Перейти до вмісту

Пошкоджено пам’ятник Леніну, що біля Бесарабки

Повідомлень в темі: 166

#21 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 30.06.2009 – 22:31

Перегляд дописуЛастiвочка (30.06.2009 23:22) писав:

ну бачите, ті, що "добре" вчились у школі сидять по норам...
Ібо шлях тероризму їм не до снаги.
p.s. До цього теж у школі вчать, між іншим.
  • 0

#22 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.06.2009 – 22:37

Перегляд дописуГетьман (30.06.2009 23:21) писав:

Цікава послідовність :)
тю...ото гугл видав)))вибачайте не звернула увагу, але то щось журналісти начудили. з достовірних слів очевидця подій говорю першим в Україні був демонтований пам"ятник у Червонограді, а за пару днів у Тернополів 1990 році. Підтвердження у Вікіпедії. Зара точно найду коли в Тернополі знімали

1990 — демонтовано пам'ятник В.І.Леніну (вдруге в Україні і вперше в області). ( http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D1%81%...8%D1%86%D1%8F))

Перегляд дописуzav (30.06.2009 23:31) писав:

Ібо шлях тероризму їм не до снаги.
p.s. До цього теж у школі вчать, між іншим.
правильно, їм до снаги або красти, або плакати які всі довкола злодії. Мене стомили вже пусті гасла і балачки про патріотизм, я за такі дії і за таких хлопців
  • 0

#23 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.07.2009 – 00:11

Тут задумався, а тросом Володю обмотати і вантажівкою погазувати, цікаво звалив би пролетаря? )
  • 0

#24 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 01.07.2009 – 07:49

Тепер пам’ятник реставруватимуть КУНівці :)

А наступним буде пошкоджено пам’ятник Шухевичу чи Бендері, якраз на день народження Леніна.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 01.07.2009 – 07:51

• 0

#25 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.07.2009 – 08:50

Перегляд дописуЛастiвочка (30.06.2009 23:37) писав:

правильно, їм до снаги або красти, або плакати які всі довкола злодії. Мене стомили вже пусті гасла і балачки про патріотизм, я за такі дії і за таких хлопців
Неправильно. Я не краду й не плякаю.
Ці хлопці - не патріоти. А те, що вас стомила праця, так це не дивує. Ніхто не обіцяв, що сумлінно працювати цікавіше за оці вибрики, що обговорюємо.

Перегляд дописуbamik (1.07.2009 01:11) писав:

Тут задумався, а тросом Володю обмотати і вантажівкою погазувати, цікаво звалив би пролетаря? )
Це хіба Бєлазомъ, бо вовчєґ - дебелий дурень.

Перегляд дописуБілий Дракон (1.07.2009 08:49) писав:

А наступним буде пошкоджено пам’ятник Шухевичу чи Бендері, якраз на день народження Леніна.
Це якщо пощастить... а то завжди потім Шевченку чи Українці дістається. У крайньому випадку гербові.
  • 0

#26 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 01.07.2009 – 09:08

Трішки тупо що хлопці попалися, але з іншого боку це було показово. Давно пора це лайно викинути з площ наших міст. Пані Ластівочко, дірочки можна сверлити хорошою дреллю на акумуляторах, є нівроку потужні. Навіть є якась така "біда", закладається в отвори, поливається водою. Там проходить якась хімічна реакція, починається розширення і в кінці то все тріскає на курву маму. Баміку, вантажівка то добре, але як братись за справу то вже братись. Можна підтягнути спец техніку по руйнуванню будинків, наприклад загально відома металічна куля, або гідравлічні кусачки. Ото вже монстр, бачив як по кусочках в центрі міста, ліквідували 5ти поверховий будинок. Пам"ятник перекусило б зразу. :)
  • 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 01.07.2009 – 09:09

Якби ж то всі пам"ятники та погруддя важдя нарешті зняли по малих містах...
  • 0

#28 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 01.07.2009 – 09:15

Перегляд дописуbamik (1.07.2009 00:11) писав:

я колись також над цим думав, думаю шо нє, там стільки арматури, що не звалить. але на інших постаментах може спрацювати, благо ленінів в Україні не бракує.
  • 0

#29 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.07.2009 – 10:00

За всіма законами фізики - ні.

Такі статуї ставляться на металеві штифти, які можуть доходити всередині пам"ятника до половини його висоти. Враховуючи, що вантажівка буде знизу, вектор докладання зусилля призведе хіба що до того, що "ляже" не сам пам"ятник, а вся споруда з постаментом вкупі.
  • 0

#30 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Місто:мами

Відправлено 01.07.2009 – 10:43

Цитата

Це вже стаття "Тероризм" з відповідними наслідками.
а зараз їм хіба не статтю приписують?)
  • 0

#31 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.07.2009 – 10:49

Перегляд дописуКава з козявками... (1.07.2009 11:43) писав:

а зараз їм хіба не статтю приписують?)
Зараз хуліганство або цей-во, вандалізьмь - це дрібниці.
  • 0

#32 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Місто:мами

Відправлено 01.07.2009 – 11:30

все одно не курю чому вони його так безглуздо знесли...
а Гоголя пам ятники знесуть, теж?
Вони всі такі страшні, я про пам ятники Гоголя.. обкекані, загиджені..
А той що на м.Либідська солдафонам і червоній армії, знесуть?
  • 0

#33 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.07.2009 – 12:28

Перегляд дописуКава з козявками... (1.07.2009 12:30) писав:

А той що на м.Либідська солдафонам і червоній армії, знесуть?
Судячи з його вигляду - ніяк. Каменюка, що капець! Підірвати атомною бомбою, але ж там метро... Хоча свого часу монумента на Майдані розібрали таки, хоча теж лякали вантажівкою вибухівки.
  • 0

#34 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 01.07.2009 – 15:18

Перегляд дописуzav (1.07.2009 09:50) писав:

Ці хлопці - не патріоти. А те, що вас стомила праця, так це не дивує. Ніхто не обіцяв, що сумлінно працювати цікавіше за оці вибрики, що обговорюємо.
Пане ЗАВ, ви дратуєте, їй Богу..мене стомила не праця як ви фантазуєте собі, а тріпотня політиків і політиканів - як великих так і малих, задовбали!!!я хочу радикальних дій і готова йти на них от лишень провідника б толкового. А вожді? коли пам"ятника у Тернополі знесли то за якийсь час так само хотіли знести у Волочиську(Хмельницька обл) Він стоїть на залізничному вокзалі. Взяли файного троса, закинули на шию і чекали на потяга....потяг то прийшов, але троха задалеко став:( троса не вистарчило..цікаво чи потягнув би чи ні? :)
  • 0

#35 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.07.2009 – 16:16

Перегляд дописуЛастiвочка (1.07.2009 16:18) писав:

Пане ЗАВ, ви дратуєте, їй Богу..мене стомила не праця як ви фантазуєте собі, а тріпотня політиків і політиканів - як великих так і малих, задовбали!!!я хочу радикальних дій і готова йти на них от лишень провідника б толкового.
Ви написали "балачки про патріотизм", але вони передбачають сумлінну працю на добробут батьківщини. То навіщо було приплітати всюда патріотизм? Патріоту взагалі-то байдуже до пам'ятників лёніна - вони йому не заважають аж ніяк.
А щодо тріпотні, то це теж різновид сумлінної праці - дипломатичні переговори зветься. Це загальноприйнятий стандарт вирішення суперечок. Єдина умова - щоби сторони дотримувалися закону.
А якщо сторони порушують закон, то треба їх карати, але не радикальними діями, як декому здається, а згідно із законом.
Радикальні ж дії, що ви по ним плякаєте, передбачають порушення закону. А порушення закону з боку ідеологівнах мене неабияк лякає, причому сила переляку мало залежить від обрання ідеології.

Перегляд дописуЛастiвочка (1.07.2009 16:18) писав:

коли пам"ятника у Тернополі знесли то за якийсь час так само хотіли знести у Волочиську(Хмельницька обл) Він стоїть на залізничному вокзалі. Взяли файного троса, закинули на шию і чекали на потяга....потяг то прийшов, але троха задалеко став:( троса не вистарчило..цікаво чи потягнув би чи ні? :)
Потягнув би... поки троса не порвав. Цікаво, скільки би людей скалівчив той трос при розриві?
  • 0

#36 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 01.07.2009 – 16:22

Перегляд дописуzav (1.07.2009 17:16) писав:

Потягнув би... поки троса не порвав. Цікаво, скільки би людей скалівчив той трос при розриві?
не знаю...вночі було, але ж було б не зле зтягнути і нікого не скалічити (помріяла)
  • 0

#37 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.07.2009 – 16:23

Чесно,не розумію чого всі в такому захваті. Я ті памятники взагалі не помічаю. А якшо і помічаю,то не ідентифікую Леніна як вождя пролетаріату,а як місце на Радянській(назва вулиці) де можна посидіти чи покататися на скейті.

А взагалі б я всі його памятники знесла. Але цивілізовано,тобто демонтувала.
  • 0

#38 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.07.2009 – 17:28

є кілька знайомих, мріяли як вони всіх ленінів позносять. навіть якихось маленьких в Київській області намагались, але ніц не вийшло. а цей же одоробло. тут хіба танком))))
але краще дійсно офіціно демонтувати і запхати куди подалі.
  • 0

#39 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.07.2009 – 18:27

"Громадський рух «За Україну» вимагає вилучити пам’ятники Леніну з реєстру пам’яток. Про це заявив лідер ГУ „За Україну!” В’ячеслав Кириленко, повідомили «proUA» у прес-службі руху." © http://ua.proua.com/.../01/155854.html
  • 0

#40 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.07.2009 – 07:59

Ще гарний шлях голову відпиляти й утопити у болоті. Якщо все гарно спланувати, то можливості є.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних