Перейти до вмісту

НАТО

Повідомлень в темі: 381

Опитування: Чи за військ НАТО в України? (150 користувачів проголосувало)

Чи за військ НАТО в України?

1. Так звісно! (107 голосів [70.39%])

Процент голосів: 70.39%

2. Завжди бажав! (6 голосів [3.95%])

Процент голосів: 3.95%

3. Ні! (29 голосів [19.08%])

Процент голосів: 19.08%

4. Поїду на мітінг протесту! (10 голосів [6.58%])

Процент голосів: 6.58%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#181 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.02.2008 – 23:13

Перегляд дописуDON BASS (14.02.2008 20:40) писав:

"Хай собі як знають-божеволіють,конають-нам своє робить"- радив наш Великий поет
З усім згоден в Вашому дописі, крім цієї цитати.
Замість ніж учить Тичину - краще з"їсти кирпичину! :rolleyes:
Наведена Вами цитата взята із збірки віршів Павла Тичини "Партія веде" виданої і 1933 році.
Такий поет не має права називатися "великим"!
Трактор в полі - дир-дир-дир!
Ми за Мир! Ми за Мир!

Щось Путін репетує, що перенацілить російські ракети на Україну. Ну не придурок? Його Чорнобиль нічому не навчив?
А цікаво, куди ці ракети зараз націлені? На Європу? А як вони туди націлені оминаючи територію України?
Так чи інакше, а маршрути цих ракет "прокладені" у нас над головами. Вступивши в НАТО Україна матиме хоч якийсь шанс "прикритися парасолькою". А так ті ракети зіб"ють ще у нас в повітрі, не чекаючи доки вони до території країн НАТО долетять.
  • 0

#182 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 23:20

Не побачив цю тему зразу...Тому переношу частину свого допису із теми про НАТО.

Щось Путін репетує, що перенацілить російські ракети на Україну. Ну не придурок? Його Чорнобиль нічому не навчив?
А цікаво, куди ці ракети зараз націлені? На Європу? А як вони туди націлені оминаючи територію України?
Так чи інакше, а маршрути цих ракет "прокладені" у нас над головами. Вступивши в НАТО Україна матиме хоч якийсь шанс "прикритися парасолькою". А так ті ракети зіб"ють ще у нас в повітрі, не чекаючи доки вони до території країн НАТО долетять.
  • 0

#183 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 14.02.2008 – 23:21

На Росію уже десятки років націлені сотні ракет і нічого, живуть люди і не скаржаться. Нехай наводять, якщо їм від того легше стане. Всеодно кнопки ніхто не натискатиме, адже Україна буде в НАТО і за нею стоятиме фактично увесь його ядерний арсенал. Тим паче, якщо база НАТО й буде в Україні то в Криму, на місці теперішньої російської, а в Криму живе маса росіян і гатити по своїх вони не будуть.
Пи.Си.
Ще під питанням чи ця радянська рухля взагалі кудись долетить...
  • 0

#184 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.02.2008 – 23:24

З’єднано із темою Погрози Путіна
  • 0

#185 GolDima

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 152 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 00:23

Яможливо не правильно вважаю, але як по мені, так одразу терористи захочуть скинути пару бомбочок на нас!!! Так що я проти НАТО!
  • 0

#186 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.02.2008 – 07:59

Перегляд дописуGolDima (15.02.2008 00:23) писав:

Яможливо не правильно вважаю, але як по мені, так одразу терористи захочуть скинути пару бомбочок на нас!!!

І багато вони вже на інших скинули?
  • 0

#187 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 15.02.2008 – 09:07

Я ще вчора вранці сумнівалася... Але якщо пан сусідський президент таке каже... Зрештою, дістали вже трішки - то газом лякали, тепер ракетами... Так і ми можемо їх лякати = що учення проводитимемо :rolleyes:
  • 0

#188 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 10:45

Перегляд дописуbulbashka_aero (15.02.2008 09:07) писав:

Я ще вчора вранці сумнівалася... Але якщо пан сусідський президент таке каже... Зрештою, дістали вже трішки - то газом лякали, тепер ракетами... Так і ми можемо їх лякати = що учення проводитимемо :rolleyes:

Наші ряди прихильників ростуть - це не може не втішати :rolleyes: головне не лише самому так думати, а й іншим розповідати, адже інформованість населення у нас надто низька...
  • 0

#189 GolDima

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 152 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 12:20

Перегляд допису-=VJ=- (15.02.2008 07:59) писав:

І багато вони вже на інших скинули?

Я ж сказав, що то суто моя думка, я до неї нікого не схиляю! До речі, краще давайте в Евросоюз, нащо нам те НАТО?
  • 0

#190 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 14:24

Перегляд дописуGolDima (15.02.2008 12:20) писав:

Я ж сказав, що то суто моя думка

То що, важко обгрунтувати, якщо мені цікаво? :rolleyes:

Перегляд дописуGolDima (15.02.2008 12:20) писав:

краще давайте в Евросоюз, нащо нам те НАТО?

Якраз в Євросоюз нам, як на мене, не потрібно.
  • 0

#191 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 15.02.2008 – 14:25

Путін хворий не розуміє, що цієї заявою він нас всіх об"єднує до ідеі НАТО ще більше :rolleyes:
  • 0

#192 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.02.2008 – 17:25

Дурниці все! то Путін так з Ющенком домовився сказати. Ющенко йому - ти народ мій налякай, ми тобі за газ більше заплатим, а тим часом наші депутати гризтимуця довше, непрацюватимуть а крастимуть і пільги та недоторканість залишаються.

Про ракети - дурниці! балістичні ракети на Україну перенацілить неможливо, вони проектувалися для польоту через північний полюс. Але зараз в Росії виготовляють нові тактичні ракети, а це реальна загроза.

Про НАТО - кому воно треба? Ні воно нам ні ми їм. то тільки аби нашим депутатам не довелось недоторканість скасувати, то є причина погризтися. А от що НАТО зробило для прибалтики - примусило викинути радянську зброю і закупити стару американську. Естонські бійці з сумнозвісною М-14 в руках - сміх і гріх! Польша також закупила застарілих винищувачів Ф-16. Як відомо у моделі Ф-16 є невиличкий брак з електропроводкою через який дуже часто трапляються аварії і загинуло дуже багато пілотів, та й на сьогодні це геть зовсім застарілий винищувач і порівняти його можна хіба з МіГ-21, яких зустріти можна тільки на памятниках.
  • 0

#193 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 18:02

Перегляд дописуDrunkLordVillis (15.02.2008 17:25) писав:

Дурниці все!

Точно. Все перелічене - суцільні дурниці. Аж дивуєшся, скільки їх в головах нашого народу, ліньки навіть розбирати весь пост на фрази і щось доводити.

Цитата

Путін хворий не розуміє

Все він чудово розуміє - у нього президентські вибори на носі, треба народ згуртувати, показати, яка Росія "сильна" та "грізна".
  • 0

#194 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 15.02.2008 – 21:06

Все він чудово розуміє - у нього президентські вибори на носі, треба народ згуртувати, показати, яка Росія "сильна" та "грізна".
[/quote]
Так, і плакати кругом, на котрих написано великими літерами: "Верим в Рассию-верим себя!"
Але чомусь це не діє на нормальних хлопців, котрі драпати хочуть і для початку, як вони кажуть "...хоча б до Вас на Україну, бо там є перпектива Євроінтеграції"
А тут нашу Україну обіцяють закидати атомними бомбами... - все пропало, куди їм тепер податись?
Напевно потрібно пожаліти російських хлопаків і, враховуючи невблаганний поступ глобалізації, починати тесати колоди для майбутньої Євро-Китайської границі.

Повідомлення відредагував DON BASS: 15.02.2008 – 21:08

• 0

#195 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.02.2008 – 23:36

То все , кому хто чого сказав чи подумав, бджоли, а в НАТО вступити - ідея хороша у всіх відношеннях.
  • 0

#196 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 09:40

ідея хороша - вступити в НАТО по самі гланди!

Якщо українські хлопці хочуть воювати за гроші - то нехай воюють без вступу країни до НАТО, бо тоді навпаки простим громадянам України потрібно буде платити іноземним солдатам. У Франції є іноземний легіон. В Україні треба створити відповідні закони і легіон найманців, в який би вступали Українські хлопці по бажанню, а їх би наймали інші.
  • 0

#197 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 13:56

Перегляд дописуDrunkLordVillis (17.02.2008 09:40) писав:

простим громадянам України потрібно буде платити іноземним солдатам

Скажіть, де такі дурниці розповідають, хочу дізнатись джерело...
  • 0

#198 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 15:31

Членство в будь-якій громадській організації, передбачає членські внески для підтримання існування організації. Міжнародні організації теж потребують внесків, для свого існування. А крім того що просто треба фінансувати саму організацію, нам потрібно буде ще й замінити озброєння на стандарти НАТО - тобто викинути все що є в нас і закупити у них на смітнику, те що їм вже непотрібне як це зробили прибалтика та польша. я вже про це писав. Ви вважаєте заміна АКМ на М-14 це прогрес? Зверніть увагу - ООН широко використовує радянську техніку і озброєння. НАТО цього не допускає. Так танкові пушки харківяни вже давно модифікували під НАТОвський калібр, але ж потрібно замінити все стрілецьке озброєння і позбутися величезного запасу патронів радянського виробництва. Може ми й зможемо виготовляти ВЕПР калібру 5.62 НАТО, але як щодо іншого? На стереньких танках міняти кулемети під калібр 7.62 НАТО ? На БТР замінити кулемет калібру 14.5мм на кулемет калібру .50Браунінг? кому це треба? не Україні!
  • 0

#199 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.02.2008 – 16:20

Перегляд дописуDrunkLordVillis (17.02.2008 15:31) писав:

Членство в будь-якій громадській організації, передбачає членські внески для підтримання існування організації. Міжнародні організації теж потребують внесків, для свого існування. А крім того що просто треба фінансувати саму організацію, нам потрібно буде ще й замінити озброєння на стандарти НАТО - тобто викинути все що є в нас і закупити у них на смітнику, те що їм вже непотрібне як це зробили прибалтика та польша. я вже про це писав. Ви вважаєте заміна АКМ на М-14 це прогрес? Зверніть увагу - ООН широко використовує радянську техніку і озброєння. НАТО цього не допускає. Так танкові пушки харківяни вже давно модифікували під НАТОвський калібр, але ж потрібно замінити все стрілецьке озброєння і позбутися величезного запасу патронів радянського виробництва. Може ми й зможемо виготовляти ВЕПР калібру 5.62 НАТО, але як щодо іншого? На стереньких танках міняти кулемети під калібр 7.62 НАТО ? На БТР замінити кулемет калібру 14.5мм на кулемет калібру .50Браунінг? кому це треба? не Україні!
Хто вам ті дурниці навішує?
Слухати треба тих людей, які з тим НАТО співпрацювали, а не фантазії за для відлякування людей від різних блоків.
Виступав по телебаченню наш Тарасюк, все докладно розказував. Думаю, що до цього шановного пана є довіра у людей. Принаймі він мав пряме відношення до цієї організації і знає про що говорить. Поцікавтесь в інеті його інтерв"ю. Раджу.

Перегляд допису-=VJ=- (17.02.2008 13:56) писав:

Скажіть, де такі дурниці розповідають, хочу дізнатись джерело...
О то власне, що конкретного джерела напевно не знайдем.То з серіїї - чув що lдзвін, та не знав де він...
  • 0

#200 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 17:08

Добре, почнемо розбирати по частинам, бо мені це вже набридло.

Членство в будь-якій громадській організації, передбачає членські внески для підтримання існування організації. Міжнародні організації теж потребують внесків, для свого існування.

Членський внесок НАТО - 1% військового бюджету країни, який за умовами НАТО має складати 2% ВВП. В перерахунку на наші реалії - 140 мільйонів гривень, або ж 30 мільйонів доларів. Для порівняння - на модернізацію депутатської лікарні Феофанія щороку виділяється удвічі більше. Це перше. Друге - новим членам виділяються кошти на досягнення стандартів НАТО за рахунок дійсних членів, і ця допомога досить довгий час перевищує внесок. на прикладі Чехії - внесок 16 мільйонів доларів, допомога - 120 мільйонів. Рахувати вмієте? Продовжуйте далі самі.

нам потрібно буде ще й замінити озброєння на стандарти НАТО - тобто викинути все що є в нас і закупити у них на смітнику, те що їм вже непотрібне як

Цікаво, що з цього приводу думають в Чехії, Угорщині та Польщі, які є членами НАТО з 1999 року, але ще досі не лише не перейшли на стандарти НАТО (я навіть не питаю, чи знаєте Ви, що таке, власне, ті "стандарти НАТО"), а й самі досі клепають ті ж "АК" на продаж...

це зробили прибалтика та польша. я вже про це писав.

Ви чули дзвін, та не знаєте, що його джерело. В Польші з літаками були звичайні корупційні ігри, як у нас з будь-яким державним тендером. Не треба сюди ліпити НАТО.

Ви вважаєте заміна АКМ на М-14 це прогрес?

Ви навіть не в темі щодо озброєння, а щось намагаєтесь говорити про НАТО. М14 було знято з озброєння майже півстоліття тому, вона залишилась на озброєнні лише в підрозділах ССО ВМС США - як декоративність.
АК стоїть на озброєнні в 55 країнах світу, не рахуючи його модифікацій типу ізраїльського Галіля, в яких, зазвичай, лише змінено трохи зовнішній вигляд, аби не попасти на бабки за відсутність ліцензії. Підказати, скільки з них є членами НАТО?

Зверніть увагу - ООН широко використовує радянську техніку і озброєння.НАТО цього не допускає.

Та Ви що? Може кілька фото скинете блакитних касок з АК? :cool1: А поки шукаєте, я Вам свою кину

Зображення

На фото - капрал Джон Джонсон корпусу 1-194, збирається тренуватись з АК. Вам АК добре видно, чи більшого розміру кинути?

позбутися величезного запасу патронів радянського виробництва.

Я Вам страшну річ скажу - ми їх вже три роки позбуваємось. Причому, оскільки у нас грошей, як завжди, на потрібні речі нема, то це робиться коштом "ненависного" НАТО, через спеціальний трастовий фонд. І викинули на це "тупі піндоси" вже 8 мільйонів євро, а в цілому планують витратити на позбавлення нашої країни непотрібних боєприпасів, які ми самі вміємо лише красти чи підривати, як три роки поспіль в Новобогданівці, 25 мільйонів євро. Що на це скажете?
Тому вчіть спочатку матчастину, а вже потім потикайтесь кудить з криками "Нам НАТО не потрібне", і тим паче перестаньте розповсюджувати брехню з сайтів партії регіонів та Вітренко. Набридло вже.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 17.02.2008 – 17:09

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних