Перейти до вмісту

Що для тебе день народження? Присвячується темі "Чому люди народжуються"

Повідомлень в темі: 140

#41 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.04.2009 – 09:52

Я не люблю св"ята взагалі. Причина в тому, що мій батько як завжди на них нап"ється і то вже не свя"ято... вам краще того не знати. Саме головне в житті здоров"є, об тато і мама не пили і були нормальні стосунки в сім"ї. Ось це головне! Повірте.
  • 0

#42 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 05.04.2009 – 14:45

Перегляд дописуyushchenko (4.04.2009 22:22) писав:

Бгг...я напевно скоро список моїх титулів заведу, дуже цікаво вийде.

Пане Петлюра , а як ви святкуєте своє день народження без алкоголю? Дайте рецепт будь-ласка.
Буду радий ознайомитись з тим списком
А щодо того як святкую.напрочуд просто і дехто може навіть подумати що нудно.Вдома з тортом,соками,мінералкою і т п.Як правило на цьому присутні батьки і бабця.кудись ходити самому я не люблю а от якби було з ким то може б і пішов в якесь кафе.

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2009 10:01) писав:

Але це все можна зробити в будь-який інший день. Я б навіть сказала "кожен день" :happy1:
От і я важаю що свято це коли гарно на душі незалежно від дати.
  • 0

#43 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 05.04.2009 – 14:57

Перегляд дописуПетлюра (5.04.2009 14:45) писав:

Буду радий ознайомитись з тим списком
А щодо того як святкую.напрочуд просто і дехто може навіть подумати що нудно.Вдома з тортом,соками,мінералкою і т п.Як правило на цьому присутні батьки і бабця.кудись ходити самому я не люблю а от якби було з ким то може б і пішов в якесь кафе.
А з друзями? Ні для кого не секрет, що для того, щоб розвеселити людину, потрібний якийсь штучний розвеселювач. Алкоголь сприяє налагодженню більш відвертих та невимушених відносин, притупляє почуття страху та сорому.

Наприклад: Хочу зробити день народження, щоб у людей лишились позитивні враження від цього невеличкого свята, щоб вони трохи розслабились. Часто друзі є замученими після напруженого робочого тижня, то ж усіляки "шутки-прибаутки" чи споживання шоколадних тортів не допомагає зняти фізичну та моральну втому, людина вимучена.

Проте алкоголь має знеболюючий ефект, людина забуває про негатив, легше йде на невимушені розмови. Відпочиває.

Файно випивши можна й танці забацати на цьому дні народженні, без алкоголю - це було б складно.
  • 0

#44 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 14:59

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2009 10:01) писав:

Але це все можна зробити в будь-який інший день. Я б навіть сказала "кожен день" :happy1:

та ні Сенсулько, кожен день здоров"я час не дозволяє)) а так звісно можна і в будь-який інший, ніхто ж і не заперечує)
  • 0

#45 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 15:21

Перегляд дописуyushchenko (5.04.2009 15:57) писав:

А з друзями? Ні для кого не секрет, що для того, щоб розвеселити людину, потрібний якийсь штучний розвеселювач. Алкоголь сприяє налагодженню більш відвертих та невимушених відносин, притупляє почуття страху та сорому.

Наприклад: Хочу зробити день народження, щоб у людей лишились позитивні враження від цього невеличкого свята, щоб вони трохи розслабились. Часто друзі є замученими після напруженого робочого тижня, то ж усіляки "шутки-прибаутки" чи споживання шоколадних тортів не допомагає зняти фізичну та моральну втому, людина вимучена.

Проте алкоголь має знеболюючий ефект, людина забуває про негатив, легше йде на невимушені розмови. Відпочиває.

Файно випивши можна й танці забацати на цьому дні народженні, без алкоголю - це було б складно.
Ну шановний це кому як.особисто я не випиваю.І не збираюсь починати.Мені щоб файно почуватись потрібна твереза компанія і саме її я і шукаю.Людина яка зі мною вільний час провести без випивки не може другом мені не мтає однозначно.Те що більшості треба випити щоб розслабитись їх проблеми хай випивають.А мені непотрібно і я шукаю тверезих однодуців

Перегляд дописуyushchenko (5.04.2009 15:57) писав:

Часто друзі є замученими після напруженого робочого тижня, то ж усіляки "шутки-прибаутки" чи споживання шоколадних тортів не допомагає зняти фізичну та моральну втому, людина вимучена.
якби ті друзі не пробували випивкуираніш може коли були підлітками "по приколу"то і більш дорослому житті не виникало бажання випити.Знов таки бували у мене і страшні стреси і життєві кризи але не знаючі що є випивка до неї і не тягнешся чим рятуєш і свій організм і не загострюєш проблем
  • 0

#46 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 05.04.2009 – 15:28

Перегляд дописуПетлюра (5.04.2009 15:21) писав:

якби ті друзі не пробували випивкуираніш може коли були підлітками "по приколу"то і більш дорослому житті не виникало бажання випити.Знов таки бували у мене і страшні стреси і життєві кризи але не знаючі що є випивка до неї і не тягнешся чим рятуєш і свій організм і не загострюєш проблем
Я, наприклад, не тягнусь, хоча можу випити для того, щоб веселіше було.

На тверезу голову хіба вести філософські розмови про виникнення бурі на Сонці. Для розслаблення мозку потрібно порушити зв*язок нейронів алкоголем, щоб складні теми не лізли в голову під час святкування дня народження.

Та й таких приколів, як в п*яному товаристві Ви не зможете зпровокувати поїдаючи торт та п*ючи мінералку.
  • 0

#47 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 05.04.2009 – 16:28

Половини, а буває, що й майже 100% того, що робить і тим паче того, що говорить людина "під алкоголем", вона не пам*ятає зовсім. І що ж то за веселуха?

Досягти вільного поводження, свободи розуму та дій можна і без алкоголю. Але це значно складніше, бо треба над собою працювати.

Щодо днів народження, то для мене це завжди святковий день. День ствердження свого існування в цьому світі.
Я в цей день останніми кількома роками намагаюся зробити щось особливе для себе. Наприклад, перепливала лагуну в масці з трубкою, або їздила верхи по пустелі, їздила сама у подорож, словом, робила щось, що мені запам*ятається і дасть задоволення та розкриє мої можливості ще більше. В цей день я роблю собі певний "подарунок", і це може бути щось маленьке або велике, але те, що мені нагадуватиме про мою самодостатність)).
Буває, що вечір у сімейному колі, коли близькі люди приділяють мені увагу, є найкращим подарунком :happy1:. Буває, що я святкую з найближчими друзями.

Найменше мені подобається святкувати д.н. у шумній п*яній компанії людей, що після кількох тостів забувають "для чого всі зібралися"..
  • 0

#48 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 16:32

Перегляд дописуБлискавиця (5.04.2009 17:28) писав:

І що ж то за веселуха?

Вірно. Мій батько коли тверезив він більш менш нормальний, людина. А тільки вип"є чарку, навіть не багато, то починається... Я, якщо чесно, зараз намагаюся сам алкоголю не вживати взагалі. Не хочу стати тим... слів не має просто.
  • 0

#49 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 16:41

Перегляд дописуВареник (5.04.2009 15:59) писав:

та ні Сенсулько, кожен день здоров"я час не дозволяє)) а так звісно можна і в будь-який інший, ніхто ж і не заперечує)
Якщо не бухати як дурень а відпочивати тихіш і скромніш то можна набагато частіше.А якщо частіше відпочивати тихіш і скромніш то і бажання час від часу на свята бухати буде менше

Перегляд дописуyushchenko (5.04.2009 16:28) писав:

Я, наприклад, не тягнусь, хоча можу випити для того, щоб веселіше було.

На тверезу голову хіба вести філософські розмови про виникнення бурі на Сонці. Для розслаблення мозку потрібно порушити зв*язок нейронів алкоголем, щоб складні теми не лізли в голову під час святкування дня народження.

Та й таких приколів, як в п*яному товаристві Ви не зможете зпровокувати поїдаючи торт та п*ючи мінералку.
Шановний.я тебе не переконую.То твоє право так вважати.І так жити.А я всього навсього сказав що шукаю людей які б мали не таку як у тебе(їх нажаль переважна більшість)а таку як у мене думку про святкуваня.Тому не бачу сенса у цій дискусії.

Половини, а буває, що й майже 100% того, що робить і тим паче того, що говорить людина "під алкоголем", вона не пам*ятає зовсім. І що ж то за веселуха?

Досягти вільного поводження, свободи розуму та дій можна і без алкоголю. Але це значно складніше, бо треба над собою працювати.

Щодо днів народження, то для мене це завжди святковий день. День ствердження свого існування в цьому світі.
Я в цей день останніми кількома роками намагаюся зробити щось особливе для себе. Наприклад, перепливала лагуну в масці з трубкою, або їздила верхи по пустелі, їздила сама у подорож, словом, робила щось, що мені запам*ятається і дасть задоволення та розкриє мої можливості ще більше. В цей день я роблю собі певний "подарунок", і це може бути щось маленьке або велике, але те, що мені нагадуватиме про мою самодостатність)).
Буває, що вечір у сімейному колі, коли близькі люди приділяють мені увагу, є найкращим подарунком :happy1:. Буває, що я святкую з найближчими друзями.

Найменше мені подобається святкувати д.н. у шумній п*яній компанії людей, що після кількох тостів забувають "для чого всі зібралися"..
Золоті слова.Хоча якщо не починати пити то досягти нормального веселого стану не так важко(я наголошую якщо не починати).Взагалі компанія більше 5 людей якщо вона не розпадається на менші групки рідко буває адекватною за поведінкою
  • 0

#50 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.04.2009 – 17:44

Перегляд дописуВареник (5.04.2009 15:59) писав:

та то залежить від того,як ти любиш еем.. "відриватись/відпочивати" ))
Я он півроку намагалася затягти подруг на каток, вони все віднєкувались,зараз дзвонять і пропонують піти в басейн. Це коли через три тижні вже на море можна буде їхати,плюс я ще не вмію плавати, та дого ж мене в місті нема. Оригінально провОдимо час))))

Перегляд дописуПетлюра (5.04.2009 16:21) писав:

Ну шановний це кому як.особисто я не випиваю.І не збираюсь починати.Мені щоб файно почуватись потрібна твереза компанія і саме її я і шукаю.Людина яка зі мною вільний час провести без випивки не може другом мені не мтає однозначно.Те що більшості треба випити щоб розслабитись їх проблеми хай випивають.А мені непотрібно і я шукаю тверезих однодуців
Моя улюблена страва- різотто в(!) червоному вині. Ти б зі мною не дружив, бо я вино...ЇМ ? :happy1:

Буває, що вечір у сімейному колі, коли близькі люди приділяють мені увагу, є найкращим подарунком :blink:. Буває, що я святкую з найближчими друзями.
Приємно,коли в твій день народження є кому щиро сказати тобі "Я радий/рада ,що ти народилась!" ))))
  • 0

#51 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 17:59

Перегляд дописуSensssorika (5.04.2009 18:44) писав:

Моя улюблена страва- різотто в(!) червоному вині. Ти б зі мною не дружив, бо я вино...ЇМ ? :happy1:
Якби ти мала бажання і час зі мною без випивки погуляти то звісно подружитись було б цілком реально.
  • 0

#52 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.04.2009 – 18:09

Перегляд дописуПетлюра (5.04.2009 18:59) писав:

Якби ти мала бажання і час зі мною без випивки погуляти то звісно подружитись було б цілком реально.
Мушу зауважити,що на подібних прикладах,я майже завжди маю на увазі якусь абстрактну особу,а не себе саму))
Тобто моє різотто чи пиріг спечений на пиві ти не їв би? Навіть якби в мене був день народження?
  • 0

#53 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 18:29

Перегляд дописуSensssorika (5.04.2009 19:09) писав:

Мушу зауважити,що на подібних прикладах,я майже завжди маю на увазі якусь абстрактну особу,а не себе саму))
Тобто моє різотто чи пиріг спечений на пиві ти не їв би? Навіть якби в мене був день народження?
Ні.Тобто не їв би.І на дні народження природно нічого б не пив.Тому власне я швитдко перестав по святам ходити бо не хочеться людей ображати а починати пити через них не хочеться ще більш
  • 0

#54 Ganichka-Dykanichka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:калуш-франик

Відправлено 06.04.2009 – 15:15

колись,ще в ранньому дитинстві,для мене день народження це було щось неймовірне...напевно так як і для всіх дітей....а зараз я не отримую від нього ніякого задоволення....для мене це як один з звичайних днів,просто на тебе звертають біше уваги чим зазвичай... :blink: що до моїх так би мовити близьких знайомих-чиєсь день народження це лишній привід випити на халяву :happy1: ..... а яка з цього радість імениннику???
ну і зважаючи на мої,останнім часом, писимістичні настрої день народження це не +1 рік життя,а -1 рік.
  • 0

#55 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 21:29

Бачу тут деякі панянки наставили мені мінусів.ну власне хай то буде на їх совісті але хоч убий не розумію чого коли одні святкують бухаючі це нормально а коли я кажу що хочу відсвяткувати без випивки(тобто цілком зеркальна ситуація)починаються наїзди типу"тобі буде важко і т п"
  • 0

#56 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 07.04.2009 – 09:10

Перегляд дописуПетлюра (6.04.2009 22:29) писав:

Бачу тут деякі панянки наставили мені мінусів.ну власне хай то буде на їх совісті але хоч убий не розумію чого коли одні святкують бухаючі це нормально а коли я кажу що хочу відсвяткувати без випивки(тобто цілком зеркальна ситуація)починаються наїзди типу"тобі буде важко і т п"
Тобі мінуси поставили не за те, що ти так думаєш. Ти маєш право так думати і прагнути до цього. А мінуси за то, що ти такий категоричний. Не потрібно так критично і однозначно апелювати. Я також не люблю випивки в великих кількостях і гучних забав. Мені краще випити чаю з тортиком. Але я дуже непогано вписуюся в великі компанії, де випивають і де влаштовують гучні забави. Я вип'ю 50г алкоголю для настрою і все! І в мене маса друзів. От я особисто поставила тобі мінус за твою категоричність. Будь простішим і люди до тебе потягнуться. Підлаштовуйся під ситуацію. І тобі легше буде!

Повідомлення відредагував Малюсінька: 07.04.2009 – 09:11

• 0

#57 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 11:22

день народження - просто день коли ти народився.
звісно прикольно святкувати цей день кожного року, хоча як на мене нічого особливого, лише можливість побачити людей гарних та знайомих давніх.
  • 0

#58 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.04.2009 – 17:12

А я люблю свій ДН!
В мене дуже проста психологія тут - тішуся, що я народилась і тіштесь, що я народилась)))))
А в цей день тримаю поряд лише тих, кому я небайдужа)))
Я привітання від навіть малознайомих людей - все-рівно приємно!))
В мене таке враження, що більшість, хто не любить свій ДН, просто самі себе в цьому переконують або ж просто обставини не сприяють протилежному.
  • 0

#59 Iron Man

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 07.04.2009 – 18:20

А я просто в захваті від свого ДН! На своєму ДН я не п`ю, хіба що трішки шампаньского(мені 13 років). Та все ж для мене це найкращий день року (за винятком, може, 31 травня). ;)
  • 0

#60 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 21:50

Перегляд дописуМалюсінька (7.04.2009 10:10) писав:

Будь простішим і люди до тебе потягнуться. Підлаштовуйся під ситуацію. І тобі легше буде!
Це позиція слабкої людини що не має волі жити своїм життям.Навіщо мені щоб до мене на днюху чи просто у вільний час тягнулись люди з бокалами пива і іншої бридоти

Перегляд дописуIron Man (7.04.2009 19:20) писав:

А я просто в захваті від свого ДН! На своєму ДН я не п`ю, хіба що трішки шампаньского(мені 13 років). Та все ж для мене це найкращий день року (за винятком, може, 31 травня). ;)
Одначе якщо батьки навіть трохи пропонують в такому віці то це капець

Повідомлення відредагував Петлюра: 07.04.2009 – 21:50

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних