Перейти до вмісту

НАТО

Повідомлень в темі: 381

Опитування: Чи за військ НАТО в України? (150 користувачів проголосувало)

Чи за військ НАТО в України?

1. Так звісно! (107 голосів [70.39%])

Процент голосів: 70.39%

2. Завжди бажав! (6 голосів [3.95%])

Процент голосів: 3.95%

3. Ні! (29 голосів [19.08%])

Процент голосів: 19.08%

4. Поїду на мітінг протесту! (10 голосів [6.58%])

Процент голосів: 6.58%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 31.08.2007 – 20:57

Хе, дивлюсь "Свободу Шустера".

Арсеній Яценюк (мін.закордонних справ)запитав яру ненависницю НАТО - Вітрєнко "Що ж є НАТО".

І знаєте, що?

Вона почала торочити "а Ви что самі нє знаєтє что такоє НАТО?".
Він (Арсенюк): "Так знаєте чи ні?"
Вона "Сєвєроатлантічєскій альянс". Більш чіткої відповіді Вітренко дати не змогла. От така вона "опозиціонерка" НАТО, та ще й виборців своїх тягне за вуха "протів НАТО", а чому "протів" - хто його зна.
  • 0

#122 maybe*

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:українське місто Київ

Відправлено 01.09.2007 – 10:59

вступ в НАТО - єдиний захист від зазіхань наших "добрих" сусідів!

Перегляд дописуkYula (31.08.2007 21:57) писав:

Хе, дивлюсь "Свободу Шустера".

Арсеній Яценюк (мін.закордонних справ)запитав яру ненависницю НАТО - Вітрєнко "Що ж є НАТО".

І знаєте, що?

Вона почала торочити "а Ви что самі нє знаєтє что такоє НАТО?".
Він (Арсенюк): "Так знаєте чи ні?"
Вона "Сєвєроатлантічєскій альянс". Більш чіткої відповіді Вітренко дати не змогла. От така вона "опозиціонерка" НАТО, та ще й виборців своїх тягне за вуха "протів НАТО", а чому "протів" - хто його зна.
я також посміявся,коли Савік назвав Вітренко "госпожа Тимошенко"))
  • 0

#123 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 03.09.2007 – 18:05

Пан автор дещо незрозуміло задав запитання в опитуванні. Мабуть малось на увазі чи ми за перебування військ НАТО на території України. Тому хочу відповісти так: коли ми вступимо в НАТО то безперечно союзний контингент перебуватиме на нашій території. Проте противники НАТО розглядають це як певну інтервенцію. Тому хочу заперечити: якщо ми станемо частиною військ НАТО тоді це уже не буде якась чужа армія, це буде частина нашої системи безпеки. Тим паче наші війська також дислокуватимуться у якійсь країні.
  • 0

#124 FeRmatta

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 04.09.2007 – 09:47

Перегляд дописуGubtor (5.07.2006 23:12) писав:

Характерним у ставленні до НАТО є те, що з кожним роком противників альянсу дедалі більше. Наприклад у 2001 році противників вступу до НАТО було десь 35%, а зараз понад 60%.

З цього один висновок - ми ще не доросли до демократичного суспільства, бо у нас не партії йдуть за народом, а народ за партією.

Я завжди був антимілітаристом, але я також завжди був за вступ України до НАТО, щоб раз і назавжди поховати сеператистські тенденції в Україні і Росії втерти носа за одно :D
вибачте, але чому ви вважаєте, що у нас партіїї не йдуть за народом? навпаки, усюди, в будь-якій країні, політики кажуть те, що хоче почути від них народ. і зараз українці не в силі усвідомити і зрозуміти, чи виступають вони за приватну власність, чи визнають, що соціальна політика - це неправильний шлях у розвитку країни, а правильним є захист приватної власності і забезпечення законодавчої бази для захисту прав того ж самого капіталіста. українці ніби погоджуються, що треба рухатись далі від старих принципів, а з іншої сторони вважають, що держава повинна забезпечувати їх і звинувачують саме державу в усіх лихах. от політики і висувають відповідні лозунги, як НУНС, ПР...от правда, не знаю щодо БЮТ, Юлька ніби змушує подумати трішки, хоч і з її вуст лунають соціальні програми, але добре, що в контексті інших (економічного розвитку, транзиту, освіти, медицини тощо)
  • 0

#125 fere_86

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 04.09.2007 – 11:38

Перегляд дописуExtasy (2.06.2006 15:42) писав:

Тю , вже скоро заходить воїний корабель НАТО (у Фіадосію)
А говорити , що патріоти , продаєтесь амереканцям!
Москалі на весь світ репетують,що НАТО суне в Україну і їм це загрожує, так говорити можна багато і це очевидно, але якби не нато то вони(Руські) давно тут би командували і не один українець би загинув в Чечні за чужі інтереси, згадпаймо СРСР і наших в Афгані Кореї іт.д :D . А з НАТО в України є свої інтереси і не варто тут говорити про патріотизм.
  • 0

#126 FeRmatta

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 04.09.2007 – 11:47

згодна, оскільки зараз Росія вкладає багато грошей у військову справу, що загрожує Україні (це визнав і Яценюк), тому Україні просто необхідно вступити до НАТО, особливо якщо згадати, що до рос. армії на території Севастополя ввозиться все більше військової техніки під знаком червоного хреста. тому наші нічого зробити та заперечити не можуть
  • 0

#127 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.01.2008 – 16:57

Президент України Віктор Ющенко, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко і голова Верховної Ради Арсеній Яценюк підписали заяву щодо можливості приєднання України до Плану дій з членства (ПДЧ) в НАТО.
Про це повідомив сенатор США Річард Лугар за підсумками зустрічі з Президентом України.
"Президент України сказав мені, що підписана заява Президентом, прем’єр-міністром і спікером, яка закликає до розгляду можливості надання Україні плану дій щодо членства в НАТО під час Бухарестського самміту НАТО", - сказав Лугар.
Сенатор допустив, що ухвалення відповідної заяви може призвести до громадського обговорення цього питання і до можливого винесення питання про вступ України в НАТО на референдум.

Заступник глави Секретаріату Президента Олександр Чалий заявив, що СП має намір провести консультаційний референдум щодо вступу України до НАТО тоді, коли вирішуватимуться питання про приєднання до Альянсу. За словами Олександра Чалого, наразі невідомо коли саме остаточно вирішуватиметься питання про вступ України до НАТО, однак консультаційний референдум таки буде проведено. Він зазначив, що незалежно від форми референдуму - консультативної чи іншої – влада візьме його результати до уваги, позаяк у СП переконані, що приєднання до НАТО повинно відбутися на основі волевиявлення народу.

І це все - знову ж за відсутності державної програми інформування про НАТО :D Знову в руки біснуватим конотопським відьмам та Росії даються усі козирі - ну спробуй сказати після цього, що це не навмисне?

Панове, котрі за вступ - Ви хоч знайомим/рідним/колегам розповідаєте, що воно таке?
  • 0

#128 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 18:27

Вступ України до НАТО - це класно. Для всіх, і для прихильників такого вступу, і для противників.
Вступивши в НАТО Україна отримає сильний захист. А москалі від заздрощів лопнуть. :rolleyes:
Вступивши в НАТО Україна його доконає зсередини своїм бардаком. Проти нього будь яке НАТО буде безсиле. :happy1:
  • 0

#129 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 20:45

Перегляд дописуЖиття Яскраве (16.01.2008 18:51) писав:

..... Маю вам також нагадати, що націоналісти і патріоти прагнуть збудувати Незалежну Україну! Тобто, щоб наша країна не в чому і не від кого незалежала.....
Це утопія! Неможливо ні в чому і ні від кого не залежати.
  • 0

#130 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 22:01

Ви забули назвати Гондурас та Гваделупу. :rolleyes: Ще на Луну треба декілька ракет націлити про всяк випадок. :happy1:
  • 0

#131 Светлена

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 12:01

Цитата

Я також проти присутності військової техніки і військових Російської Федирації на території України.!
Маю вам також нагадати, що націоналісти і патріоти прагнуть збудувати Незалежну Україну! Тобто, щоб наша країна не в чому і не від кого незалежала. Поки що такі наміри знаходяться тільки на папері або в мріях.

А чому проти?
Хіба за 16 років Росія хоч раз заявила Україні що вона хоче ввести свої війська або військову техніку? Навіть натяку ніякого не було!
Тому що Росія ні на кого не надєєтся- тільки на свою ВОЛЮ і СИЛУ, якій у неї у відмінності від України- багато! І від заздрості Росія не лопнет- кожному своє!
  • 0

#132 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 12:30

Перегляд дописуСветлена (18.01.2008 12:01) писав:

Хіба за 16 років Росія хоч раз заявила Україні що вона хоче ввести свої війська або військову техніку?

Нагадати Тузлу?

Перегляд дописуЖиття Яскраве (16.01.2008 21:42) писав:

Щоб бути незалежними в військовому плані, треба мати власну Ядерну зброю.

Яку наші політики почнуть знову продавати з-під прилавка різним арабам :)

Перегляд дописуЖиття Яскраве (16.01.2008 21:42) писав:

Дуже багато!

Даєш кожному українцю по ракеті!

Перегляд дописуЖиття Яскраве (16.01.2008 18:51) писав:

Конституція України - ст.10 Україна є позаблоковою державою.

Мабуть ми різні конституції читали. В офіційному варіанті про статус не сказано жодного слова, а стаття десята говорить про українську мову.

Стосовно ж виконання Конституції, то перш ніж згадувати про блоки, я можу нагадати інші, більш важливі статті:

Стаття 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.
Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова. Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.
Стаття 11. Держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури, а також розвиткові етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності всіх корінних народів і національних меншин України.
Стаття 12. Україна дбає про задоволення національно-культурних і мовних потреб українців, які проживають за межами держави.
Стаття 16. Забезпечення екологічної безпеки і підтримання екологічної рівноваги на території України, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, збереження генофонду Українського народу є обов'язком держави.

Продовжувати далі?
То може почнемо виконувати спочатку ці статті?
  • 0

#133 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 12:32

Перегляд дописуСветлена (18.01.2008 12:01) писав:

Хіба за 16 років Росія хоч раз заявила Україні що вона хоче ввести свої війська або військову техніку? Навіть натяку ніякого не було!
.......... І від заздрості Росія не лопнет- кожному своє!
А що, вони такі дебіли, щоб заявляти про це вголос? Гітлер теж нічого не заявляв... Достатньо продивитися періодику ЗМІ, щоб неозброєним оком побачити імперські амбіції Росії.
А те, що вона коли небудь лопне, то це історична невідворотність. Від заздрощів, чи ще від чогось - не важливо. Всі імперіїї полопались, одна Росія залишилась. Тепер її черга. Щоправда, можна тієї черги ще довгенько чекати...
  • 0

#134 Светлена

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 10:26

Та вони те якраз не дебіли. Я в тому посту не дописала: Росія сподівається на СЕБЕ і СВОЇ СИЛИ, а ВИ, ДЕБІЛИ - хоч в БІСА готові вірити і йому ЖОПУ лизати! Як простітути продажні - лише б грошей халявних більше було! Гітлер - вас СОЮЗНИК і це СХОЖЕ!

Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 4.7.3).

три дні бану

За що я люблю росіян на цьому форумі, так це за їх обмеженість. Справжнє лице "справжніх "російських паріотів.

Marcos
  • 0

#135 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 12:03

Я тільки за НАТО, а москалям звісно це не вигідно і вони як омога намагають перешкодити всутпу України туди....
І ще й більшість людей толком не знають що це таке, можна взяти приклад з Польщі коли вони тільки хотіли вступити там було 60-50%(не пам’ятаю. точної цифри) після проведення певної роз’янювальної роботи, що то таке НАТО кількість прихильників збяльшилась до 80-90%
  • 0

#136 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 682 повідомлень
  • Місто:-під верітки

Відправлено 21.01.2008 – 21:51

Я підтримую намір нашої держави, щодо вступу до НАТО. Тільки потужний військово-політичний союз держав спроможний протистояти оскаленій Росії та червоному Китаю. І ще це черговий щабель наближення до ЄС.
Але, якби не одне але. Все залежатиме від виконання так званого Плану підготовки до членства в НАТО, що передбачає досягнення готовності у п’яти сферах:
— політичні та економічні питання — врегулювання всіх міжнародних, етнічних чи територіальних спорів мирним шляхом; забезпечення законності і прав людини; встановлення демократичного контролю над збройними силами; підтримка стабільності і добробуту шляхом забезпечення економічних свобод, соціальної справедливості й захисту довкілля;
— оборонні та військові питання — забезпечення здатності країни робити внесок у колективну оборону і нові завдання альянсу;
— ресурсні питання — забезпечення здатності виділяти достатні ресурси для виконання своїх зобов’язань перед альянсом;
— питання інформаційної безпеки — запровадження і підтримка процедур, необхідних для захисту чутливої інформації;
— питання законодавчого забезпечення — приведення у відповідність угод із НАТО та внутрішнього законодавства.

Так, що справа не тільки за волевиявленням населення, а й за плідною працею народних обранців...

Повідомлення відредагував Sagittarius: 21.01.2008 – 21:55

• 0

#137 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.01.2008 – 22:39

ооо МОЯ ТЕМА !!! :)
  • 0

#138 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 25.01.2008 – 16:55

Ні!
  • 0

#139 Riff

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 25.01.2008 – 20:00

Я все-таки не розумію. Чому ви так боїтеся росії, і так переконані, що НАТО - це добре, бо протистоїть росії ???
НАТО - це дітище сполучених штатів, які, як на мене, є більш небезпечними, аніж Росіяни. А взагалі найнебезпечнішою державою є Китай, якому до нас далеко, і який для нас є далеким. Наразі.
так все-таки я не розумію, чому нам на якусь сторону переходити ? Чому не триматися своєї позиції? Чому не сконцентрувати сили на проблемах корждону, контрабанди, внутрішніх військ.
Завжди ми дивимось на інших. Так давайте краще кричати про те, що в нашій державі необхідно зробити, а не куди її доєднати. ;)
  • 0

#140 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.01.2008 – 20:20

Хочу бачити в цьому списку Україну. ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1