Перейти до вмісту

Вияв студентської підтримки Міністра освіти і науки Вакарчуку І.О.

Повідомлень в темі: 34

#21 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 30.06.2009 – 18:13

Зараз проблема в тому, що Вакарчука хочуть зняти для того, щоб відмінити ЗНО, що нічого доброго не принесе. При тому, що відмінити вони ЗНО хочуть не для того, щоб помогти комусь, а набрати очок до виборів.

УВАГА ! ЧЕРЕЗ ПРОБЛЕМИ З РЕЄСТРАЦІЄЮ АКЦІЯ ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА ПЯТНИЦЮ, 3го ЛИПНЯ !!!
  • 0

#22 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 30.06.2009 – 20:45

Бородьба з наслідками сутність незачіпає.
  • 0

#23 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.06.2009 – 23:16

Відбудеться акція біля Львівської обласної ради, вул. Винниченка, 18.
  • 0

#24 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5186 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 30.06.2009 – 23:41

Перегляд дописуKinoManiak (1.07.2009 00:16) писав:

Відбудеться акція біля Львівської обласної ради, вул. Винниченка, 18.

забув сказати що в п`ятницю на 12.00!
  • 0

#25 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 01.07.2009 – 15:18

До речі про ЗНО, це аж ніяк не вплинуло на боротьбу з корупцією, адже багато школярів мають однаково високі бали, їх більше, ніж місць, тоді ВНЗ влаштовують так звані "співбесіди", але ж зрозуміло, навіщо.
  • 0

#26 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5186 повідомлень

Відправлено 01.07.2009 – 22:30

Перегляд дописуПанночка (1.07.2009 16:18) писав:

До речі про ЗНО, це аж ніяк не вплинуло на боротьбу з корупцією, адже багато школярів мають однаково високі бали, їх більше, ніж місць, тоді ВНЗ влаштовують так звані "співбесіди", але ж зрозуміло, навіщо.
тоді це вже друга проблема з якою треба боротися
  • 0

#27 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.07.2009 – 08:28

Перегляд дописуKassandra (1.07.2009 23:30) писав:

тоді це вже друга проблема з якою треба боротися

Як?

пропозиції є?

А стосовно Вакарчука - у нас така специфіка чиновницького апарату, що його вистачає лише на одну дію. От Вакарчук додавив ЗНО - мавр зробив свою справу, мавр може йти. Інший тепер хай займеться держзамовленням, наступний - кількістю так званих ВНЗ і так далі. Змінивши з десяток міністрів освіти може й матимемо нормальну освіту.
  • 0

#28 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5186 повідомлень

Відправлено 02.07.2009 – 10:24

Перегляд допису-=VJ=- (2.07.2009 09:28) писав:

Як?

пропозиції є?

А стосовно Вакарчука - у нас така специфіка чиновницького апарату, що його вистачає лише на одну дію. От Вакарчук додавив ЗНО - мавр зробив свою справу, мавр може йти. Інший тепер хай займеться держзамовленням, наступний - кількістю так званих ВНЗ і так далі. Змінивши з десяток міністрів освіти може й матимемо нормальну освіту.

є, але наразі й сама бачу їх недоліки.
  • 0

#29 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 02.07.2009 – 15:15

Перегляд дописуЛастiвочка (29.06.2009 11:34) писав:

не знаю який з Вакарчука міністр, але ЗНО то страхіття від якого потрібно збавитись, або привести до нормального стану. Ви чули як розмовляють гуцули? от їхні тести дали перевіряти у Донецьк(приблизно), а їхні в Франківськ....без коментарів...так само тест з укр мови який мені довелось проходити (хочу ще одну освіту).
справді, ото неподобство шо не мона макс. бали по-блату отримати :(
тобі освіта треба чи диплом?
  • 0

#30 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 02.07.2009 – 18:12

Перегляд дописуSergiy_K (2.07.2009 16:15) писав:

справді, ото неподобство шо не мона макс. бали по-блату отримати :(
тобі освіта треба чи диплом?
мені потрібна освіта з дипломом. ту, що отримала вже - можу гордитись. але не попасти зараз на навчання лише через те, що давно закінчувала школу і що якийсь ідот тести ті складав - неправильно і обідно...
  • 0

#31 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 20.11.2009 – 22:16

Цитата

відновиться стара система хабарництва
Чомусь двічі поступив у Київські ВНЗ без хабарів. Може, просто треба мати на плечах щось відмінне від капусти?
  • 0

#32 sergiusz

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.11.2009 – 02:05

Перегляд дописуst SPEAKER (20.11.2009 22:16) писав:

Чомусь двічі поступив у Київські ВНЗ без хабарів. Може, просто треба мати на плечах щось відмінне від капусти?
Те ж саме. Підучити за рік 2-3 предмети не так і важко. А помилки, якщо вони там і були, мали на суму балів мінімальний вплив. Зрештою, це щось на кшталт природнього відбору. При такій самій логіці, на класичному вступному іспиті випускник школи 2009 року мав би більше шансів ніж випускники минулих років :wacko:
  • 0

#33 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 21.11.2009 – 11:08

Перегляд дописуЛастiвочка (2.07.2009 18:12) писав:

мені потрібна освіта з дипломом. ту, що отримала вже - можу гордитись. але не попасти зараз на навчання лише через те, що давно закінчувала школу і що якийсь ідот тести ті складав - неправильно і обідно...
Гадаю, що слово "обідно" більш ніж промовисто свідчить про якість освіти дописувача. Щодо "гордитись", то в українській мові є більш відповідне слово "пишатися". "Попасти" можна на "бабки", це жаргон якийсь, грамотні українці пишуть - "потрапити". І такий абітурієнт ще може ображатися, що її не взяли "без пільг/хабара" на навчання у вуз??? :lol:

Система тестів - нмд, це правильно, так працює американська школа, і пан Amarok може підтвердити, наскільки воно добре. Доцільно, щоб і випусники вузів здавали тести перед захистом дипломів. :wacko:

Тут я особисто почин Міносвіти та міністра підтримую.

Повідомлення відредагував Родослава09: 21.11.2009 – 11:11

• 0

#34 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 23.11.2009 – 08:49

Перегляд дописуРодослава09 (21.11.2009 11:08) писав:

Система тестів - нмд, це правильно, так працює американська школа, і пан Amarok може підтвердити, наскільки воно добре. Доцільно, щоб і випусники вузів здавали тести перед захистом дипломів. :)
Випускники ВУЗів здають таку річ, яка зоветься "держіспити". Звісно, воно перетворюється врешті на накриту поляну для власних викладачів та приїжджих панів з Києва. І спеціальностей насправді досить багацько. Розробляти "незалежні" тести для випускників було б проблематично, он ЗНО не можуть до кінця доорганізувати, а кількість предметів там менша. А зорганізуйте "незалежні держіспити" для студентів усіх спеціальностей, кількість яких у рази більша.

Ще одне. Я, наприклад, вчився на механіко-математичному факультеті. Є одна проблема (але вона не із ЗНО пов'язана). Студент здає ЗНО на 190-200 балів, приходить в університет. І тут йому з першого курсу починають розповідати таке, що він банально викарячує очі і думає "ми такого у школі не вчили". Ситуація непоодинока, подібні враження чув від студентів фізичних, хімічних спеціальностей. Я не розгубився бо мав досвід олімпіад, решта ж плакала через те, що не розуміла 60-80% поданого матеріалу.
Висновок: ЗНО загалом річ хороша, але є одне але. Шкільна програма вельми відірвана від університетської програми. Введення у школі початків математичної індукції, детальніше вивчення комбінаторики, початків теорії множин (ці теми є досить простими навіть для 9 класу) змогло зменшити б розрив між шкільною та університетською програмою. Бо сучасне ЗНО - це біля 50% завдань (я гіперболізую), де треба вміти знайти Область Допустимих Значень (ОДЗ), розв'язати лінійну нерівність та квадратне рівняння. Університетська програма, повірте, зачіпає ці області дуже навіть нечасто, натомість наведені мною "пробіли" там майже на кожному кроці.
У фізиці проблема є із постулятивним викладенням фізичних законів. Іде десь так: "Ньютон сказав, що буде так, а не інакше". Як результат, уроки фізики відівчають людину від самостійного мислення. Також проблемою є неприкладність фізики (хоча, останнім часом, бачу, з цим проблема зникає). Вважаю кращим було б сконцентруватись на поясненні схеми того, що відбувається, аніж пробігтись два рази (7-8 та 9-11 класи) по всій фізиці, зазубрюючи напам'ять закони та розв'язуючи практично не пов'язані із дійсністю задачі.
У хімії проблема як завжди залишається у недостачі експериментальної частини. Але не дивно, реактиви де порозкрадали, де повикидали. Мене хімія в 8 класі захопила, я не втрачав можливості похімічити вдома. За весь час навчання у школі, ми жодного разу не тримали пробірки у руках. Благо, перед підготовкою до всеукраїнських олімпіад, нам давали похімічити, оттоді я відривався нестримно. :D Ще одною проблемою є те, що хімія передбачає дві речі: синтез, а згодом очистку (розділення). На синтезі та пов'язаних із цим задачах акцент великий, натомість очистку згадують лише на початку 8 класу, і то ознайомчо на прикладах кшталту "очистити цукор забруднений піском". Вважаю це проблемою шкільної хімії.
  • 0

#35 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.11.2009 – 09:38

Перегляд дописуГетьман (23.11.2009 08:49) писав:

Випускники ВУЗів здають таку річ, яка зоветься "держіспити". Звісно, воно перетворюється врешті на накриту поляну для власних викладачів та приїжджих панів з Києва.
Я добре знаю, що і в школах воно все "перетворюВАЛОСЯ врешті на накриту поляну для власних викладачів". :)
Тому тести - рішучий крок вперед. Аби не було таких корумпованих діянь, треба продумати прозорі, чесні методи оцінювання знань. Своїй дочці-учениці я кажу: "Та плюнь ти на ті оцінки і на несправедливість вчительок. Будь собою. А тести покажуть, що вчителі були подекуди: а) необ'єктивні, ібо чекали хабаря; б)неуважні і ліниві, всіх не навчать ... та й за такі гроші, чесно кажучи, я і сам би не розпинався. :D Тому без репетиторства не обійдеться.
Вакарчуку - підтримка колишнього студента.

Повідомлення відредагував Власюк: 23.11.2009 – 09:39

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних