Перейти до вмісту

патріотизм

Повідомлень в темі: 105

#21 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 30.06.2009 – 07:33

Шовінізм— то наслідок. Навіщо взагалі гнобити патріотів? Нехай вони патріоти тільки на словах, нехай, але вони визнають, що люблять Батьківщину, а це вже щось!
  • 0

#22 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 30.06.2009 – 08:03

Ніякий наслідок. Можна бути шовіністом і не бути патріотом, не плутай.
  • 0

#23 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 30.06.2009 – 09:57

Цитата

Те, що "типу патріотом" було для тих самих "кацапів" виховано ще кілька підстав для приєдання України.
LOL
  • 0

#24 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 30.06.2009 – 10:28

Перегляд дописуyushchenko (30.06.2009 00:51) писав:

А це звідки така інформація ? Чи просто припущення?

Відповідь

Перегляд дописуyushchenko (30.06.2009 01:58) писав:

Тобто. Якщо російськомовний українець любить свою рідну мову (російську), то він український патріот? Це за твоїм визначенням патріотизму...Ггг. Послідовний ти одначе.

Не треба узагальнювати. Це у Вас якась брехлива інформація. Звідки , якщо не секрет? Вкотре повторюю це питання. Ггг.

А у російськомовного українця російська мова не може бути рідною з будь-якого боку. Вона чужа, як і чужа російська нація.

Я знаю чому ви так активно відхрещуєтесь від усього вам сказаного. Просто ви російськомовний українець і шукаєте випрадання собі, бо вважаєте себе патріотом. Максимум ким ви можете бути-це націоналістом, а це зовсім не споріднене з поняттям "патріот" слово. А навчивши дітей російською ви зробили трохи недобре (хоч я й не маю права вам цього говорити, бо це ваші діти).

Я не маю нічого проти вас, бо це ваш вибір, але я повинен був це сказати, тому що ви помиляєтесь

• 0

#25 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.06.2009 – 11:14

Перегляд дописуFT232BM (30.06.2009 08:33) писав:

але вони визнають, що люблять Батьківщину, а це вже щось!

Депутати щодня прилюдно по сто раз визнають, що люблять Батьківщину.
  • 0

#26 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.06.2009 – 13:03

Перегляд дописуyushchenko (30.06.2009 01:04) писав:

Хмм...цікаво а чому ж татарин не може бути патріотом України? Наприклад татарська община виступає за приєднання України до НАТО, я вважаю це досить патріотично.
не бачу ні краплі патріотизму в прагненні вступу до військових блоків чи інших міждержавних організацій.

домашні кухонні роздуми про зовнішньополітичний курс і патріотизм не завжди повязані речі.

Перегляд дописуyushchenko (30.06.2009 01:58) писав:

Цитата

Патріотизм як любов до народу. Любити свій Рід - своїх предків, своїх братів, своїх дітей... Любити рідних людей! любити рідну мову, що зв'язує тебе з ріднею! Саме такий патріотизм для мене є найкращою формою, Саме такий патріотизм і є українським патріотизмом! Нація - слово чуже, а народ - слово наше!

Тобто. Якщо російськомовний українець любить свою рідну мову (російську), то він український патріот? Це за твоїм визначенням патріотизму...Ггг. Послідовний ти одначе.

Ні, його рідна мова звязує його з іншою ріднею - з російською. і він патріот російського народу.
Зверніть увагу на державну пропаганду РФ - фільми створені по заказу влади яскраво відображають, що влада вибрала курс на схід, проти заходу. "Александр Невский", "Тайна Чингиз- Хана" та інші. Поряд з ними яскраво виділяється фільм "1612" - в ньому мінімум примітивної москальської похвали, максимум реалістичності, навіть аж дивно, що на крилатих гусарів пір'я пожаліли...
  • 0

#27 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 30.06.2009 – 14:45

Перегляд дописуЕней (30.06.2009 10:28) писав:

Я знаю чому ви так активно відхрещуєтесь від усього вам сказаного. Просто ви російськомовний українець
Ааа, ось у чому справа! Ги-ги. За одну добу мене перевели з статуса жида в російськомовні українці. Напевно вечором стану україномовним папуасом. :)
*пішов полювати на крокодилів.

А у російськомовного українця російська мова не може бути рідною з будь-якого боку. Вона чужа, як і чужа російська нація.
Уявіть собі ситуацію - народжується дитина в російськомовній сім'ї, звичайно, рідною її мовою буде російська, і вона не буде її сприймати , як чужу. Російська мова буде її рідною мовою, за логікою пана Хмурого Кн.Вітольда, від слова рід, родина.

А навчивши дітей російською ви зробили трохи недобре (хоч я й не маю права вам цього говорити, бо це ваші діти).

Я не маю нічого проти вас, бо це ваш вибір, але я повинен був це сказати, тому що ви помиляєтесь[/font]
От якраз помиляєтесь Ви - я не вчив свою дитину російською.

Перегляд дописуFT232BM (30.06.2009 07:33) писав:

Шовінізм— то наслідок. Навіщо взагалі гнобити патріотів? Нехай вони патріоти тільки на словах, нехай, але вони визнають, що люблять Батьківщину, а це вже щось!
Ги-ги. "Визнають", таке враження, що ніби визнають свою провину. А хто їх гнобить?
Щось допис якийсь глибокомисленний.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (30.06.2009 13:03) писав:

Ні, його рідна мова звязує його з іншою ріднею - з російською. і він патріот російського народу.
Ага. А ірландці патріоти Англії, а мексиканці - Іспанії.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (30.06.2009 13:03) писав:

не бачу ні краплі патріотизму в прагненні вступу до військових блоків чи інших міждержавних організацій.

домашні кухонні роздуми про зовнішньополітичний курс і патріотизм не завжди повязані речі.

Зверніть увагу на державну пропаганду РФ - фільми створені по заказу влади яскраво відображають, що влада вибрала курс на схід, проти заходу. "Александр Невский", "Тайна Чингиз- Хана" та інші. Поряд з ними яскраво виділяється фільм "1612" - в ньому мінімум примітивної москальської похвали, максимум реалістичності, навіть аж дивно, що на крилатих гусарів пір'я пожаліли...
До чого тут російська пропаганда? Йдеться ж за українців, що не знають своєї мови.

Повідомлення відредагував yushchenko: 30.06.2009 – 15:00

• 0

#28 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.06.2009 – 15:03

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (30.06.2009 14:03) писав:

Поряд з ними яскраво виділяється фільм "1612" - в ньому мінімум примітивної москальської похвали, максимум реалістичності

Посміявся добре :)

Перегляд дописуЕней (30.06.2009 11:28) писав:

А навчивши дітей російською ви

Ви читайте уважніше хоч трохи - то про іншу людину мова йшла.
  • 0

#29 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 30.06.2009 – 16:22

А. Тепер ясно. Це ваш знайомий пане Ющенко. Ну тоді все написане адресоване йому)))) А перед вами вибачаюсь. Але все ж, якщо ви вважаєте його вибір на користь російської мови правильним і вважаєте його справжнім українцем, то ви помиляєтесь+якщо ви читали інформацію, яку я надав, то чи не здається вам, що українська мова вмирає і чи це не погано?

Прослідкуйте за розвитком теми і ви побачити таке: обговорення патріотизму в нас звелося до обговорення мовного питання в Україні. Чи не цікавий факт..)))

Повідомлення відредагував Еней: 30.06.2009 – 16:26

• 0

#30 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень

Відправлено 30.06.2009 – 18:58

Перегляд дописуЕней (30.06.2009 17:22) писав:

Прослідкуйте за розвитком теми і ви побачити таке: обговорення патріотизму в нас звелося до обговорення мовного питання в Україні. Чи не цікавий факт..)))

бо якось дико звучить фраза:

Цитата

Я - украінєц!

а я ще уточнити хотів...
бо моя думка така: украінєц - це не українець, так само і русскій - не руський.
  • 0

#31 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 30.06.2009 – 20:59

Перегляд допису-=VJ=- (30.06.2009 12:14) писав:

Депутати щодня прилюдно по сто раз визнають, що люблять Батьківщину.
Ага, краще б прилюдно кричали б: "Моя держава— гівно", а такі є теж.
  • 0

#32 whitewolf

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 13:56

Справжній патріот своєї держави - це той, хто любить її, свою землю, свій народ і намагається зробити його кращим, принести до неї щось нове, в той же час, поважаючи традиції, звичаї. :) :) :shy: Бути патріотом важче, ніж націоналістом. Нам, як відносно досить молодій державі, потрібно зробити не один складний вибір. Звісно, питання мови є ДУЖЕ актуальним на даний момент, але потрібен процес "очищення", доки ВСІ наші нащадки не будуть гордитися Україною. :shy: Працюймо, навчаймося, живімо! За Україну!!!!!!!!
  • 0

#33 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 05.07.2009 – 14:18

Перегляд дописуrkuzia (5.07.2009 14:56) писав:

Справжній патріот своєї держави - це той, хто любить її, свою землю, свій народ і намагається зробити його кращим, принести до неї щось нове, в той же час, поважаючи традиції, звичаї. :) :) :shy: Бути патріотом важче, ніж націоналістом. Нам, як відносно досить молодій державі, потрібно зробити не один складний вибір. Звісно, питання мови є ДУЖЕ актуальним на даний момент, але потрібен процес "очищення", доки ВСІ наші нащадки не будуть гордитися Україною. :shy: Працюймо, навчаймося, живімо! За Україну!!!!!!!!
та ти що? важче ніж націоналістом? можеш назвати хоч одного патрійота, що готовий на самопожертву заради нації? своєї землі, не квартири і хати, а за мене і за тебе? я щось таких не знаю..
  • 0

#34 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 14:46

Пані плутає поняття. Патріот - особа, що готова на саможертву заради батьківщини та народу. Націоналіст теж, але у націоналіста присутня одна бридка риса - нехтування іншими національностями просто так та стверджування, що його нація найкраща без жодного обґрунтування.

Енциклопедія УСЕ сказав:

націоналізм, позиція та ідеологія, які надають особливого значення приналежності до нації та ставлять національні інтереси понад інтереси ін. суспільних груп; у вужчому значенні - тільки та позиція й ідеологія, в яких позитивна оцінка власної нації невідривно зв'язана з неприязню чи ворожістю до ін. народів.

Енциклопедiя полiтичної думки сказав:

ФАШИЗМ - З-поміж усіх основних ідеологій ХХ століття фашизм був єдиною ідеологією, що з’явилася на світ воднораз із настанням самого століття. Він є синтезом природженого націоналізму та антимарксистського соціалізму – революційним рухом, заснованим на відкиданні лібералізму, демократії та марксизму.

Джерело

ПАТРІОТИЗМ - любов до батьківщини, яка включає в себе готовність постати на її захист та діяти в її інтересах. Патріотизм часто плутають з націоналізмом, але патріотизм є значно давнішим поняттям і несе набагато менше теоретичне навантаження. Націоналізм передбачає, що народи існують як реальні і чітко окреслені цілісності; патріотизм же, з іншого боку, може означати просто прив’язаність до певної місцини або способу життя і не потребує ніякої абстрактної ідеї «країни». Патріотизм – це швидше почуття, аніж політична ідея, але таке почуття, яке може бути поставлене на службу різного роду переконанням, особливо в часи війни.

Енциклопедія УСЕ сказав:

патріотизм, позиція, яка поєднує відданість і любов до батьківщини, солідарність із власним народом та повагу до ін. народів і пошану до їхніх суверенних прав; протилежність шовінізму.

Джерело
  • 0

#35 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 15:11

от же причипилися до "самопожертви"
"Патріоти здатні на самопожертву заради своєї держави...." - ну і кому користь від тої самопожертви? Державі? Ех, патріоти блін.... Як же глибоко в обмані загрузло суспільство

Я визнаю в крайному випадку необхідність самопожертви, що достойна шани - лише в тому випадку, якщо це самопожертва заради майбутнього своїх внуків, тільки якщо внуки вже підросли
  • 0

#36 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 15:21

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (5.07.2009 15:11) писав:

от же причипилися до "самопожертви"
"Патріоти здатні на самопожертву заради своєї держави...."
Ні, не держави. Читай ще раз дефініції, що я зацитувала раніше. Батьківщина та держава, почуття та ідеологія, знову всі плутають поняття.
  • 0

#37 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 15:25

Справа в тому, що патріотизм не може існувати без націоналізму. Вони таки взаємозалежні. Коли дієш в інтересах Батьківщини, дуже часто приходиться нехтувати інтересами інших націй. Ну... наприклад дорожче навчання для іноземних студентів у наших ВУЗах і це нормально)) Виходить українці краще, чи перевірка на митниці.
  • 0

#38 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 15:37

Перегляд дописуFT232BM (5.07.2009 15:25) писав:

Справа в тому, що патріотизм не може існувати без націоналізму.
Бугага)) ляпнув) ПАТРІОТИЗМ БУВ РАНІШЕ ЗА НАЦІОНАЛІЗМ, ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ТОБІ В РУКИ.
Повторю ще раз, бо бачу деякі думають помалу.

ПАТРІОТИЗМ - любов до батьківщини, яка включає в себе готовність постати на її захист та діяти в її інтересах. Патріотизм часто плутають з націоналізмом, але патріотизм є значно давнішим поняттям і несе набагато менше теоретичне навантаження.
Отже висновок один: МОЖЕ ІСНУВАТИ. І існував. Довго існував.

Перегляд дописуFT232BM (5.07.2009 15:25) писав:

Вони таки взаємозалежні.
Неправда. Ще раз Тобі екциклопедія в руки, читай.
  • 0

#39 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 15:42

тссссс.... Я ті цитати зі словників уважно прочитав, двічі. Справа в тому, що то лише слова і різниця в дефініціях— різниця на папері. А впливають то на нас дії а не статті зі словника. Одні і ті ж дії можна трактувати по-різному. Камінець не стане яблуком, якщо його так назвати. Поняття націоналізму може то і відносно недавнє, а націоналістичні вчинки були давно)))
  • 0

#40 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 15:51

Перегляд дописуFT232BM (5.07.2009 15:42) писав:

тссссс.... Я ті цитати зі словників уважно прочитав, двічі. Справа в тому, що то лише слова і різниця в дефініціях— різниця на папері. А впливають то на нас дії а не статті зі словника. Одні і ті ж дії можна трактувати по-різному. Камінець не стане яблуком, якщо його так назвати.
Ні, не на папері, повторю втретє:

ПАТРІОТИЗМ - любов до батьківщини, яка включає в себе готовність постати на її захист та діяти в її інтересах. Патріотизм часто плутають з націоналізмом, але патріотизм є значно давнішим поняттям[/color][/b][/u][/size] і несе набагато менше теоретичне навантаження.[/size]
І це є саме те, що Ти зараз робиш - плутаєш патріотизм з націоналізмом. І не повіриш - існують люди, що бачать різницю. Бо вона таки суттєва.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних