Перейти до вмісту

Що для тебе день народження? Присвячується темі "Чому люди народжуються"

Повідомлень в темі: 140

#61 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 07.04.2009 – 22:01

Перегляд дописуIron Man (7.04.2009 19:20) писав:

А я просто в захваті від свого ДН! На своєму ДН я не п`ю, хіба що трішки шампаньского(мені 13 років). Та все ж для мене це найкращий день року (за винятком, може, 31 травня). ;)
Йо йо, в 13 років з алкоголю можна тіко кампотік!
  • 0

#62 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 22:20

Перегляд дописуПетлюра (7.04.2009 22:50) писав:

Одначе якщо батьки навіть трохи пропонують в такому віці то це капець
Петлюрчег, тебе напевно прийдеться відкачувати, але я всетаки скажу: мені ще в 10 років батько сказав: хоч напитися, пий вдома, а не десь по під"їздах, тобто фактично дозволив пити, і можеш повірити, я не валяюся п"яний
  • 0

#63 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.04.2009 – 22:55

Перегляд дописуВареник (7.04.2009 23:20) писав:

Петлюрчег, тебе напевно прийдеться відкачувати, але я всетаки скажу: мені ще в 10 років батько сказав: хоч напитися, пий вдома, а не десь по під"їздах, тобто фактично дозволив пити, і можеш повірити, я не валяюся п"яний
Правильний підхід до справи ;)
  • 0

#64 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 07.04.2009 – 23:25

Перегляд дописуВареник (7.04.2009 23:20) писав:

А не пити взагалі не варіант?ну або як мінімум не наливати дитині першим.Тобто така логіка що дитина всеодно нап"ється то хай краще вдома вона якраз і показує рівень реальної деградації нашого суспільства.
Щоб мої слова не були оффтопом додам що святкування днюхи дітям з боку батьків слід робити так щоб з малечку лишалась думка що гарно і весело можна провести час і тверезим
  • 0

#65 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 23:30

Перегляд дописуПетлюра (8.04.2009 00:25) писав:

А не пити взагалі не варіант?ну або як мінімум не наливати дитині першим.Тобто така логіка що дитина всеодно нап"ється то хай краще вдома вона якраз і показує рівень реальної деградації нашого суспільства.
Щоб мої слова не були оффтопом додам що святкування днюхи дітям з боку батьків слід робити так щоб з малечку лишалась думка що гарно і весело можна провести час і тверезим
спробую пояснити доступніше: якби мені сказали НЕ ПИЙ, я б напився назло, а мені ДОЗВОЛИЛИ, і це вже стало нецікаво, тобто теорія забороненого плоду, і я вдячний моїм батькам за все. так ясніше?
  • 0

#66 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 08.04.2009 – 08:20

Перегляд дописуПетлюра (7.04.2009 22:50) писав:

Це позиція слабкої людини що не має волі жити своїм життям.
Ти помиляєшся. Мене дуже важко назвати слабкою людиною без волі жити власним життям. Хочу побажати тобі, щоб ти до мого віку досягнув того, що маю зараз я. А будучи я слабкою ніколи б цього не було. Повір мені!
  • 0

#67 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.04.2009 – 09:48

Шо-та ви тему не туди повели. Петлюра знову всіх провокує))
IA32, якщо сангрію вважати компотиком, то нею теж можно здоровськи напитися)))
Мені як і Варенику не забороняли пити, курити і т.д Може саме тому я не п"ю і не курю- нецікаво. такий підхід батьків дл виховання дитини вважаю правильним, бо коли спостерігаєш як дитина в 15 років ховає від батьків пляшку пива чи сигарету- смішно стає.
День народження- то такий день, коли можна наробити купу дурниць,а на наступний день не потрібно буде виправдовуватися, бо ж було день народження. Більшість свят для цього і існують. Вихідні після тих світ теж неспроста ;)
  • 0

#68 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 08.04.2009 – 13:05

Перегляд дописуВареник (8.04.2009 00:30) писав:

спробую пояснити доступніше: якби мені сказали НЕ ПИЙ, я б напився назло, а мені ДОЗВОЛИЛИ, і це вже стало нецікаво, тобто теорія забороненого плоду, і я вдячний моїм батькам за все. так ясніше?
Ясніше.Мені теж не забороняли(в тому смислі що навіщо забороняти якщо і так не хоче)але тикати під новий рік навііть того ж шампанського(нажаль навіть мені тикали але природно не погодивсь) то не краща альтенатива.Бо толку з того келиха чуть а ефект що випивка вже можна(психологічний ефект)доволі суттєвий.
Просто дитина випила на свято і в неї відклалась думка що випивши можна позбутись якихиось проблем.Потім будуть в неї реальні біди в житті і може прокинутись бажання напитись задля антистресу а не знала б людина що воно є то і бажання не було б.

Перегляд дописуМалюсінька (8.04.2009 09:20) писав:

Ти помиляєшся. Мене дуже важко назвати слабкою людиною без волі жити власним життям. Хочу побажати тобі, щоб ти до мого віку досягнув того, що маю зараз я. А будучи я слабкою ніколи б цього не було. Повір мені!
Слабкість має різні вираження і іноді успіхи в одних сферах компенсуються негативами в інших.

Перегляд дописуSensssorika (8.04.2009 10:48) писав:

День народження- то такий день, коли можна наробити купу дурниць,а на наступний день не потрібно буде виправдовуватися, бо ж було день народження. Більшість свят для цього і існують. Вихідні після тих світ теж неспроста ;)
Я розумію що у ваших очах давно став провокатором але таки маненьке питання.А якщо людина(типу я) хоче не чудити і виправдовуватись а просто погуляти і поспілкуватись?

Повідомлення відредагував Петлюра: 08.04.2009 – 13:19

• 0

#69 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 08.04.2009 – 13:11

Перегляд дописуПетлюра (8.04.2009 14:05) писав:

Ясніше.Мені теж не забороняли(в тому смислі що навіщо забороняти якщо і так не хоче)але тикати під новий рік навііть того ж шампанського(нажаль навіть мені тикали але природно не погодивсь) то не краща альтенатива.Бо толку з того келиха чуть а ефект що випивка вже можна(психологічний ефект)доволі суттєвий.
То вже, пане Петлюро, залежить від того, як ставляться в сім"ї до самої випивки.І залежить від самого психологічного стану та характеру дитини.Не можна викреслювати такий метод виховання довіри до дітей, бо чесати всіх однією гребінкою означатиме тут, як мінімум, нерозуміння індивідуального підходу до дитини і святкування її дня народження.
  • 0

#70 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.04.2009 – 13:12

А я люблю свій день народження, хоч він і взимку. Та й взагалі свята люблю.)

Люблю купу подарунків; коли телефон розривається від дзвінків з поздоровленнями, навіть якщо з самого ранку і хочеться матюкатись, яка с... так рано додумалась подзвонити...; навіть якщо доводиться витратити зарплатню (а буває й дві) на виставляння могоричів; навіть якщо ненароком (ну, буває...) хильнеш лишнього і на наступний ранок болітиме голова, - все одно люблю!)
  • 0

#71 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 08.04.2009 – 13:18

Перегляд дописувеснянка (8.04.2009 14:11) писав:

чесати всіх однією гребінкою означатиме тут, як мінімум, нерозуміння індивідуального підходу до дитини і святкування її дня народження.
Згоден не можна.А зараз нажаль чешуть і активно.Бо якраз такий метод є вживаним у переважній більшості сімей

Повідомлення відредагував Петлюра: 08.04.2009 – 13:19

• 0

#72 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.04.2009 – 15:39

Потім будуть в неї реальні біди в житті і може прокинутись бажання напитись задля антистресу а не знала б людина що воно є то і бажання не було б.
кста, іноді справді допомагає. нап"єшся один раз до просячого визгу, потім так більше ніколи не захочеш.

Я розумію що у ваших очах давно став провокатором але таки маненьке питання.А якщо людина(типу я) хоче не чудити і виправдовуватись а просто погуляти і поспілкуватись?
Якшо ти питаєшся особисто моєї думки, то ти зануда. Заперечення будуть? Так? не треба))
Я не казала, що щоб щось таке начудити треба напиватися. Я, наприклад, твереза набагато страшніша людина,ніж якшо вип"ю.

Перегляд дописуОлеська (8.04.2009 14:12) писав:

навіть якщо з самого ранку і хочеться матюкатись, яка с... так рано додумалась подзвонити...
Яке знайоме відчуття!!!!! ;)
тільки я тепер на всі свята вимикаю мобільний телефон,щоб НІХТО мені не дзвонив. Чомусь нікого не хочеться чути)))
  • 0

#73 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 08.04.2009 – 16:28

Перегляд дописуSensssorika (8.04.2009 16:39) писав:

Якшо ти питаєшся особисто моєї думки, то ти зануда. Заперечення будуть? Так? не треба))

кстаті да
  • 0

#74 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 08.04.2009 – 17:08

Не люблю цей день. Просто тоді відчувається якась ностальгія..згадуються минулі роки, відчуваєш самотність...
  • 0

#75 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.04.2009 – 17:36

Перегляд дописуПетлюра (8.04.2009 13:05) писав:

Просто дитина випила на свято і в неї відклалась думка що випивши можна позбутись якихиось проблем.
Чесно кажучи, не бачу зв"язку.. свято і зняття стресу? хм...

Я не за те, щоб "підсаджувати" дитину на випивку... Але згідна з тим, що коли батьки дозволили спробувати - то є метод забороненого плоду і він дуже дієвий... стає НЕЦІКАВО!

свій деньнародження люблю... Правда, день перед тим постійно сидить думка в голові, що треба відмінити і святкування, і скликання гостей і сховатись десь.. Але коли зранку (а то й в ночі) чуєш привітання від рідних і друзів, забуваєш що хотілось все відмінити..
  • 0

#76 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 08.04.2009 – 21:32

Перегляд дописуВареник (8.04.2009 17:28) писав:

кстаті да
легко не бути занудою коли маєш однодумців по цьому питанню майже все суспільство.А відповіді я так і не почув

Перегляд дописуВакуОлька (8.04.2009 18:36) писав:

Чесно кажучи, не бачу зв"язку.. свято і зняття стресу? хм...

Я не за те, щоб "підсаджувати" дитину на випивку... Але згідна з тим, що коли батьки дозволили спробувати - то є метод забороненого плоду і він дуже дієвий... стає НЕЦІКАВО!
А якщо про плід взагалі не говорити в сім"ї7тобто його нема так само як нема і купи інших рекламованих речей.длумаю якби і самі батьки не пили на свята і дитину так виховували б то в значному числі випадків можна було б виховати людей які б до спиртного були індеферетні

Перегляд дописуAmili (8.04.2009 18:08) писав:

відчуваєш самотність...
Отож бо й воно коли навіть банально нема з ким посидіти з чайєм і тортиком то дуже самотнім відчуваєш себе
  • 0

#77 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 08.04.2009 – 21:33

ага, ізолюй їх від всього світу
  • 0

#78 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 08.04.2009 – 21:43

Перегляд дописуПетлюра (8.04.2009 21:32) писав:

Отож бо й воно коли навіть банально нема з ким посидіти з чайєм і тортиком то дуже самотнім відчуваєш себе
Треба в Японію їхати, там чайні церемонії в ходу.
  • 0

#79 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 08.04.2009 – 21:50

Перегляд дописуyushchenko (8.04.2009 22:43) писав:

Ющ вони в чай саке підливають))
  • 0

#80 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 08.04.2009 – 21:52

Перегляд дописуВареник (8.04.2009 22:33) писав:

ага, ізолюй їх від всього світу
Ну рекламують купу різних речей не лише спиртне.І так спочатку треба бодай спробувати виховати дитину тверезою

Перегляд дописуyushchenko (8.04.2009 22:43) писав:

Питання не так в ічаї як у бажанні зібратись і відпочити зокрема відсвяткувати щось у тверезій компанії
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних