Перейти до вмісту

НАТО

Повідомлень в темі: 381

Опитування: Чи за військ НАТО в України? (150 користувачів проголосувало)

Чи за військ НАТО в України?

1. Так звісно! (107 голосів [70.39%])

Процент голосів: 70.39%

2. Завжди бажав! (6 голосів [3.95%])

Процент голосів: 3.95%

3. Ні! (29 голосів [19.08%])

Процент голосів: 19.08%

4. Поїду на мітінг протесту! (10 голосів [6.58%])

Процент голосів: 6.58%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#321 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6671 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.09.2009 – 11:40

Перегляд дописуSETone (20.09.2009 11:04) писав:

Не треба нам альянсу...бо будем довіку залежати від америкосів...треба самим підніматися вгору. Бо якщо ввійдем то вже не вдастя вийти з нього((( Україна має бути вільною пташкою в світі а не залежним від когось...( ТАК! я НЕ люблю америкосів!!!)
зара саме граю в травіан. хто давно грає - зрозуміє - як то смішно, коли кормушка проситься до альянсу сподіваючись, що її перестануть фармить.
  • 0

#322 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.09.2009 – 11:53

ТАК! я НЕ люблю америкосів!!!)

То геть з американського винаходу - інтернету. І американський комп"ютер продати не забудь.

Перегляд дописуБезбожник (20.09.2009 00:16) писав:

Значно правильніше, (щодо вступу України в НАТО), буде прислуховуватись до діалогів Обами та Медвєдєва-Путіна.

До теми:

Адміністрація президента Обами після тривалих дебатів з Москвою відмовилася розміщувати протиракетну систему в Польщі та Чехії. Розміщення елементів американської ПРО в Чехії та Польщі обговорювалося з початку 2007 року. Передбачалося, що США розмістить у Польщі ракети-перехоплювачі «Петріот», а в Чехії - багатофункціональний радіолокатор. Тепер, як дізналися журналісти CNN, в адміністрації Обами відмовилися від цих планів.

За президента Буша розміщення в Європі засобів протиракетної оборони пояснювалося побоюванням ракетної загрози з боку Ірану. Росія ж розглядала це ходом проти неї. І хоча двадцять ракет «Петріот», які планувалося розмістити в Польщі, у випадку удару Росії по Заходу ніякої погоди не зробили б, сам факт проникнення Вашингтона до Центральної Європи просто бісив Кремль.

Зараз же глава Пентагону Роберт Гейтс заявляє, що США відправлять до берегів Європи кораблі, озброєні ракетами-перехоплювачами, які зможуть захистити європейських союзників. А наземні елементи ПРО в Європі також з'являться, але тільки в 2015 році. Все це виглядає хорошою міною при поганій грі - США Європу здали.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 20.09.2009 – 11:53

• 0

#323 Він полюбив ніч...

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 20.09.2009 – 12:03

Цитата

І американський комп"ютер продати не забудь.
На ньому пише МАДЕ ІН ТАЙВАНЬ. Взагалі то я не люблю америкосів через їхню політику, а інтернет дуже цікавий винахід.
  • 0

#324 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.09.2009 – 13:36

Не треба нам альянсу...бо будем довіку залежати від америкосів...треба самим підніматися вгору. Бо якщо ввійдем то вже не вдастя вийти з нього((( Україна має бути вільною пташкою в світі а не залежним від когось...( ТАК! я НЕ люблю америкосів!!!)
Подивись, може зацікавишся Ось
  • 0

#325 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 20.09.2009 – 16:39

Цілком слушна думка. Не треба нікого любити - достатньо співробітничати. І підніматися угору самим покладаючись на власні сили. Ось як вчить мудрець :

Коли хочете піднятись вгору, покладайтесь на власні ноги ! Не дозволяйте себе НЕСТИ, не сідайте на чужі плечі і голови.
А ти сів на коня ? І тепер хутко мчиш угору до своєї мети ? Гаразд, друже ! Але ж на коні з тобою - твої власні кульгаві ноги !
Коли будеш близько до мети, коли зіскочеш з коня, - саме на ВЕРШИНІ своїй - тоді і спіткнешся.
  • 0

#326 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 20.09.2009 – 16:47

От цікаво все-таки виходить. Щойно виникає якась загроза Україні з боку Росії, нехай і мало ймовірна на думку експертів, як НАТО хутко ховається за своїми "критеріями", намагаючись не загострити стосунки з братами-москалями. Хоча, де викладені ті критерії? Україна зараз навіть не отримала план дій щодо членства, а від нас уже вимагають відповідати якимсь критеріям. Так на що орієнтуватися тре' ? Фіґ го зна.

Оце сиджу і думаю: а треба нам взагалі те обісцяне НАТО?

Повідомлення відредагував Кобзар112: 20.09.2009 – 16:47

• 0

#327 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 20.09.2009 – 17:29

Перегляд дописуКобзар112 (20.09.2009 17:47) писав:

От цікаво все-таки виходить. Щойно виникає якась загроза Україні з боку Росії, нехай і мало ймовірна на думку експертів, як НАТО хутко ховається за своїми "критеріями", намагаючись не загострити стосунки з братами-москалями. Хоча, де викладені ті критерії? Україна зараз навіть не отримала план дій щодо членства, а від нас уже вимагають відповідати якимсь критеріям. Так на що орієнтуватися тре' ? Фіґ го зна.

Оце сиджу і думаю: а треба нам взагалі те обісцяне НАТО?

Ну, не таке воно те НАТО і ....скоріше - ми такі. Інакше чого б ото нам пнутись до "обмочившогося"?
Воно, оте членство - є різним. Як у тій релігії : є апостоли, є рівноапостольні і є вівці, котрі належать першим двом. Як хто хоче справи - повинен бути апостолом. Тоді до тебе приєднаються. А бо ж приєднуйся сам, як рівноапостольний до рівних. Але для цього треба спочатку підтягнути пояски і терпіти, будуючи власну, гідну систему захисту. А якщо терпіти і скинути власний жирок не хочеться (а тільки на готовеньке), то нічого нюнькати та розмазувати власні соплі по своєму ж обличчю. Так роблять вівці. При цьому вперто розшукуючи "ворогів" і "захисників".

Повідомлення відредагував Безбожник: 20.09.2009 – 17:42

• 0

#328 Andreo2

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень

Відправлено 17.10.2009 – 22:48

:)

Надоїли російські антинатовські демагоги, я сказав що я підтримую європейську безпекову політику і крапка. Я за НАТО 100%. Я вважаю що і Білорусь вступить в альянс але у 2030 році.
  • 0

#329 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень

Відправлено 19.10.2009 – 09:56

а чого власне НАТО повинне захищати державу, яка сама себе захистити не хоче. погляньте на фінансування нашої армії, де професійна армія до 2010 року, як було обіцяно? Росія дає Європі газ та нафту - стратегічно важливу сировину. Росія володіє ядерною зброєю. що має Україна? чим ми цікаві Європі? гастарбайтерами і емігрантами? то поясніть чому НАТО повинно виступати за Україну і проти Росії, де логіка?
  • 0

#330 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 16.11.2009 – 02:51

Перегляд дописуSETone (20.09.2009 13:03) писав:

На ньому пише МАДЕ ІН ТАЙВАНЬ. Взагалі то я не люблю америкосів через їхню політику, а інтернет дуже цікавий винахід.
І в чому зашкодилла Україні їхня погана політика, можна поцікавитися?
Може ви просто бездумно повторюєте жарти ЗАДорного.
Якби не противага з боку США, то країна в якій ви живет могла б носити уже иншу назву.

Перегляд дописуБезбожник (20.09.2009 17:39) писав:

Цілком слушна думка. Не треба нікого любити - достатньо співробітничати. І підніматися угору самим покладаючись на власні сили.
Хіба країни, що вступили в альянс слабкі?
Навпаки, вступ у дипломатичні відносини, укладення договорів, набуття взаємних прав і обо’язків є ознакою зрілости країни. Як і людини. А боятися, щоб тебе не ошукали і сидіти в ізоляції - ознака слабкости і відсталости.
  • 0

#331 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 25.11.2009 – 14:02

В статті "Є всі умови для силового варіанту втручання з боку Росії"
розглядаються всі можливі аспекти, доволі похмура перспектива.
США і Европи нема ніяких мотивів захищати Україну, а наша армія не зможе протистояти.
НАТО це байка, там нас ніхто не чекає.
Якщо дивитися правді в очі, то Московію ніщо не зупиняє, відмовитися від своїх претензій причин нема, отже тенденція чітка. Скоріш за все збудуться песиместичні прогнози і Україна втратить незалежність.
У нас нема навіть лідера, який міг би повести за собою армію.
Звісно це не стосується НАТО, просто на фоні цього вереск противників НАТО виглядає ще безглуздішим.
Єдине що можна робити вже зараз це починати формувати ідені націоналістичні і диверсійні загони, щоб хоч якось триматися після окупації.

_http://novynar.com.ua/analytics/government/87722

Повідомлення відредагував Ганна панна: 25.11.2009 – 14:06

• 0

#332 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 25.11.2009 – 14:26

Скажіть що я не правий!
Україна вже раз вступала до альянсу,не знаю на 100%,але це було за часів директорії,чи може...ну не пам'ятаю коли,але знаю точно що це було,чи може коли утворився Союз Республік! А москалі прокляті тоді нас викинули,начебто! А як Росія поступила з Грузією,по дружньому? Адже вони входять до СНГ,коротше,треба поки що триматися нейтралітету,бо якщо терористи будуть буянити,і нас може зачепити,це стосовно америки,а стосовно Росії,якщо вона вираже якусь агресію проти якоїсь іншої сувереної держави,і ми по дружньому повинні їй допомагати! Але і тут є свої нюанси!
  • 0

#333 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 25.11.2009 – 14:36

Перегляд дописуГанна панна (25.11.2009 14:02) писав:

В статті "Є всі умови для силового варіанту втручання з боку Росії"
розглядаються всі можливі аспекти, доволі похмура перспектива.
США і Европи нема ніяких мотивів захищати Україну, а наша армія не зможе протистояти.
НАТО це байка, там нас ніхто не чекає.
Якщо дивитися правді в очі, то Московію ніщо не зупиняє, відмовитися від своїх претензій причин нема, отже тенденція чітка. Скоріш за все збудуться песиместичні прогнози і
так, фактично Україну ніхто захищати не буде, принаймні військової допомоги ми не отримаєм, проте й Росія не може напасти просто так. після Грузії Росія опинилась в політичному вакуумі, після України їй грозить й економічний, а без збуту газу і нафти Росії нема, це нікому не вигідно. Росії не потрібен Крим, їй потрібна база в Севастополі і все. тому я думаю, що вже зараз ведуться переговори з Юлькою про пролонгацію договору про оренду військової бази ЧФР в Севастополі.

Цитата

Україна втратить незалежність.
У нас нема навіть лідера, який міг би повести за собою армію.
Звісно це не стосується НАТО, просто на фоні цього вереск противників НАТО виглядає ще безглуздішим.
Єдине що можна робити вже зараз це починати формувати ідені націоналістичні і диверсійні загони, щоб хоч якось триматися після окупації.
_http://novynar.com.ua/analytics/government/87722
я розумію, ви під емоціями від статті, але не можна ж таке писати. Україна не втратить незалежність, принаймні не в наслідок війни, бо війна якраз консолідує націю.
лідер не повинен вести армію, вона повинна бути забезпечена і здатна виконати свій обов’язок з лідером чи без. а проблема з забезпеченням це інше питання.
а формування якихось там загонів це взагалі маячня і відверта провокація наших недрузів.
  • 0

#334 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 25.11.2009 – 14:51

Перегляд дописуШАХІСТ (25.11.2009 15:26) писав:

Скажіть що я не правий!
Україна вже раз вступала до альянсу,не знаю на 100%,але це було за часів директорії,чи може...ну не пам'ятаю коли,але знаю точно що це було,чи може коли утворився Союз Республік! А москалі прокляті тоді нас викинули,начебто! А як Росія поступила з Грузією,по дружньому? Адже вони входять до СНГ,коротше,треба поки що триматися нейтралітету,бо якщо терористи будуть буянити,і нас може зачепити,це стосовно америки,а стосовно Росії,якщо вона вираже якусь агресію проти якоїсь іншої сувереної держави,і ми по дружньому повинні їй допомагати! Але і тут є свої нюанси!
Он Грузія дотрималася нейтралітету. Були б у НАТО, мали б зовсім иншу картину, на країни НАТО дурости напасти мало в кого вистачить. Це якраз і є найкращий гарант хороших стосунків з Московією.
  • 0

#335 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 25.11.2009 – 15:25

Перегляд дописуБогуслав (25.11.2009 15:36) писав:

проте й Росія не може напасти просто так.
Вигадати причину фантазії вистачить.

Цитата

після Грузії Росія опинилась в політичному вакуумі, після України їй грозить й економічний, а без збуту газу і нафти Росії нема, це нікому не вигідно.
Ви щиро вірите, що хтось буде вживати економічних санкцій за напад на Україну?
Тоді продемонструйте цей вакум? Де санкції за напад на Грузію?
США відмовилися розміщати ПВО в Польщі. Це ознака політичної ізоляції чи політичних поступок?

Може ваше поняття політичного вакуму відрізняється від мого, може ви маєте на увазі, що ніхто не заважає Московії нападати і захоплювати инші країни? Так от який він політичний вакум. :P

Цитата

Росії не потрібен Крим,
:ggggg: Коли це вони вам сказали?

Цитата

а формування якихось там загонів це взагалі маячня і відверта провокація наших недрузів.
У чому провокація?

Цитата

я розумію, ви під емоціями від статті, але не можна ж таке писати. Україна не втратить незалежність, принаймні не в наслідок війни, бо війна якраз консолідує націю.
Яким шляхом втратить незалежність це вже друге питання. Факт в тому, що такий інтерес Московії, так спрямована її політика, підстав міняти нема. І якщо це не вдасться шляхом інформаційного і політичного тиску, то це буде зроблено втручанням. Я розумію, що для вас найбільшим страхом є саме війна, але тут акцент на втраті незалежности.

Иншими словами ви говорите нічого страшного не бійтеся війни, ми просто так здамося.
Мене це не влаштовує.

Повідомлення відредагував Ганна панна: 25.11.2009 – 15:28

• 0

#336 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Херсон

Відправлено 19.01.2010 – 20:03

Я категорично проти НАТО. По-перше, з рівнем нашої армії нас туди не візьмуть...
  • 0

#337 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 19.01.2010 – 20:41

Перегляд дописуБуря (19.01.2010 20:03) писав:

Я категорично проти НАТО. По-перше, з рівнем нашої армії нас туди не візьмуть...
Якось дивно збігаються твої думки з промосковськими заявами ПР.
  • 0

#338 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 20:52

Наша армія і так бере участь у багатьох акціях НАТО.
Прибалтика після виходу з СРСР взагалі армї майже не не мала і їх взяли.
Так що про рівень армії Це провокаторська брехня.
Різниця у тому, що поки ми беремо участь у військових акціях, але не є членом, ми не маємо гарантії, що нас захистять в раз нападу. Просто наш уряд отримує гроші за це.
Плюс ми не маємо допомоги і їх технологій а також нормальної оганізації, ну і дідовщина звісно, в НАТО її нема і там армія платна.
  • 0

#339 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 20:58

Перегляд дописуyushchenko (19.01.2010 20:41) писав:

А ще автор так само дихає повітрям, як Янукович.

НАТО розвалюється на очах. Якщо Обама виграє другий термін - НАТО ми більше не побачимо.
Який сенс лізти в блок, який сам собі не може дати раду?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 19.01.2010 – 20:58

• 0

#340 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Херсон

Відправлено 19.01.2010 – 21:11

Перегляд дописуyushchenko (19.01.2010 21:41) писав:

Вони відрізняються тим, що не є промосковськими :) А взагалі, для початку протверезійте, а потім свже будемо балакати.

Перегляд дописуБулка Ісус (19.01.2010 21:52) писав:

поки ми беремо участь у військових акціях, але не є членом, ми не маємо гарантії, що нас захистять в раз нападу. Просто наш уряд отримує гроші за це.
Плюс ми не маємо допомоги і їх технологій а також нормальної оганізації, ну і дідовщина звісно, в НАТО її нема і там армія платна.
Навіть якщо ми вступимо, не буде ніяких гарантій, що нас захистять. Особливо від Росії - адже Росія веде переговори з НАТО навіть активніше, ніж Україна.

Перегляд допису-=VJ=- (19.01.2010 21:58) писав:

НАТО розвалюється на очах. Якщо Обама виграє другий термін - НАТО ми більше не побачимо.
Який сенс лізти в блок, який сам собі не може дати раду?
Я за позаблокову Україну!

Я за позаблоковий статус України. Участь що в НАТО, що в ЄС, що в якихось інших об"єднаннях - це більше обов"язків, ніж прав. Ми будемо там у ролі "бідного родича", і всерйоз нас ніхто там не буде сприймати. Так, їм потрібна наша земля, наша зброя, але наші інтереси в разі потреби вони не будуть відстоювати. Україна перш за все повинна стати сильною і самостійною, повернути собі ядерну зброю, створити сильну і професійну армію, підняти економіку і рівень життя населення. Тільки тоді нас почнуть поважати, і тільки тоді можна буде вступати до якихось об"єднань (якщо вже комусь так хочеться), але вже на рівних правах з іншими.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних