Перейти до вмісту

патріотизм

Повідомлень в темі: 105

#41 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 05.07.2009 – 16:00

ОК. Я бачу ти хочеш сказати, що націоналізм той же патріотизм тільки з протиставленням своєї нації до інших. Так воно виглядає. Але як визначити факт протиставлення? Хіба це завжди очевидно? На додаток до цього часто існують "вилки" типу: нашкодити Батьківщині і захистити інтереси інших націй, чи захистити інтерес Батьківщини і знехтувати інтересами інших націй. І думай тепер чи то патріотичний чи націоналістичний вчинок.
  • 0

#42 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 05.07.2009 – 16:29

НЄ. Далі не шариш.
Окей, поясню на контрастах:
Патріотизм - почуття, явище природне (типу: відчуваєш приналежність до місця проживання та групи людей, що має з Тобою спільну історію, звичаї та мову, тобто з народом)
Націоналізм - ідеологія, явище створене людиною (типу: доробляєш теорію, де чітко визначаєш по крові ху із ху, тобто з нацією)

І щоб знову не було плутанини народ-нація: можна бути українцем з російськими/польськими/єврейськими предками з хз якого періоду, але чітко відчувати себе українцем (НАРОД) і можна бути чистокровним українцем, що не знає ні мови, ні історії, ні звичаїв та не відчуває приналежності до батьківщини (НАЦІЯ).

Патріотизм - здатність захищати себе, сім"ю, батьківщину з таким самоврядуванням, аби був добробут, поважаючи одночасно інші нації
Націоналізм - здатність захищати себе, сім"ю, державу з конкретною націоналістичною системою, не конче пов"язаною з інтересом народу, нехтуючи іншими національностями

Повідомлення відредагував Nеmesis: 05.07.2009 – 16:31

• 0

#43 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 16:48

Візьмемо негра якогось та назвемо його скажімо Том. Дядько Том не має з нами ні спільної історії, ні звичаїв, ні культури. Він приїхав продавати лахміття під мостом на метро Шулявка. Постраждали українські продавці вітчизняної одежі через страшенний демпінг цін. Пришли нацики та вбили його. Розглянемо цей вчинок з точки зору двох визначень.
Нацики захистили вітчизняного виробника, це патріотизм.
Нацики вбили дядька Тома, бо він був не титульної нації, це націоналізм.
І що з цього вірно?
Причому, як ви здогадались, перше є наслідком другого, але нехай. Правильна відповідь: цей вчинок має обидві якості.
P.S. Звичайно це привід для самовдосконалення вітчизняного виробника, але якщо це не можливо фізично...
  • 0

#44 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 08:11

Перегляд дописуFT232BM (5.07.2009 17:48) писав:

Візьмемо негра якогось та назвемо його скажімо Том. Дядько Том не має з нами ні спільної історії, ні звичаїв, ні культури. Він приїхав продавати лахміття під мостом на метро Шулявка. Постраждали українські продавці вітчизняної одежі через страшенний демпінг цін. Пришли нацики та вбили його. Розглянемо цей вчинок з точки зору двох визначень.
І що з цього вірно?
Причому, як ви здогадались, перше є наслідком другого, але нехай. Правильна відповідь: цей вчинок має обидві якості.
P.S. Звичайно це привід для самовдосконалення вітчизняного виробника, але якщо це не можливо фізично...

Ще є подібне зрівняння.
Наприклад візьмемо якогось Сільозю, який образив твою дитину. Так ти пішов того Сильозю і вбив, та ще і з"ів.
А як ще захистити свою дитину від якоїсь образини...цеж неможливо. :happy1:
  • 0

#45 whitewolf

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 15:08

Перегляд дописуFT232BM (5.07.2009 17:48) писав:

І що з цього вірно?

Проблеми (в тому числі й державні) можна вирішувати й іншим шляхом. Патріотизмом це не назвеш. Якби "нацики" стояли недалеко від Тома із великим плакатом "Купуй українське" і вели пропаганду вітчизняного виробника, то це був би патріотизм. :happy1:
  • 0

#46 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.07.2009 – 16:26

Ну, по перше, мені неподобається, що мова йде про негра з англійським імям. Назвав би його Мхабга, або хай би то був не негр...
По друге - хіба ж це патріотизм? Це конкурентна боротьба! Якщо чужинець псує твій бізнес, то треба попсувати бізнес чужинцеві. така комерція а не патріотизм.

-вбивство через комерцію - це конкуренція. не патріотизм
-вбивство через колір шкіри - це ксенофобія. не націоналізм

якщо чужинця не пускають до свого гурту, а в гурті не дозволяють йому робити те що своїм - це націоналізм.
якщо ти прагнеш загального добробутку для всього суспільства, і твоя діяльність приносить користь суспільству - це патріотизм.

якщо люди, їдучи на чужину, намагаються влитися в суспільство, приносять користь цьому суспільству, то його приймуть, бо він патріот.
якщо люди, їдучи на чужину, там об'єднуються з собі подібними, створюють так звані "діаспори" - якщо вони не намагаються влитися в суспільство і приносити йому користь - то вони не патріоти, вони агресори окупанти. Створюючи своє суспільство серед чужого суспільства, вони ведуть боротьбу з цим суспільством. Це дрібний сепаратизм і диверсія. Вони самі собі вибирають позицію чужого, ворога. Свою агресію вони проводять методами, які сьогодні мирно сприймаються толерантним суспільством, навіть до такої міри, що коли починається народний опір "титульної нації", праведний гнів на загарбників, то боротьба за свободу "титульної нації" від "плебеїв" сьогодні засуджується, і карається... парадокс створений аферою холокосту.
  • 0

#47 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 16:42

Перегляд дописуyushchenko (28.06.2009 20:27) писав:

Котраргумент: Близько 10 мільйонів українців в повсякденні використовують тільки російську мову, і вважають її рідною. Тим не менше багатьом з них це не заважає бути патріотами. Маю одного колегу з Дніпропетровська, теж російськомовного, так він каже: "За свою родную Украину голову положу, нечего кацапам соваться в наш дом." І я йому вірю. Потрібно припинити поділяти українців на "неправильних" та "правильних", так склалось історично, що мову нашу майже знищили. А ось такий поділ працює на інтереси Росії, що думаю нам невигідно. Силоміць ніхто нікого , ніколи не зміг примусити стати російськомовним, чи україномовним (маю на увазі побутовий рівень). Це неможливо, більше того призведе до громадянської війни. Нам це потрібно?
Наші вороги якраз цього і хочуть - поділити нас. Ще Цезар казав divide et impera - розділяй та володарюй.
Це дужа важливе питання - українізація. Але сьогодні для країни важкі часи, і на 1 місце має витсупити питання - об'єднання нації навколо ідеї сильної України із українською, сиильною владою. Ми молода країна, не слід це забувати - те що інші робили за 50 років ми маємо робити за 10.
Якщо житель Дпіпропетровська чи Донецька каже, що він українець і не потерпить втручання Москви у наші справи і ромовляє російською - він вже на величезний крок ближчий до вживання української мови, прийде час і він вивчить її. Головне любов і пошана до України.

Повідомлення відредагував Olex: 07.07.2009 – 16:42

• 0

#48 Mr. President

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.07.2009 – 18:06

Перегляд дописуOlex (7.07.2009 17:42) писав:

Наші вороги якраз цього і хочуть - поділити нас. Ще Цезар казав divide et impera - розділяй та володарюй.
Це дужа важливе питання - українізація. Але сьогодні для країни важкі часи, і на 1 місце має витсупити питання - об'єднання нації навколо ідеї сильної України із українською, сиильною владою. Ми молода країна, не слід це забувати - те що інші робили за 50 років ми маємо робити за 10.
Якщо житель Дпіпропетровська чи Донецька каже, що він українець і не потерпить втручання Москви у наші справи і ромовляє російською - він вже на величезний крок ближчий до вживання української мови, прийде час і він вивчить її. Головне любов і пошана до України.
Мені симпатичний хід вашої думки, захоплює ідейність і оригінальний підхід до питяння. Доповнити нічого. Утопічність, на жаль, у цьому всьому присутня. Один патріот серед непатріотів, яким би він сильним не був, рано чи пізно здається і вогонь у ньому гасне, навіть у Біблії написано (російською) "плохие сообщества развращают благие нравы", шкода, але це стосується і патріотизму також.

Повідомлення відредагував Mr. President: 07.07.2009 – 18:07

• 0

#49 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.07.2009 – 19:37

Перегляд дописуNеmesis (5.07.2009 16:29) писав:

Патріотизм - здатність захищати себе, сім"ю, батьківщину з таким самоврядуванням, аби був добробут, поважаючи одночасно інші нації
Націоналізм - здатність захищати себе, сім"ю, державу з конкретною націоналістичною системою, не конче пов"язаною з інтересом народу, нехтуючи іншими національностями
Ага. Особливо нехтував іншими національностями Дмитро Донцов, зважаючи на його російське коріння.
  • 0

#50 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 19:44

Перегляд дописуОгiрок (6.07.2009 09:11) писав:

Ще є подібне зрівняння.
Наприклад візьмемо якогось Сільозю, який образив твою дитину. Так ти пішов того Сильозю і вбив, та ще і з"ів.
А як ще захистити свою дитину від якоїсь образини...цеж неможливо. :happy1:
Я трішки інше мав на увазі. Те, що захист виробника був наслідком, а націоналізм— першопречиною. Таким чином не відрізниш чи це був націоналістичний чи патріотичний вчинок.
  • 0

#51 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 19:45

Перегляд дописуFT232BM (7.07.2009 19:44) писав:

Таким чином не відрізниш чи це був націоналістичний чи патріотичний вчинок.
Так, ти не відризниш, а для мене смердить нацизмом аж тут.
  • 0

#52 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 19:49

Перегляд дописуNеmesis (7.07.2009 20:45) писав:

Так, ти не відризниш, а для мене смердить нацизмом аж тут.
Так, смердить, я навіть не сперечаюсь, бо це теж нацистський вчинок, але в той же час і патріотичний.
P.S. Вічно мене хтось не розуміє, треба вчитись краще висловлюватись
  • 0

#53 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 19:52

Перегляд дописуFT232BM (7.07.2009 19:49) писав:

Так, смердить, я навіть не сперечаюсь, бо це теж нацистський вчинок, але в той же час і патріотичний.
P.S. Вічно мене хтось не розуміє, треба вчитись краще висловлюватись

В жодному випадку не патріотичний. Крім того, що треба вчитись висловлюватись ще треба вчитись читати зі зрозумінням.
  • 0

#54 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 20:02

Перегляд дописуЕней (28.06.2009 19:50) писав:

Багатьом з них-це 500 з тих 10 мільйонів+не десять мільйонів це точно, а мало не досягає 30. До того ж російської чистої мови майже ніхто не вживає, а використовують "суржик", що набагато гірше. Ще одне оці ваші російськомовні патріоти "качапами" називають європейців або американців, зате москалів вони б радо прийняли, а Батьківщиною вони називають Малоросію.

Перегляд дописуЕней (30.06.2009 10:28) писав:

Щось я по тому посиланню не знайшов тих чисел, які наводите Ви. Уважно перечитував ніби. Знову ж -звідки ці числа?

Я трішки інше мав на увазі. Те, що захист виробника був наслідком, а націоналізм— першопречиною. Таким чином не відрізниш чи це був націоналістичний чи патріотичний вчинок.
Чому ж не відрізниш? Наскільки патріотичним є вбивство, тобто пряме порушення українського карного кодексу?

Це був тупий випадок людиноненависеництва. Нічого спільного з націоналізмом чи патріотизмом він не має. Зустрічне питання: Наскільки патріотом є Ніколя Саркозі? (чужинець доречі)

Перегляд дописуMr. President (7.07.2009 18:06) писав:

Мені симпатичний хід вашої думки, захоплює ідейність і оригінальний підхід до питяння. Доповнити нічого. Утопічність, на жаль, у цьому всьому присутня. Один патріот серед непатріотів, яким би він сильним не був, рано чи пізно здається і вогонь у ньому гасне, навіть у Біблії написано (російською) "плохие сообщества развращают благие нравы", шкода, але це стосується і патріотизму також.
І в чому полягає утопічність? Чи може неутопічно примушувати людей бути патріотами? Ги-ги. "Будь патріотом, а то застрелю", а той: "Так, буду, вибачте" . Наскільки ідейним буде такий патріот по примусу? Він ж втече при першій ж битві за Україну.
  • 0

#55 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 20:03

Збирався багато чого написати, але зрозумів де що: патріотизм— свідомі дії. А те що нацики мимохідь захистили вітчизняного виробника, то просто співпало. Прийдеться відмовитись від своїх слів.

Цитата

Це був тупий випадок людиноненависеництва. Нічого спільного з націоналізмом чи патріотизмом він не має. Зустрічне питання: Наскільки патріотом є Ніколя Саркозі? (чужинець доречі)
Я про Ніколя нічого сказати не можу.
  • 0

#56 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 20:08

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (7.07.2009 16:26) писав:

Свою агресію вони проводять методами, які сьогодні мирно сприймаються толерантним суспільством, навіть до такої міри, що коли починається народний опір "титульної нації", праведний гнів на загарбників, то боротьба за свободу "титульної нації" від "плебеїв" сьогодні засуджується, і карається... парадокс створений аферою холокосту.
Титульна нація, ги-ги. Цікаво, а як її визначити? Це росіяни, татари, російськомовні українці чи україномовні росіяни?

Перегляд дописуFT232BM (7.07.2009 20:03) писав:

Збирався багато чого написати, але зрозумів де що: патріотизм— свідомі дії. А те що нацики мимохідь захистили вітчизняного виробника, то просто співпало. Прийдеться відмовитись від своїх слів.
А якщо ще додати псування міжнародного іміджу України від таких ксенофобських дій, то взагалі тих нациків можна вважати агентами ФСБ Росії, тобто антиукраїнськими елементами. Патріотично?
  • 0

#57 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 20:32

Перегляд дописуyushchenko (7.07.2009 21:08) писав:

Титульна нація, ги-ги. Цікаво, а як її визначити? Це росіяни, татари, російськомовні українці чи україномовні росіяни?

Коли починається стихійний людський опір визначати титульність нації потреби вже немає.

Перегляд дописуyushchenko (7.07.2009 21:08) писав:

А якщо ще додати псування міжнародного іміджу України від таких ксенофобських дій, то взагалі тих нациків можна вважати агентами ФСБ Росії, тобто антиукраїнськими елементами. Патріотично?

Нацикі на порожньому місці не заводяться, а тільки всупереч.
Не так давно був такий гарний період, коли менти тотально перевіряли осіб кавказької национальності. Так їх не тільки значно поменшало, так одразу їх і видно перестало бути і тихіше стало, а конфліктів базарних з ними, як не бувало. Оце я розумію, що коли припече, то іноді розумні речи всеж таки робляться.

А щодо міжнародного іміджу то краще не треба, а то це в контексті теми виглядає від вас пане Ющенко як звичайним, та черговим вилизуванням іноземних дуп. :happy1:
  • 0

#58 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 20:48

Перегляд дописуОгiрок (7.07.2009 20:32) писав:

Коли починається стихійний людський опір визначати титульність нації потреби вже немає.

Нацикі на порожньому місці не заводяться, а тільки всупереч.
Не так давно був такий гарний період, коли менти тотально перевіряли осіб кавказької национальності. Так їх не тільки значно поменшало, так одразу їх і видно перестало бути і тихіше стало, а конфліктів базарних з ними, як не бувало. Оце я розумію, що коли припече, то іноді розумні речи всеж таки робляться.

А щодо міжнародного іміджу то краще не треба, а то це в контексті теми виглядає від вас пане Ющенко як звичайним, та черговим вилизуванням іноземних дуп. :happy1:
Ну, про Ваші сексуальні фантазіїї висловлювлюйтесь в іншій темі.

Чи Ви вважаєте патріотичним вилизування українських дуп? Перепрошую, але це Ваша логіка. Бгг

Чому ж не треба щодо міжнародного іміджу України? Цікаво. Напевно дуже патріотично псувати враження міжнародної спільноти щодо України. ггг, знову ж - це ваша логіка.

Мдаа....що за мода пішла? Біле називають чорним, Земля кватратна, вода немокра..
  • 0

#59 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 21:21

Перегляд дописуyushchenko (7.07.2009 21:48) писав:

Чому ж не треба щодо міжнародного іміджу України? Цікаво. Напевно дуже патріотично псувати враження міжнародної спільноти щодо України. ггг, знову ж - це ваша логіка.

Пояснюю. Навіть не для вас.
Якщо уявного негра Тома вбивають на ринку, то це тільки в вашій збочинськой хфантазії псує міжнародний імідж України.

Тому, пане Юсчєнко, вам ггг треба ходити робити в інше місце. Наприклад в туж уявну ВР.
Це другий поверх, на буйняку.
:happy1:
  • 0

#60 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.07.2009 – 21:30

Перегляд дописуОгiрок (7.07.2009 21:32) писав:

Цікаві деякі українці - просто як євреї: коли в Грузії - ой, як добре, нас там, як рідних братів приймали. Коли назад в Україну: "мачі хачєй чєрножопих".
І при цьому хочуть, щоб до них нормально ставились.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних