Перейти до вмісту

Меджибіж

Повідомлень в темі: 70

#21 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.12.2007 – 19:59

Перегляд дописуWeber (14.11.2007 15:47) писав:

Ну як так можна!!! Це ж явище світового значення і ми повинні гордитися, що одне з місць паломництва світового значення є на території України. У Меджибожі.
Шалом! Прапор в руки і гайда гордитись! Зображення
  • 0

#22 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 20:24

Перегляд дописуСварус (13.12.2007 18:59) писав:

Шалом! Прапор в руки і гайда гордитись! Зображення
Але шекелі ще нікому не заважали... То одне. А бути важливою територією для когось - це теж важливо...
ПЕС. На жаль через листопадову погоду так там і не побував. На разі... Але коли побуваю - будуть цікаві фотки.
  • 0

#23 Kozak_Mamaj

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Лучеськ Великий

Відправлено 20.12.2007 – 21:28

Перегляд дописуСварус (14.11.2007 20:59) писав:

Ось дещо з їх вимог до перебування:
  • У певний час нічого не можна брати в руки і ні до чого не доторкатися
Неможна натискати кнопки дзвінка чи мобільного. Навіть розстібувати ширінку. Тому вони, даруйте, сцють і сруть прямо в штани.
http://www.simya.com...rticles/1/5971/
  • 0

#24 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.12.2007 – 23:55

Перегляд дописуСварус (14.11.2007 23:07) писав:

Зображення
Президент України Віктор Ющенко відвідав Центральну синагогу в Києві, де єврейська громада столиці сьогодні відзначає одне з найбільших іудейських свят – Хануку.

У своєму вітальному слові Президент відзначив: українці та євреї мають багато спільних сторінок історії, пережили разом багато викликів. «Ми сьогодні є представниками двох братніх народів, на нас лежить відповідальність за сьогоднішній діалог та шана, яка відноситься до минулого. Нам треба чітко пройти цю дорогу», – сказав він.

Президент засвідчив глибоку повагу до єврейської спільноти і підтвердив тверду позицію Української держави, яка завжди гарантуватиме належний захист культурних і духовних потреб кожної національної меншини, «буде толерантна і чутлива», зокрема до знакових для єврейської нації моментів. «Моя позиція до єврейської нації, народу завжди була відкритою і такою залишиться», – підкреслив В. Ющенко.

Серед не остаточно вирішених питань Глава держави назвав використання культових споруд. В. Ющенко повідомив, що на перший квартал 2008 року заплановано загальнодержавну інвентаризацію всіх таких будівель – потім вони, за наявності відповідних запитів, повинні бути передані громадам. «Найбільше, що може нас поєднати, це наша духовність, повага до віросповідання людей, які поряд з нами. В цьому перша демонстрація толерантності, поваги до будь-якої нації, у тому числі, єврейської», – сказав В. Ющенко.

Торкаючись теми Голокосту, В. Ющенко відзначив велику кількість в Україні праведників світу. «Ми маємо величезну кількість прикладів, як істинно, керуючись і нашими історичними, і традиційними зв’язками, вчинила наша нація в, можливо, найскладніші часи життя єврейського народу», – сказав він.

«У цей світлий день у нас є надзвичайно багато підстав привітати та пошанувати один одного, скласти хвалу Господу Богу за те, що на цій прекрасній землі, в мирі і злагоді тисячі років проживали дві нації – українці і євреї», – сказав В. Ющенко.

Президент також взяв участь у запалюванні ханукії (восьмисвічна менора). Шануючи свято єврейської громади, В. Ющенко вже шостий рік поспіль відвідує Центральну синагогу Києва на Хануку.

Ноу коментс.
  • 0

#25 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 16:18

Але це нормально Пане Мязень!!! Чому Ви так не любите жидів? Це ж краще, ніж совєтікуси....
  • 0

#26 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 28.12.2007 – 16:59

Тому що для жидів ми гої - хіба за таке їх можна любити?
  • 0

#27 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 30.12.2007 – 01:27

Панове, припиняємо ксенофобію.
Всі без винятку народи заслуговують на повагу. В сучасному плюралістичному світі неможливо вижити без взаємоповаги між представниками різних націй, вірувань, переконань.
Євреї тривалий час жили на території України, тому не дивно, що якась частка їхньої пам'яті пов'язана з Україною. Хасидизм - один з таких прикладів, і зневага до цієї течії є виявом нетерпимості: нам же не намагаються нав'язати хасидизм - чому ж таке негативне ставлення до людей, які його сповідують? Ніхто не вимагає любити чи сповідувати хасидизм, але слід принаймні поважати святині інших народів, якщо ми хочемо, щоб поважали наші святині.
Загальні фрази на кшталт "для жидів ми гої", (з тієї ж серії і "хохли називають росіян - кацапами") є невиправданими узагальненнями.
  • 0

#28 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 16:06

Перегляд дописуEmika (30.12.2007 01:27) писав:

Панове, припиняємо ксенофобію.
Всі без винятку народи заслуговують на повагу. В сучасному плюралістичному світі неможливо вижити без взаємоповаги між представниками різних націй, вірувань, переконань.
Євреї тривалий час жили на території України, тому не дивно, що якась частка їхньої пам'яті пов'язана з Україною. Хасидизм - один з таких прикладів, і зневага до цієї течії є виявом нетерпимості: нам же не намагаються нав'язати хасидизм - чому ж таке негативне ставлення до людей, які його сповідують? Ніхто не вимагає любити чи сповідувати хасидизм, але слід принаймні поважати святині інших народів, якщо ми хочемо, щоб поважали наші святині.
Загальні фрази на кшталт "для жидів ми гої", (з тієї ж серії і "хохли називають росіян - кацапами") є невиправданими узагальненнями.
А до того ж хасидизм, то національно орієнтовано на відміну від біомасного совєтікуса. А скільки жидів було в УПА! Меджибіж - то і їхнє місто!
  • 0

#29 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 23:15

Перегляд дописуEmika (30.12.2007 01:27) писав:

І справді, ще тут не вистачало цитувань з Біблії :)
Доречі, цікаво вони святкують народження дитини ;)
  • 0

#30 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 23:29

Перегляд дописуСварус (17.01.2008 23:15) писав:

І справді, ще тут не вистачало цитувань з Біблії :)

Краще наводити цитати з Саус Парка:
-------------------------------------------------------
-Ты еврей Каил?
— Да, но я не нарошно!!!!
-----------------------------------------------------
Я сегодня много усвоил, что евреи, они тоже люди и Ханука это тоже прекрасно!
------------------------------------------------------
— Юден ист запрещено! Всех расстрелирт!
-------------------------------------------------------
  • 0

#31 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 07.02.2008 – 17:24

Дискусія, що виникла на фоні можливої поїздки у Меджибіж, не красить юдофобськими настроями. Ми повинні не любити духовних євреїв, але не справжніх - фізичних.
ПЕС. Через погодні умови поїздка перенесена була десь на травень. А може варто на вересень - на Єврейський Новий Рік?
  • 0

#32 zvirka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:Чернівці-Київ

Відправлено 03.07.2009 – 11:12

22-24 серпня

“СТАРОДАВНІЙ МЕДЖИБІЖ” – Фестиваль, який проходить з 2003 року на територій України в фортеці 14го ст "Белая лебедь" (Хмельницка область, Летичівский район).
35 км від м.Хмельницьк в сторону Винниці.

Зображення
Зображення

Зображення
Програма фесту включає:
-"Рицарські турніри", поєдинки щит/меч, меч/меч
-Массові битви (богурти)
-Стрілковий турнір з луків і арбалетів, метання ножа
-Конкурс костюмів
-Майстеркласи танців
-Театральні виступи
-Фаєршоу
-Ярмарка народних умільців (традиційні промисли: ковальська, гончарна справа і т.д.)
-Концерт фолкової музики

Організатор – Хмельницький воєнно-історичний клуб «Воїн».

Зображення

детальніше можна почитати тут http://vkontakte.ru/club4447889

невдовзі з"явиться сайт
  • 0

#33 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 03.07.2009 – 11:14

На рибалку в летичів треба їхати))
  • 0

#34 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 03.07.2009 – 11:19

щось не бачу контактів організаторів....хотілось би подивитись на той фест
  • 0

#35 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 03.07.2009 – 11:23

Фобос здається був того року на фесті
  • 0

#36 zvirka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 03.07.2009 – 11:39

Координатор феста – Константин Пархоменко
http://vkontakte.ru/id16102391
Kastet@online.ua
ICQ#: 426260648
  • 0

#37 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 03.07.2009 – 11:55

Перегляд дописуzvirka (3.07.2009 12:39) писав:

Координатор феста – Константин Пархоменко
http://vkontakte.ru/id16102391
Kastet@online.ua
ICQ#: 426260648
координатор це що? мені б організаторів
і два - якщо я не зареєстрована в контактах, то маю туди йти реєструватись лиш би звязатись чи почитати про фест? люди, будьте трохи серйозніші
  • 0

#38 zvirka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 03.07.2009 – 12:07

Перегляд дописуЛастiвочка (3.07.2009 12:55) писав:

координатор це що? мені б організаторів
і два - якщо я не зареєстрована в контактах, то маю туди йти реєструватись лиш би звязатись чи почитати про фест? люди, будьте трохи серйозніші

координатор, він же і організатор (він універсальна людина)
і два, будьте трохи уважніші ))) я жписала що невдовзі буде сайт (тобто він вже був, але зараз його перероблюють)
  • 0

#39 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 03.07.2009 – 13:20

Перегляд дописуzvirka (3.07.2009 13:07) писав:

координатор, він же і організатор (він універсальна людина)
і два, будьте трохи уважніші ))) я жписала що невдовзі буде сайт (тобто він вже був, але зараз його перероблюють)
я не можу бути уважнішою, бо коли питаю про організатора то саме його маю на увазі, а не того хто координує чиїсь дії :(

Цитата

КООРДИНАТОР, -а, ч. Той, хто займається координацією, координує діяльність кого-, чого-небудь.
ОРГАНІЗАТОР, -а, ч. Той, хто організовує, засновує, налагоджує або впорядковує що-небудь.

про сайт кажете? то може ви його спочатку створите а потім рекламуватиме? га? бо ходити реєструватись по контактам бажання нема...щось галіма якась у вас організація я вам скажу...
  • 0

#40 zvirka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 03.07.2009 – 13:32

Перегляд дописуЛастiвочка (3.07.2009 14:20) писав:

про сайт кажете? то може ви його спочатку створите а потім рекламуватиме? га? бо ходити реєструватись по контактам бажання нема...щось галіма якась у вас організація я вам скажу...

сайт сворений, фін функціонував,але з певних причин зараз він на переробці

організація просто турніру забирає купу часу і сил, в нашому випадку це фест з 3-денною програмою і великою кількістю учасників

а взагалі,дякую ,Ластівочка, ваша "доброзичливість" просто опускає мені руки :(
я теж модератор, може й не супер, але до своїх користувачів відношусь з розумінням
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних