Перейти до вмісту

Пошкоджено пам’ятник Леніну, що біля Бесарабки

Повідомлень в темі: 166

#61 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 03.07.2009 – 22:51

Перегляд дописуБілий Дракон (3.07.2009 23:34) писав:

Наступне покоління так само може вчинити із пам’ятниками Шевченку.
Українці — дивна нація. Не цінують й не поважають свою історію. Весь час її руйнують. І саме тому не пам’ятають хто вони і приреченні наступати на ті ж граблі.
порівнювати Шевченка і Лєніна - не смішіть:)
  • 0

#62 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 04.07.2009 – 00:22

Перегляд дописуЛастiвочка (3.07.2009 22:51) писав:

порівнювати Шевченка і Лєніна - не смішіть:)
При Сталіні теж так думали :)
  • 0

#63 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 04.07.2009 – 00:30

Перегляд дописуБілий Дракон (3.07.2009 22:34) писав:

Українці — дивна нація. Не цінують й не поважають свою історію. Весь час її руйнують. І саме тому не пам’ятають хто вони і приреченні наступати на ті ж граблі.
А тепер скажи мені, як в теперішньому можна зруйнувати минуле? Пам'ятник Леніну вбереже нас від наступання на граблі? Я тебе прошу
  • 0

#64 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.07.2009 – 10:33

Перегляд дописуNeorlandina (3.07.2009 20:32) писав:

влаштувати музей, всіх нетипових туди спихнути, та по одному екземпляру з типових.
і буде всім щастя.
Гарну думку висловив колишній, як я зрозуміла, комуняка Гусман своїм фільмом "Парк Радянського періоду". Нехай би зробили такий-собі заповідник комунізму і згребли всі пережитки минулої епохи туди.

Перегляд дописуNeorlandina (3.07.2009 20:32) писав:

а через цих недоумків, що покоцали Лєніна на Бесарабці почнуться бурлєнія говн та постраждає яка-небудь Леся чи Чорновіл чи ще хто непричетний.
якби то не були дорослі дядьки, подумала би шо то підлітки з траєщіни, або звичайні провокатори.
"яка-небудь Леся"??? :)

Так треба прийняти відповідний закон про покарання в такому випадку (якщо досі нема).

Дійсно, українці - дивна нація. Нас гноблять, вбивають, катують по тюрмах століттями, а ми і далі приносимо квіти до підніжжя пам"ятникам своїх катів...

Перегляд дописуБілий Дракон (4.07.2009 01:22) писав:

При Сталіні теж так думали :)
Не думали.
  • 0

#65 flave

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 04.07.2009 – 11:11

Щоб пам’ятники не пошкоджували, потрібно деякі зносити нафіг вже швидше :) :shy:

А щодо пережитку комунізму - тут, мабуть, один вихід. Моїсей прагнув зробити вільний народ, а водив його 40 років по пустелі не через паршиві навігаційні навички. Народ не може бути вільним, доки серед нього є хоча б один раб - він чекав на смерть останнього покоління рабів, щоб народ, що прийде на землю обітовану, не знав, що таке рабство.

Думаю, щодо комуністів, то тут складніше - ізраїльський народ навряд чи розказував дітям, як у рабстві було добре :)
  • 0

#66 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 04.07.2009 – 12:51

Та таку історію наврядчи ще скоро забудуть хоч усі пам"ятники Леніна знеси.
І на мою думку це не має відношення до поваги к історії, тут конкретне відношення до російського ката і все. Чомусь не чув, щоб з Марксом так робили, адже йому пам"ятники були, а може ще і є десь, тільки не в такій кількості і тому Шевченку це не загрожує точно. Хоча свастику малюють і на жидівському кладовищі, але це теж на має відношення до поваги к історіїї.

А Ленін на бесарабці це звичайне хуліганство, але я його не засуджую.

Повідомлення відредагував Огiрок: 04.07.2009 – 12:55

• 0

#67 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Місто:мами

Відправлено 04.07.2009 – 16:46

Цитата

Дійсно, українці - дивна нація. Нас гноблять, вбивають, катують по тюрмах століттями, а ми і далі приносимо квіти до підніжжя пам"ятникам своїх катів...
і ще українці самі себе вбивають)

якби поставили пам ятник помаранчевій революції, то я б вже скоренько побіг на нього стяти)
  • 0

#68 flave

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 04.07.2009 – 17:00

Перегляд дописуКава з козявками... (4.07.2009 17:46) писав:

і ще українці самі себе вбивають)

якби поставили пам ятник помаранчевій революції, то я б вже скоренько побіг на нього стяти)

А що ж так? Тут є один суттєвий момент. Лєнін - він один. І методи тоді були інші. А революцію зробив не один Ющенко і навіть не всі разом політики, а люди. Люди, яких ніхто не змушував цього робити і не міг змусити. Якщо це і помилка - то помилка людей.

Людям набридла існуюча рутина - чаша терпіння переповнилася. У пориві емоцій люди діють не найкращим і не найраціональнішим чином. Але все ж - вони діють. І можливо це краще, ніж бездіяльність?

Цитата

Но мы смотрим на небо и ждем перемен - это значит что-то уже изменилось.
Машина Времени

Думаю все ж не варто говорити так про зроблене - не існує білого і чорного, це лише максималізм. Однозначно сказати, що краще неможливо.

Повідомлення відредагував Zoresvit: 04.07.2009 – 17:03

• 0

#69 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Місто:мами

Відправлено 04.07.2009 – 18:50

Цитата

Людям набридла існуюча рутина - чаша терпіння переповнилася.
А мені здається просто відпочити захотіли.. (поки політики дозволяють)
Ніякої революція я там не бачив.
  • 0

#70 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 04.07.2009 – 19:34

Перегляд дописуКава з козявками... (4.07.2009 19:50) писав:

Погано дивився.

Щодо Леніна, то думаю таким способом нічого не вирішиш, в 90-х теж була хвиля знесення пам'ятників і перейменування вулиць, великої користі то не принесло. В моєму місті, наприклад, до цього часу він стоїть, і знаєте, ми ні краще, ні гірше за інших не живемо. Cправа не пам'ятниках, а в людях.
  • 0

#71 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 04.07.2009 – 19:35

Перегляд дописуКава з козявками... (4.07.2009 19:50) писав:

А мені здається просто відпочити захотіли.. (поки політики дозволяють)
ти про памятник? так революції і не було. прийшли, сказали і зробили. факт на лице: памятник таки демонтують
  • 0

#72 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 04.07.2009 – 21:12

В м.Ульяновьку. колишньому Симбірську. на березі р. волга до дня століття Леніна в 1970р. створили ландшафтний парк,
кожна республіка якусь ідею реалізувати намагалась. не пам*ятаю, що за подарок вождю світового пролетаріату зробила Україна, а от Узбекистан приміром побудував альтанку в східному стилі. обвиту виноградом , ну і т.д. по списку.
На час мого відвідання. там усе посіріло і облізло.
До революції в не такому великому Симбірську було кілька десятків церков, деякі з такими динамічними куполами, або в античному стилі, також монастирі-усе це розрушили. Кажуть останньою громили школу іконописців, що аж ті ікони по Волзі пливли.
Потім місто розповзлось як тісто, бо не стали дороги вести до храмів, а нові пам*ятники несуразні якісь.

Добрий дєдушка Ленін вже за свої бескінечні записки "вивезти и пренепременно растрелять" все таки більш заслуговував відправці на історичну батьківщину, бо пам*ятник від слова пам*ть, та й робота дійсно якісна з добротного каменю.

Повідомлення відредагував DON BASS: 04.07.2009 – 21:38

• 0

#73 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.07.2009 – 22:00

Записуйте адресу: місто Київ, Контрактовий майдан, за пам'ятником гетьману Сагайдачному.
p.s. Другий біля Андріївського узвозу є.

порушення правил п.2.5 - 10% Ластівочка
  • 0

#74 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 04.07.2009 – 22:15

Ну і чим же ти був би тоді умнішим за таких тупих на твою думку "патрійотів"? То ж робота для зомбі, для промитих мізків, а ти наче - крутЪ в цьому плані, мізки необтяжені.... промиванням. Чи ти - анізотропний незомбі, в залежності від напрямку - зліва чи справа? :) Хоча, як ти сам написав в репі одного користувача:

Цитата

чувак, я емодівчина.. у нас гей - гетеро.
Справді складно розібратись. :)

Щодо юнесків. Хочу, щоб після реставрації, лєніну припаяли золотого носа - може тоді ще й у валютний резерв включать драгоценного. драгоценні камні, драгоценні метали... юнеско буде не проти.
Взагалі, тут скільки сказали ідіотизму, що мої нєрвні ізліянія - зайві. Правда та, як і казала представниця не нашої країни, що треба щоб влада знесла давно всю цю шваль з вулиць. І всьо. Але. Ми, бачите - дуже "умні" і "мозгонепромиті" для такого. Нас вистачило тіке на плямкання лялькового реформатора аж через 15 років після відновлення (так, саме відновлення кажуть вмєняємі нації, а не "здобуття" чи "дарування Єльцином") незалежности. Поплямкали, ручками помахали - всьо. Якщо побити пам*ятник упирю, коли влада нічого не робить - вандалізм, тоді вандалі в цій країні - порядніші й кращі за "нормальних".

Повідомлення відредагував IA32: 04.07.2009 – 22:44

• 0

#75 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 09:51

офтоп видалено

Цитата

Шевченківський районний суд Києва сьогодні виніс рішення про звільнення з-під варти на підписку про невиїзд п’ятьох осіб, які пошкодили пам’ятник Леніну в центрі Києві.

Про це УНІАН повідомили у Центрі громадських зв’язків Міністерства внутрішніх справ України в Києві.

Вони знаходитимуться на підписці на час досудового слідства.

Як повідомляв УНІАН, 30 червня члени праворадикальної націоналістичної організації пошкодили пам`ятник Леніну в центрі Києва. За даним фактом було порушено кримінальну справу за ч. 2. ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України і затримано 5 осіб.

• 0

#76 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 13:19

Zoresvit
Кава з козявками... обом по 10% за дописи не по темі, Правила п.2.5. офтоп видалено

• 0

#77 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 18:06

Пошкодження пам'ятника звичайно варварство, але кожен раз проходячи біля бюсту "вождя" на станції метро Театральна в Києві виникає таке саме бажання. Зрештою в Німеччині пам'ятників Гітлеру не залишили.
  • 0

#78 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 07.07.2009 – 09:50

Перегляд дописуMaryan (5.07.2009 19:06) писав:

Пошкодження пам'ятника звичайно варварство, але кожен раз проходячи біля бюсту "вождя" на станції метро Театральна в Києві виникає таке саме бажання. Зрештою в Німеччині пам'ятників Гітлеру не залишили.
А шкода. Могли б залишити, хоча б один, хоча б в музеї.
Як можна виправдовувати післявоєнну єврейську пропаганду? І як Німеччина досі це терпить?
  • 0

#79 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.07.2009 – 23:00

Чи то спросоння, чи що, але прочитала тему "Полагоджено пам’ятник Леніну, що біля Бесарабки". Мда... Йду мабуть спати...
  • 0

#80 flave

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 23:04

Перегляд дописуОлеська (8.07.2009 00:00) писав:

Чи то спросоння, чи що, але прочитала тему "Полагоджено пам’ятник Леніну, що біля Бесарабки". Мда... Йду мабуть спати...

тьфу-тьфу-тьфу. :happy1: Перекрестись і лягай спати :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних