Перейти до вмісту

НАТО

Повідомлень в темі: 381

Опитування: Чи за військ НАТО в України? (150 користувачів проголосувало)

Чи за військ НАТО в України?

1. Так звісно! (107 голосів [70.39%])

Процент голосів: 70.39%

2. Завжди бажав! (6 голосів [3.95%])

Процент голосів: 3.95%

3. Ні! (29 голосів [19.08%])

Процент голосів: 19.08%

4. Поїду на мітінг протесту! (10 голосів [6.58%])

Процент голосів: 6.58%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6657 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.02.2008 – 19:07

Саме так. М-14 з озброєння зняли, але яким чудом вони попали в прибалтику?
Кошти виділяють кажеш? щось нам ще й досі виділяють, виділяють, та все ніяк не виділять за ті ж зруйновані шахти, та розпилені бомбардувальники. Як кредит то бігом а як компенсації то чекайте.

І що це за голосування: "Чи ви за війська НАТО в Україні"? Більшість проголосувавших бажає щоб тут були чужі війська?
Що за люди, половина хоче в україні російських солдатів позвать, а інша половина - американьких солдат.
Краще б українські солдати були за кордоном, звісно якщо того вони самі бажають.
Вже б хоч питання по інакшому ставили.

Я ж не проти рівноправного військового блоку. але НАТО - не рівноправний союз насправді. То лише на папері.
Ну а як вам ідея легіону найманців. Узаконити те що є і так. Це цілком в українських традиціях, як відомо запоріжські козаки частенько наймались на службу до різних європейських королів.
  • 0

#202 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 19:18

Вважаю нам пора вирішувати вже хто і з ким ми...з Азією (Росія, Китай, Пн. Корея, Іран...) чи з Заходом(держави НАТО)....а то бути мостом вже набридло...всі тільки те й роблять, що ходять та ходять...
Якби не такий монстр з ядерними ракетами як Росія був під боком, то вважаю доцільно було подумати і про нейтралітет. А так - тре вирішувати вже!
  • 0

#203 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.02.2008 – 20:03

Перегляд дописуDrunkLordVillis (17.02.2008 19:07) писав:

Це вже питання до Прибалтики - може вона вирішила, що їм вони підходять, там джунглів нема, зрештою.

Кошти виділяють кажеш? щось нам ще й досі виділяють, виділяють, та все ніяк не виділять за ті ж зруйновані шахти, та розпилені бомбардувальники.

А що мають виділити? Останні кошти були виплачені ще в 2001 році. Куди вони поділись - то вже питання до наших панів політиків.
  • 0

#204 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 21:15

Цікаво звідки інфа про М14 у Прибалтиці? Наскільки мені відомо, то там всі країни(Литва, Латвія та Естонія) прийняли на озброєння гвинтівки HK33A2 (Hekkler und Koch), а це зброя ФРН.
Не вірете...глянте на сайті мін оборони Литви....де там М14? Я бачу лишень АКМ, та АК-74, та HK33A2.....фотки тут .
Про HK33A2 ....тут
  • 0

#205 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 21:43

Перегляд дописуOlex (17.02.2008 21:15) писав:

Я бачу лишень АКМ, та АК-74

Які АК - це ж брехня. Вони ж в НАТО, а НАТО приставляють усім до голови М14 і змушують викидать АК в море :cool1:)))
  • 0

#206 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 21:59

Перегляд допису-=VJ=- (17.02.2008 21:43) писав:

Які АК - це ж брехня. Вони ж в НАТО, а НАТО приставляють усім до голови М14 і змушують викидать АК в море :cool1:)))
Якщо не помітили - більша частина техніки ще радянська, і використовується...і ні яких проблем...
Дивимося далі....Естонія...Латвія

Повідомлення відредагував Olex: 17.02.2008 – 22:08

• 0

#207 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 18.02.2008 – 08:31

І що це за голосування: "Чи ви за війська НАТО в Україні"? Більшість проголосувавших бажає щоб тут були чужі війська?
Що за люди, половина хоче в україні російських солдатів позвать, а інша половина - американьких солдат.
Краще б українські солдати були за кордоном, звісно якщо того вони самі бажають.

Я ж не проти рівноправного військового блоку. але НАТО - не рівноправний союз насправді. То лише на папері.
Ну а як вам ідея легіону найманців. Узаконити те що є і так. Це цілком в українських традиціях, як відомо запоріжські козаки частенько наймались на службу до різних європейських королів.
Шановний! Відкрийте очі! На території України війська ІНШОЇ країни уже купу років! Ви цього не помітили?

Так, з українською ледачістю, не вмінням цінувати свого майна, країни і людей - НАТО для України поки що не рівноправнийсоюз. Правду кажете.
Правду кажете.

Повідомлення відредагував Лєна ДАД: 18.02.2008 – 08:32

• 0

#208 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6657 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 12:05

Ви хочете НАТО від страху? так само як інші нехочуть НАТО від страху? Коли вами керує страх то добра не буде. Як ви вважаєте НАТО буде захищати Україну від Росії? Як ви собі уявляєте процес виведення російського чорноморського флоту з криму за участі НАТО?
Зараз вступом до НАТО залякують українців і росіян. Кому потрібен страх? Владі потрібно щоб народ боявся, бо таким народом легко керувати. Тому насамперед російській владі потрібно щоб Україна вступила в НАТО, щоб налякати свій народ, щоб вони й надалі були раді своєму захисникові царю-батюшкі.

Чому ми такі несамостійні? Свого часу Богдан Хмельницький з військом дійшов до Варшави, і взагалі зруйнував Польську державність, але повернув назад. Як нам в тій війні допомогли татари? Потім найняв російське військо, що в результаті було спотворено ніби то акт злуки. Чи Росія тоді була союзником в боротьбі з Польщею? Мазепа просив допомоги у Шведів, як на мене це був самий вдалий союз, але знову нічого не вийшло. Гетьман Скоропадський запросив німецькі війська для захисту від радянських. Як німці нам помогли? Те ж саме і навіть гірше повторилося з УПА. Чому ми завжди шукаємо помічі поза Україною?
Чому ми не можемо бути самостійними.
Вступати в НАТО потрібно не тому що ми боїмося Росії і просимо захисту, а тому що ми хочемо брати активну участь в НАТО.
І питання про вступ зовсім невчасне - воно потрібно для того щоб народ залякати, і керувати. Тут вже хтось писав, що вступ можливий не раніше 2017 року, то давайте тоді і говорити про це.

Поясніть мені будь-ласка ваші слова:
Якраз в Євросоюз нам, як на мене, не потрібно.
  • 0

#209 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 12:55

Перегляд дописуDrunkLordVillis (18.02.2008 12:05) писав:

Ви хочете НАТО від страху?

Ще чого.

Як ви вважаєте НАТО буде захищати Україну від Росії?

Від Тузли і "несподіваних" висадок десанту - так, буде.

І питання про вступ зовсім невчасне - воно потрібно для того щоб народ залякати, і керувати. Тут вже хтось писав, що вступ можливий не раніше 2017 року, то давайте тоді і говорити про це.

А що, хтось говорить про інше?

А що тут пояснювати? Я не хочу в Євросоюз, бо бачу від цього купу недоліків і дуже мало позитиву навзаєм. Це насамперед культурне розмивання, а наша культура і так на ладан дише, це економічні проблеми, це, за деякими виключеннями, єврозона, а не рідна вистраждана гривня і ще купа негативу, який супроводжує будь-які державні союзи. Ми щойно вишкреблись з СРСР, я не хочу назад в нього, але "з європейським лицем".
Військовий блок, де кожен зобов"язаний підтримати інших - це одне. Вступ до іншої держави на правах її частини - абсолютно інше.
  • 0

#210 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 13:16

Ви хочете НАТО від страху? так само як інші нехочуть НАТО від страху? Коли вами керує страх то добра не буде. Як ви вважаєте НАТО буде захищати Україну від Росії? Як ви собі уявляєте процес виведення російського чорноморського флоту з криму за участі НАТО?
Зараз вступом до НАТО залякують українців і росіян. Кому потрібен страх? Владі потрібно щоб народ боявся, бо таким народом легко керувати. Тому насамперед російській владі потрібно щоб Україна вступила в НАТО, щоб налякати свій народ, щоб вони й надалі були раді своєму захисникові царю-батюшкі.

Чому ми такі несамостійні?
Вступати в НАТО потрібно не тому що ми боїмося Росії і просимо захисту, а тому що ми хочемо брати активну участь в НАТО.

Ну чому конче зі страху? Я жила і вчилась за Совка. Щось було не так зле - безплатне навчання. А все інше було зле - вічне КГБ, недовіра один до одного, неможливість спілкуватись з людьми, неможливість вільно їздити куди хочеш, узагальнення незрозумілого характеру - МИ, МАСИ, партія веде і таке інше. Не хочу більше з Росією, не хочубільше бути масою, чи частиною якоїсь маси, хочу попробувати з іншими людьми, у яких інші цінності- недоторканість приватного життя, кожна окрема людини має право на свій власний вибір і інше подібне.
Чому я все життя маю бути тільки разом з Росією? Це вже точно привичка, інерція, боязнь змін, боязнь бути самостійними.

Повідомлення відредагував Лєна ДАД: 18.02.2008 – 13:18

• 0

#211 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6657 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 15:19

Я перечитав тему і зрозумів що дописувачі тут бояця Росії. Та ви гляньте це Росія боїться нас, а якщо вони нас бояться то нам їх боятися не треба. Поки ми самі не вирішимо наші внутрішні проблеми ніхто нам не допоможе.
Процитую героя нашого часу Подеревянського: "просьба за**бує людську гідність".

Я теж не хочу бути з Росією. Але я й нехочу лягати під США. Я за самостійність.

От Я якраз за Європейський Союз але без США. Нехай краще США буде позаблоковою країною, а Україна блокуватиметься з Європою.
Я за те щоб українські найманці за бажанням воювали в Афганістані і щоб американці їм за це платили гарні гроші. Я як звичайний платник податків не хочу платити солдатам в Афганістані. Те що я зараз сплачую величезні податки для наших олігархів то вже інша проблема, хай у них пузо репне, але це не стосується НАТО. Поки в НАТО лідирує США, нам туди не треба, бо вони нічим не кращі від Росії. Це те ж саме, що на схід що на захід. Раніше в цій темі багато писали про позаблоковий статус, я ж пишу за військово-політичний блок без США і без Росії. А те що більшість населення на сході боїться - то нехай ідуть в Росію і бояться далі. Страх до добра не доведе. (Я б і тут заговорив про відділення донбасу та нехочу в бан)

Я не хочу в Євросоюз, бо бачу від цього купу недоліків і дуже мало позитиву навзаєм. Це насамперед культурне розмивання, а наша культура і так на ладан дише

- яка з Європейських країн постраждала культурно? Культурно ми страждаємо від Росії та США. Це США всюди насаджує свою "демократію" - яка демократією зовсім не являється. Чи якщо ми вступимо в Євросоюз то на полицях буде більшість книжок польською мовою? - але це не стосується теми НАТО. Про Євросоюз вже є окрема тема?
  • 0

#212 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 15:29

Поясню ще раз - не боюсь Росії, а просто НЕ хочу бути з Росією в якомусь товаристві, Союзі, співдружності чи ще щось. Була. Тепер хочу спробувати з кимось іншим.
Прошу не трактувати на свій лад. Здається я пишу доступно. <_<
  • 0

#213 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 23:21

Перегляд дописуDrunkLordVillis (18.02.2008 15:19) писав:

Я перечитав тему і зрозумів що дописувачі тут бояця Росії. Та ви гляньте це Росія боїться нас

А, то це виявляється ми нещодавно погрожували націлити ракети на Росію, а не вона на нас? Ну-ну...

яка з Європейських країн постраждала культурно?

Усі до єдиної. Лізьте в Гугл та читайте, як зараз кожна зі старих країн-членів чухає тепер потилицю, як врятувати власну культуру, яка втрачає будь-які риси, перетворюючись на безбарвний загальноєвропейський субстрат.

Про Євросоюз вже є окрема тема?

Мабуть є, шукайте.
  • 0

#214 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6657 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 10:46

Я лиш коротенько підсумую - США нічим не краща РФ. і не треба стрибати з вогню та в полумя.
  • 0

#215 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 19.02.2008 – 12:38

Перегляд дописуOlex (17.02.2008 19:18) писав:

Вважаю нам пора вирішувати вже хто і з ким ми...з Азією (Росія, Китай, Пн. Корея, Іран...) чи з Заходом(держави НАТО)....а то бути мостом вже набридло...всі тільки те й роблять, що ходять та ходять...
Якби не такий монстр з ядерними ракетами як Росія був під боком, то вважаю доцільно було подумати і про нейтралітет. А так - тре вирішувати вже!

На жаль так воно і є, Росія завжди на Україну дивилься як на васала  :ggggg: (це я про політиків), а з таким сусідом позаблоковий статус - це ризик, :ggggg:  та й нереально...

Тому нейтралітет, як би цього не хотілося не можливий, але це не означає що треба до когось обертатися спиною, просто хай поважають!!!! <_<
  • 0

#216 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6657 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 13:20

Було питання "Чи підтримуєш ти політику НУ" тепер уже НУНС - саме зараз можна було б поступитися опозиції, щоб ті зняли блокаду і всі продовжили працювати. хай уже нарешті знімуть з себе недоторканість та пільги. В цій ситуації я проти дій НУНС та БЮТ. нехай поступляться. Бо вони так добре нам показують як вони тримають свої обіцянки. Хіба НУНС та БЮТ на виборах обіцяли мертво триматися за НАТО? А от регіонали з комуністами обіцяли бути проти НАТО, і вони свої передвиборчі обіцянки тримають.
  • 0

#217 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 20.02.2008 – 02:11

Перегляд дописуDrunkLordVillis (19.02.2008 13:20) писав:

Було питання "Чи підтримуєш ти політику НУ" тепер уже НУНС - саме зараз можна було б поступитися опозиції, щоб ті зняли блокаду і всі продовжили працювати. хай уже нарешті знімуть з себе недоторканість та пільги. В цій ситуації я проти дій НУНС та БЮТ. нехай поступляться. Бо вони так добре нам показують як вони тримають свої обіцянки. Хіба НУНС та БЮТ на виборах обіцяли мертво триматися за НАТО? А от регіонали з комуністами обіцяли бути проти НАТО, і вони свої передвиборчі обіцянки тримають.
Обіцяли-цяцяли... Казяли-мазяли...
Вони спочатку все За НАТО попідписували, а тепер своїм виборцям голови задурюють.
Думаю регіонам пофіг НАТО, вони просто не думали що Юлька так довго протримається в кріслі і що кААліція помаранчева не розвалиться, от тепер любою ціною пробують любе витворити, лиши би помаранчеві щось порядне насправді не зробили - пенсії не підвищили чи недоторканість не познімали. Вони просто зрозуміли що то не жарти вже. А всерйоз помаранчеві щось почали робити, а це ніяк в їх плани не входило, от вони і дурня валяють на всі гроші, що в них залишились. Така собі передсмертна агонія.
Я б ту придурошну Раду взагалі розігнала. Без всяких перевиборів.
Людські гроші прожирають, ні хрена не роблять і з країни посмішище на цілий світ роблять.

Повідомлення відредагував Лєна ДАД: 20.02.2008 – 02:14

• 0

#218 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 21.02.2008 – 21:23

Те саме хотів написати, але випередили ... :cool2:
  • 0

#219 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 22:02

Перегляд допису-=VJ=- (18.02.2008 23:21) писав:

Усі до єдиної. Лізьте в Гугл та читайте, як зараз кожна зі старих країн-членів чухає тепер потилицю, як врятувати власну культуру, яка втрачає будь-які риси, перетворюючись на безбарвний загальноєвропейський субстрат.
Можна більше конкретики по цьому питанню....
  • 0

#220 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 13.03.2008 – 21:53

Цитата

До чого тут США..
Ви вважаєте, що треба їхати в Росію, щоб отримати вступ в НАТО?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних