вже ніхто не переможе.
Нащо узагальнювати аж так? Я живу в маленькому містечку і ще не натикалася на грандіозне здирництво.

Перегляд дописуreyneke (7.07.2009 16:43) писав:

Мабуть тому, що якщо будуть ускладнення, то в такому положенні лікарям щось робити зручніше.

Але зараз, наприклад, у києвських пологових багато що практикують...
Та навіть у обмінній карті, що видається вагітній, куди заносяться всі результати аналізів, і яку тре мати із собою на пологах, є сторінка про те, в яких позах можна нарождувати. Ось:
Ага... Є то є, але на практиці всьо троха не так. Я була налаштована на пологи сидячи, але на потуги встати з ліжка вже не змогла. Як потім з’ясувалося - навіть при моїх можливості й бажанні лікарка не приймала би дитину в незручному ДЛЯ НЕЇ положенні.

Перегляд дописуbamik (15.07.2009 00:46) писав:

Ога, спонсорська допомога в державних закладах ж безслідно зникає :wub:
Я завжди беру квитанцію, без неї не плачу.

Перегляд дописуbamik (27.10.2009 12:44) писав:

В п'ятій ранку привіз в пологовий будинок. На приймальній оформлення, тиримпирим, спершу було бажання приймати участь в сімейних родах, проте мене відговорили ;) За кілька годин вже народила. Наразі живе в боксі (окрема палата), завтра ніби планують виписувати :ggggg:
Якби мого чоловіка хтось відмовив - побила би коли набралася б сил :D

Мені пологи обійшлися у 50 гривень (офіційний внесок) . Звісно, був "списочок на ПБ", котрий склали коли йшла в декрет та побутова хімія для акушерського відділення. Правильно й зробили, що завели таку фічу. Власне мені було значно комфортніше мити руки нормальним рідким милом, а не "господарським". Додам ще що були ми з малюком у палаті лише вдвох (на більшу кількісь людей вона не розрахована просто) і мене безплатно годували. Ліжка хоча й старенькі, але з нормальними матрацами, котрі не прогинаються разом із сіткою і досить комфортні як для відпочинку, так і під час годування дитини.
В тому ж ПБ є ще й більш комфортні кімнати - з ліжком для батька, душем та теликом. Але який нафіг телик, коли хоч виспатися та поноситися з немовлям?!!
Коротше - на таксі з ПБ, квіти та шампанське було витрачено більше, ніж на сам ПБ.
  • 0

#111 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 30.08.2010 – 14:39

Перегляд дописуТітонька ИMMY (29.08.2010 23:35) писав:

Ага... Є то є, але на практиці всьо троха не так. Я була налаштована на пологи сидячи, але на потуги встати з ліжка вже не змогла. Як потім з’ясувалося - навіть при моїх можливості й бажанні лікарка не приймала би дитину в незручному ДЛЯ НЕЇ положенні.
Ну.... я тужилася на стільчику. Десь півтори години.... потім ще годину чи півтори - на ліжку. Якби все йшло краще, то прийняли б вертикально. Але я скажу, що я різниці не відчула, що сидячи, що лежачи... але то, скоріш, через особливості моїх пологів.

Повідомлення відредагував reyneke: 30.08.2010 – 14:39

• 0

#112 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 22:09

Скажіть, будь ласка, хто народжував. Ви питаєте в лікаря яку суму потрібно запхати в кишеню, чи десь-хтось вам сказав кіко то коштує дорого і відповідно до того платите. Мені цікаво звідки все-таки такі ціни...
  • 0

#113 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 05.02.2011 – 22:10

Перегляд дописуlavazza_15 (5.02.2011 22:09) писав:

Скажіть, будь ласка, хто народжував. Ви питаєте в лікаря яку суму потрібно запхати в кишеню, чи десь-хтось вам сказав кіко то коштує дорого і відповідно до того платите. Мені цікаво звідки все-таки такі ціни...

Все дуже індивідуально.
В деяких ПБ нічого не треба "запихати" - подякуєш добре, ні то ні, в інших зразу називають ціну.
  • 0

#114 Karamelka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 25.02.2011 – 19:30

Я ні у кого і нічого не питала.. Прийшла лягла завчасно на койку, прийшов час народила.. Однако роди приймає акушерка, лікар сиділа поряд и дивилася за перебігом пологів. Все було добре. Всих чисто символічно віддячила..
  • 0

#115 merciful_sun

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 26.02.2011 – 19:43

тепер все купується за гроші і навіть найсокровенніше - народження дитинки? чому? я вважаю, що гроші більше беруться тими лікарями, які мають хорошу славу, тобто яка вважається спеціалістом, і зробить так, що пологи будуть нормлаьними і без ускладнень.

ви самі розумієте, яка у нас тепер медицина. лікарі, медсестри, медбрати - ц чисто одна назва. а насправді ви довіряєте своє життя і життя своїх близьких людям, які стоять задом до медицини. я ні в якому випадку не кажу так про всіх, просто більшість таких які в серйоз до своєї справи не відносяться. я лікарі від Бога.. а є такі.. які своїми руками закопують тебе в могилу.

саме тому я вважаю, що за якість треба платити. себто не так виразилась - за якість вимагають гроші. діточок немаю сама, але дуже хочеться і страшно уявити якщо буду народжувати в Україні. Тепер більшість майбутніх мамочокчерез знайомих дізнаються до якого спеца варто звернутися і заздалегідь домовляються... В такому випадку... грошей краще не рахувати...
  • 0

#116 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 26.02.2011 – 20:50

Перегляд дописуmerciful_sun (26.02.2011 19:43) писав:

тепер все купується за гроші і навіть найсокровенніше - народження дитинки? чому? я вважаю, що гроші більше беруться тими лікарями, які мають хорошу славу, тобто яка вважається спеціалістом, і зробить так, що пологи будуть нормлаьними і без ускладнень.

ви самі розумієте, яка у нас тепер медицина. лікарі, медсестри, медбрати - ц чисто одна назва. а насправді ви довіряєте своє життя і життя своїх близьких людям, які стоять задом до медицини. я ні в якому випадку не кажу так про всіх, просто більшість таких які в серйоз до своєї справи не відносяться. я лікарі від Бога.. а є такі.. які своїми руками закопують тебе в могилу.

саме тому я вважаю, що за якість треба платити. себто не так виразилась - за якість вимагають гроші. діточок немаю сама, але дуже хочеться і страшно уявити якщо буду народжувати в Україні. Тепер більшість майбутніх мамочокчерез знайомих дізнаються до якого спеца варто звернутися і заздалегідь домовляються... В такому випадку... грошей краще не рахувати...

Не драматизуй.
Все нормально роблять.
Ну а хочеш понтів незвіданих - плати, ага.
  • 0

#117 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.02.2011 – 20:52

Перегляд дописуПластун (26.02.2011 20:50) писав:

Все нормально роблять.
Роблять - як уміють: платять чи не платять - краще не зроблять навіть за плату, якщо не вміють.
  • 0

#118 merciful_sun

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 26.02.2011 – 23:38

Перегляд дописуПластун (26.02.2011 20:50) писав:

Не драматизуй.
Все нормально роблять.
Ну а хочеш понтів незвіданих - плати, ага.

Я не драматизую. Я кажу те, що знаю. Думка кожного народжується з тієї інфи, якою людина володіє) От і все)

І про понти тут річ не йшла)

Повідомлення відредагував merciful_sun: 26.02.2011 – 23:40

• 0

#119 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 27.02.2011 – 00:02

Перегляд дописуmerciful_sun (26.02.2011 23:38) писав:

Я не драматизую. Я кажу те, що знаю. Думка кожного народжується з тієї інфи, якою людина володіє) От і все)

І про понти тут річ не йшла)

Маю думку що моя інфа достовірніша :)
  • 0

#120 merciful_sun

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 27.02.2011 – 16:20

Перегляд дописуПластун (27.02.2011 00:02) писав:

Маю думку що моя інфа достовірніша :)

Пластунчику, я знаю про ті випадки, які я описала). Так що аналогічно - моя аргументація є також достовірною.)Не пишу того, чого не знаю)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних