Перейти до вмісту

НАТО

Повідомлень в темі: 381

Опитування: Чи за військ НАТО в України? (150 користувачів проголосувало)

Чи за військ НАТО в України?

1. Так звісно! (107 голосів [70.39%])

Процент голосів: 70.39%

2. Завжди бажав! (6 голосів [3.95%])

Процент голосів: 3.95%

3. Ні! (29 голосів [19.08%])

Процент голосів: 19.08%

4. Поїду на мітінг протесту! (10 голосів [6.58%])

Процент голосів: 6.58%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1465 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лева

Відправлено 25.01.2008 – 21:50

НАТО і сто разів НАТО! Мали яскравий приклад з Тузлою. Раша не посміла би так нахабно пхатися в наш бік, якби ми були членами НАТО. А їхня поведінка в Криму на маяках. Не буду згадувати всі 300 років нашої "дружби"
В НАТО треба вступати тільки тому, що цього так не хочуть комуняки, що так цього не хоче Раша. Все що Україні на користь - доводить наших запеклих друзів до істерики, яку можемо зараз спостерігати.
Тому нам в НАТО ;)
  • 0

#142 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.01.2008 – 22:54

зараз дивлюся якраз свободу Шустера по інтері і дискусія про НАТО.
Блін я хочу в НАТО бо такі як Симоненко вже задовбали
і Шуфрич щось там пікає
  • 0

#143 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 25.01.2008 – 23:03

Якщо Еллада в північно-атлантичному альянсі то Україна теж там повинна бути! ;)
  • 0

#144 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 25.01.2008 – 23:40

Зараз на "Свободі" Савіка Шустрого виступала мавпа на ім"я Міхаіл Лєонт"єв з Московщини. Чому мавпа? Та тому що весь час чухав свою неголену мармизу перед телекамерою, мабудь вошей там ловив. Так ця мавпа ще й розмовляла! Каже таке: "Прєждє чем вступать в НАТО, ви должни опрєдєлится, в кого ви хочете стрєлять. Єслі ви хочєтє стрєлять в русскіх, то стрєляйтє, бєзумниє брат"я!"
Україна повинна вступити в НАТО, щоб ніколи ні в кого не доводилося стріляти!
А щє, щоб долучитися до клубу цивілізованих країн, де таких мавп держать в зоопарку, а не зовуть виступати по телевізору як експерта.
  • 0

#145 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 682 повідомлень
  • Місто:-під верітки

Відправлено 26.01.2008 – 00:53

Перегляд дописуSotnik (25.01.2008 23:40) писав:

...
Україна повинна вступити в НАТО, щоб ніколи ні в кого не доводилося стріляти!
...
Та переживаю я....
щоб наша держава не виконувала роль тієї країни над якою можна злітаючі ракети збити, ... сповістила про висування військ противника до "прикордонної зони"...
короче буфер з Росією і полігон для "просрочених" боєприпасів...

П.С. Та за НАТО я. Ну не вірю я "пендосам" і край...
  • 0

#146 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 26.01.2008 – 12:15

Цитата

Та за НАТО я. Ну не вірю я "пендосам" і край...

Я теж не вірю тому проти НАТО. А примітивам, які готові на все, аби лиш насолити сусідам, щиро співчуваю. Будь-які війська на території моєї країни не мають право на існування, російською, польською, англійською чи якою іншою мовою вони би не говорили...
  • 0

#147 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 26.01.2008 – 15:19

Перегляд дописуpinguiarium (26.01.2008 12:15) писав:

Будь-які війська на території моєї країни не мають право на існування.......
Так вступ до НАТО зовсім не означає розміщення чужоземних війск на нашій землі.
Нащо, не розібравшись в матчастині, поширювати несінитниці?
  • 0

#148 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 26.01.2008 – 17:13

Цитата

Так вступ до НАТО зовсім не означає розміщення чужоземних війск на нашій землі.
Нащо, не розібравшись в матчастині, поширювати несінитниці?

Це не завадило Україні ще три роки тому дозволити НАТО вводити свої війська на українські землі, якщо це "необхідно для реалізації загальної політики альянсу". А ще стосовно іншого аспекту, то в мене є два варіанти:
- пан непризовного віку,
- пан дуже любить Афганістан, Ірак, Іран і безмежно бажає поближче познайомитися з культурою цих чудових старовинних держав зблизька.
  • 0

#149 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 26.01.2008 – 18:13

Перегляд дописуpinguiarium (26.01.2008 17:13) писав:

Це не завадило Україні ще три роки тому дозволити НАТО вводити свої війська на українські землі, якщо це "необхідно для реалізації загальної політики альянсу". А ще стосовно іншого аспекту, то в мене є два варіанти:
- пан непризовного віку,
- пан дуже любить Афганістан, Ірак, Іран і безмежно бажає поближче познайомитися з культурою цих чудових старовинних держав зблизька.
Проводити спільні маневри - це не означає постійну присутність іноземних військ.
Щодо мого непризовного віку, то так. Я свої два роки вже відслужив. Щє в імперському війську.
Казочки про Афган, Ірак та Іран - це витвір комуняк.
Вивчайте матчастину! Там нема жодного солдата НАТО.
  • 0

#150 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 26.01.2008 – 18:35

Перегляд дописуSotnik (25.01.2008 23:40) писав:

Зараз на "Свободі" Савіка Шустрого виступала мавпа на ім"я Міхаіл Лєонт"єв з Московщини...
... І погрожувала, що не буде в такому випадку співпраці з КБ Антонова. Він не згадав, що проект літака АН 160 успішно похований саме ними без всякого НАТО. А, скажіть мені, яке НАТО спонукало їх оголосити бойкот нашій молочній продукції минулого року?
Я шалів від задоволення, коли на чергову відверту брехню цієї говорячої голови Кремля, публіка в студії почала плескати і свистіти. Він розчервонівся, почав затинатися, махати руками. Не привик, що люди теж вміють мислити, а не ловити його макарони, як безсловесна худоба. Ой, не привик. Так і хочеться сказати - Єто вам нє здєсь! :prapor3:
  • 0

#151 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 26.01.2008 – 19:58

Перегляд дописуSotnik (26.01.2008 18:13) писав:

Проводити спільні маневри - це не означає постійну присутність іноземних військ.
Щодо мого непризовного віку, то так. Я свої два роки вже відслужив. Щє в імперському війську.
Казочки про Афган, Ірак та Іран - це витвір комуняк.
Вивчайте матчастину! Там нема жодного солдата НАТО.

Мені по барабану. Бачив я це італійське зверхнє бидло, що лазило по Львові у формі...

Нема військ НАТО? В Афгані? Шо Ви не кажете? :prapor3:
  • 0

#152 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 26.01.2008 – 22:00

Перегляд дописуpinguiarium (26.01.2008 19:58) писав:

Нема військ НАТО? В Афгані? Шо Ви не кажете? :prapor3:

Згідно з Вашингтонським договором від 1949 року, Україна, якщо вступить до НАТО, зобов‘язана буде надавати збройну підтримку союзникам по НАТО тільки тоді, якщо на їхню територію буде здійснено напад в Європі, Америці та в Атлантичному океані на Північ від тропіка Рака. Так само, члени НАТО зобов‘язані будуть надавати підтримку Україні в разі агресії проти нашої держави. Участь в інших операціях поза межами цієї норми є суто добровільною. Такі держави НАТО, як Франція та Німеччина, різко критикували рішення США розпочати війну проти Іраку, і не послали туди своїх солдат. Тоді як Україна, яка не була членом НАТО, надіслала свої війська до Іраку, на догоду інтересам колишнього президента Кучми, який намагався таким чином покращити свій особистий імідж у Сполучених Штатах.
Отже, участь солдатів західних країн в операції в Афгані проводиться згідно добровільного долучення цих країн до міжнародного миротворчого контингенту, а не на вимогу договору про НАТО. І сприймати цих вояків доречно не як солдатів НАТО, а як учасників міжнародної коаліції.
  • 0

#153 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 27.01.2008 – 11:07

Перегляд дописуSotnik (26.01.2008 22:00) писав:

Згідно з Вашингтонським договором від 1949 року, Україна, якщо вступить до НАТО, зобов‘язана буде надавати збройну підтримку союзникам по НАТО тільки тоді, якщо на їхню територію буде здійснено напад в Європі, Америці та в Атлантичному океані на Північ від тропіка Рака. Так само, члени НАТО зобов‘язані будуть надавати підтримку Україні в разі агресії проти нашої держави. Участь в інших операціях поза межами цієї норми є суто добровільною. Такі держави НАТО, як Франція та Німеччина, різко критикували рішення США розпочати війну проти Іраку, і не послали туди своїх солдат. Тоді як Україна, яка не була членом НАТО, надіслала свої війська до Іраку, на догоду інтересам колишнього президента Кучми, який намагався таким чином покращити свій особистий імідж у Сполучених Штатах.
Отже, участь солдатів західних країн в операції в Афгані проводиться згідно добровільного долучення цих країн до міжнародного миротворчого контингенту, а не на вимогу договору про НАТО. І сприймати цих вояків доречно не як солдатів НАТО, а як учасників міжнародної коаліції.

Та як не крути, на одно виходить. Якщо увійдемо, то будемо лізти америкосам у дупу, аби показати які ми направду хороші. А тоді й підуть всі чудові східні країни. Нах взагалі Україні участь у військових спільнотах? Спок свою лямку тягнути і всьо....
  • 0

#154 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.01.2008 – 14:09

Перегляд дописуpinguiarium (27.01.2008 11:07) писав:

Та як не крути, на одно виходить. Якщо увійдемо, то будемо лізти америкосам у дупу, аби показати які ми направду хороші. А тоді й підуть всі чудові східні країни. Нах взагалі Україні участь у військових спільнотах? Спок свою лямку тягнути і всьо....
Ну що за б..цька психологія у нашого народу?! Іноді думається, що на те, як ми живемо зараз - цілком заслуговуємо. Одвічні лебідь, рак і щука - у різні боки розтягуємо того нещасного воза під назвою Україна. А в результаті що? Залишаючись гордими і незалежними (десь далеко, в душі, але дуже приховано), продовжуємо методично лизати зада усім, хто лише пригрозить кнутом. :prapor3:
  • 0

#155 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 27.01.2008 – 18:35

Я за вступ України до НАТО, але проти присутності військ НАТО на території України! Для тих у кого брак інформації щодо НАТО: http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato
  • 0

#156 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 27.01.2008 – 21:47

Росія, яка шаленіє від натяку, що Україна хоче в майбутньому стати членом НАТО сама чудово співпрацює з цим блоком, бере участь з ним в різних програмах.
Спровокувавши куплені маріонеткові протести в Криму, Росія на другий день приймає натівський флот у себе. Цим вона говорить Заходу - З ким ви хочете мати справу, там держава навіть своїх громадян не контролює. Ми з Кремля, по телефону, там все вирішуємо. З нами треба мати діло. Тому українським громадянам, патріотам потрібно голосніше висловлювати свою думку, і не давати московським прихвостням право говорити за себе. :prapor3:
  • 0

#157 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.01.2008 – 23:05

Перегляд дописуpinguiarium (26.01.2008 12:15) писав:

Я теж не вірю

Якого дідька сидиш в американському інтернеті на американському комп"ютері?

Перегляд дописуSagittarius (26.01.2008 00:53) писав:

Ну не вірю я "пендосам" і край...

Те саме питання

Перегляд дописуpinguiarium (26.01.2008 17:13) писав:

пан бажає поближче познайомитися з культурою цих чудових старовинних держав зблизька.

Я б познайомився - люблю мандрівки...

Перегляд дописуpinguiarium (26.01.2008 19:58) писав:

Мені по барабану. Бачив я це італійське зверхнє бидло, що лазило по Львові у формі...

А я щодня бачу українське зверхнє бидло без форми, то що? Зауважу, що його у нас набагато більше, аніж італійського навіть в самій Італії.

Перегляд дописуSotnik (26.01.2008 18:13) писав:

Афган НАТО.

Ірак - так. А в Афганістані операція проводиться справді під егідою НАТО.

Перегляд дописуpinguiarium (27.01.2008 11:07) писав:

америкосам у дупу

Згідно Фрейду ця фраза багато чого каже про автора.

Перегляд дописуОлеська (27.01.2008 14:09) писав:

Іноді думається, що на те, як ми живемо зараз - цілком заслуговуємо.

Так і є. Треба це пережити.
  • 0

#158 Sweet Caroline

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.01.2008 – 23:31

я проти нато.ще при першому прийнятті нашої конституції,йшлося що україна буде безблоковою коаїною :prapor3:

Повідомлення відредагував Тигра: 28.01.2008 – 23:32

• 0

#159 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 29.01.2008 – 14:52

Перегляд дописуТигра (28.01.2008 23:31) писав:

я проти нато.ще при першому прийнятті нашої конституції,йшлося що україна буде безблоковою коаїною :prapor3:
чомусь я не здивований що проти.
Так і подумалося, коли побачив

Цитата

Украина,Ровно

• 0

#160 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 29.01.2008 – 15:14

Перегляд дописуsam (29.01.2008 14:52) писав:

чомусь я не здивований що проти.
Так і подумалося, коли побачив "Украина,Ровно"
Ваше око натреноване, пане sam. Це спадкове? :prapor3: :ggggg:
Дивна кореляція проступає.
Україномовні громадяни в більшості виступають за долучення до атлантичного ал"янсу.
Російськомовні - навпаки.
Чи це мені так тільки здається?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних