Перейти до вмісту

НАТО


Повідомлень в темі: 381

Опитування: Чи за військ НАТО в України? (150 користувачів проголосувало)

Чи за військ НАТО в України?

 1. Так звісно! (107 голосів [70.39%])

  Процент голосів: 70.39%

 2. Завжди бажав! (6 голосів [3.95%])

  Процент голосів: 3.95%

 3. Ні! (29 голосів [19.08%])

  Процент голосів: 19.08%

 4. Поїду на мітінг протесту! (10 голосів [6.58%])

  Процент голосів: 6.58%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 Sweet Caroline

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 71 повідомлень
 • Стать:Жінка

Відправлено 29.01.2008 – 15:22

 sam (29.01.2008 14:52) писав:

чомусь я не здивований що проти.
Так і подумалося, коли побачив
йой,пане СЕМ,який ви спостережливий :ggggg: ви всеодно неправі) в мене у арсеналі є і знайомі " :prapor3: ",які проти вступу) загалом треба провести всеураїнський референдум,ось тоді побачимо,хто кого :ggggg:
 • 0

#162 Stuff

  Песиміст

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2670 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів..

Відправлено 29.01.2008 – 15:26

 Sotnik (29.01.2008 15:14) писав:

Україномовні громадяни в більшості виступають за долучення до атлантичного ал"янсу.
Російськомовні - навпаки.
Чи це мені так тільки здається?
Ні ,не здається :prapor3:але щоб бути трішки політкоректним,то тут певно краще сказати Захід України переважно за вступ у Нато, а Схід проти :ggggg:
 • 0

#163 Sotnik

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1905 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 29.01.2008 – 15:52

Кордон по класифікації Схід-Захід проходить по Дніпру.
Але розділ на процивілізаційно та проімперськи налаштовані частини суспільства трошки інший. Якщо шукати якийсь аналог, то це кордон Дикого Поля. Чи не символічно?
 • 0

#164 Stuff

  Песиміст

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2670 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів..

Відправлено 29.01.2008 – 15:56

Емм, Дике поле - то де? :prapor3:
 • 0

#165 Sotnik

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1905 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 29.01.2008 – 16:00

 Stuff (29.01.2008 15:56) писав:

Емм, Дике поле - то де? :prapor3:
Це південні та східні спустошені татарами райони Русі-України. До часів Хмельницького це називалося Диким Полем.
 • 0

#166 pinguiarium

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 538 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 29.01.2008 – 17:24

Цитата

Україномовні громадяни в більшості виступають за долучення до атлантичного ал"янсу.
Російськомовні - навпаки.
Чи це мені так тільки здається?

Це Вам так здається :prapor3:
 • 0

#167 Taraslt

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 8 повідомлень

Відправлено 06.02.2008 – 13:32

Дискредитація незалежницької ідеї України як функція шуму по НАТО

Задавшись питанням часової доцільності: "Чому саме зараз на політичні барикади піднімається момент відносин Україна-Альянс?" відповідь почне прояснятися. Сумуючи невчасність гостроти по вступу в Альянс і штучно «сліпу» агітацію "за" вступ до Альянсу-в наслідку маєм…споганену ідею Незалежницьких Прагнень Українського Народу до Самостійності.

Саме дискредитація Незалежності як такої є чи не найбільш шкідливим наслідком недавнього і триваючого шуму по НАТО. Так, саме ідея Самостійності є перш за все постраждалою від протестів підросійських сил проти вступу в Альянс, який передбачається не раніше 2017 р., за умови виведення Чорноморського Флоту Росії з країни. І саме Самостійницький ідеал України найбільш страждає від приписування патріотам-незалежникам цілі вступу до НАТО на будь-яких умовах.

Спроби зобразити Незалежність України як щось втратливе, непотрібне і фальшиве неодноразово були. І якщо здобуток Свободи проти втрат дешевої ковбаси, черг, національного приниження всіх крім москалів і партійної диктатури від імені пролетаріату-не викликає значних сумнівів в своїй правильності. То потрібність і справжність Незалежності-виявляється легше штурмувати червоно-московським фашистам разом з іншими ненависникам українства.

Найпоширенішою схемою, за якою ворожі Україні сили воюють з Незалежністю як явищем успішним, потрібним і справжнім є нападки на націоналізм, попередньо характеризуючи його як фашизм. Для цього, використовуючи прив'язку концентрації боротьби націоналізму в останньому столітті за Незалежну Українську Державу, всілякими способами малюється поганість цієї ідеології, зводячи її до фашизму, який воював за поработіння і проти незалежностей, намагаючись таким чином дискредитувати і саму Незалежність та Українську Державність.

Щоб якось відігратись на безглуздості твердження, що Україна втратила внаслідок Незалежності від Московії, застосовуються різні хитрощі та перекручення. Наприклад благо споживацького життя в СССР протиставляють сьогоднішній розрусі, вириваючи часовий проміжок пов'язаний з тим, що СССР розвалювався і при залишеності в його складі було б ще гірше. Щоб і тут заперечити-пхають "круту Росію, яка заставляє себе поважати", але уникають питання як там відносяться до немоскалів, хоч і російськомовних. Чим гордяться білоруси в союзній державі, крім звісно непокидаючої гордині старої ще радянськовихованої влади? Колоніальну ж погибель бачать тільки від рук американців.

Ще одним способом дискредитації і націоналізму і Незалежницької ідеї є приписування націоналізму всім, хто хоть щось починає робити в питанні Відродження Українства. Ющенко в такому приписуванні поза конкуренцію. Коли він тільки частково, більше не видно праці, намагається зініціювати поширення української мови чи вшанування пам'яті полеглих від Голодомору-одразу об'являють його бандерівцем і націоналістом, як і всіх з його табору. Хоча він не є ніяким націоналістом, а тим більше бандерівцем, бо дозволяє собі торгуватись Славою Героїв ОУН-УПА, починаючи справу і гальмуючи свої ж ініціативи, міняючи їх на щось від опонентів.

Але світ не стоїть на місці, розвивається, і старі прийоми втрачають дієвість. Відновлення Радянського Союзу навіть у вигляді Демократичного Колоніально-Залежного Союзу з Росією тільки останній здається реально втілюваним без серйозної збройної сутички. Звинувачення націоналістів в всіх негараздах України викликає іронічну посмішку, внаслідок захоплення влади в продовж всіх років Незалежності колишніми партійцями і припартійцями.

От тут то в пригоді і стає НАТО.

Розголос в такому випадку і розуміння протесту проросійських сил, які ніколи не приховували своєї кремлівсько-послушної лінії, гарантується направленими на міжусобну політику ЗМІ. Тому що питання НАТО є більш цікавішим ніж звичайні розбірки з підписанням документів, поверненням від одної їх від одної гілки влади до іншої, а тут-справа зовнішньополітичної ваги! Нічого що важливість дуже завчасна, при перспективах в сьогоднішніх умовах серйозно країні підійти до питання НАТО лиш в 2017 році, зате не так пісно.

Здавалось, що спільного між вступом в НАТО та дискредитацією Незалежницької ідеї? Але виявляється не все так просто. Бо користуючись незнанням і не просвітленими моментами співпраці Україна-НАТО, вступ до Альянсу вважається таким, що пригарбує частину Незалежностей України.

Тут же Незалежницька ідея вступає в конфлікт з "вступанням" в НАТО. І як таким шансом не скористатись московитам. Всеохоплююче агресивний блок НАТО, насильно захоплюючий інші держави військово, нашу політично-і ви Незалежники туди вступати хочете? Загалом, шоу в дії. Бо навіть ті, кого називають намірено неправильно націоналістами, не будучи такими, про вступ в НАТО, який наче самими намірами знімає з них відповідальність за падіння боєздатності Армії, агітуючи за Альянс, не приховують далекість початку такого процесу.

В цій перепалці демократів-заходливців перед Західними Країнами і московсько-послушних безбатьківщинників постраждалими виходять не сторони учасники, а Незалежницькі Прагнення Українського Народу. Тому що їх електорат сильно не втрачає: перші-купують прихильників, користуючись владними повноваженням, а другі-налягають на дружбу з Росією. Так вони компенсують свої електоральні втрати, перемагаючи наче на різних "полях бою".

Для посилення дискредитуючого Незалежництво України за допомогою наче бажання незалежників негайно вступати в НАТО, різні провокатори під маркою націоналістів так туди й пруться. Звісно, демонстративно роблять це без будь-якої оглядки на реалії і потреби вияснення наскільки рівноправною буде Україна в Альянсі, за умов далечезної перспективи початку реального діалогу з НАТО в 2017. Характерним їх проявом є, користуватись поверхневим зрізом патріотизму, вишукувати в діях інших патріотичних сил ознаки нерозуміння потреб України. Нібито від хотіння зараз всіх в НАТО Україну миттю туди й візьмуть. Що є всього лиш ще одним інструментом підставляння націоналістичних сил. Тому що не тільки від України залежить співпрацювати з Альянсом чи ні, а тим більше, якщо мова йде про приєднання до НАТО.

Супровідним при цих процесах, в обов'язковому порядку є підкреслення нехороших намірів НАТО щодо України і спроб першого, незважаючи ні на що, приєднати до Альянсу Україну. Дарма, що якщо такі бажання в НАТО були б, то вже давно так би й сталось за часів Кучми. Але по закону жанру, один з "найвеселіших хлопцов" проросійських сил, після розпинання в слов'янській дружбі з Росією, за період "дружби" якої українці чуть не вимерли, закарпатець-незакарпатець вирішив показати яке те НАТО по відношенню до України. Наче ненароком пояснюючи свій підпис в минулому щодо Плану Дій Членства в Альянсі і хвалячись невиконанням сьогоднішніми блокувальниками роботи Верховної Ради України жодного його пункту, розповідав як жорстоке НАТО від них цього вимагало. Насправді ж просто сьогоднішні блокувальники холопствували в Кучми. І треба йому було підписати План Дій Членства в Альянсі і відправити українців в Ірак, от це послушно сьогоднішня "геройська еліта" й зробила, щоб залишатись тоді біля депутатського коритця. Звісно, на Майдан який цього холопства їх позбавив від Кучми, вони плюють і зневажають, бо раби рабами зостались-просто тепер в них пряміший вихід на кремлівських хазяїв.

Така спроба, мабуть частиною електорату успішно сприйнята, зробити з НАТО віроломного магніту, що наче затягує Україну, а тут колишні холопи, які продають Батьківщину кому по зручніше, наче заважають, добре вписуються в агресивність Боку НАТО. Хоча крім агресивно-нападної складової Альянсу є оборона. І маючи національно-орієнтовану владу, якій доля Української Держави не байдужа в Незалежницькому сенсі, цілком успішно могла б пробувати співпрацювати з оборонною складовою Альянсу. Але це завдання не підйомне включно й для прозахідних політиків, які зараз при владі, через їх більшу прозахідність ніж проукраїнськість.

Масла у вогонь доливає й відсутність чіткої відповіді які стосунки з Росією передбачаються мати в разі нормальної і реальної співпраці України з Альянсом. Те, що вони мають змінитись, очевидно. Але політикани, тримаючи народ за темну масу, займаються самодурством, наче НАТО з військовою силою просто так, для забавки системи протиракетної оборони ставить, гроші бач нема куди діти. І Російська Федерація від нікуди гроші діти і нічого робити нарощує серйозними темпами військову могутність. Звісно, першу незрозумілість коли Кремль ображається на розташування ПРО в Чехії та Польщі країною-учасницею НАТО США, ще можна списати на початкове нерозуміння, що таке баланс сил. Але далі ж можна зрозуміти, що і НАТО і РФ грають один проти одного і не шкодять прямо один одному доки в когось немає аж надто великої переваги сили. Коли ж будуть прикритичні моменти в паритеті, вони ставатимуть суперниками з реальною загрозою. Тому всі казки вступання в дружнє Росії НАТО-всього лиш казки.

Через таку прихованість привладними політиками позиціювання співпраці Альянсу і України відносно Росії, в людей велика недовіра і до цих політиків і до НАТО, яке вони взялись рекламувати. Так, наприклад, на провокативне питання: "українці, чи стрілятимите ви в росіян?" синдром залишеного колоніального страху і відсутність відповідної ситуації, яка б підказувала умовами, нічого звичайнішо ніж аналогічне запитання до росіян, як відповідь більшість не знаходить. Прикладом ж правильної відповіді може бути: "як і в будь-кого хто об'явить себе ворогом України". Відповідаючи ж запитанням на запитання, забуваючи про прив'язку його до вступу в НАТО, запитання-відповідь: "а ви, росіяни, будете в нас стріляти?" звучить наче агресивно-нападні українці вступають в НАТО і запитують росіян чи будуть вони стріляти в разі потенційно можливого конфлікту. Завдяки такій пастці, вже не Україна обороняється від можливої агресії Росії, шукаючи можливостей співпраці з іншим з двох однозначно потужних гравців на Європейській території у вигляді НАТО. А постраждалою виходить Росія, коли Україна вступає в НАТО щоб за можливості здійснити агресивні дії стосовно Росії.

Варто розуміти також, що гвинтівки в руках триматимуть на політики. Тому політикани, переконуючі українців, що вони збираються вступати в Альянс без загрози Росії і будуть далі з нею дружити, залишають таким чином нас в програші відносно готового стріляти в будь-якого ворога з числа НАТО росіянина. Не катить тут аргумент про родичів. Бо якщо для перевезених сюди москалів і помоскалених на місце знищених і вивезених на спецпоселення та в табори українців, досить реальним є родичання з Московією, коли Україна для них так і не стала Батьківщиною через відсутність відповідної політики. То до 15 мільйонів, заселяючих Сибіра і інші території Російської Федерації, людей етнічного українського походження братськість можна застосувати тільки в разі відповідної політики їх українізації та предкового освідомлення. По іншому це ілюзія, така ж як і до родичання з турецькими яничарами за часів козаччини.

Прямою дискредитацією Українського Незалежництва, до чого підводило попередньо заперечене підготовче очорнення і України, маючої намір співпрацювати з Альянсом, і самого НАТО, є безпосереднє питання: "Як ви націоналісти, можете вступати в наднаціональну структуру НАТО?". Причому тут не першим є те, що вступ України в НАТО можливий після виведення Чорноморського Флоту Росії з Криму, що є невизначено далеким терміном. І не першим є тут є те, що нагло агітують за НАТО прозахідні політики, яких називають націоналістами за їх словесну і поверхову підтримку національних вимог українства. А головним є, що українська національна ідея, змагаюча до якомога більш Незалежної Держави, завжди прагнутиме співпрацювати з будь-якою організацією, включаючи НАТО, без ущемлення своїх національно-незалежницьких інтересів. Крім того, Альянс не є побудований повністю по імперському зразку-це конгломерат країн, а не як керуючий всім Кремль в наміченому Євросхідноазійському "митному" союзі Білорусії, Росії і Казахстану.

Розрахунок тут вірний, нібито на відповідь росіянина "естественно ми вас всегда давили" після питання чи вони будуть стріляти по українцях, останні можуть лиш сказати: "а ми в НАТО вступаєм…" Загалом це недогляд переш за все внутрішньої політики України щодо НАТО, коли важливий момент співпраці Україна-НАТО заміняється рекламуванням самого Альянсу.

Попри те, шум по НАТО має і корисну сторону, бо змушує замислитись на перспективами оборонної політики України. Питання ж потрібності співпраці України з Альянсом диктується не тільки підтверджуючим кроком до прийняття європейських міжнародних правил, а й необхідність більшого убезпечення від загрози диктату військової сили Росії.

Отак пошумівши, проросійські сили, крім того що зіграли на руку кремлівським вибиранцям на Президентських виборах і приєднались до дискредитації Незалежності, яка є не абстрактно абсолютною тільки в разі можливості маневрувати в обмежуючому обставинами Світі, ще й підняли питання реальної боєздатності Армії. Таким чином люди почали задаватись питанням, наскільки Українські Збройні Сили є в стані готовності дати відсіч ворогу і чи не злочинним є недогляд за армією пояснювати вступом в Альянс. Бо що ж буде з тим НАТО, як кожен туди без військової сили вступатиме?-А буде диктат нормально озброєних країн тим країнам, що туди за халявою поперлись.

Але "шум" по НАТО він на те і "шум", що або сил забракне його підтримувати, чи привиканням до нього ефект звертання уваги втрачається. Тому довго це не протриває, а якщо й далі проросійські сили продовжуватимуть каламутити воду, то потім прийдеться виправдовуватись за свою бездіяльність. Що дає козирі в руки їх опонентів, які поведінку проросійських сил в Верховній Раді України досить влучно і правильно запишуть до зумисного перешкоджання роботи їх Уряду через набирання таким чином політичних капіталів.

Постійною ж залишиться, як і залишалась цілі століття, Ідея Української Державності, Вільної Незалежної України. І не збити з цього шляху українців прив'язуючи ідеали українства до націоналізму змальованого як фашизм, який в свою чергу прив'язують до Галичини і намагаються таким чином маргіналізувати Всенародну Волю Української Нації-жити в Своїй Українській Державі Україна!

І до дідька всіх розумників, які ліплять Західній Україні образ якихось васалів Європи, коли цим васальством займаються вихідці зовсім не звідси, бо й взагалі у владі українських українців не дуже то й помітно, а самі "знавці" націоналізму на Галичині раз в житті були, та й то з гідом комуно-московської пропаганди. Та нам своє робити й далі йти, і право загальнолюдське-мати свою Державу, як це в наших сусідів є, нікому не дозволяймо в нас забрати!

Оригінал статті тут: http://narodna.pravd.../47a70a3572fe7/
 • 0

#168 Marcos

  ....

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3363 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 06.02.2008 – 13:39

теми з"єднано by йа )
 • 0

#169 CAESAR

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 265 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 07.02.2008 – 13:57

те що ПР виступає проти НАТО і як аргумент показує статистичні данні за якими нібито більшість населення не підтримують вступ до НАТО - то це найяскравіше підтвердження того що ПР відданий раб Москви...
Що стосується думки більшості і права більшості приймати важливі рішення - то це не демократія - це дурня... бо якщо вибачте на слові в якійсь країні 51% ідіотів - то чому 49% нормальних людей повинні жити за законами ідіотів

і взагалі, був такий дядько Галілео Галілей. Він казав що Земля кругла, а 99,99% людей казали що Земля плоска.... ТАК ОТОДІ 99,99% ЛЮДЕЙ БУЛИ НЕ ПРАВІ, а він один був правий ...
 • 0

#170 pinguiarium

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 538 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 07.02.2008 – 15:13

 CAESAR (7.02.2008 13:57) писав:

те що ПР виступає проти НАТО і як аргумент показує статистичні данні за якими нібито більшість населення не підтримують вступ до НАТО - то це найяскравіше підтвердження того що ПР відданий раб Москви...
Що стосується думки більшості і права більшості приймати важливі рішення - то це не демократія - це дурня... бо якщо вибачте на слові в якійсь країні 51% ідіотів - то чому 49% нормальних людей повинні жити за законами ідіотів

і взагалі, був такий дядько Галілео Галілей. Він казав що Земля кругла, а 99,99% людей казали що Земля плоска.... ТАК ОТОДІ 99,99% ЛЮДЕЙ БУЛИ НЕ ПРАВІ, а він один був правий ...

Це якраз демократія :)
 • 0

#171 Sotnik

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1905 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 07.02.2008 – 15:26

 pinguiarium (7.02.2008 15:13) писав:

Це якраз демократія :)
У нас насправді не демократія, а ніби то на перший погляд охлократія. А якщо придивитися, то олігократія.
Про різницю можна почитати тут http://observer.org....ws.php?id=13560
Форсування референдуму по НАТО вигідно саме олігархам та комунякам. Чому? Тому що через три-п"ять років кількість прихильників НАТО буде у більшості. Ось приклад з регіону:

Цитата

Количество полтавчан, желающих в НАТО, возрастает на 5% за год
Так утверждают в управлении в делах прессы и информации Полтавской облгосадминистрации, чей пресс-центр сегодня распространил сообщение о своей работе по информированию населения о НАТО.
Чиновники подсчитали, что за последние три года на Полтавщине процент тех, кто выступает за вступление Украины в НАТО вырос с 10 до 25. Такой «прирост» рассценивается, как хороший признак и свидетельство того, что полтавчане стали получать больше положительной информации об этом военном блоке.
http://www.poltawa.com/index.php?option=co...0&Itemid=98

 • 0

#172 Globetrotter

  волоцюга

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1465 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Лева

Відправлено 14.02.2008 – 18:16

А наш "друг" Вова Пукін вже сьогодні в інтерв'ю заявляє, що більшість населення України проти вступу в НАТО! Оказується, референдум про вступ до НАТО вже був! А ми й не знали! Яке хамство! Тільки для того, щоб показати, що не з Кремля нам будуть вказувати що робити - треба вступати. Терпець і в українців має свої межі!
 • 0

#173 Olex

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 905 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 18:28

 Globetrotter (14.02.2008 18:16) писав:

А наш "друг" Вова Пукін вже сьогодні в інтерв'ю заявляє, що більшість населення України проти вступу в НАТО! Оказується, референдум про вступ до НАТО вже був! А ми й не знали! Яке хамство! Тільки для того, щоб показати, що не з Кремля нам будуть вказувати що робити - треба вступати. Терпець і в українців має свої межі!
Так, це вже зовсім наглість! Це наша справа, чи бути у Нато чи ні....Росія хай гуляє...
Але якщо у домі не лади...сусіди так і лізуть до хати...тре наводити порядок!
 • 0

#174 Idearter

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 673 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 14.02.2008 – 20:06

Сьогодні по новинах а також по Першому російському виступав Володимир Путін, де йому давали питання журналісти багатьох телеканалів і газет ось таку фразу він промовив.(даруйте що не оригінал)

Цитата

Якщо НАТО розмістить свої комплекси на Україні то РФ змушенна буде направити свої ракети на те що загрожуватиме РФ
З цеї фрази випливає що Путін прямо сказав що Україні в НАТО не тре. Ще одна фраза трохи кумедна бо у ній Путін сам себе обізвав ,,москалем,, і не тільки себе а й цілий ,,Газпром,,.
Також президент РФ вислови що він задоволений співпрацею з Ющенком, а решта питань були спрямовані про РФ і інше.
Цікаво що думає форумчанин з приводу закидів і погроз Путіна.
 • 0

#175 Evol

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1846 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 14.02.2008 – 20:18

ну він направляє свої ракети на всьо шо можна, вже привикли...
 • 0

#176 wizm

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1133 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Дике поле

Відправлено 14.02.2008 – 20:40

Спокійно друзі, усе йде нормально.
Особливо повеселило те, що за якихось пару днів, уже вдруге Путя "зривається"
А це цікаво-чи не так?
До речі недавно проїхав по сусідній братній країні.
Вже, починаючи з провідників. стоїть плач на тему, -"ну чому ви нас не любите, а ми такі хороші..."
Далі більше- розмови, про те, які козли кінчені ті америкоси, а ми заблудші овечки очевидного не бачимо.
Таке враження, що вони бідолахи так самі себе накрутили, що вони вже.., а ми ще і не починали...
А найсмішніше, що на Півночі, де добувається левова частита російського газу, котрий потім експортується в Європу- труби, спеціалісти і навіть роботяги - з Ураїни. І залишається тільки надувати щоки і пускати бульби з носа.
Та й більшість населення на тій Крайній Півночі має явно українське коріння, бо зустрічаються такі противнючі хохли в т.ч. і з російськими паспортами, що нема на то ніякої ради.
На "наїзди" кацапів є проста протидія- починаєш посилати подальше і обзивати стадом баранів безмозлих-тоді ти людина.
"Хай собі як знають-божеволіють,конають-нам своє робить"- радив наш Великий поет
Шануймося друзі!!!

Повідомлення відредагував DON BASS: 14.02.2008 – 20:42

 • 0

#177 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

  Т Чарівне Гімно 2009

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3018 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:мами

Відправлено 14.02.2008 – 21:19

не простіше послати всіх по далі?
і СІША і Кацапєтовку?
 • 0

#178 bamik

  салоїд

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2443 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.02.2008 – 21:24

Конституція України забороняє розташування іноземних військових баз на території України. Навіть при встіпі в НАТО, їхніх баз в нас не буде. А Путя сказав, що я собі не уявляю, якщо в Севастополь запливе флот НАТО поряд із російським. Тому тіпа і змушені націлити.

Налякали їжака голою задницею. Нехай собі ціляє, гра на публіку))
 • 0

#179 Globetrotter

  волоцюга

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1465 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Лева

Відправлено 14.02.2008 – 21:51

А що тут дивуватися. Якщо хтось і мав якісь ілюзії про "братський російський народ", то може хоч тепер прозріє!!!
Цікаво, а ті ракети якось будуть відрізняти українців від пукінських соотєчєствєнніков, чи пуляти будуть по всіх і без розбору. А може русскоговорящім вживлять якісь мікрочіпи, щоб СС-20 їх оминала :rolleyes: Отже, якщо їх покличуть в консульство на вакцинацію - треба начуватися. А краще бити на першими :rolleyes:
 • 0

#180 Unknown

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 230 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Славія

Відправлено 14.02.2008 – 21:59

Наш президент вже сказав, що бази НАТО не будуть в нас розміщуватись - отож бо це порожний піар!
Цебто ми тільки будемо в НАТО. Най Путін направляє, у зінітках все одно нічьо немає.... :rolleyes:
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних