Перейти до вмісту

НАТО

Повідомлень в темі: 381

Опитування: Чи за військ НАТО в України? (150 користувачів проголосувало)

Чи за військ НАТО в України?

1. Так звісно! (107 голосів [70.39%])

Процент голосів: 70.39%

2. Завжди бажав! (6 голосів [3.95%])

Процент голосів: 3.95%

3. Ні! (29 голосів [19.08%])

Процент голосів: 19.08%

4. Поїду на мітінг протесту! (10 голосів [6.58%])

Процент голосів: 6.58%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#261 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.08.2009 – 22:27

Перегляд дописуЗварич (26.08.2009 23:20) писав:

Пане zav, розкажіть як НАТО допомагало Греції і Туреччині у конфлікті на Кіпрі. Дуже цікаво знати :)
Може перейдемо одразу до Югославії?..

Перегляд дописуFT232BM (26.08.2009 23:26) писав:

Великого вибору у нас немає так як не має і надій на зміну влади у Росії. Треба швидше в блок поки москалі нас не трахноли. Причому вхід має статись за лічені години, бо москалі нічого ліпшого не допруть чим ввести свої війсбка в Україну підчас переговорів про вступ до НАТО(реальних переговорів про реальний вступ)
Та, Грузія сумним прикладом.
  • 0

#262 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 26.08.2009 – 22:34

Чесно, не знаю в чому деякі бачать проблему. Принаймні я великих змін у Польщі після вступу до НАТО не помітила, ну хіба що коли нарікали, що наших хлопців висилають на не нашу війну. Але все одно нікого примусово не висилали, а сім'ї солдатів отримали величезну довготривалу фінансову підтримку. Але на цьому полягає цей договір між різними державами.

Перегляд дописуЗварич (26.08.2009 22:20) писав:

Пане zav, розкажіть як НАТО допомагало Греції і Туреччині у конфлікті на Кіпрі. Дуже цікаво знати :)
Пане Зварич, знали ви б, що НАТО надає військову допомогу членам НАТО у випадку нападу держави, що не належить до НАТО (думаю, головні первинні причини створення НАТО з історії вам представляти не треба). Таких ситуацій як Греція-Туреччина НАТО просто не передбачає (звичайно, недолік, але поки що більше цим переймається ЄС, принаймні таке враження у мене склалося після всіляких новин в ЗМІ).

Повідомлення відредагував Nеmesis: 26.08.2009 – 22:35

• 0

#263 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 26.08.2009 – 22:39

Перегляд дописуNеmesis (26.08.2009 23:34) писав:

Чесно, не знаю в чому деякі бачать проблему. Принаймні я великих змін у Польщі після вступу до НАТО не помітила, ну хіба що коли нарікали, що наших хлопців висилають на не нашу війну. Але все одно нікого примусово не висилали, а сім'ї солдатів отримали величезну довготривалу фінансову підтримку. Але на цьому полягає цей договір між різними державами.

Так то у вас затишний куточок, тому нічого і не помічаєш, а Україна між двох вогнів. Чесно кажучи я нічого поганого не бачу, коли солдат відсилають в іншу країну, зрештою за все тре платити.
  • 0

#264 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 26.08.2009 – 22:40

Тю, та нафіга тому НАТО тая нещасна Україна? гг, невже важко зрозуміти що в даній ситуації ми лише буферна зона між РФ і НАТО, і будемо такою і надалі.
І ше кажуть люди шо НАТО вустами свого офіціального чиновника сказало- якшо Україну будуть рвати на шматки, хлопці із НАТО ніц вдіяти не зможуть, тобто гарантій незалежності нема.
Гиги
  • 0

#265 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 26.08.2009 – 22:48

Перегляд дописуNomad (26.08.2009 23:40) писав:

Тю, та нафіга тому НАТО тая нещасна Україна? гг, невже важко зрозуміти що в даній ситуації ми лише буферна зона між РФ і НАТО, і будемо такою і надалі.
І ше кажуть люди шо НАТО вустами свого офіціального чиновника сказало- якшо Україну будуть рвати на шматки, хлопці із НАТО ніц вдіяти не зможуть, тобто гарантій незалежності нема.
Гиги
Буферна зона, але є шанс шо такою надалі не буде. Всім хочеться прибрати до рук таку "буферну зону" як НАТО так і Росії, і хтось таки прибере і тоді все устаканиться))
  • 0

#266 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 26.08.2009 – 23:00

Перегляд дописуFT232BM (26.08.2009 23:48) писав:

Буферна зона, але є шанс шо такою надалі не буде. Всім хочеться прибрати до рук таку "буферну зону" як НАТО так і Росії, і хтось таки прибере і тоді все устаканиться))

Буферна зона на те і буферна, шо вона грає роль затримувача. Набагато вигідніше мати таку от зону, ніж безпосередньо межувати з іншим воєнно-політичним блоком. Так шо нікуди нас не заберуть, а будуть просто маніпулювати, от і все.
  • 0

#267 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 01:18

Перегляд дописуzav (26.08.2009 23:27) писав:

Може перейдемо одразу до Югославії?..

Греція і Турція - члени НАТО з 1952 року. Може розкажете, коли там встигла опинитись Югославія?
  • 0

#268 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 27.08.2009 – 10:59

НАТО себе вичерпало, цей блок малоефективний і його вплив мінімальний. Україні не потрібне зараз ніяке НАТО. чим менше про це балакатимемо, тим менше москалики до нас прискіпуватимуться. я взагалі не бачу користі у вступі в НАТО, хіба назло москалям, але це тип мислення дурнів, ну і нашого горе-президента.
  • 0

#269 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 11:07

Перегляд дописуБогуслав (27.08.2009 11:59) писав:

НАТО себе вичерпало, цей блок малоефективний і його вплив мінімальний. Україні не потрібне зараз ніяке НАТО. чим менше про це балакатимемо, тим менше москалики до нас прискіпуватимуться. я взагалі не бачу користі у вступі в НАТО, хіба назло москалям, але це тип мислення дурнів, ну і нашого горе-президента.

Погоджуюся, якшо слово "НАТО" в пості замінити на слово "Євросоюз".
  • 0

#270 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 27.08.2009 – 11:09

Перегляд дописуNomad (27.08.2009 11:07) писав:

Гигиги))) дякую, одразу мені покращився настрій - давайте більше таких вигаданих анекдотів в студію)))
  • 0

#271 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 11:29

Перегляд дописуNеmesis (27.08.2009 12:09) писав:

Гигиги))) дякую, одразу мені покращився настрій - давайте більше таких вигаданих анекдотів в студію)))

Ну ви хоч роскажіть як воно там, в тому самому Євросоюзі? правда шо пифо смачніше і дівки румяні? гиги
  • 0

#272 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 27.08.2009 – 12:29

Перегляд дописуNomad (27.08.2009 12:07) писав:

Євросоюз якраз непогана штука, тільки глибокого реформування потребує. ЄС, або й надалі рухатиметься як черепаха, або відмовиться від національних ознак і сплотиться в подобу європейської нації, але це робота на довгі роки.
  • 0

#273 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 27.08.2009 – 12:47

Перегляд дописуNomad (27.08.2009 12:29) писав:

Ну ви хоч роскажіть як воно там, в тому самому Євросоюзі? правда шо пифо смачніше і дівки румяні? гиги
авжеж правда - з України на експорт до Євросоюзу ідуть найкращі дівки і найкраще пиво, і всьо решта. ну а нам залишається те, що нікому не потрібне.
  • 0

#274 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 13:25

За великим рахунком цю тему взагалі можна було не піднімати, доки ми маємо таку владу. Україна залишиться в такій незручній позиції ще надовго. І в НАТО не вступили і з Росією посварились :)
Я за ще одну революцію, пофіг шо нашкодить економіці, вже і так нашкодили.
  • 0

#275 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 27.08.2009 – 17:01

Якщо чесно, я проти присутність військ інших на нашій замлі, але якщо ми переплюнули закон і дозволили Росії розмістити флот, а чим гірше НАТО, Вітренко, хай їй БАРЖА В ЗАД ЗАЙДЕ, випинається, народ підіймає, а серед того народу одні пенсіонери! Нам НАТО потрібно для того щоб якось притормозити Росію, а то вона багато собі стала дозволяти, А НАТО хоче, можливо, отримати ще одну зону впливу, мабуть щось у майбутньому буде, бо Америка шукає союзників! Я так думаю...
  • 0

#276 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 19:38

Перегляд дописуSHAHIST (27.08.2009 18:01) писав:

Якщо чесно, я проти присутність військ інших на нашій замлі, але якщо ми переплюнули закон і дозволили Росії розмістити флот, а чим гірше НАТО

Гм, до речі - цікавий варіант: на противагу базі РФ в Севастополі надати місце НАТО під базу десь в Івано-Франківську. Щоб нікому образливо не було, і щоб повна гарантія обіцяного нам договору при відмові від ЯЗ існувала.
  • 0

#277 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 19:58

Перегляд дописуБогуслав (27.08.2009 13:29) писав:

Євросоюз якраз непогана штука, тільки глибокого реформування потребує. ЄС, або й надалі рухатиметься як черепаха, або відмовиться від національних ознак і сплотиться в подобу європейської нації, але це робота на довгі роки.

Євросоюз як економічне утворення для ситого життя -да, тут тіпа всьо гуд, хоча є свої підводні камені.
Але як адміністративне, а далі і політичне утворення- це бюрократична машина епічних розмірів.
  • 0

#278 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 27.08.2009 – 20:01

Народ, у НАТО немає власних військ. У разі потреби кожна країна-член Альянсу сама визначає куди і скільки своїх вояків направляти. А військова база НАТО - це є військова база держави-учасника.
  • 0

#279 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 21:36

Все у наших руках, я давно вже для себе вирішив - хочемо жити безпечно під синьо-жовтим стягом - тільки у НАТО. Московія не рипнеться проти сильних світу цього.
  • 0

#280 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 21:43

Перегляд дописуКобзар112 (27.08.2009 21:01) писав:

Народ, у НАТО немає власних військ. У разі потреби кожна країна-член Альянсу сама визначає куди і скільки своїх вояків направляти. А військова база НАТО - це є військова база держави-учасника.
Просвітлю непросвітлені уми)))

Фрагмент північноатлантичного договору, стаття 5:

Цитата

The Parties agree that an armed attack against one or more of them in Europe or North America shall be considered an attack against them all and consequently they agree that, if such an armed attack occurs, each of them, in exercise of the right of individual or collective self-defence recognised by Article 51 of the Charter of the United Nations, will assist the Party or Parties so attacked by taking forthwith, individually and in concert with the other Parties, such action as it deems necessary, including the use of armed force, to restore and maintain the security of the North Atlantic area.

Any such armed attack and all measures taken as a result thereof shall immediately be reported to the Security Council. Such measures shall be terminated when the Security Council has taken the measures necessary to restore and maintain international peace and security
.

Документи доступні на сторінках:
Північноатлантичний договір
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних