Перейти до вмісту

У Європі сталінізм прирівняли до нацизму

Повідомлень в темі: 148

#21 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 12.07.2009 – 22:22

Перегляд дописуNеmesis (12.07.2009 22:18) писав:

Але я не про солдатів, я раніше писала, що не заставляю нищити цвинтарі ітепе, я про пам'ятники солдатам ЧА.
Слід зазначити,що ти виступаєш проти пам'ятників українцям, яких загинуло 4 мільйони, б'ючись з фашистською мразью. Вони були солдатами ЧА на той час.
  • 0

#22 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 12.07.2009 – 22:23

Еее а нащо то було робити(прирівнювати)? Таке відчуття, що уряд Європи боїться сталінізму. Але чому? Здавалось би його перемогли. Люди давно вже зробили свій вибір)
  • 0

#23 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 12.07.2009 – 22:28

Перегляд дописуyushchenko (12.07.2009 22:22) писав:

Слід зазначити,що ти виступаєш проти пам'ятників українцям, яких загинуло 4 мільйони, б'ючись з фашистською мразью. Вони були солдатами ЧА на той час.
Та не тільки українці там були. Тільки глянь ще на результати та головну персону, що цією армією володіла. І не повіриш - ЧА не була єдиною армією, що боролася з фашизмом. Тільки про решту (принаймні в Україні) всі забули, всі мовчать. Чому?

Перегляд дописуFT232BM (12.07.2009 22:23) писав:

Еее а нащо то було робити(прирівнювати)? Таке відчуття, що уряд Європи боїться сталінізму. Але чому? Здавалось би його перемогли. Люди давно вже зробили свій вибір)
Та тут нічого боятись, просто, надали фактам відповідне ім'я.
  • 0

#24 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 22:34

Перегляд дописуNеmesis (12.07.2009 22:28) писав:

Та не тільки українці там були. Тільки глянь ще на результати та головну персону, що цією армією володіла. І не повіриш - ЧА не була єдиною армією, що боролася з фашизмом. Тільки про решту (принаймні в Україні) всі забули, всі мовчать. Чому?
Як би там не було - без ЧА важко було б уявити перемогу в ІІ-й Світовій. А оскільки українці складали там дуже значну частину, то я пишаюсь героїчністю українського народу, тому пам'ятники потрібні. Не йдеться ж за пам'ятник Сталіну, чи Леніну.

Це пам'ятник українцю, що визволив Європу від коричневої чуми.
  • 0

#25 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 22:35

Тоді як пояснити заборону комуністичних та нацистських партій? Навіщо то було забороняти(хоча нацистські партії заборонені на теренах СНД теж), якщо за них ніхто не голосуватиме. Якось недемократично виходить. Які є адекватні пояснення, ну крім того, що це зачіпає почуття людей, що воювали?
  • 0

#26 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 22:42

Перегляд дописуyushchenko (12.07.2009 22:34) писав:

Як би там не було - без ЧА важко було б уявити перемогу в ІІ-й Світовій. А оскільки українці складали там дуже значну частину, то я пишаюсь героїчністю українського народу, тому пам'ятники потрібні. Не йдеться ж за пам'ятник Сталіну, чи Леніну.

Це пам'ятник українцю, що визволив Європу від коричневої чуми.
Я знала, що так буде. Після 70 років українці досі цього не дотерпали. НЕ БУЛО ПЕРЕМОГИ.
Якщо брати до уваги національну боротьбу українців, поляків, чехів, литовців, білорусів, ТО МИ ВСІ ПРОГРАЛИ. Рахунок: -1
Якщо брати до уваги світову боротьбу проти тоталітарних систем, то зникнув нацизм, але сталінізм залишився. Рахунок: 0.
В ніякому випадку не буде +1. Бо не було перемоги. Хіба що Ви росіянин, тоді можу дорахувати цей бал Вам)
  • 0

#27 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 22:51

Перегляд дописуNеmesis (12.07.2009 22:42) писав:

Якщо брати до уваги світову боротьбу проти тоталітарних систем, то зникнув нацизм, але сталінізм залишився. Рахунок: 0.
Чому ж 0? Було 2, мінус 1, маємо 1 в результаті. Тобто було дві тоталітарні системи, одна з них знищена. Краще мабуть одна тоталітарна, ніж дві. Крім того, сталінізм проіснував після цього тільки 9 років.

Я знала, що так буде. Після 70 років українці досі цього не дотерпали. НЕ БУЛО ПЕРЕМОГИ.
Якщо брати до уваги національну боротьбу українців, поляків, чехів, литовців, білорусів, ТО МИ ВСІ ПРОГРАЛИ. Рахунок: -1
З чого ти взяла, що ми програли, не стоячи в черзі до пічок Освенціма?

В ніякому випадку не буде +1. Бо не було перемоги. Хіба що Ви росіянин, тоді можу дорахувати цей бал Вам)
Я - чорношкірий блондин з монголоїдним розрізом очей та з пейсами. Типічний щирий українець, коротше. ;)
  • 0

#28 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 22:54

Перегляд дописуyushchenko (12.07.2009 22:49) писав:

Чому ж 0? Було 2, мінус 1, маємо 1 в результаті. Тобто було дві тоталітарні системи, одна з них знищена. Краще мабуть одна тоталітарна, ніж дві. Крім того, сталінізм проіснував після цього тільки 9 років.

З чого ти взяла, що ми програли, не стоячи в черзі до пічок Освенціма?

А яка для нас різниця? Ми перейшли з одного гівна в інше та ще пам'ятники захищають. І черги до Освенціма ітд. тут ні до чого. До речі, ми це якось дивно порахували, якщо були дві тоталітарні системи, то рахунок був -2, зникла одна, мало б бути -1. Хоча трохи занадто в математику/логіку ліземо. Все одно, ІМХО жодної перемоги не було, з нас ніхто не виграв.

Перегляд дописуyushchenko (12.07.2009 22:51) писав:

Я - чорношкірий блондин з монголоїдним розрізом очей та з пейсами. Типічний щирий українець, коротше. ;)

Гигиги))
  • 0

#29 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 23:29

Цікаво що ніде тексту резолюції нема. Битва з тінямии ґґґ Хтів прочитати— не знайшов. Переклав як "Reunification of Divided Europe”. ПРедметної розмови аж ніяк не вийде.
Є чорновичок http://www.oscepa.org/images/stories/03._D..._Compromise.pdf
кому цікаво
-------------
Повний текст
Англ. http://www.oscepa.org/images/stories/docum...aration_ENG.pdf
Рос. http://www.oscepa.org/images/stories/docum...aration_RUS.pdf
-----------------
Почитавши резолюцію, я усвідомив, що це політичний хід так як подібна резолюція була вже раніше підписана:

Цитата

5. напоминая государствам-участникам ОБСЕ об их обязательстве «четко и
безоговорочно осудить тоталитаризм» (Копенгагенский документ 1990 года),

Крім того Європа справді борїться повторення тоталітарного сценарію:

Цитата

17. выражает глубокую обеспокоенность по поводу восхваления тоталитарных
режимов, включая проведение публичных демонстраций в ознаменование
нацистского или сталинистского прошлого, а также возможного
распространения и укрепления различных экстремистских движений и групп,
включая неонацистов и скинхедов;

Ну і під кінець те, що ця резолюція нікого ні до чого не зобов'язує. Там фігурують такі слова як: "просить" та закликає.

Натомість маємо розлючених москалів. А можна було мати спокійних.
  • 0

#30 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.07.2009 – 09:31

і правильно Європа зробила. Треба відмовлятися уже і від нацизму, і від сталінізму як ганебних пережитків.
  • 0

#31 Дон

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 13.07.2009 – 13:08

Перегляд дописуNеmesis (12.07.2009 23:54) писав:

А яка для нас різниця? Ми перейшли з одного гівна в інше та ще пам'ятники захищають.

Різниця в тому що в СРСР за деякими виключеннями всі нації були рівні. А в нацистів всі раси крім арійської мали не більше прав ніж тварини.
  • 0

#32 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 13.07.2009 – 14:02

Перегляд дописуДон (13.07.2009 13:08) писав:

Різниця в тому що в СРСР за деякими виключеннями всі нації були рівні. А в нацистів всі раси крім арійської мали не більше прав ніж тварини.

Жодна різниcя. Те саме було в СРСР, тільки на іншому тлі переслідування було - в Німеччині на фоні раси, в СРСР на фоні кулаків та роботящих.
  • 0

#33 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 13.07.2009 – 14:09

Перегляд дописуNomad (12.07.2009 19:25) писав:

Павлино, ти б згадала територію якої держави німецькі армії пройшли майже без спротиву, а потім вже б говорила про хоробрість воїнів ЧА.
Австрія, вгадав?

Перегляд дописуДон (12.07.2009 18:46) писав:

Цей факт ще раз доводить, що нас ніколи не поважали, а лише боялись. От нема СРСР і тепер нема кого боятись, можна ставити знак рівності між фашизмом і комунізмом, хоча чим США кращі від СРСР мені не зрозуміло. А ще сьогодні по 5 каналу була чудова програма, в якій ведучий спитав, чому ж не засуджують Англію, Францію і т.д., які потурали фашистам при аншлюсі Австрії і захопленні Чехословаччини?
Яке свіже та оригінальне питання, в совєцьких підручниках з історії їх "пасобнікамі агрєсора" і називали, тими ж словами що й ти.
А чому не засуджують українських селян які в 32-му погано ховали зерно від реквізицій, прирікаючи своїх дітей на голодну смерть?
І взагалі євреї самі винні, їх по харошому просили убратись з дойчляндщини, але не доходить же до людей
  • 0

#34 Дон

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 13.07.2009 – 15:58

Цитата

Жодна різниcя. Те саме було в СРСР, тільки на іншому тлі переслідування було - в Німеччині на фоні раси, в СРСР на фоні кулаків та роботящих.

В тому то й різниця що в СРСР було переслідування, в Німеччині були газові камери.

Цитата

Яке свіже та оригінальне питання, в совєцьких підручниках з історії їх "пасобнікамі агрєсора" і називали, тими ж словами що й ти.

Слово "савєцький" автоматично робить все що після нього написано брехнею?
  • 0

#35 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 13.07.2009 – 16:29

Перегляд дописуДон (13.07.2009 16:58) писав:

напівправда є брехня, уряди західних країн винні у вимушеному пристосуванстві до німецької агресії, яка їм аж ніяк не була вигідна, тоді як сесесере - це активний розпалювач ДСВ, і союзник німців в дерибані території Польщі.

Перегляд дописуДон (12.07.2009 18:46) писав:

чим США кращі від СРСР мені не зрозуміло
Расєйська імперія (зокрема в її найуспішніший період - часи СССР) однозначно гірша за будь-яку іншу імперію з 2 причин:
1. Жодна інша не жила за принципом "бий своїх щоб чужі боялись" настільки послідовно
2. Принцип "Расєя починаєцця там де ступив чобіт расєйського солдата", (в комбінації з п.1)
  • 0

#36 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 13.07.2009 – 16:43

В тому то й різниця що в СРСР було переслідування, в Німеччині були газові камери.
Переслідування.... Таких як ти мудаків би так попереслідувати. Як ти не знаєш гальмо, - ссср допереслідувався до стану смерти декілька десятків міліонів своїх громадян, в різний спосіб, часом жахливішим за газові камери

Цитата

а ти сумніваєшся, помітно. Ще один "Зварич" Ти - д****!

phobos: +10% Попередження (за пунктом правил 2.2.1 та 2.2.2). БАН на місяць!
  • 0

#37 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 14.07.2009 – 00:05

Перегляд дописуIA32 (13.07.2009 17:43) писав:

Переслідування.... Таких як ти мудаків би так попереслідувати. Як ти не знаєш гальмо, - ссср допереслідувався до стану смерти декілька десятків міліонів своїх громадян, в різний спосіб, часом жахливішим за газові камери
Я ніяк не захищаю сталінізм, одного мого діда було репресовано. Але сучасна західна пропаганда (називаймо речі своїми іменами) у порівнянні із пропагандою в колишньому сересері має одну велику хибу. Вона часто дуже не реалістична й перебільшена, через ці перебільшення вона сама підставляється під удар. Зробіть простий арифметичний підрахунок, просумуйте гадану кількість жертв сталінізму й жертв війни у СССР (скільки по вашому вийде? міліонів 60-70?), далі візьміть дані довоєнного і післявоєнного перепису населення, й порівняйте. Побачите, чи є там місце для декількох десятків міліонів жертв сталінізму.
  • 0

#38 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.07.2009 – 08:09

Перегляд дописуNеmesis (12.07.2009 23:42) писав:

Підтримую. Теж так вважаю.

Перегляд дописуFT232BM (13.07.2009 00:29) писав:

Натомість маємо розлючених москалів. А можна було мати спокійних.
Може досить вже заглядати в дупу москалів і прислухатись, чи не нагодували москаля чимось поганим?

Перегляд дописуДон (13.07.2009 14:08) писав:

Ага, тільки звідки ж узявся толерастична назва "старший брат"?)

Мабуть пан нічого не чув про підвали НКВД?

Перегляд дописуkalamar (14.07.2009 01:05) писав:

Я ніяк не захищаю сталінізм, одного мого діда було репресовано. Але сучасна західна пропаганда (називаймо речі своїми іменами) у порівнянні із пропагандою в колишньому сересері має одну велику хибу. Вона часто дуже не реалістична й перебільшена, через ці перебільшення вона сама підставляється під удар. Зробіть простий арифметичний підрахунок, просумуйте гадану кількість жертв сталінізму й жертв війни у СССР (скільки по вашому вийде? міліонів 60-70?), далі візьміть дані довоєнного і післявоєнного перепису населення, й порівняйте. Побачите, чи є там місце для декількох десятків міліонів жертв сталінізму.
А сталінська пропагадна збору урожаю вдвічі більшого, ніж реально вирощено, була реалістичною? Хоча... "нєт чєловєка - нєт праблєми"...

До речі, візьму найближче село Чуків, що поряд з моїм містом. Там за кілька років ВВ загинуло 100 чол., а за рік-півтора голодомору 1932-1933 рр загинуло 1000 чол. - в десять разів більше.
А по перепису що дивитись, коли спустілі села-міста заселялись кацапами?
  • 0

#39 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 14.07.2009 – 09:20

Перегляд дописуОлеська (14.07.2009 09:09) писав:

Мабуть пан нічого не чув про підвали НКВД?

До речі, візьму найближче село Чуків, що поряд з моїм містом. Там за кілька років ВВ загинуло 100 чол., а за рік-півтора голодомору 1932-1933 рр загинуло 1000 чол. - в десять разів більше.
А по перепису що дивитись, коли спустілі села-міста заселялись кацапами?
Сталіну вигідніше було засовувати людей в сибірськи табори - дармова робоча сила!
В Німеччині місця не було, тому по євреїв газенвагени їхали.

Тим більш, правди в документах Сталіна про населення стільки, скільки в сюжеті Red Alert`а.
Документи мали відповідати режимові.
І не часто режим потребував правди.
  • 0

#40 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 14.07.2009 – 09:23

Перегляд дописуyushchenko (12.07.2009 22:22) писав:

Хіба там пише , що це саме пам"ятник Українським воїнам, які воювали в лавах червоної армії. І чому тільки "фашистська мразь", а НКВДська мразь? Фашизм і Сталінізм це одне те саме. Ми Українці були пішаками в бою двох титанів. І кожному доводилось обирати (а за декого і обирали) за яку сторону битись. Дехто обрав бій проти двох. І саме парадоксальне, що Україна досі не визнає УПА і прирівнює їх до бандитів. Ця війна не була нашою, але вона нас зачепила і в будь якому випадку ми залишились в програші.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних